2024. Május 06. - 16:09:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2013. Február 10. - 11:45:05
Válasz #8160
Nem elérhető

eo2eo


 :-OA másik, hogy olvastam valahol Dino hozzászólását, hogy heti 500mg boldenonhoz ő 750mg testot ajánl .

Vajon milyen logika van-e megett?  ?:-/ :-)->


PS:

Köszönöm Rebel az infot, nagyjából ezeket gondoltam én is :)

2013. Február 10. - 12:05:31
Válasz #8161
Nem elérhető

ninja14


"a csak anabolikus szerek jobban kotodnek az idegrendszer receptoraihoz"

hova, mit?? ez nem egészen így működik...

Kérdés volt. :)

Csak mert én kifejezetten ingerlékeny voltam az első ciklus alkalmával... és volt egy barátom akivel együtt kezdtünk, ő tolt decat a test ena mellé, és nála kevésbé jelentkezett ez a probléma. Pedig, hogy is fogalmazzak... kettőnk közül ő a lobbanékonyabb természetű. Ezért gondoltam hogy a nandrolone származéknak nagyobb az affinitása azokhoz a receptorokhoz amik az idegi működéssel vannak összefüggésben, és maga az anyag természeténél fogva ( minthogy kevéssé androgén mint anabolikus ) viszont nem indukálja az idegességet etc.

Ninja:

gondolom mondod Te ezt mint "highly experienced" :D  felhasználó. Nos, nem lenne sok második kúrának 2000mg/hét anyagot tolni 500mg/hét helyett? ( ami ugye a galenikás enat ismerve, lehet hogy nem is 500 - amiket most vettem meg elvileg ezt mind felulmuljak minosegben, szoval varhato hogy megkapom a tervezett dózist )

Elvileg az ena 2-3 hét múlva már érezhető, a boldi 5-6. Akkor elvileg a 5. héttől kezdve amíg az npp is dolgozik 4 cucc fog bennem működni. Ez számomra kicsit ijesztő. Tudom hogy a szinergiák miatt ez előnyös, de kérdem én hogy mi van a mellékhatásokkal ?

Ha nem szedtem arimidexet pár napig, éreztem hogy érzékennyé válik a mellem. És ez csak 1 anyag, és összesen pár nap AI kihagyás mellett.  Ha 4 anyag lesz, számíthatok a felnégyszereződő mellékhatásokra? Akkor vegyek egy másik doboz anastrozolet is ?:D
igen 4 cucc de kicsi dózisban mellékhatásoktól nem kell tartani mert viszonylag az NPP hamar ürül...és a boldi ena csak az 5 hét után fejti ki igazán a hatását és akkor kezd el igazán dolgozni....es arimidexet v provit csak 3 héttől kell szedjed én az utóbbit ajánlanám..ha félsz a dózisoktól akkor az NPP mehet minden 3. nap...amúgy az 500mg boldi csak megsugom neked,h ha második kúra is elég csoró eredményt produkál...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 10. - 12:06:21
Válasz #8162
Nem elérhető

Risee




Mivel a deca és a boldizsár is a saját teszto termelésed a nullára nyomja, az ajánlott adagolás egységnyi deca/boldihoz dupla tesztó.
Így elkerülhető a félhat és egyéb szexuális zavar és a tesztó anabolikus hatása is érvényesülhet

2013. Február 10. - 13:14:06
Válasz #8163
Nem elérhető

eo2eo


Köszönöm a válaszokat.

500mg boldenon kevés ?  Mennyi ajánlott? Én azt olvastam nem az adaggal, hanem a kúra hosszával vannak összefüggésben a sikertelenségek az alkalmazásánál. Ezért is tettem 15 hétre a ciklust, de akkor mondjuk jobban járnék ha 750mgot nyomnék 12 hétig?

NPP-ből mekkora adag kell 1 hétre?

2013. Február 10. - 13:29:17
Válasz #8164
Nem elérhető

Maszat


Én 600 boldihoz szoktam 500 tesztot szúrni, és nem szokott problémám lenni. Sőt, az első 3 hétben teszto se megy hozzá, max szemes. (anapolon, methandrostenolone  ;D )  Mondjuk amikor anapolon ment, sürgettem a tesztoszteront, nem vártam 3 hétig, mert kezdett gáz lenni a szitu  ;D

A boldenon akármennyire sztárolva van, 1 gyenge szar szer. Még heti 1000mg esetén sem okoz sok embernél problémát.Nem 1 embert ismerek (inkább küzdősportolókat) akik magába nyomják, és nem számolnak be iszonyatos hangulatingadozásokról, vagy impotenciáról. Túl van misztifikálva. Ez inkább a nandrolonra igaz, azzal keverik.Probáljatok meg abból 1000mg-ot bevinni  :D  Az valamivel erősebb, plusz ott van a progeszteron probléma is...

