2024. Május 06. - 15:54:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2013. Február 06. - 19:05:23
Válasz #8130
Nem elérhető

egyvicc


szisztok!
érdeklődnék hogy valakinek a macskája rendelt e már külföldröl alapanyagot?
stanazolt rendelne a szomszéd macskája és ő higítaná és kapszulázná saját használatra. talált egy jónak tünő webshopot :)
vagy az alapanyag nagyobb lutri mint  a kész termékek? ????...

2013. Február 06. - 19:12:58
Válasz #8131
Nem elérhető

cpggyurma


szisztok!
érdeklődnék hogy valakinek a macskája rendelt e már külföldröl alapanyagot?
stanazolt rendelne a szomszéd macskája és ő higítaná és kapszulázná saját használatra. talált egy jónak tünő webshopot :)
vagy az alapanyag nagyobb lutri mint  a kész termékek? ????...

erre az én szomszédom macskája is kíváncsi lenne

2013. Február 06. - 19:33:23
Válasz #8132
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 06. - 20:53:17
Válasz #8133
Nem elérhető

kemi


Aki olimpiára készül, annak a sportorvosok és az edzők megszerzik a cuccokat, úgy mint eddig. Ott nincs lebukás. Másrészt meg ezt a nevetséges zsideszes politikai faszságokat meg hagyjuk már a picsába, mert falra hányom a borsót.  

persze, hogyne :D
arra gondoltam, ha az olimpián bukik meg józsibácsi stanával, mint pár éve..
akkor lecsukják? :D

2013. Február 06. - 20:57:59
Válasz #8134
Nem elérhető

Milo


én már a rendőrségen csinálnék akkor egy doppingellenőrzést
Riceman

2013. Február 06. - 21:51:08
Válasz #8135
Nem elérhető

Maszat


Aki olimpiára készül, annak a sportorvosok és az edzők megszerzik a cuccokat, úgy mint eddig. Ott nincs lebukás. Másrészt meg ezt a nevetséges zsideszes politikai faszságokat meg hagyjuk már a picsába, mert falra hányom a borsót.  

persze, hogyne :D
arra gondoltam, ha az olimpián bukik meg józsibácsi stanával, mint pár éve..
akkor lecsukják? :D

Mint ahogy olvashattad a törvényekből, a fogyasztásra nem tér ki. Viszont a koxolásra buzdítást büntetik, szóval az edzőjét leültetheti az, akit molesztál  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 06. - 21:59:44
Válasz #8136
Nem elérhető

Pretorian


Aki olimpiára készül, annak a sportorvosok és az edzők megszerzik a cuccokat, úgy mint eddig. Ott nincs lebukás. Másrészt meg ezt a nevetséges zsideszes politikai faszságokat meg hagyjuk már a picsába, mert falra hányom a borsót. 

persze, hogyne :D
arra gondoltam, ha az olimpián bukik meg józsibácsi stanával, mint pár éve..
akkor lecsukják? :D

Mint ahogy olvashattad a törvényekből, a fogyasztásra nem tér ki. Viszont a koxolásra buzdítást büntetik, szóval az edzőjét leültetheti az, akit molesztál  ;D

Pedig milyen stílusos lenne egy mr. zsaru versenyen a második helyezettnek igazoltatnia az elsőt.. ***))))
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Február 06. - 22:23:23
Válasz #8137
Nem elérhető

RsLeo




Mennyire hiteles az a kísérlet amit RsLeo belinkelt?

Én linkeltem, tehát maximálisan. :)
Viccet félretéve, ha nem a kísérleteknek hiszünk, hanem az ún. tapasztalatoknak, akkor ide nekem egy vödör spirót, anabolikus állapotba szeretnék kerülni.

Egyébként várom Efit írását, hogy miért lehet jó a DHEA utókúrában. Tiszta sor, hogy a hangulatra, általános közérzetre jótékony hatással van, amíg használjuk. DE az eddigi tudásom szerint, ha kívülről beviszünk egy hormont a szervezetbe, az szupresszív. Jelen esetben ugye egy prekurzort szeretnénk bevinni, tehát a szupresszió nyilván nem olyan mértékű, mint ha tesztoszteront injekcióznál. Viszont utókúrában, amikor egyébként is szarban a haza, feltételezem, hogy semmilyen mértékű visszafojtás nem elfogadható. Tehát, miért nem szupresszív a kívülről, bika mennyiségben bevitt DHEA?

