2024. Május 07. - 00:38:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498806 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2013. Február 15. - 10:35:36
Válasz #8220
Nem elérhető

Fuji


Havernak a haverja épp a kórházba van!SUsta 350-et Boldenon-al tol nem megy le a vérnyomása lázas, rázza a hideg a szerzője azt mondta neki lehet lejárt :):D Nem ismerem nem tudok mit kezdeni vele, de érdekel csupán kíváncsiságból mi miatt lehet?Mi az oka?
Gondolom a diamondos sustat tolta!
Egy elegge tapasztalt ismerosom hasonlo keppen jart,csak o kihordta otthon!Ezt valami bakterialis fertozes okozhatja a nem tul steril anyagtol,beadastol.Bar a magas vernyomas azt nem tudom mitol van. Attol hogy lejart nem kellene rosszul lennie,nyomtam depot ami fel eve le volt jarva de semmi bajom nem lett tole.

2013. Február 15. - 16:01:44
Válasz #8221
Nem elérhető

Rebel


Én is használtam proscart, már nem emlékszem a pontos dózisra, de minden nap vagy inkább minden másnap fél tabletta kúra közben. Utolag felesleges pénzkidobásnak vélem, csak féltettem a hajam.  :D
Nálam napi fél tabletta - 2.5mg - nem rontott a libidón.

Hajad kinőtt? ;D ;D ;D

2013. Február 15. - 17:47:22
Válasz #8222
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én is használtam proscart, már nem emlékszem a pontos dózisra, de minden nap vagy inkább minden másnap fél tabletta kúra közben. Utolag felesleges pénzkidobásnak vélem, csak féltettem a hajam.  :D
Nálam napi fél tabletta - 2.5mg - nem rontott a libidón.

Hajad kinőtt? ;D ;D ;D
Hol hallottad, hogy a finasterid növeszti a hajat?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 15. - 18:47:08
Válasz #8223
Nem elérhető

Rebel


Én is használtam proscart, már nem emlékszem a pontos dózisra, de minden nap vagy inkább minden másnap fél tabletta kúra közben. Utolag felesleges pénzkidobásnak vélem, csak féltettem a hajam.  :D
Nálam napi fél tabletta - 2.5mg - nem rontott a libidón.

Hajad kinőtt? ;D ;D ;D
Hol hallottad, hogy a finasterid növeszti a hajat?

http://www.hajhullasstop.hu/forum/viewtopic.php?p=48&sid=c995c32868b16fa792c138edfc263246
http://www.hajatultetes.hu/hajhullas-kopaszodas-gyogyszeres-kezeles.html
...én már csak műkedvelőként olvasom ezeket/ mert megkopaszodtam/ ;D

2013. Február 15. - 18:58:38
Válasz #8224
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én is használtam proscart, már nem emlékszem a pontos dózisra, de minden nap vagy inkább minden másnap fél tabletta kúra közben. Utolag felesleges pénzkidobásnak vélem, csak féltettem a hajam.  :D
Nálam napi fél tabletta - 2.5mg - nem rontott a libidón.

Hajad kinőtt? ;D ;D ;D
Hol hallottad, hogy a finasterid növeszti a hajat?

http://www.hajhullasstop.hu/forum/viewtopic.php?p=48&sid=c995c32868b16fa792c138edfc263246
http://www.hajatultetes.hu/hajhullas-kopaszodas-gyogyszeres-kezeles.html
...én már csak műkedvelőként olvasom ezeket/ mert megkopaszodtam/ ;D
Ha így is lenne, csak nagyon hosszú távon derülne ki, és szerintem egyedül akkor se képes rá, esetleg csak kis mértékben.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 18. - 14:32:49
Válasz #8225
Nem elérhető

Ronaldo


Nem tudom, hogy mennyire tartoziki ide srácok, de tudnátok nekem segíteni pattanás ügyileg?  ****:)))))) Előjöttek ilyen kisebb féle pattanások, sőt el sem akarnak tűnni. Na, erre mit kéne csinálni? Járok szoliba most azért, de semmi féle javulást nem tapasztalko, sőt egyáltalán nem jó szoli van a környéken, most csak azért nem fogok utazgatni, inkább 2-3 héttel később barnulok le. Viszont kentem clean and clearrel, sok hülyeségekkel. Valaki vmi komolyat?  ?:-/

2013. Február 20. - 01:35:54
Válasz #8226
Nem elérhető

eo2eo


Nem tudom, hogy mennyire tartoziki ide srácok, de tudnátok nekem segíteni pattanás ügyileg?  ****:)))))) Előjöttek ilyen kisebb féle pattanások, sőt el sem akarnak tűnni. Na, erre mit kéne csinálni? Járok szoliba most azért, de semmi féle javulást nem tapasztalko, sőt egyáltalán nem jó szoli van a környéken, most csak azért nem fogok utazgatni, inkább 2-3 héttel később barnulok le. Viszont kentem clean and clearrel, sok hülyeségekkel. Valaki vmi komolyat?  ?:-/

En benzoil-peroxideos kremet nyomattam ra, egybol eltuntek. Akneroxid markaneven fut, olcso es nekem hatekony volt.

