2024. Május 06. - 19:46:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498724 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2013. Február 10. - 22:15:51
Válasz #8175
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A clenhez azért annyira visszatérnék,hogy a szarvasmarhákat biztosan nem az asztmájuk miatt tömték vele tele...
 @-o

Csak az a tény van elfelejtve, hogy szarvasmarha, nyúl, hörcsög, aranyhal nem egyenlő az emberrel. Számtalan példa volt már arra, hogy pusztán állatkísérletek alapján vontak le következtetéseket, majd végül beszopták.

Nekem az, hogy teheneken működött, nem elég ahhoz, hogy nekiálljak spirót nyelni kilószámra.

...és mint ahogy annak idején kifejtettem részletesen, csak emberek számára halálos dózisokban mutattak ki anabolikus hatást a clenbuterolhoz, elsősorban patkányokon, máshogy senki nem bizonyított ilyet soha egyetlen tanulmányban sem, egészséges embereken.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 10. - 22:20:25
Válasz #8176
Nem elérhető

Maszat


A clenhez azért annyira visszatérnék,hogy a szarvasmarhákat biztosan nem az asztmájuk miatt tömték vele tele...
 @-o

Csak az a tény van elfelejtve, hogy szarvasmarha, nyúl, hörcsög, aranyhal nem egyenlő az emberrel. Számtalan példa volt már arra, hogy pusztán állatkísérletek alapján vontak le következtetéseket, majd végül beszopták.

Nekem az, hogy teheneken működött, nem elég ahhoz, hogy nekiálljak spirót nyelni kilószámra.

Konkrétan mi érdekel téged a provironnal kapcsolatban? A reduktáz enzimekre kifejtett hatása egyértelmű. Kötődik az SHBG-hez, ezáltal több a szabad tesztoszteron. Több szabad tesztoszteront nem kell magyarázni. És nem utolsó sorban, mint DHT származék, piszok androgén, magas androgén szintnél pedig gyorsabb a zsírbontás. Számomra egyértelmű a proviron hatékonysága. Minden kúrám alap pillére!


 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 10. - 22:21:54
Válasz #8177
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ez a proviron dolog mostmár engem is kezd érdekelni.

Külföldi fórumokon konkrétan azt mondják Provironról, hogy felülértékelt szar szer.

Hát nem tudom. Én azért szeretek tanulmányokat is látni.



Olyan dolog ez, hogy mondjuk 3-4 éve minden magyar nyelvű fórum/"""szakirodalom""" tele volt azzal, hogy a clenbuterol antikatabolikus hatású. Emlékszem valamelyik fórumon még egy versenyző is beírt, hogy őt ne hazudtolja meg senki, hisz egyéni tapasztalatai bizonyítják, ilyen olyan eredmények. OK. Mostanra ott tartunk, hogy a legbutább vidéki sutyerák paréj embereken kívül mindenki tudja, hogy a clen nem antikatabolikus. Hirtelen kikoptak azok is, akik a saját tapasztalataikat hangoztatták.


Jó ideig nem beszéltem a régi kokszos ismerőseimmel, köztük van jól informált, meg szarul informált is, de nyilván utóbbiból több van. Konkrétan az ember, akivel legutóbb beszéltem, anno kinevetett,hogy mi az, hogy kúra közben HCG? Most meg újságolta, hogy képzeljem, azt hallotta, hogy HCG-t kúra közben kell nyomni, és mostmár mindenki így csinálja stbstb. Mondtam neki, hogy figyelj, én már 2 éve mondtam neked, de te kinevettél. Persze a szelektív memória itt is működésbe lépett nála...


Ez is a probléma, ebben az egész "koksz-világban", de könnyebben levezethetőség legyen inkább a testépítés világában. Izmos ember=ért a kokszhoz, edzéshez, kajához a legtöbb ember szemében. Nem akarok offolni, de ez az élet minden területére visszavezethető, számtalan esetben van a "tekintélyelvűség" minden más szempont előtt, komolyan, mintha 1567-et írnánk, amikor minden info még csak a népesség 0,0001%-hoz jutott el, és nem is volt elérhető formában. Persze ebben is mindig érdek van, ne menjünk bele, hogy épp mikor milyen.


Kicsit elkanyarodtam egy témától. De száz szónak is egy a vége, kíváncsi vagyok, hogy tanulmányokkal alátámasztva provironról mi az igazság. Hogy vajon tényleg ad-e annyit BIZONYÍTOTTAN, mint ahogy sokan konstatálják, vagy csak egy újabb elsüllyedőben lévő mítosz, mint a 3*5k NE HCG, meg a napi 20mg tamoxifen a kúra utolsó 5 hetében...



