2024. Május 06. - 17:35:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2013. Január 31. - 17:34:20
Válasz #8040
Nem elérhető

dino


amúgy is naturálba nyomtad, nem?  ;D
muszáj volt  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 31. - 19:17:49
Válasz #8041
Nem elérhető

Rebel


a testolic propi teljesen hibátlan amit ő tud.. verseny előtt 3 hónappal.. élmény volt, a felismerés


Átbaszott?
át, felesével ment volna minden másnap fél masteronnal az első 4 hétben, ehhez képest kettesével sem ért semmit :D a felkészülés első hónapjában nem volt propim. ;D
Akkor Te végre el tudnád mondani,hogy az FDL-es Masteron önmagában tolva fél adagban/50mg/kétnaponta  ?/ milyen eredményt produkál?Ne kímélj.A rosszra is kíváncsiak vagyunk!
 Sőt! ;D

2013. Január 31. - 21:55:04
Válasz #8042
Nem elérhető

dino


a testolic propi teljesen hibátlan amit ő tud.. verseny előtt 3 hónappal.. élmény volt, a felismerés


Átbaszott?
át, felesével ment volna minden másnap fél masteronnal az első 4 hétben, ehhez képest kettesével sem ért semmit :D a felkészülés első hónapjában nem volt propim. ;D
Akkor Te végre el tudnád mondani,hogy az FDL-es Masteron önmagában tolva fél adagban/50mg/kétnaponta  ?/ milyen eredményt produkál?Ne kímélj.A rosszra is kíváncsiak vagyunk!
 Sőt! ;D
a fél adag kevés belőle.. egész kell, testoval..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 01. - 08:45:57
Válasz #8043
Nem elérhető

kalibra


Barátom -hiába próbáltam lebeszélni- 8 hónapig tolt mindent amit ért, már maga sem tudja, mi mindent (nandrolont is valószínüleg), minden fogalom nélkül, h mit-mivel kellene, mennyit, stb. 2.hónapja hagyta abba, 2x5000 HCG volt a "levezetés".
Természetesen most nagy gáz van a libidóval, mert nincs. Tudom, h az ilyen hülye hajjon' meg, meg ha eddig ilyen okos volt, most is legyen az, stb... De még is segíteni szeretnék neki. Van még értelme ilyenkor elkezdeni heti 2x250 HCG-t Tamoxival, E-vitaminnal, esetleg dupla adag PCT-vel? Segítsetek légyszi, ha fél évig így marad, válás lesz belőle, és tanult a dologból...

2013. Február 01. - 09:07:49
Válasz #8044
Nem elérhető

God Vazzeg


Barátom -hiába próbáltam lebeszélni- 8 hónapig tolt mindent amit ért, már maga sem tudja, mi mindent (nandrolont is valószínüleg), minden fogalom nélkül, h mit-mivel kellene, mennyit, stb. 2.hónapja hagyta abba, 2x5000 HCG volt a "levezetés".
Természetesen most nagy gáz van a libidóval, mert nincs. Tudom, h az ilyen hülye hajjon' meg, meg ha eddig ilyen okos volt, most is legyen az, stb... De még is segíteni szeretnék neki. Van még értelme ilyenkor elkezdeni heti 2x250 HCG-t Tamoxival, E-vitaminnal, esetleg dupla adag PCT-vel? Segítsetek légyszi, ha fél évig így marad, válás lesz belőle, és tanult a dologból...

clostylbegit napi 2 szemmel legalább 3 hétig.. tamoxi nem kell, csak ha érzékeny a bimbi..

2013. Február 01. - 09:12:12
Válasz #8045
Nem elérhető

Milo


hormonrendszernek idő kell mire helyreál. Akció előtt 15-20percel szedjen be egy kamagrát, attól kőkemény erekció lesz és asszony se lesz morcos
Riceman

2013. Február 01. - 09:14:00
Válasz #8046
Nem elérhető

God Vazzeg


hormonrendszernek idő kell mire helyreál. Akció előtt 15-20percel szedjen be egy kamagrát, attól kőkemény erekció lesz és asszony se lesz morcos

Jaja, az a másik, gyorsba kelleni fog. Az egyébként igaz, hogy a kamagra használatával egyébként is emelkedik a tesztoszint? Legalábbis állítólag a libidót hosszabb távon javítja. Ilyet hallottam  :-} Maszat?  :-/-(-:  ?:-/

