2024. Május 07. - 05:33:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498854 alkalommal)

0 Felhasználó és 60 vendég van a témában

2013. Február 04. - 19:30:14
Válasz #8100
Nem elérhető

Rebel


Nem a DHEA mellé gondoltam aromatáz gátlónak, de valami hasonló kombinációval sikerült egyszer fogynom, és szépen kerekednem. Aromatázgátló az ösztrogén miatt, a DHEA-t meg alapból ajánlanám 30 felett, ha valaki nem hajhullatós. Persze ha valakinél aromatizálna ( nem a DHEA, hanem a tesztoszteron amivé átalakul ), akkor nem fog. De működik tuti, egyszerűen kell, hogy hatása legyen a testösszetételre. Ezt nem kötekedésből írom.
Én már megkopaszodtam,s 40 is elmúltam,dagadt nem vagyok,de kissé zsíros-vizes-gyno gyanús.Nekem akkor az 50-100mg dhea mellé feltétlen kéne 50-100mg  provi?Meg vagy 50mg stana >:D

2013. Február 04. - 20:31:08
Válasz #8101
Nem elérhető

nubret21


Propibol csak iet tudok:S
Rákérdeztem az enantátra is, abbol most már csak Galenikás van, címkével az ampullán.

2013. Február 04. - 20:31:08
Válasz #8102
Nem elérhető

vikker


Ennyire veszélyes lenne a tamoxi? Nekem nagyon bejott provironal kombinálva...
Sajnos nem tudtam új képet csinálni.
Ugy gondoltam am hogy első kúrának elég lenne heti 3 propironát, 8 héten át. Testolicot tudok szerezni.
Szerintetek?
  arra inkább ne adj pénzt. még a kínai is jobb :)
Bazze az állítólag már nem gyártott ukrán propi is jó ;D

én úgy tudom a farmak még mindig gyártja a propit....

2013. Február 05. - 06:00:22
Válasz #8103
Nem elérhető

RsLeo



2013. Február 05. - 09:01:59
Válasz #8104
Nem elérhető

kalibra


http://jap.physiology.org/content/87/6/2274.long

Vazze. Ez egy nagyon részletes és összetett kísérlet volt és bebizonyította, hogy a DHEA semmilyen pozitív hatással sincs a testépítő edzést és étkezést követő férfiaknál. Teljesen hatástalan még napi 150mg.nál is, mind erő, mind testkompozíció tekintetében. Fasza.
A vizsgálat 30 éven aluli alanyokkal történt...

2013. Február 05. - 11:01:51
Válasz #8105
Nem elérhető

jrk


http://jap.physiology.org/content/87/6/2274.long

Vazze. Ez egy nagyon részletes és összetett kísérlet volt és bebizonyította, hogy a DHEA semmilyen pozitív hatással sincs a testépítő edzést és étkezést követő férfiaknál. Teljesen hatástalan még napi 150mg.nál is, mind erő, mind testkompozíció tekintetében. Fasza.
A vizsgálat 30 éven aluli alanyokkal történt...


A puding probaja az eves.

Akad itt olyan, aki hasznalta, hasznalja szamara kielegito eredmennyel.

2013. Február 05. - 12:57:40
Válasz #8106
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://jap.physiology.org/content/87/6/2274.long

Vazze. Ez egy nagyon részletes és összetett kísérlet volt és bebizonyította, hogy a DHEA semmilyen pozitív hatással sincs a testépítő edzést és étkezést követő férfiaknál. Teljesen hatástalan még napi 150mg.nál is, mind erő, mind testkompozíció tekintetében. Fasza.
A vizsgálat 30 éven aluli alanyokkal történt...
Csak éppen nem ez a tapasztalat vele......
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 05. - 13:01:27
Válasz #8107
Nem elérhető

Maszat


Ennyi erővel tényleg mondhatja mindenki a ghrp6-ra,h nem az a tapasztalat, mint a tanulmányokban, hiába érvel Efit azzal,h hatástalan. Azért tényleg a fasz kivan már, tegyünk már rendet!!! Most a tanulmányoknak, vagy a tapasztalatnak higgyen az ember?!


Mennyire hiteles az a kísérlet amit RsLeo belinkelt?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 05. - 13:18:44
Válasz #8108
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ennyi erővel tényleg mondhatja mindenki a ghrp6-ra,h nem az a tapasztalat, mint a tanulmányokban, hiába érvel Efit azzal,h hatástalan. Azért tényleg a fasz kivan már, tegyünk már rendet!!! Most a tanulmányoknak, vagy a tapasztalatnak higgyen az ember?!


