2024. Május 07. - 00:44:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498808 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

2013. Március 01. - 09:31:32
Válasz #8325
Nem elérhető

Milo


csak simán nem csípem, ha önjelölt guruk egy 19 éves- bocs a szóhasználatért- taknyosnak pisztolyt tesznek a fejéhez. nem fér a fejembe, hogy nem lehet azt felfogni, hogy a szteroid nem a hülyék játékszere, akiknek büdös a munka.. remélem kielégítő válasszal szolgáltam  ;-oo-;
(Maszat ez alól kivétel :D :D )


Ebbe mondjuk igaza van. Aki hébe-hóba elolvasott netről pár dolgot az ne nagyon osztogasson tanácsot mert lehet hogy vmit nemjól tud, más meg látatlanba követi a tanácsot aztán baj lehet
Riceman

2013. Március 01. - 17:16:36
Válasz #8326
Nem elérhető

Pucus21


Üdv. Lehet nem ide való a kérdés,de mivel forgalmas a topic megkérdezem.A Hi-tech Sustanon 250 Prohormonról szeretnék véleményt ha valaki használt már ilyet.Ütős-e egyáltalán? Megéri az árát?

2013. Március 03. - 11:34:03
Válasz #8327
Nem elérhető

RsLeo


szerintem csak általánosan közérzetet javít.  8-) ;D
Lehet ennyire szarul lenni?  ;D


 ;D

április végéig üres leszek, de ne tudd meg...megvettem már a methát (azt az oroszt amire kurva jó vélemények vannak) minden nap nézegetem a dobozát. Tegnap 3x is a kezembe volt. Már azon gondolkodom,h kiveszek 1 szemet, és megnyalom. Csak az íze miatt  ;D DE NEM!  ;D

Melyik típusú oroszt vetted? küldesz nekem egy képet priviben, vagy valami ilyesmi?

2013. Március 03. - 11:45:42
Válasz #8328
Nem elérhető

Maszat


szerintem csak általánosan közérzetet javít.  8-) ;D
Lehet ennyire szarul lenni?  ;D


 ;D



április végéig üres leszek, de ne tudd meg...megvettem már a methát (azt az oroszt amire kurva jó vélemények vannak) minden nap nézegetem a dobozát. Tegnap 3x is a kezembe volt. Már azon gondolkodom,h kiveszek 1 szemet, és megnyalom. Csak az íze miatt  ;D DE NEM!  ;D

Melyik típusú oroszt vetted? küldesz nekem egy képet priviben, vagy valami ilyesmi?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 03. - 13:26:00
Válasz #8329
Nem elérhető

RsLeo


Leo hálás! :D :D

2013. Március 03. - 18:41:30
Válasz #8330
Nem elérhető

kalibra


Üdv. Lehet nem ide való a kérdés,de mivel forgalmas a topic megkérdezem.A Hi-tech Sustanon 250 Prohormonról szeretnék véleményt ha valaki használt már ilyet.Ütős-e egyáltalán? Megéri az árát?

1. Szar 2. Nem is prohormon 3. Ha az lenne, akkor is szar lenne.

2013. Március 03. - 19:19:38
Válasz #8331
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv. Lehet nem ide való a kérdés,de mivel forgalmas a topic megkérdezem.A Hi-tech Sustanon 250 Prohormonról szeretnék véleményt ha valaki használt már ilyet.Ütős-e egyáltalán? Megéri az árát?

1. Szar 2. Nem is prohormon 3. Ha az lenne, akkor is szar lenne.

Full egyetértek.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 03. - 19:58:25
Válasz #8332
Nem elérhető

Milo


Üdv. Lehet nem ide való a kérdés,de mivel forgalmas a topic megkérdezem.A Hi-tech Sustanon 250 Prohormonról szeretnék véleményt ha valaki használt már ilyet.Ütős-e egyáltalán? Megéri az árát?

1. Szar 2. Nem is prohormon 3. Ha az lenne, akkor is szar lenne.


De legalább jó neve van...
Riceman

2013. Március 04. - 04:45:54
Válasz #8333
Nem elérhető

kemi


szerintem csak általánosan közérzetet javít.  8-) ;D
Lehet ennyire szarul lenni?  ;D


 ;D



április végéig üres leszek, de ne tudd meg...megvettem már a methát (azt az oroszt amire kurva jó vélemények vannak) minden nap nézegetem a dobozát. Tegnap 3x is a kezembe volt. Már azon gondolkodom,h kiveszek 1 szemet, és megnyalom. Csak az íze miatt  ;D DE NEM!  ;D

Melyik típusú oroszt vetted? küldesz nekem egy képet priviben, vagy valami ilyesmi?

ilyen nálam is volt, ne majmolj :D :S

2013. Március 04. - 07:43:20
Válasz #8334
Nem elérhető

Maszat


Megkérdezném,h jó volt-e, de neked semmi sem hatott eddig ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 04. - 08:40:59
Válasz #8335
Nem elérhető

dino


Megkérdezném,h jó volt-e, de neked semmi sem hatott eddig ;D
;D;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 05. - 20:08:36
Válasz #8336
Nem elérhető

kemi


Megkérdezném,h jó volt-e, de neked semmi sem hatott eddig ;D

nagyon szar, dobd ki, maradj üres!!! :D

2013. Március 08. - 00:00:57
Válasz #8337
Nem elérhető

crazer


Sziasztok. Valakinek van tapasztalat FDL Eternal Power(trenobolon acetat) 76mg/ml  Ft/10ml termékről ? várom a véleményeket érdemes vele próbálkozni?
Work hard ;)

2013. Március 08. - 00:33:16
Válasz #8338
Nem elérhető

Maszat


Nekem hatott.  ;D  Már csak akkor tolnám ha fizetnének érte, vagy ha versenyre készülnék. Egyik eset sem fenyeget  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 08. - 16:44:31
Válasz #8339
Nem elérhető

crazer


Volt valami gáz vagy mért mondod ? :D
Work hard ;)