Nem azt akarom mondani,h nyomjátok magába, mert az hülyeség, de közel sem kell hozzá 2x annyi tesztoszteron. De kell mellé, az biztos.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 10. - 13:39:42
Válasz #8165
Nem elérhető

eo2eo


Maszat:

Használtad már 15 hétig, vagy még tovább?

2013. Február 10. - 13:41:43
Válasz #8166
Nem elérhető

Maszat


12 volt a maximum. Mindig úgy csinálom,h az első 3 hétben nem megy hozzá tesztoszteron, és kb egyszerre van vége a 2 szernek.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 10. - 13:53:59
Válasz #8167
Nem elérhető

Fuji


Én 600 boldihoz szoktam 500 tesztot szúrni, és nem szokott problémám lenni. Sőt, az első 3 hétben teszto se megy hozzá, max szemes. (anapolon, methandrostenolone  ;D )  Mondjuk amikor anapolon ment, sürgettem a tesztoszteront, nem vártam 3 hétig, mert kezdett gáz lenni a szitu  ;D

A boldenon akármennyire sztárolva van, 1 gyenge szar szer. Még heti 1000mg esetén sem okoz sok embernél problémát.Nem 1 embert ismerek (inkább küzdősportolókat) akik magába nyomják, és nem számolnak be iszonyatos hangulatingadozásokról, vagy impotenciáról. Túl van misztifikálva. Ez inkább a nandrolonra igaz, azzal keverik.Probáljatok meg abból 1000mg-ot bevinni  :D  Az valamivel erősebb, plusz ott van a progeszteron probléma is...

Nem azt akarom mondani,h nyomjátok magába, mert az hülyeség, de közel sem kell hozzá 2x annyi tesztoszteron. De kell mellé, az biztos.
A kocsog nandrolonbol 1000 mg! Soha!  ;D
400 mg toltam de soha tobbet!
A cerkaval soha nem volt baj de utanna 2 honapig nem nagyon akarta az igazsagot. ;D

2013. Február 10. - 15:52:00
Válasz #8168
Nem elérhető

Rebel


Én 600 boldihoz szoktam 500 tesztot szúrni, és nem szokott problémám lenni. Sőt, az első 3 hétben teszto se megy hozzá, max szemes. (anapolon, methandrostenolone  ;D )  Mondjuk amikor anapolon ment, sürgettem a tesztoszteront, nem vártam 3 hétig, mert kezdett gáz lenni a szitu  ;D

A boldenon akármennyire sztárolva van, 1 gyenge szar szer. Még heti 1000mg esetén sem okoz sok embernél problémát.Nem 1 embert ismerek (inkább küzdősportolókat) akik magába nyomják, és nem számolnak be iszonyatos hangulatingadozásokról, vagy impotenciáról. Túl van misztifikálva. Ez inkább a nandrolonra igaz, azzal keverik.Probáljatok meg abból 1000mg-ot bevinni  :D  Az valamivel erősebb, plusz ott van a progeszteron probléma is...

Nem azt akarom mondani,h nyomjátok magába, mert az hülyeség, de közel sem kell hozzá 2x annyi tesztoszteron. De kell mellé, az biztos.
Nem mertem leírni,hogy nálunk néhányan heti 3-4 x100mg t.propival tolják együtt ugyanúgy kétnaponta a 200-300mg boldenont/ heti 800-1200mg!!/.A jó boldi állítolag olyan mint az egykori /scheringes / primobolan.

2013. Február 10. - 16:31:36
Válasz #8169
Nem elérhető

Maszat


Én 600 boldihoz szoktam 500 tesztot szúrni, és nem szokott problémám lenni. Sőt, az első 3 hétben teszto se megy hozzá, max szemes. (anapolon, methandrostenolone  ;D )  Mondjuk amikor anapolon ment, sürgettem a tesztoszteront, nem vártam 3 hétig, mert kezdett gáz lenni a szitu  ;D

A boldenon akármennyire sztárolva van, 1 gyenge szar szer. Még heti 1000mg esetén sem okoz sok embernél problémát.Nem 1 embert ismerek (inkább küzdősportolókat) akik magába nyomják, és nem számolnak be iszonyatos hangulatingadozásokról, vagy impotenciáról. Túl van misztifikálva. Ez inkább a nandrolonra igaz, azzal keverik.Probáljatok meg abból 1000mg-ot bevinni  :D  Az valamivel erősebb, plusz ott van a progeszteron probléma is...

Nem azt akarom mondani,h nyomjátok magába, mert az hülyeség, de közel sem kell hozzá 2x annyi tesztoszteron. De kell mellé, az biztos.
Nem mertem leírni,hogy nálunk néhányan heti 3-4 x100mg t.propival tolják együtt ugyanúgy kétnaponta a 200-300mg boldenont/ heti 800-1200mg!!/.A jó boldi állítolag olyan mint az egykori /scheringes / primobolan.

