2024. Május 06. - 15:39:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498664 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2013. Február 27. - 20:30:51
Válasz #8310
Nem elérhető

kalibra


sziasztok,

tanácsot szeretnék kérni ismét. mivel közeleg már a diétám, arra gondoltam kiegészíteném valamivel. kicsit több mint 3 és fél éve edzek, naturálként.
elég fiatal vagyok, épp most töltöttem a 19et, így valami nagyon lightos kúrára gondoltam, ehhez kéne segítség.
szemes genesis stanára gondoltam, arról jókat mondanak, vagy szurisra, rexogin-ra, esetleg primobolan is szóba jöhet. ti mit gondoltok, mi járna a legkisebb kockázattal, ami látványos eredményt hozhatna?
bevallom kicsit bizonytalan vagyok a dolgomba, féltem az egészségemet, de sajna függővé váltam már, és elég szar ez így, hogy nem nagyon fejlődök mostanság, plusz diéta alatt az a kis tömeg is lemenne ami talán ősszel feljött.

minden véleményre kíváncsi vagyok, köszönöm!

ui. itt egy kép magamról: http://kepfeltoltes.hu/130227/stan_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Szerintem a DAA/PCT teljesen megfelelne a célnak.

2013. Február 27. - 20:35:09
Válasz #8311
Nem elérhető

chexhon


igazából én se most kezdtem az edzést, 60kilóról felszenvedtem magam 108ra, aztán most 96 vagyok tömegnövelés vége fele.
csak kurva idegesítő hogy ekörül forog az egész életem, és nem igazán látszik meg az eredmény, egy ideje alig fejlődök már, plusz diéta alatt megint le fog menni valamennyi izom is...
pont ezért gondoltam ezekre a gyengébb cuccokra, mert fiatal vagyok, és első kúra, nem szeretnék ráfaragni vele, se most, se később...
szal lehet tényleg pihentetnem kéne ezt a kox témát egy kicsit, de azért egy szaros winivel csaknem csapnám szét magam, már alig bírok magammal, hajt a vérem. :/

2013. Február 27. - 22:54:27
Válasz #8312
Nem elérhető

nubret21


nyugodtan kezdj stanazolal+ spiropent.

2013. Február 28. - 06:24:05
Válasz #8313
Nem elérhető

chexhon


és ha a stana mellett döntenék melyiket ajánlanátok? dícsérik a genesis szemes és szurisát is, illetve a alphás rexoginról is jókat hallottam.
nincs bajom a szurival, inkább azt preferálnám a máj miatt, vagy a szemes se viseli meg annyira?

köszönöm

2013. Február 28. - 13:30:43
Válasz #8314
Nem elérhető

Fuji


és ha a stana mellett döntenék melyiket ajánlanátok? dícsérik a genesis szemes és szurisát is, illetve a alphás rexoginról is jókat hallottam.
nincs bajom a szurival, inkább azt preferálnám a máj miatt, vagy a szemes se viseli meg annyira?

köszönöm
Winyonal mindegy szuri vagy szemes,mind a kettot a majad bontja fel.

2013. Február 28. - 15:43:59
Válasz #8315
Nem elérhető

dino


és ha a stana mellett döntenék melyiket ajánlanátok? dícsérik a genesis szemes és szurisát is, illetve a alphás rexoginról is jókat hallottam.
nincs bajom a szurival, inkább azt preferálnám a máj miatt, vagy a szemes se viseli meg annyira?

köszönöm
Winyonal mindegy szuri vagy szemes,mind a kettot a majad bontja fel.
feltéve ha a szemes stanába stanozol lesz a hatóanyag. nem mintha a szurisnál ez a probléma nem merülne fel. legjobb tudomásom szerint a genesis szemese szar. az injektálhatója 2 éve még jó volt, azóta egy ismerősöm használta, belőle vágni kellett. hajrá  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 28. - 15:46:03
Válasz #8316
Nem elérhető

dino


nyugodtan kezdj stanazolal+ spiropent.
az stanozol. mielőtt önkéntes szaktanácsadásba kezdesz nézz tükörbe, és gondold végig értesz-e egyáltalán ehhez, vagy te is még csak tanulgatod a "szakmát"
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 28. - 15:50:00
Válasz #8317
Nem elérhető