Mennyire hiteles az a kísérlet amit RsLeo belinkelt?
Annyira hiteles, hogy nem egy embert ismerek személyesen, aki szedett DHEA-t és elég szép változásokat tapasztalt. Pl. egyik haverom, a Gym of the Best-ben ( Kiss Jenő terme ) edz, egy évig  :D szedett folyamatosan DHEA-t, napi 50mg-ot, mellé csak fehérje, glutamin, meg SuperPump ment, és mikor múltkor lekapta a vásznat ( mármint a pólót a teremben, igencsak kikerekedtek a szemeim, a háta sem volt rossz, a mellizmai, meg mint két kilós cipó  :-O ). Teszem hozzá egy évig használta a terméket, valószínű mindenki nem fog így reagálni rá, de működik, mert nem ő az egyetlen pozitív tapasztalat a DHEA-val. Mellette nem kokszolt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 05. - 13:26:07
Válasz #8109
Nem elérhető

Maszat


Én nem támogatom a peptideket. Mármint ezeket az "új generációs" dolgokat. Efit állítja,h nagy részben hatástalan parasztvakítás(referenciákkal alátámasztva), míg mások azzal jönnek,h jó vélemények vannak róla. Csak én rúgnám le ilyenkor szívesen a monitort "na menjetek már a picsába a hülyeségeitekkel" felkiáltással?!  ;D  Hát tényleg az ember olvas pro és kontrát, valamelyik tábornak legyen már legalább igaza.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 05. - 13:56:22
Válasz #8110
Nem elérhető

draw


http://jap.physiology.org/content/87/6/2274.long

Vazze. Ez egy nagyon részletes és összetett kísérlet volt és bebizonyította, hogy a DHEA semmilyen pozitív hatással sincs a testépítő edzést és étkezést követő férfiaknál. Teljesen hatástalan még napi 150mg.nál is, mind erő, mind testkompozíció tekintetében. Fasza.
A vizsgálat 30 éven aluli alanyokkal történt...

Igen, de pár ezerért be lehet szerezni egy egész féléves adagot, szerintem egy próbát megér a tanulmány ellenére is. Soha nem tudhatja, hogy reagál rá az ember. Én is 30 alatt vagyok de a sok a stressz és a külső hatás na meg az esetleges túledzés veszélye ami miatt érdemesnek tartom lenyomni egy hosszabb kúrát vele moderált mennyiséggel.

2013. Február 05. - 14:26:09
Válasz #8111
Nem elérhető

kalibra


Én is azt mondom, h ezen cikk ellenére ki fogom próbálni, és 8 hétig egyedül tolom, napi 100mg.ot minimum. Én közel vagyok a 40hez, szerintem ez is számít.

2013. Február 05. - 15:55:37
Válasz #8112
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
http://jap.physiology.org/content/87/6/2274.long

Vazze. Ez egy nagyon részletes és összetett kísérlet volt és bebizonyította, hogy a DHEA semmilyen pozitív hatással sincs a testépítő edzést és étkezést követő férfiaknál. Teljesen hatástalan még napi 150mg.nál is, mind erő, mind testkompozíció tekintetében. Fasza.
A vizsgálat 30 éven aluli alanyokkal történt...

Nem teljesen azt bizonyította ez a kisérlet, amit te monccc ittenet, vagyis csak részben van igazad  :D Vagyis, minket pont nem ez érdekel a DHEA-val kapcsolatban, amit ez a kisérlet tanulmányozott...

Mivel a DHEA-t utókúra kiegészítőnek javasoltuk mi ittenetet. Tehát, egészséges fiatal férfiaknál, 150mg/nap adagolásnál, nem mutat hatást, de mi lenne 6-800mg-nál? A másik kérdés pedig, hogy alacsony tesztoszteronszintű pácienseknél, fiataloknál, öregebbeknél miért nem ismételték meg ezt a tanulmányt(amire ez a kisélet abszolut nem tért ki) - ami minket most jobban érdekelne itt - a DHEA hatásos lehet(valaki akinek véletlenül van egy kis ideje, hátha be tud linkelni egy ezt megerősítő tanulmányt is(nekem most nincs időm éppen). Szóval utókúrában, mindenképpen nagyobb dózisban mint 150mg nagyon is lehet/van értelme a DHEA-nak.(majd később alátámasztom ezen állításomat...)  8-)

(Van olyan elvetemült egyébként, aki grammokban fogyasztotta utókúrában a DHEA-t.) Persze az 50mg-os napi dózisokat el kell felejteni ezzel kapcsolatban.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 05. - 16:34:32
Válasz #8113
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mikor a SARM-X-et szedtem a 17-Methyl HD-vel, akkor 200mg DHAE-t vittem be, mert a SARM-X-ben tablettánként 100mg volt. Határozottan érezhető ez a dózis.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 05. - 16:42:10
Válasz #8114
Nem elérhető

Jordan


Én nem támogatom a peptideket. Mármint ezeket az "új generációs" dolgokat. Efit állítja,h nagy részben hatástalan parasztvakítás(referenciákkal alátámasztva), míg mások azzal jönnek,h jó vélemények vannak róla. Csak én rúgnám le ilyenkor szívesen a monitort "na menjetek már a picsába a hülyeségeitekkel" felkiáltással?!  ;D  Hát tényleg az ember olvas pro és kontrát, valamelyik tábornak legyen már legalább igaza.


Azért a lényegről nem szabad megfelejtkezni....  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)