2024. Május 06. - 15:13:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498658 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2013. Február 23. - 15:31:17
Válasz #8235

Mars

Vendég
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Koromhoz (20) és magasságomhoz (179) képest  vékony vagyok (52), szeretnék izmosodni.
Már egy ideje olvasgatok szteroidokról, magamtól nem tudnék választani.
Egy  light-os kúrára gondoltam, hogy beinduljon a növekedés. Eddig két személlyel beszéltem,
az egyik tömegnövelőt ajánlott, majd gyengébb szteroidot. A másik egy korombeli srác volt,
aki hasonló paraméterekkel rendelkezett mint én, 58kg-ról 70kg lett ?220 szemes? damabol
kúrától. Nektek mi a véleményetek? Elvagyok keseredve, nagyon nehezen hízó típus vagyok.

Válaszokat ide,  vagy privátba várok.
Üdv.

Egyél sooookkkkkaaaaal többet mint most!!!!!!!!!!!!!A szteroidot egyenlőre hagyd a p.csába.A tömegnövelő persze mehet.

2013. Február 23. - 16:05:24
Válasz #8236
Nem elérhető

Ronaldo


Roland33!

   Ne írj privit sok embernek külön-külön, megjárod Te is!  Ne használj Danát én szerintem, de nem beszéllek le semmiről. Figyelj a kajára nagyon, s eddzél keményen.  =/+' Ha kell segítség kajába, szívesen segítek!
De amúgy a prividre válaszoltam is!  :-}
   Meta kék kis kör La pharmás 10mg-t ajánlanám(ha félnél a szuritól!), de várd meg másoknak a válaszát is erről. Egy SB-re készülő srác mondta, hogy ez 100x jobb, mint a Dana.

UI: "Light"-os kúra nincs. Amúgy azaz alap, hogy átlag multivitamint beszereznél, s egy jó minőségű fehérje, vagy egy jó tömegnövelő. A másik, hogy a barátodnak lehet, hogy jó volt a genetikája, vagy nagyon odafigyelt a kajára. Hidd el beindul az, csak oda kell figyelni sok dologra.

2013. Február 23. - 17:53:27
Válasz #8237
Nem elérhető

nubret21


Vegre sikerult vennem tut es fecskendot, csak 3 patikaban voltam mire adtak..
Am mindegyikben ugy neztek ram mint vlmi gyilkosra...

2013. Február 23. - 18:05:49
Válasz #8238
Nem elérhető

Fuji


Vegre sikerult vennem tur es fecskendot, csak 3 patikaban voltam mire adtak..
Am mindegyikben ugy neztek ram mint vlmi gyilkosra...
Regen este mentunk a patikaba,mert este 10-ig volt nyitva.Kedves baratom odament az ablakhoz kapucniba a maga 120kilojaval es rankhivtak a rendoroket,mert a holgy megijedt egy kicsit.  ;D

2013. Február 23. - 18:16:28
Válasz #8239
Nem elérhető

nubret21


Ehhez nincs joguk...

2013. Február 23. - 18:17:09
Válasz #8240
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem gyilkosnak, hanem drogosnak néztek.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 24. - 10:21:18
Válasz #8241
Nem elérhető

ninja14


Ti már jártatok úgy h a beadás helye megkeményedett, becsomósodott?  ????...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 24. - 10:32:59
Válasz #8242
Nem elérhető

Fuji


Ti már jártatok úgy h a beadás helye megkeményedett, becsomósodott?  ????...
Volt es meg be is gyulladt.
Kb 2 hetig szenvedtem vele mert ugy fajt hogy,csak hason tudtam aludni!

2013. Február 24. - 17:59:52
Válasz #8243
Nem elérhető

ninja14


Ti már jártatok úgy h a beadás helye megkeményedett, becsomósodott?  ????...
Volt es meg be is gyulladt.
Kb 2 hetig szenvedtem vele mert ugy fajt hogy,csak hason tudtam aludni!
fenékben volt? nekem ott van, lett 2 csomó is de semmi elszíneződés és mondjuk nekem annyira nem fáj..szal amíg nem jön helyre jön a comb meg váll sajna  :-[
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 24. - 19:38:13
Válasz #8244
Nem elérhető

modern


Lehet még kapni fasza Induject-et vagy már ez se megbízható ? kb mennyi most ampesze ?? köszönöm

2013. Február 24. - 20:58:04
Válasz #8245
Nem elérhető

Maszat


Volt olyan,h éjjeli patikába mentem inzulinos fecsit venni a HCG-hez, erre ott is 1 kapucnis drogos gyerek volt előttem, szét volt speedezve mint a kurvaélet. Be nem állt a pofája, és Ő is fecsit vett. Persze nem HCG-hez. Úgy égett a pofám utána ugyan azt kérni, tiszta szégyen volt. Ja persze mindez a nyugatinál  :D   Mindenki mondja,h problémás a tűvásárlás. Hát nem tudom milyen ábrázattal mentek oda, de nekem soha nem volt problémám ilyenből. Pedig 100asával veszek mindig mindent. Szerintem csúnyák vagytok  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 24. - 21:18:02
Válasz #8246
Nem elérhető

Rebel


Volt olyan,h éjjeli patikába mentem inzulinos fecsit venni a HCG-hez, erre ott is 1 kapucnis drogos gyerek volt előttem, szét volt speedezve mint a kurvaélet. Be nem állt a pofája, és Ő is fecsit vett. Persze nem HCG-hez. Úgy égett a pofám utána ugyan azt kérni, tiszta szégyen volt.

...de azért kértél? ;D

2013. Február 24. - 21:43:00
Válasz #8247
Nem elérhető

Maszat


Volt olyan,h éjjeli patikába mentem inzulinos fecsit venni a HCG-hez, erre ott is 1 kapucnis drogos gyerek volt előttem, szét volt speedezve mint a kurvaélet. Be nem állt a pofája, és Ő is fecsit vett. Persze nem HCG-hez. Úgy égett a pofám utána ugyan azt kérni, tiszta szégyen volt.

...de azért kértél? ;D

jah bazmeg  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 24. - 21:48:20
Válasz #8248
Nem elérhető

Cook88


Sok mindent hallottam mostanában a Genesis-röl nektek mi a véleményetek róla?Elég jó áron be tudnék szerezni pár dolgot.

2013. Február 24. - 21:50:36
Válasz #8249
Nem elérhető

egyvicc


Vegre sikerult vennem tur es fecskendot, csak 3 patikaban voltam mire adtak..
Am mindegyikben ugy neztek ram mint vlmi gyilkosra...
Regen este mentunk a patikaba,mert este 10-ig volt nyitva.Kedves baratom odament az ablakhoz kapucniba a maga 120kilojaval es rankhivtak a rendoroket,mert a holgy megijedt egy kicsit.  ;D
dobozzal kell venni :) nem szeretnek számolni  ))=/  de ha cinkes bemenni és venni, rendelni kell netről. ?:-) /7%