2024. Május 07. - 02:41:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498828 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2013. Január 30. - 19:40:43
Válasz #8025
Nem elérhető

papsszi


hallottam egy számomra furcsa "legendát" tegnap a teremben, miszerint a thaiger a hamisítványok kiszűrése miatt színezőanyagot tesz a szteroidjaiba, ezzel segítve az eredeti termékek fellelését a piacon. valaki tud erről valamit? én elég hülyén néznék, ha egy rózsaszín löttyöt kéne a macskának beadni..  ;D

És akkor megszínezik a hamisat is. És akkor mi lesz? Mindegyik eredetivé válik?  ****:)))

2013. Január 30. - 19:50:14
Válasz #8026
Nem elérhető

papsszi


Szevasztok! A szomszédnak van maradék pakisztáni sustája viszont most tett szert testo cmpoundra. Mielőtt hülyeséget csinálna, szerintetek mehetne úgy hogy heti 2 alkalommal egyik alkalom a pakisztáni a másik a compound?
Köszi  :-):-)::

Olyan túl nagy különbség nincs  a kettő közt, így szerintem miért ne mehetne.

2013. Január 30. - 20:02:57
Válasz #8027
Nem elérhető

dino


hallottam egy számomra furcsa "legendát" tegnap a teremben, miszerint a thaiger a hamisítványok kiszűrése miatt színezőanyagot tesz a szteroidjaiba, ezzel segítve az eredeti termékek fellelését a piacon. valaki tud erről valamit? én elég hülyén néznék, ha egy rózsaszín löttyöt kéne a macskának beadni..  ;D

És akkor megszínezik a hamisat is. És akkor mi lesz? Mindegyik eredetivé válik?  ****:)))

és ezt a sok eredetit betolják neked intravénásan vér helyett, hogy eljusson az agyadig, ha már a kérdésem lényege nem ért oda.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 30. - 20:51:05
Válasz #8028
Nem elérhető

cpggyurma


Szevasztok! A szomszédnak van maradék pakisztáni sustája viszont most tett szert testo cmpoundra. Mielőtt hülyeséget csinálna, szerintetek mehetne úgy hogy heti 2 alkalommal egyik alkalom a pakisztáni a másik a compound?
Köszi  :-):-)::

pár oldallal ezelőtt már írtuk a paksi sustáról hogy, nincs normális a piacon

2013. Január 30. - 21:08:18
Válasz #8029
Nem elérhető

egyvicc


Üdv. Fdl Enáját Próbálta valaki? azt tudom hogy propi jó de Enával mi a helyzet? Decája is érdekelne köszi minden jót.
szeva :) a szomszéd macskája tolta neki működött  =/+'

2013. Január 30. - 21:24:15
Válasz #8030
Nem elérhető

Jordan


hallottam egy számomra furcsa "legendát" tegnap a teremben, miszerint a thaiger a hamisítványok kiszűrése miatt színezőanyagot tesz a szteroidjaiba, ezzel segítve az eredeti termékek fellelését a piacon. valaki tud erről valamit? én elég hülyén néznék, ha egy rózsaszín löttyöt kéne a macskának beadni..  ;D

És akkor megszínezik a hamisat is. És akkor mi lesz? Mindegyik eredetivé válik?  ****:)))

és ezt a sok eredetit betolják neked intravénásan vér helyett, hogy eljusson az agyadig, ha már a kérdésem lényege nem ért oda.

 ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Január 30. - 21:32:20
Válasz #8031
Nem elérhető

papsszi


hallottam egy számomra furcsa "legendát" tegnap a teremben, miszerint a thaiger a hamisítványok kiszűrése miatt színezőanyagot tesz a szteroidjaiba, ezzel segítve az eredeti termékek fellelését a piacon. valaki tud erről valamit? én elég hülyén néznék, ha egy rózsaszín löttyöt kéne a macskának beadni..  ;D

És akkor megszínezik a hamisat is. És akkor mi lesz? Mindegyik eredetivé válik?  ****:)))

és ezt a sok eredetit betolják neked intravénásan vér helyett, hogy eljusson az agyadig, ha már a kérdésem lényege nem ért oda.  &5*

Értem én a kérdésed lényegét. Csak azt nem, hogy ezzel hogyan lehetne kiszűrni a hamis cuccokat.
Ami nem színezet, az vagy hamis, vagy régi széria. Mondja majd a díler. Ami meg színes az majd eredeti , mondja erre is a díler, vagy valami jó kis színezett hamisítvány. Nem elég, hogy fasz tudja mi van benne még ki tudja mivel színeznék a barmok.