Maszat


nyugodtan kezdj stanazolal+ spiropent.
az stanozol. mielőtt önkéntes szaktanácsadásba kezdesz nézz tükörbe, és gondold végig értesz-e egyáltalán ehhez, vagy te is még csak tanulgatod a "szakmát"

amúgy meg stanozolol
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 28. - 15:51:11
Válasz #8318
Nem elérhető

dino


nyugodtan kezdj stanazolal+ spiropent.
az stanozol. mielőtt önkéntes szaktanácsadásba kezdesz nézz tükörbe, és gondold végig értesz-e egyáltalán ehhez, vagy te is még csak tanulgatod a "szakmát"

Amúgy meg stanazolol  ;D
erre voltam kíváncsi ;) de elbasztad a játékom  <3!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 28. - 16:48:53
Válasz #8319
Nem elérhető

Rebel


sziasztok,

tanácsot szeretnék kérni ismét. mivel közeleg már a diétám, arra gondoltam kiegészíteném valamivel. kicsit több mint 3 és fél éve edzek, naturálként.
elég fiatal vagyok, épp most töltöttem a 19et, így valami nagyon lightos kúrára gondoltam, ehhez kéne segítség.
szemes genesis stanára gondoltam, arról jókat mondanak, vagy szurisra, rexogin-ra, esetleg primobolan is szóba jöhet. ti mit gondoltok, mi járna a legkisebb kockázattal, ami látványos eredményt hozhatna?
bevallom kicsit bizonytalan vagyok a dolgomba, féltem az egészségemet, de sajna függővé váltam már, és elég szar ez így, hogy nem nagyon fejlődök mostanság, plusz diéta alatt az a kis tömeg is lemenne ami talán ősszel feljött.

minden véleményre kíváncsi vagyok, köszönöm!

ui. itt egy kép magamról: http://kepfeltoltes.hu/130227/stan_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



19 évesen első kúrának Én sem tanácsolnék semmit a stanán, meg a primón kívűl. Sőt igazából várhatnál legalább 21 éves korodig. Nem sietsz sehova, nem? Szeresd meg az edzést, aztán ha akarsz valamit, napi 30-40mg szemes stana, vagy minden másnap 1 wini bepattanhat. Max 6 hétig, de inkább 5.

Mivel elnyomja a saját termelést egy idő után, így szednék hozzá napi 1-2 proviront, de csak a libidó miatt. A végén pedig kis tamoxifen 2-3 hétig napi 10mg-al, utána 1 teszto fokozó. Ennyi kb.
5 év és 8422 hozzászólás után leírtad az igazi kezdő kúrát .De komolyan.

2013. Február 28. - 18:50:39
Válasz #8320
Nem elérhető

Maszat


Még azt mondod,h nem vagyok segítőkész  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 28. - 21:37:32
Válasz #8321
Nem elérhető

nubret21


kedves dino tukorbe neztem sot kepet is toltottem fel d 
amit meg ajanlottam azt enis  kiprobalta akkor meg mi itt a gond
?
eleg frusztralt vagy,  nem itt kene levezetned a duhod.

2013. Február 28. - 21:57:21
Válasz #8322
Nem elérhető

Maszat


Dino rosszabb mint 1 klimaxoló nő!  :-/--   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 28. - 23:43:58
Válasz #8323
Nem elérhető

dino


csak simán nem csípem, ha önjelölt guruk egy 19 éves- bocs a szóhasználatért- taknyosnak pisztolyt tesznek a fejéhez. nem fér a fejembe, hogy nem lehet azt felfogni, hogy a szteroid nem a hülyék játékszere, akiknek büdös a munka.. remélem kielégítő válasszal szolgáltam  ;-oo-;
(Maszat ez alól kivétel :D :D )
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 01. - 02:40:18
Válasz #8324
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26