2013. Február 06. - 23:02:20
Válasz #8138
Nem elérhető

Maszat


1 hete azt is megtudtam,h a proviron 200mg alatt (ez a 200 annyira hihetetlen  ;D ) nem okoz elfojtást.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 07. - 00:51:17
Válasz #8139
Nem elérhető

kemi


1 hete azt is megtudtam,h a proviron 200mg alatt (ez a 200 annyira hihetetlen  ;D ) nem okoz elfojtást.  ;D


orvosi adagolása 25-100 mg és nem írnak a betegtájékoztatón a saját tesztoszteron termelés lefolytásáról

2013. Február 07. - 01:10:07
Válasz #8140
Nem elérhető

Maszat


1 hete azt is megtudtam,h a proviron 200mg alatt (ez a 200 annyira hihetetlen  ;D ) nem okoz elfojtást.  ;D


orvosi adagolása 25-100 mg és nem írnak a betegtájékoztatón a saját tesztoszteron termelés lefolytásáról

Egyszer használtam 150mg-os dózisba.Ebben a mennyiségben elég mást ad, mint napi 50nel. Sokkal szárazabb és keményebb a fazon. Keményebb...minden téren. kb 2-3 hétig szedtem ennyit, mert már fájdalmas erekcióim voltak. Nem kanos voltam, sőt annyira fájt,h meg se fordult akkor a fejemben. Szóval visszavettem 75mg-ra.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 07. - 01:52:26
Válasz #8141
Nem elérhető

jrk




Mennyire hiteles az a kísérlet amit RsLeo belinkelt?

Én linkeltem, tehát maximálisan. :)
Viccet félretéve, ha nem a kísérleteknek hiszünk, hanem az ún. tapasztalatoknak, akkor ide nekem egy vödör spirót, anabolikus állapotba szeretnék kerülni.

Egyébként várom Efit írását, hogy miért lehet jó a DHEA utókúrában. Tiszta sor, hogy a hangulatra, általános közérzetre jótékony hatással van, amíg használjuk. DE az eddigi tudásom szerint, ha kívülről beviszünk egy hormont a szervezetbe, az szupresszív. Jelen esetben ugye egy prekurzort szeretnénk bevinni, tehát a szupresszió nyilván nem olyan mértékű, mint ha tesztoszteront injekcióznál. Viszont utókúrában, amikor egyébként is szarban a haza, feltételezem, hogy semmilyen mértékű visszafojtás nem elfogadható. Tehát, miért nem szupresszív a kívülről, bika mennyiségben bevitt DHEA?


Ha normális hormonszintek mellett kis mértékű emelkedést okoz(hat) a tesztoszteronszintben, az nem szupresszív, viszont a hatása érezhető. Utókúrában ugyanez. Szerintem a kúra utáni regeneráció kontextusában a szupresszió kissé túl van dramatizálva, ne felejtsük el, hogy kúra alatt a természetes hormonszintekhez viszonyítva hatalmas mennyiségű hormont használunk. Ha zérón vagy, sok hormon mellett azon is maradsz, de a "hidalás" elve nem véletlenül fogalmazódott meg az emberekben... lehet, hogy kissé kitolódik a teljes regeneráció időtartama, de addig is legalább jobban érzed magad.

Egyébiránt a pozitív hatások nem kizárólag a tesztoszteronszint emelkedésével hozhatóak összefüggésbe. Ha pl. valaki vékonyabb, illetve szikárabb alkat, az ösztrogenikus hatása átvitt értelemben anabolikus hatású, hiszen egy hidratáltabb állapot az izomsejtekre is pozitív hatással van. Itt persze nem utókúráról beszélek, és Proviron sincs a képletben. Azoknál látványosabb a hatása, akik nehezebben szednek magukra tömeget. Én anno Proviron nélkül próbáltam, napi 100mg mellett elég rendesen elkezdtem vizesedni, fedettebb, teltebb lenni... amellett, hogy tapasztaltam a már többször említett pozitív hatásokat. A kérdésedre válaszolva, nem kell bika mennyiségben bevinni. De ezt senki nem is állította. Egy utókúrában 100-150mg fölé szerintem felesleges menni, persze Proviron mellett. Azért nem szupresszív, mert nem okoz direkt módon és drámai mértékben tesztoszteronszint emelkedést. Ez mindig lutri (hogy milyen arányú és mértékű a konverzió), ugyanannál az embernél sosem hat ugyanúgy. Mármint de, de ha hormonszinteket néznél, nem lehetne egy szabályos változást megfigyelni minden használat alkalmával. Kb. mint az Andriol... egyszer ilyen, egyszer olyan, ha grafikonon ábrázolod. Egyébként a dózis növelésével arányosan (egy ponton túl) nem profitálsz többet. Pont Istvánnak írtam, hogy egy amerikai fórumon az egyik barom napi 1g körüli dózist használt "elegendő" mennyiségű Proviron társaságában, és egy enyhébb szteroidkúrához hasonlította. De ez szerintem agyatlan és veszélyes mennyiség, a DHEA sem teljesen veszélytelen, 200mg feletti dózisoknál jelentősen nagyobb az extraszisztolék esélye, ami azért nem túl jó. Én úgy tudom, egy esetben hozták összefüggésbe súlyos szívritmuszavarral a DHEA-t, de nem volt egyértelműen bizonyítható az összefüggés. Extraszisztolékat viszont többen tapasztaltak tőle... ami elvileg bárkinél előfordul és előfordulhat, de ennek a mértéke azért igazán nem mindegy. És a típusa sem (kamrai, pitvari...)... ha a családi anamnézisben esik szó szívbetegségről, ezeket érdemes szem előtt tartani. Nekem van időszakos extraszisztolém, de kivizsgáltattam, és szerencsére a veszélytelen, ám annál zavaróbb fajta, amit egy kis káliummal (jelen esetben Pananginnal vagy Vitionnal - utóbbi sokaknak ismerős lehet ;) ) könnyű orvosolni időszakosan. Lényeg a lényeg, hogy azért óvatosan! Orvosi szaklapok, amik nem vaskalaposak, és nem ellenzik a DHEA alkalmazását, általában napi maximum 25mg-ot javasolnak... szerintem a 200mg azért elég sok, de mint sok minden más esetében, ez is egyéni tolerancia kérdése.