Na igen....sok izmos ember egyszerűen az irdatlan mennyiségű koksznak köszönheti a kinézetét, meg jó genetikájának, közben a legtöbb közülük csak a legalapabb dolgokkal van tisztában. Pl. Maszat a 85 kilójával szerintem überelné tudásban a legtöbb hegyomlást  ;). Ez nem azt jelenti, hogy küldözgessétek neki a k.rva kokszos témájú priviket  ;D.
Az emberekhez az információk tényleg elég késve érkeznek meg, köszönhető a lustaságuknak, meg annak, hogy nem sok minden érdekli őket, vagy nincs türelmük leülni olvasni ebben a rohanó világban.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 10. - 22:50:27
Válasz #8178
Nem elérhető

try2bebig


A clenhez azért annyira visszatérnék,hogy a szarvasmarhákat biztosan nem az asztmájuk miatt tömték vele tele...
 @-o

Csak az a tény van elfelejtve, hogy szarvasmarha, nyúl, hörcsög, aranyhal nem egyenlő az emberrel. Számtalan példa volt már arra, hogy pusztán állatkísérletek alapján vontak le következtetéseket, majd végül beszopták.

Nekem az, hogy teheneken működött, nem elég ahhoz, hogy nekiálljak spirót nyelni kilószámra.

Konkrétan mi érdekel téged a provironnal kapcsolatban? A reduktáz enzimekre kifejtett hatása egyértelmű. Kötődik az SHBG-hez, ezáltal több a szabad tesztoszteron. Több szabad tesztoszteront nem kell magyarázni. És nem utolsó sorban, mint DHT származék, piszok androgén, magas androgén szintnél pedig gyorsabb a zsírbontás. Számomra egyértelmű a proviron hatékonysága. Minden kúrám alap pillére!


 

Annak, hogy mi értelme van egyáltalán használni és ezt milyen tanulmány bizonyítja. Az első része mondjuk, hogy pipa, bár az shbg-t kúra alatt nem értem, hogy miért jó csökkenteni, amikor már amúgy is le van csökkenve.

2013. Február 10. - 22:59:57
Válasz #8179
Nem elérhető

Maszat



Annak, hogy mi értelme van egyáltalán használni...


Onnantól kezdve,h megakadályozza az aromatizációt, de legalábbis nagy mértékben csökkenti, már nem elég? Én kifejezetten érzékeny vagyok az ösztrogénre, gynom is van. Nekem minimum napi 50mg proviron kell 500 tesztó mellé, de inkább 75. Muszáj használnom. ez nekem már eleve 1 alapos érv.  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 11. - 12:17:49
Válasz #8180
Nem elérhető

doncicco


Szerintem felesleges az androgen mellekhatasokat fejtegetni, amikor eleve szteroidokat hasznalsz. Aki ezektol tart, ne hasznaljon szteroidokat. Ha kopaszodasra hajlamos vagy, a tesztoszterontol is kihullik a hajad, ha prosztatas vagy, akkor a prosztatadat is erezni fogod tole. A Provironnal ellentetben az Arimidex a kis dozis ellenere is megemeli az LDL-t, ami kulonosen nem kivanatos hatas egy olyan kuraban, aminek az eseteben ez eleve problema. A fokozott verrogkepzodes az Arimidex eseteben is fennal, erdekes modon a 2-3 evvel ezelotti betegtajekoztatokban meg volt utalas erre vonatkozoan, ill. figyelmeztetes, a mostanibol pedig lam, ezek a sorok eltuntek....

Az biztos, hogy az Arimidex sokkal hatekonyabban teszi a dolgat, kis dozis es kenyelmesebb adagolas mellett. Igy meg azt sem mondanam ra, hogy arban sokkal durvabb. A mellekhatasai viszont okozhatnak kozvetlen eletveszelyt, raadasul nem hasznalhatod utokuraban sem. Ezeket a tenyezoket erdemes merlegre tenni, es ezek alapjan valasztani a szamodra megfelelo hatoanyagot.
[/quote]

Amennyiben valaki fokozottan érzékeny az androgén mellékhatásokra ott a proscar.Sokan használják jó eredménnyel.A proviron esetében értelmetlen lenne mert pont a dht képződést akadályozná meg...így jött a képbe az arimidex, amely esetben heti 3x 1/2 tabl alap kúrák esetében bőven elegendő.Hogy közvetlen életveszélyt ez a mennyiség is képes lenne okozni..hmm ::)

2013. Február 11. - 12:40:15
Válasz #8181
Nem elérhető

try2bebig


A proscar elég sok ember szexuális életét szetbaszta. Én tuti nem hasznalnam

2013. Február 11. - 14:46:51
Válasz #8182
Nem elérhető

doncicco


A testépítők által használt adagban (1-2.5mg) aligha.