2013. Február 20. - 02:12:08
Válasz #8227
Nem elérhető

kemi


Nem tudom, hogy mennyire tartoziki ide srácok, de tudnátok nekem segíteni pattanás ügyileg?  ****:)))))) Előjöttek ilyen kisebb féle pattanások, sőt el sem akarnak tűnni. Na, erre mit kéne csinálni? Járok szoliba most azért, de semmi féle javulást nem tapasztalko, sőt egyáltalán nem jó szoli van a környéken, most csak azért nem fogok utazgatni, inkább 2-3 héttel később barnulok le. Viszont kentem clean and clearrel, sok hülyeségekkel. Valaki vmi komolyat?  ?:-/

egy külföldi fórumon ere annyit írtak, hogy lay off roids :D

2013. Február 20. - 07:57:38
Válasz #8228
Nem elérhető

Ronaldo


Nem tudom, hogy mennyire tartoziki ide srácok, de tudnátok nekem segíteni pattanás ügyileg?  ****:)))))) Előjöttek ilyen kisebb féle pattanások, sőt el sem akarnak tűnni. Na, erre mit kéne csinálni? Járok szoliba most azért, de semmi féle javulást nem tapasztalko, sőt egyáltalán nem jó szoli van a környéken, most csak azért nem fogok utazgatni, inkább 2-3 héttel később barnulok le. Viszont kentem clean and clearrel, sok hülyeségekkel. Valaki vmi komolyat?  ?:-/

egy külföldi fórumon ere annyit írtak, hogy lay off roids :D


Haha  Łł= Előjötttek, erről nem tehetek :D De köszi eo  @:-)

2013. Február 21. - 07:38:33
Válasz #8229
Nem elérhető

chrissbaker


Sziasztok:) 1 kis infóra lenne szükségem!! a Diamond Pharma Group Sustanon 350-ről,tudtok mondani valami tapasztalatot,véleményt,ilyesmit?én a 3-ik injekciónál tartok és elég dúrván gyullad,de a hatása,már az első adag után érezhető volt(elötte 250-es induject volt,az nem gyulladt egyáltalán) valami vélemény?:Ö

2013. Február 21. - 23:41:18
Válasz #8230
Nem elérhető

ralf21


Üdv Uraim!
Trenből kinek mi vált be(Gyártóra gondolok).

2013. Február 22. - 08:10:13
Válasz #8231
Nem elérhető

eo2eo


Üdv Uraim!
Trenből kinek mi vált be(Gyártóra gondolok).


Egy barátom Thaiger Pharmásat tol most, és igencsak meg van vele elégedve.

2013. Február 22. - 11:46:17
Válasz #8232
Nem elérhető

vikings63


Kérdés:
Sziasztok!
120 kg vagyok, diétázok. Heti 4-5 nap edzés. minden edzés végén kardio vagy uszás. A kérdésem hogy ha winstrol depot és testolicot kezdek szedni(ampulla) milyen kúrát javasolnátok.
Köszi elöre is.


Testolicról 2 éve nem hallottam semmi jót...:)
Tavaly nyaron meg a tutit hasznaltam.

És milyen tűt javasoltok a winstrolhoz és milyet a testohoz?

2013. Február 23. - 13:52:52
Válasz #8233
Nem elérhető

kemi


Kérdés:
Sziasztok!
120 kg vagyok, diétázok. Heti 4-5 nap edzés. minden edzés végén kardio vagy uszás. A kérdésem hogy ha winstrol depot és testolicot kezdek szedni(ampulla) milyen kúrát javasolnátok.
Köszi elöre is.


Testolicról 2 éve nem hallottam semmi jót...:)
Tavaly nyaron meg a tutit hasznaltam.

És milyen tűt javasoltok a winstrolhoz és milyet a testohoz?

22G-25G

2013. Február 23. - 14:06:22
Válasz #8234
Nem elérhető

roland33


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Koromhoz (20) és magasságomhoz (179) képest  vékony vagyok (52), szeretnék izmosodni.
Már egy ideje olvasgatok szteroidokról, magamtól nem tudnék választani.
Egy  light-os kúrára gondoltam, hogy beinduljon a növekedés. Eddig két személlyel beszéltem,
az egyik tömegnövelőt ajánlott, majd gyengébb szteroidot. A másik egy korombeli srác volt,
aki hasonló paraméterekkel rendelkezett mint én, 58kg-ról 70kg lett ?220 szemes? damabol
kúrától. Nektek mi a véleményetek? Elvagyok keseredve, nagyon nehezen hízó típus vagyok.

Válaszokat ide,  vagy privátba várok.
Üdv.