2013. Február 07. - 02:07:01
Válasz #8142
Nem elérhető

jrk


1 hete azt is megtudtam,h a proviron 200mg alatt (ez a 200 annyira hihetetlen  ;D ) nem okoz elfojtást.  ;D


orvosi adagolása 25-100 mg és nem írnak a betegtájékoztatón a saját tesztoszteron termelés lefolytásáról

Egyszer használtam 150mg-os dózisba.Ebben a mennyiségben elég mást ad, mint napi 50nel. Sokkal szárazabb és keményebb a fazon. Keményebb...minden téren. kb 2-3 hétig szedtem ennyit, mert már fájdalmas erekcióim voltak. Nem kanos voltam, sőt annyira fájt,h meg se fordult akkor a fejemben. Szóval visszavettem 75mg-ra.

Én volt, hogy magában használtam 75-100mg Proviront, pusztán kísérletezésképpen, és hasonló dolgokat tapasztaltam :) Az izmaim teltebbek, keményebbek voltak, az erőszintem is javult egy kicsit. Éjjelente meg néha durrantam, mint egy szaros tini, aki szépeket álmodik. ;D
Azt mondják, a Proviron nem anabolikus, maximum a patkányoknál, én meg azt mondom, nem a faszt nem. Érzékelhető, de gyengécske anabolikus hatást 400mg körüli dózisnál figyeltek meg, de egy kis plusz lökethez szerintem ennél sokkal, de sokkal kevesebb is elég. Trágya DHT, ha nem bírod, felejtsd el, de egy kis extrának nem rossz, ha valaki nem akar koxolni, de mégis valami ahhoz közelire vágyik :) Persze ha valaki rendesen cuccol, ennek a világon semmi jelentősége, szart sem fog érezni, ennyitől meg főleg nem.

Tudom, hogy viccesen hangzik, de ez van. Halkan megjegyzem, a betegtájékoztatóban ez szerepel: "Az androgén hormonok nem alkalmasak arra, hogy egészséges egyénekben izomnövekedést idézzenek elő, vagy megnöveljék a fizikai képességeket."

Tehát ne élj vissza a használatával. Miért? Mert véletlenül működik? Ezt felesleges is túlmagyarázni...

2013. Február 07. - 02:35:31
Válasz #8143
Nem elérhető

Maszat


Én kúra alatt emeltem meg 150mg-ra, napi 3x2 db-ra elosztva, és közben tapasztaltam nagyobb izom keménységet, mint amikor csak 50 ment. Gondolom a 150mg az aromatizációt is jobban csökkenti mint 50, ezért is lehetett közben is érezni. Amikor visszavettem 75re, a fájdalmas erekciók megszűntek.

Ha jól emlékszem a betegtájékoztatóban meg is említették lehetséges mellékhatásnak az órákon át tartó, fájdalmas ágaskodást, és javasolták,h hagyja az ember abba a szedését, a pénisz sérülés elkerülése érdekében.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 07. - 07:36:31
Válasz #8144
Nem elérhető

ninja14


Én kúra alatt emeltem meg 150mg-ra, napi 3x2 db-ra elosztva, és közben tapasztaltam nagyobb izom keménységet, mint amikor csak 50 ment. Gondolom a 150mg az aromatizációt is jobban csökkenti mint 50, ezért is lehetett közben is érezni. Amikor visszavettem 75re, a fájdalmas erekciók megszűntek.

Ha jól emlékszem a betegtájékoztatóban meg is említették lehetséges mellékhatásnak az órákon át tartó, fájdalmas ágaskodást, és javasolták,h hagyja az ember abba a szedését, a pénisz sérülés elkerülése érdekében.  ;D
és te féltetted a bránert?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D