2013. Január 30. - 22:02:47
Válasz #8032
Nem elérhető

hopika


Használ is itt valaki valamit,vagy csak rizsáztok???
Annyit vitáztok a semmiről.hogy lenyomok 2 kúrát addig...
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Január 30. - 22:15:23
Válasz #8033
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Használ is itt valaki valamit,vagy csak rizsáztok???
Annyit vitáztok a semmiről.hogy lenyomok 2 kúrát addig...
 @-o @-o @-o

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 31. - 00:23:07
Válasz #8034
Nem elérhető

dino


hallottam egy számomra furcsa "legendát" tegnap a teremben, miszerint a thaiger a hamisítványok kiszűrése miatt színezőanyagot tesz a szteroidjaiba, ezzel segítve az eredeti termékek fellelését a piacon. valaki tud erről valamit? én elég hülyén néznék, ha egy rózsaszín löttyöt kéne a macskának beadni..  ;D

És akkor megszínezik a hamisat is. És akkor mi lesz? Mindegyik eredetivé válik?  ****:)))

és ezt a sok eredetit betolják neked intravénásan vér helyett, hogy eljusson az agyadig, ha már a kérdésem lényege nem ért oda.  &5*

Értem én a kérdésed lényegét. Csak azt nem, hogy ezzel hogyan lehetne kiszűrni a hamis cuccokat.
Ami nem színezet, az vagy hamis, vagy régi széria. Mondja majd a díler. Ami meg színes az majd eredeti , mondja erre is a díler, vagy valami jó kis színezett hamisítvány. Nem elég, hogy fasz tudja mi van benne még ki tudja mivel színeznék a barmok.
ez a része az én részemről tökmindegy. engem az érdekel, hogy létezik-e ilyen thaiger, vagy egy újabb szépen szőtt mesét hallottunk a "helyi guru-tól".. (aki váltig állította nekem, hogy a testolic propi teljesen hibátlan amit ő tud.. verseny előtt 3 hónappal.. élmény volt, a felismerés)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 31. - 13:06:38
Válasz #8035
Nem elérhető

God Vazzeg


hallottam egy számomra furcsa "legendát" tegnap a teremben, miszerint a thaiger a hamisítványok kiszűrése miatt színezőanyagot tesz a szteroidjaiba, ezzel segítve az eredeti termékek fellelését a piacon. valaki tud erről valamit? én elég hülyén néznék, ha egy rózsaszín löttyöt kéne a macskának beadni..  ;D

És akkor megszínezik a hamisat is. És akkor mi lesz? Mindegyik eredetivé válik?  ****:)))

és ezt a sok eredetit betolják neked intravénásan vér helyett, hogy eljusson az agyadig, ha már a kérdésem lényege nem ért oda.  &5*

Értem én a kérdésed lényegét. Csak azt nem, hogy ezzel hogyan lehetne kiszűrni a hamis cuccokat.
Ami nem színezet, az vagy hamis, vagy régi széria. Mondja majd a díler. Ami meg színes az majd eredeti , mondja erre is a díler, vagy valami jó kis színezett hamisítvány. Nem elég, hogy fasz tudja mi van benne még ki tudja mivel színeznék a barmok.
ez a része az én részemről tökmindegy. engem az érdekel, hogy létezik-e ilyen thaiger, vagy egy újabb szépen szőtt mesét hallottunk a "helyi guru-tól".. (aki váltig állította nekem, hogy a testolic propi teljesen hibátlan amit ő tud.. verseny előtt 3 hónappal.. élmény volt, a felismerés)

Én ismerek valakit aki thaigert tol, szemmel láthatóan nő tőle.. Hétről hétre. Aztán fassetuggya mivel árulja is, lehet nem ettől nő, csak azt mondja...  ;D

2013. Január 31. - 13:45:19
Válasz #8036
Nem elérhető

Rebel


a testolic propi teljesen hibátlan amit ő tud.. verseny előtt 3 hónappal.. élmény volt, a felismerés


Átbaszott?

2013. Január 31. - 15:04:24
Válasz #8037
Nem elérhető

ninja14


Szevasztok! A szomszédnak van maradék pakisztáni sustája viszont most tett szert testo cmpoundra. Mielőtt hülyeséget csinálna, szerintetek mehetne úgy hogy heti 2 alkalommal egyik alkalom a pakisztáni a másik a compound?
Köszi  :-):-)::

pár oldallal ezelőtt már írtuk a paksi sustáról hogy, nincs normális a piacon

paksi nincs, viszont csernobili még akad... ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 31. - 16:11:22
Válasz #8038
Nem elérhető

dino


a testolic propi teljesen hibátlan amit ő tud.. verseny előtt 3 hónappal.. élmény volt, a felismerés


Átbaszott?
át, felesével ment volna minden másnap fél masteronnal az első 4 hétben, ehhez képest kettesével sem ért semmit :D a felkészülés első hónapjában nem volt propim. ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 31. - 16:32:08
Válasz #8039
Nem elérhető

Maszat


amúgy is naturálba nyomtad, nem?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26