2013. Február 11. - 14:48:04
Válasz #8183
Nem elérhető

Challanger


eo2eo: az én ismerettségi körömből is sokan tapasztalták, hogy a kúra hatással van a mentális dolgaikra. itt most nem strandragyúrós cigánygyerekekre gondolok, akik beképzelik a keményet a napótól, hanem a Te elmnondásodhoz hasonló dolgokat. cserébe fogadj el egy jótanácsot: a 2g fehérje még üresen is kevés, kúra alatt én ttkgx4g köré emelném.

ez nagyon jó, én is annyira emelNÉM...de sajnos csak a feltételes mód marad. egyáltalán nem kötözködésből írom, meg lehet hogy egyéni szocprobléma, de sokan elfelejtik, hogy mások más adottságokkal, más anyagiakkal rendelkeznek.

- ha van pénz, akkor semmi probléma
- ha alacsony az egyén, akkor már kevesebb a probléma (80kg környékén könyebb bevinni azt a 4x fehérjét)
...de mondjuk én 110-120kg-val (mikor mennyi) meg szar fizuval, hogy a  :-Đ anyámba vigyek be annyit? :) Az egész fizetés rámenne sajnos, pedig próbálom a lehető legolcsóbban, legegyszerűbben beszerezni, elkészíteni a kaját, de 2g környékén nekem meg is áll.

2013. Február 11. - 15:00:37
Válasz #8184
Nem elérhető

Fuji


eo2eo: az én ismerettségi körömből is sokan tapasztalták, hogy a kúra hatással van a mentális dolgaikra. itt most nem strandragyúrós cigánygyerekekre gondolok, akik beképzelik a keményet a napótól, hanem a Te elmnondásodhoz hasonló dolgokat. cserébe fogadj el egy jótanácsot: a 2g fehérje még üresen is kevés, kúra alatt én ttkgx4g köré emelném.

ez nagyon jó, én is annyira emelNÉM...de sajnos csak a feltételes mód marad. egyáltalán nem kötözködésből írom, meg lehet hogy egyéni szocprobléma, de sokan elfelejtik, hogy mások más adottságokkal, más anyagiakkal rendelkeznek.

- ha van pénz, akkor semmi probléma
- ha alacsony az egyén, akkor már kevesebb a probléma (80kg környékén könyebb bevinni azt a 4x fehérjét)
...de mondjuk én 110-120kg-val (mikor mennyi) meg szar fizuval, hogy a  :-Đ anyámba vigyek be annyit? :) Az egész fizetés rámenne sajnos, pedig próbálom a lehető legolcsóbban, legegyszerűbben beszerezni, elkészíteni a kaját, de 2g környékén nekem meg is áll.
2-2.5 g nekem boven eleg tomegelesnel, 4g-ot bevinni mar eleg emberes feladat.

2013. Február 11. - 16:06:33
Válasz #8185
Nem elérhető

atleeta


Végre elég sok értelmes eszmecsere is van itt, nem csak az h mennyibe kerül a hologramos görög deca  Łł=
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2013. Február 11. - 18:49:09
Válasz #8186
Nem elérhető

kalibra


eo2eo: az én ismerettségi körömből is sokan tapasztalták, hogy a kúra hatással van a mentális dolgaikra. itt most nem strandragyúrós cigánygyerekekre gondolok, akik beképzelik a keményet a napótól, hanem a Te elmnondásodhoz hasonló dolgokat. cserébe fogadj el egy jótanácsot: a 2g fehérje még üresen is kevés, kúra alatt én ttkgx4g köré emelném.

ez nagyon jó, én is annyira emelNÉM...de sajnos csak a feltételes mód marad. egyáltalán nem kötözködésből írom, meg lehet hogy egyéni szocprobléma, de sokan elfelejtik, hogy mások más adottságokkal, más anyagiakkal rendelkeznek.

- ha van pénz, akkor semmi probléma
- ha alacsony az egyén, akkor már kevesebb a probléma (80kg környékén könyebb bevinni azt a 4x fehérjét)
...de mondjuk én 110-120kg-val (mikor mennyi) meg szar fizuval, hogy a  :-Đ anyámba vigyek be annyit? :) Az egész fizetés rámenne sajnos, pedig próbálom a lehető legolcsóbban, legegyszerűbben beszerezni, elkészíteni a kaját, de 2g környékén nekem meg is áll.

Ez a tanács ASS-ok használatára vonatkozik, naturálként természetesen nincs ekkora bevitelre szűkség. Gondolom nem 120 kg. színizom vagy, nyugodtan veheted alapul a zsírmentes testtömegedet. Akinek nem megy a 3-4g/ttkg, az meg gondolom úgy sem koxol, mert nincs miből építkezni...