2013. Február 01. - 10:35:39
Válasz #8047
Nem elérhető

Fuji


Barátom -hiába próbáltam lebeszélni- 8 hónapig tolt mindent amit ért, már maga sem tudja, mi mindent (nandrolont is valószínüleg), minden fogalom nélkül, h mit-mivel kellene, mennyit, stb. 2.hónapja hagyta abba, 2x5000 HCG volt a "levezetés".
Természetesen most nagy gáz van a libidóval, mert nincs. Tudom, h az ilyen hülye hajjon' meg, meg ha eddig ilyen okos volt, most is legyen az, stb... De még is segíteni szeretnék neki. Van még értelme ilyenkor elkezdeni heti 2x250 HCG-t Tamoxival, E-vitaminnal, esetleg dupla adag PCT-vel? Segítsetek légyszi, ha fél évig így marad, válás lesz belőle, és tanult a dologból...
Amugy meg nyugodtan elmehet dokihoz!
Fognak segiteni,csak egy parat meg kell latogatni hozza,mire megtalalja azt aki ert is a dologhoz. En egybol ajanlanek egy teljes verkepet is.Sok minden kiderul belole!
Ilyen hosszu ido utan nem art ranezni tobb dologra is.

2013. Február 01. - 10:45:46
Válasz #8048
Nem elérhető

dino


Barátom -hiába próbáltam lebeszélni- 8 hónapig tolt mindent amit ért, már maga sem tudja, mi mindent (nandrolont is valószínüleg), minden fogalom nélkül, h mit-mivel kellene, mennyit, stb. 2.hónapja hagyta abba, 2x5000 HCG volt a "levezetés".
Természetesen most nagy gáz van a libidóval, mert nincs. Tudom, h az ilyen hülye hajjon' meg, meg ha eddig ilyen okos volt, most is legyen az, stb... De még is segíteni szeretnék neki. Van még értelme ilyenkor elkezdeni heti 2x250 HCG-t Tamoxival, E-vitaminnal, esetleg dupla adag PCT-vel? Segítsetek légyszi, ha fél évig így marad, válás lesz belőle, és tanult a dologból...
Amugy meg nyugodtan elmehet dokihoz!
Fognak segiteni,csak egy parat meg kell latogatni hozza,mire megtalalja azt aki ert is a dologhoz. En egybol ajanlanek egy teljes verkepet is.Sok minden kiderul belole!
Ilyen hosszu ido utan nem art ranezni tobb dologra is.
mindek túlbonyolítani... folytatni kell a kúrát és no problemo  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 01. - 11:18:57
Válasz #8049
Nem elérhető

Fuji


Barátom -hiába próbáltam lebeszélni- 8 hónapig tolt mindent amit ért, már maga sem tudja, mi mindent (nandrolont is valószínüleg), minden fogalom nélkül, h mit-mivel kellene, mennyit, stb. 2.hónapja hagyta abba, 2x5000 HCG volt a "levezetés".
Természetesen most nagy gáz van a libidóval, mert nincs. Tudom, h az ilyen hülye hajjon' meg, meg ha eddig ilyen okos volt, most is legyen az, stb... De még is segíteni szeretnék neki. Van még értelme ilyenkor elkezdeni heti 2x250 HCG-t Tamoxival, E-vitaminnal, esetleg dupla adag PCT-vel? Segítsetek légyszi, ha fél évig így marad, válás lesz belőle, és tanult a dologból...
Amugy meg nyugodtan elmehet dokihoz!
Fognak segiteni,csak egy parat meg kell latogatni hozza,mire megtalalja azt aki ert is a dologhoz. En egybol ajanlanek egy teljes verkepet is.Sok minden kiderul belole!
Ilyen hosszu ido utan nem art ranezni tobb dologra is.
mindek túlbonyolítani... folytatni kell a kúrát és no problemo  ;D ;D
Most hogy mondod!
Nem rossz megoldas,csak kicsit koltseges.  ;D

2013. Február 01. - 11:24:30
Válasz #8050
Nem elérhető

Milo


az sem megoldás. ismerek olyat aki kurvasok ideig tolt tesztót magába, és már kúra alatt libidó gond volt
Riceman

2013. Február 01. - 14:36:17
Válasz #8051
Nem elérhető

Maszat


Dino, te fasz  ;D ;D ;D ;D

Én is clostilt szednék a helyében, megcsinálja ugyan azt mint  tamoxifen, csak nagyobb dózisban, és amellett,h elnyomná a libidót, még segít is rajta. Napi 2-3 szemet tolnék 2-3 hétig ha nem érzékeny rá. (nekem kettős látásom van tőle, nem bírom)

Aztán ahogy jrk írta a proviron 200mg alatt (de én biztosra mennék és nem mennék 100mg fölé) nem szupresszív, szóval 1 kis plusz androgén, aminek nincs elfojtó hatása akár még jó is lehet. De nem vagyok tisztában a gyógyszerkölcsönhatásokkal...

