2024. Május 06. - 14:17:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498638 alkalommal)

0 Felhasználó és 64 vendég van a témában

2013. Február 13. - 00:18:39
Válasz #8205
Nem elérhető

vikings63


Kérdés:
Sziasztok!
120 kg vagyok, diétázok. Heti 4-5 nap edzés. minden edzés végén kardio vagy uszás. A kérdésem hogy ha winstrol depot és testolicot kezdek szedni(ampulla) milyen kúrát javasolnátok.
Köszi elöre is.

2013. Február 13. - 11:48:05
Válasz #8206
Nem elérhető

kemi


Kérdés:
Sziasztok!
120 kg vagyok, diétázok. Heti 4-5 nap edzés. minden edzés végén kardio vagy uszás. A kérdésem hogy ha winstrol depot és testolicot kezdek szedni(ampulla) milyen kúrát javasolnátok.
Köszi elöre is.


akkor tolsz egy kis placebót, az úszás minek? fáj a hátad?

2013. Február 13. - 12:39:39
Válasz #8207
Nem elérhető

try2bebig


A proscar elég sok ember szexuális életét szetbaszta. Én tuti nem hasznalnam
Helló!
Ezt be lehet itthon szerezni?


http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/finasterid_sandoz_5_mg_filmtabletta/14515

Ez olcsóbb ahogy nézem, mint a proscar, de van normál proscar is forgalomba MO-n.

4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK
Mint minden gyógyszer, így a Finasterid Sandoz 5 mg filmtabletta is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.
A mellékhatások az alábbi gyakoriságokkal fordulhatnak elő:
Gyakori, 100 felhasználóból 1 - 10-nél előforduló mellékhatások::
- képtelen az erekcióra;
- csökkent nemi vágy;
- az ejakulált ondó térfogata csökken.

Ez azért elég durva szerintem, és ahogy olvasgattam, még a kezelés időtartama után is fennállhatnak gondok.

Személyes tapasztalatom nincs a szerről.

2013. Február 13. - 12:41:44
Válasz #8208
Nem elérhető

try2bebig


Kérdés:
Sziasztok!
120 kg vagyok, diétázok. Heti 4-5 nap edzés. minden edzés végén kardio vagy uszás. A kérdésem hogy ha winstrol depot és testolicot kezdek szedni(ampulla) milyen kúrát javasolnátok.
Köszi elöre is.


Testolicról 2 éve nem hallottam semmi jót...:)

2013. Február 13. - 15:10:42
Válasz #8209
Nem elérhető

vikings63


Kérdés:
Sziasztok!
120 kg vagyok, diétázok. Heti 4-5 nap edzés. minden edzés végén kardio vagy uszás. A kérdésem hogy ha winstrol depot és testolicot kezdek szedni(ampulla) milyen kúrát javasolnátok.
Köszi elöre is.


akkor tolsz egy kis placebót, az úszás minek? fáj a hátad?

Igen fáj a hátam ès a teremben nincs lehetősèg hiperhajlításra, és az úszás megerősíti.
Amúgy komolyan kérdeztem hogy mit ajánlanàtok mivel eddig kb 5 különbözőt hallottam, persze nem "hiteles" forrásból hanem a valaki mondta nekem vagy az olvastam de nemtudom hol. Verziókból.
Ezért gondoltam hogy itt biztos találok valami hasznos információt.

2013. Február 13. - 16:44:41
Válasz #8210
Nem elérhető

doncicco


A proscar elég sok ember szexuális életét szetbaszta. Én tuti nem hasznalnam
Helló!
Ezt be lehet itthon szerezni?


http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/finasterid_sandoz_5_mg_filmtabletta/14515

Ez olcsóbb ahogy nézem, mint a proscar, de van normál proscar is forgalomba MO-n.

4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK
Mint minden gyógyszer, így a Finasterid Sandoz 5 mg filmtabletta is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.
A mellékhatások az alábbi gyakoriságokkal fordulhatnak elő:
Gyakori, 100 felhasználóból 1 - 10-nél előforduló mellékhatások::
- képtelen az erekcióra;
- csökkent nemi vágy;
- az ejakulált ondó térfogata csökken.

Ez azért elég durva szerintem, és ahogy olvasgattam, még a kezelés időtartama után is fennállhatnak gondok.