2013. Február 11. - 19:19:13
Válasz #8187
Nem elérhető

Rebel


eo2eo: az én ismerettségi körömből is sokan tapasztalták, hogy a kúra hatással van a mentális dolgaikra. itt most nem strandragyúrós cigánygyerekekre gondolok, akik beképzelik a keményet a napótól, hanem a Te elmnondásodhoz hasonló dolgokat. cserébe fogadj el egy jótanácsot: a 2g fehérje még üresen is kevés, kúra alatt én ttkgx4g köré emelném.

ez nagyon jó, én is annyira emelNÉM...de sajnos csak a feltételes mód marad. egyáltalán nem kötözködésből írom, meg lehet hogy egyéni szocprobléma, de sokan elfelejtik, hogy mások más adottságokkal, más anyagiakkal rendelkeznek.

- ha van pénz, akkor semmi probléma
- ha alacsony az egyén, akkor már kevesebb a probléma (80kg környékén könyebb bevinni azt a 4x fehérjét)
...de mondjuk én 110-120kg-val (mikor mennyi) meg szar fizuval, hogy a  :-Đ anyámba vigyek be annyit? :) Az egész fizetés rámenne sajnos, pedig próbálom a lehető legolcsóbban, legegyszerűbben beszerezni, elkészíteni a kaját, de 2g környékén nekem meg is áll.

Ez a tanács ASS-ok használatára vonatkozik, naturálként természetesen nincs ekkora bevitelre szűkség. Gondolom nem 120 kg. színizom vagy, nyugodtan veheted alapul a zsírmentes testtömegedet. Akinek nem megy a 3-4g/ttkg, az meg gondolom úgy sem koxol, mert nincs miből építkezni...
Mike Mentzer a 70-es ,80-as években 1-1,5g fehérjét vitt be koksz mellett kg-ként.Nem mondanám,hogy versenyképes lenne a fizikuma a mai élvonalban,de szerintem kevesünknek van esélye hasonló fizikumot felépíteni.
Véleményem szerint 2-2,5g fehérjével nagyon szépen lehet fejlődni naturálon és  bekémiázva is.

2013. Február 11. - 22:48:54
Válasz #8188
Nem elérhető

God Vazzeg


eo2eo: az én ismerettségi körömből is sokan tapasztalták, hogy a kúra hatással van a mentális dolgaikra. itt most nem strandragyúrós cigánygyerekekre gondolok, akik beképzelik a keményet a napótól, hanem a Te elmnondásodhoz hasonló dolgokat. cserébe fogadj el egy jótanácsot: a 2g fehérje még üresen is kevés, kúra alatt én ttkgx4g köré emelném.

ez nagyon jó, én is annyira emelNÉM...de sajnos csak a feltételes mód marad. egyáltalán nem kötözködésből írom, meg lehet hogy egyéni szocprobléma, de sokan elfelejtik, hogy mások más adottságokkal, más anyagiakkal rendelkeznek.

- ha van pénz, akkor semmi probléma
- ha alacsony az egyén, akkor már kevesebb a probléma (80kg környékén könyebb bevinni azt a 4x fehérjét)
...de mondjuk én 110-120kg-val (mikor mennyi) meg szar fizuval, hogy a  :-Đ anyámba vigyek be annyit? :) Az egész fizetés rámenne sajnos, pedig próbálom a lehető legolcsóbban, legegyszerűbben beszerezni, elkészíteni a kaját, de 2g környékén nekem meg is áll.

Ez a tanács ASS-ok használatára vonatkozik, naturálként természetesen nincs ekkora bevitelre szűkség. Gondolom nem 120 kg. színizom vagy, nyugodtan veheted alapul a zsírmentes testtömegedet. Akinek nem megy a 3-4g/ttkg, az meg gondolom úgy sem koxol, mert nincs miből építkezni...
Mike Mentzer a 70-es ,80-as években 1-1,5g fehérjét vitt be koksz mellett kg-ként.Nem mondanám,hogy versenyképes lenne a fizikuma a mai élvonalban,de szerintem kevesünknek van esélye hasonló fizikumot felépíteni.
Véleményem szerint 2-2,5g fehérjével nagyon szépen lehet fejlődni naturálon és  bekémiázva is.

Szerintem meg ez vércsoport függő, én A-s vagyok, nekem elég kevesebb fehérje is. Egy AB-snek nyilván több kell. Valószínűleg ütni fogtok érte, de én hiszek ebben, hogy a vércsoportod alapjaiban meghatározza az étkezéseidet..  8-)

2013. Február 11. - 23:18:49
Válasz #8189
Nem elérhető

hopika


Nem hiszek a vércsoportban,de nekem biztosan kevés a 2g...főleg ilyenkor...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!