Nekem a kamagra hosszabb távon csak a fejfájást növelte, a libidót nem  ;D Már van,h alapból beveszek mellé 1 fájdalom csillapítót, mert elviselhetetlenül szokott fájni a fejem. Szerintem a libidóra semmilyen hatással nincs amúgy.

Nekem az egyik legjobb levezetés 1 friss szerelemhez köthető  ;D  Nem vittem túlzásba a dolgokat, de annak ellenére akkor is dugtam napi 2-3x, amikor fel sem kellett volna állni. Most 1 év elteltével, már nem működne, érzem  ;D  Emberünk meg ugye háza...  ;D  

Persze összeszakadtam mint  szar, mert inkább a csajhoz jártam dugni, mint edzeni, de a répa kemény volt állandóan!  O0 ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 01. - 17:28:04
Válasz #8052
Nem elérhető

Patrik085


Barátom -hiába próbáltam lebeszélni- 8 hónapig tolt mindent amit ért, már maga sem tudja, mi mindent (nandrolont is valószínüleg), minden fogalom nélkül, h mit-mivel kellene, mennyit, stb. 2.hónapja hagyta abba, 2x5000 HCG volt a "levezetés".
Természetesen most nagy gáz van a libidóval, mert nincs. Tudom, h az ilyen hülye hajjon' meg, meg ha eddig ilyen okos volt, most is legyen az, stb... De még is segíteni szeretnék neki. Van még értelme ilyenkor elkezdeni heti 2x250 HCG-t Tamoxival, E-vitaminnal, esetleg dupla adag PCT-vel? Segítsetek légyszi, ha fél évig így marad, válás lesz belőle, és tanult a dologból...

Nekem is van ismerős,akinek komoly gondjai voltak! Az időtartamot nem tudom,hogy meddig nyomta,de elmondása szerint valami kínai cuccot,boldenont meg danabolt használt egyszerre. Orvos segített rajta,most már rendben van! Nem ciki orvoshoz menni! Igen meg kell telálni azt aki ért is hozzá,de biztos hogy az orvos lesz a legjobb megoldás! 
A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni.

2013. Február 01. - 17:30:33
Válasz #8053
Nem elérhető

Maszat


A legjobb megoldás ha az ember nem hülye!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 01. - 17:32:04
Válasz #8054
Nem elérhető

dino


Barátom -hiába próbáltam lebeszélni- 8 hónapig tolt mindent amit ért, már maga sem tudja, mi mindent (nandrolont is valószínüleg), minden fogalom nélkül, h mit-mivel kellene, mennyit, stb. 2.hónapja hagyta abba, 2x5000 HCG volt a "levezetés".
Természetesen most nagy gáz van a libidóval, mert nincs. Tudom, h az ilyen hülye hajjon' meg, meg ha eddig ilyen okos volt, most is legyen az, stb... De még is segíteni szeretnék neki. Van még értelme ilyenkor elkezdeni heti 2x250 HCG-t Tamoxival, E-vitaminnal, esetleg dupla adag PCT-vel? Segítsetek légyszi, ha fél évig így marad, válás lesz belőle, és tanult a dologból...

Nekem is van ismerős,akinek komoly gondjai voltak! Az időtartamot nem tudom,hogy meddig nyomta,de elmondása szerint valami kínai cuccot,boldenont meg danabolt használt egyszerre. Orvos segített rajta,most már rendben van! Nem ciki orvoshoz menni! Igen meg kell telálni azt aki ért is hozzá,de biztos hogy az orvos lesz a legjobb megoldás! 
inkább nem kéne minden hülyének a kezébe ampullát adni, hogy nesze buzi nemtom miez de megnőssz tőle. aki ilyen hülye, hogy hónapokig nyom olyan cuccokat aminek a hatásairól fogalma sincs, az nem érdemli meg, hogy kúrjon. a feleségét bevállalom, ha jó...  8-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!