Személyes tapasztalatom nincs a szerről.

napi 1/3-ad tablettánál semmi ilyet nem tapasztaltam

2013. Február 13. - 18:30:17
Válasz #8211
Nem elérhető

Maszat


Én is használtam proscart, már nem emlékszem a pontos dózisra, de minden nap vagy inkább minden másnap fél tabletta kúra közben. Utolag felesleges pénzkidobásnak vélem, csak féltettem a hajam.  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 13. - 18:31:18
Válasz #8212
Nem elérhető

Rebel


A proscar elég sok ember szexuális életét szetbaszta. Én tuti nem hasznalnam
Helló!
Ezt be lehet itthon szerezni?


http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/finasterid_sandoz_5_mg_filmtabletta/14515

Ez olcsóbb ahogy nézem, mint a proscar, de van normál proscar is forgalomba MO-n.

4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK
Mint minden gyógyszer, így a Finasterid Sandoz 5 mg filmtabletta is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.
A mellékhatások az alábbi gyakoriságokkal fordulhatnak elő:
Gyakori, 100 felhasználóból 1 - 10-nél előforduló mellékhatások::
- képtelen az erekcióra;
- csökkent nemi vágy;
- az ejakulált ondó térfogata csökken.

Ez azért elég durva szerintem, és ahogy olvasgattam, még a kezelés időtartama után is fennállhatnak gondok.

Személyes tapasztalatom nincs a szerről.

napi 1/3-ad tablettánál semmi ilyet nem tapasztaltam
Kialakult problémára/ prosztata,hajhullás...stb/ vagy/és a DHT mellékhatások kivédésére szetted?

2013. Február 13. - 18:32:17
Válasz #8213
Nem elérhető

Rebel


Én is használtam proscart, már nem emlékszem a pontos dózisra, de minden nap vagy inkább minden másnap fél tabletta kúra közben. Utolag felesleges pénzkidobásnak vélem, csak féltettem a hajam.  :D
De lehet,hogy megúsztál egy prosztataproblémát......akkor ;D

2013. Február 13. - 18:41:21
Válasz #8214
Nem elérhető

Maszat


Én is használtam proscart, már nem emlékszem a pontos dózisra, de minden nap vagy inkább minden másnap fél tabletta kúra közben. Utolag felesleges pénzkidobásnak vélem, csak féltettem a hajam.  :D
De lehet,hogy megúsztál egy prosztataproblémát......akkor ;D

azt hiszem akkor használtam először anapolont. Nagy volt az izgalom  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 13. - 20:49:16
Válasz #8215
Nem elérhető

doncicco



Kialakult problémára/ prosztata,hajhullás...stb/ vagy/és a DHT mellékhatások kivédésére szetted?
[/quote]

Megelőzésre.Működött!
Kicsit eltértünk a tárgytól..az arimidexnél kezdtük és mellé a proscar..

2013. Február 14. - 09:24:12
Válasz #8216
Nem elérhető

crazer


Valaki tud véleményt mondani 5 mg-os diamond pharma dianoboljáról? kíváncsivá tett nagyon csak használta valaki
Work hard ;)

2013. Február 14. - 11:33:27
Válasz #8217
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én is használtam proscart, már nem emlékszem a pontos dózisra, de minden nap vagy inkább minden másnap fél tabletta kúra közben. Utolag felesleges pénzkidobásnak vélem, csak féltettem a hajam.  :D
Nálam napi fél tabletta - 2.5mg - nem rontott a libidón.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 14. - 13:35:29
Válasz #8218
Nem elérhető

Fuji


Kérdés:
Sziasztok!
120 kg vagyok, diétázok. Heti 4-5 nap edzés. minden edzés végén kardio vagy uszás. A kérdésem hogy ha winstrol depot és testolicot kezdek szedni(ampulla) milyen kúrát javasolnátok.
Köszi elöre is.


Testolicról 2 éve nem hallottam semmi jót...:)
Tavaly nyaron meg a tutit hasznaltam.

2013. Február 14. - 21:49:33
Válasz #8219
Nem elérhető

Cook88


Havernak a haverja épp a kórházba van!SUsta 350-et Boldenon-al tol nem megy le a vérnyomása lázas, rázza a hideg a szerzője azt mondta neki lehet lejárt :):D Nem ismerem nem tudok mit kezdeni vele, de érdekel csupán kíváncsiságból mi miatt lehet?Mi az oka?