Én annyit szoktam észrevenni azzal az aránnyal(500tszto-600boldi),h nincs egekben a libidóm. Kanosabb vagyok mint üresen, de mégse akarok minden boldog boldogtalant megfarkalni, és ez nem is annyira hátrány.

Éhesebb szoktam lenni a szokottnál is ha boldenont is használok, valamint jobban durranok. Persze kúra alatt az ember alapból éhesebb és jobban durran, de a boldenonnál még érezhetőbb. Lehet azért mert bemegy heti 6-800mg. Az a tipikus a fejedet se tudod megérinteni karozás után érzés.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 10. - 17:04:04
Válasz #8170
Nem elérhető

ninja14


Köszönöm a válaszokat.

500mg boldenon kevés ?  Mennyi ajánlott? Én azt olvastam nem az adaggal, hanem a kúra hosszával vannak összefüggésben a sikertelenségek az alkalmazásánál. Ezért is tettem 15 hétre a ciklust, de akkor mondjuk jobban járnék ha 750mgot nyomnék 12 hétig?

NPP-ből mekkora adag kell 1 hétre?
300mg/het
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 10. - 19:55:48
Válasz #8171
Nem elérhető

try2bebig


A legjobb megoldás ha az ember nem hülye!

Haha és van, hogy még ez is kevés:D

2013. Február 10. - 21:19:49
Válasz #8172
Nem elérhető

try2bebig


Ez a proviron dolog mostmár engem is kezd érdekelni.

Külföldi fórumokon konkrétan azt mondják Provironról, hogy felülértékelt szar szer.

Hát nem tudom. Én azért szeretek tanulmányokat is látni.



Olyan dolog ez, hogy mondjuk 3-4 éve minden magyar nyelvű fórum/"""szakirodalom""" tele volt azzal, hogy a clenbuterol antikatabolikus hatású. Emlékszem valamelyik fórumon még egy versenyző is beírt, hogy őt ne hazudtolja meg senki, hisz egyéni tapasztalatai bizonyítják, ilyen olyan eredmények. OK. Mostanra ott tartunk, hogy a legbutább vidéki sutyerák paréj embereken kívül mindenki tudja, hogy a clen nem antikatabolikus. Hirtelen kikoptak azok is, akik a saját tapasztalataikat hangoztatták.


Jó ideig nem beszéltem a régi kokszos ismerőseimmel, köztük van jól informált, meg szarul informált is, de nyilván utóbbiból több van. Konkrétan az ember, akivel legutóbb beszéltem, anno kinevetett,hogy mi az, hogy kúra közben HCG? Most meg újságolta, hogy képzeljem, azt hallotta, hogy HCG-t kúra közben kell nyomni, és mostmár mindenki így csinálja stbstb. Mondtam neki, hogy figyelj, én már 2 éve mondtam neked, de te kinevettél. Persze a szelektív memória itt is működésbe lépett nála...


Ez is a probléma, ebben az egész "koksz-világban", de könnyebben levezethetőség legyen inkább a testépítés világában. Izmos ember=ért a kokszhoz, edzéshez, kajához a legtöbb ember szemében. Nem akarok offolni, de ez az élet minden területére visszavezethető, számtalan esetben van a "tekintélyelvűség" minden más szempont előtt, komolyan, mintha 1567-et írnánk, amikor minden info még csak a népesség 0,0001%-hoz jutott el, és nem is volt elérhető formában. Persze ebben is mindig érdek van, ne menjünk bele, hogy épp mikor milyen.


Kicsit elkanyarodtam egy témától. De száz szónak is egy a vége, kíváncsi vagyok, hogy tanulmányokkal alátámasztva provironról mi az igazság. Hogy vajon tényleg ad-e annyit BIZONYÍTOTTAN, mint ahogy sokan konstatálják, vagy csak egy újabb elsüllyedőben lévő mítosz, mint a 3*5k NE HCG, meg a napi 20mg tamoxifen a kúra utolsó 5 hetében...



2013. Február 10. - 21:26:29
Válasz #8173
Nem elérhető

hopika


A clenhez azért annyira visszatérnék,hogy a szarvasmarhákat biztosan nem az asztmájuk miatt tömték vele tele...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Február 10. - 21:41:01
Válasz #8174
Nem elérhető

try2bebig


A clenhez azért annyira visszatérnék,hogy a szarvasmarhákat biztosan nem az asztmájuk miatt tömték vele tele...
 @-o

Csak az a tény van elfelejtve, hogy szarvasmarha, nyúl, hörcsög, aranyhal nem egyenlő az emberrel. Számtalan példa volt már arra, hogy pusztán állatkísérletek alapján vontak le következtetéseket, majd végül beszopták.

Nekem az, hogy teheneken működött, nem elég ahhoz, hogy nekiálljak spirót nyelni kilószámra.