2024. Május 06. - 21:36:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498763 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2013. Március 08. - 17:56:38
Válasz #8340
Nem elérhető

dino


Volt valami gáz vagy mért mondod ? :D
túl jól működött  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 08. - 18:28:59
Válasz #8341
Nem elérhető

kalibra


Barátom -hiába próbáltam lebeszélni- 8 hónapig tolt mindent amit ért, már maga sem tudja, mi mindent (nandrolont is valószínüleg), minden fogalom nélkül, h mit-mivel kellene, mennyit, stb. 2.hónapja hagyta abba, 2x5000 HCG volt a "levezetés".
Természetesen most nagy gáz van a libidóval, mert nincs. Tudom, h az ilyen hülye hajjon' meg, meg ha eddig ilyen okos volt, most is legyen az, stb... De még is segíteni szeretnék neki. Van még értelme ilyenkor elkezdeni heti 2x250 HCG-t Tamoxival, E-vitaminnal, esetleg dupla adag PCT-vel? Segítsetek légyszi, ha fél évig így marad, válás lesz belőle, és tanult a dologból...

Eltelt 5 hét, bement napi 250NE HCG 3 hétig, egy dob. PCT, 50 szem Clostyl. Fél év után most volt egy kis szex is ****). A kérdésem az lenne, menjen-e még neki a Clostyl, vagy innentől bízzuk a természetre?

2013. Március 08. - 20:39:23
Válasz #8342
Nem elérhető

ninja14


Nekem hatott.  ;D  Már csak akkor tolnám ha fizetnének érte, vagy ha versenyre készülnék. Egyik eset sem fenyeget  ;D
Mekkora dózisban nyomattad és 3 naponta? vagy túl mohó voltál? :D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 08. - 20:46:15
Válasz #8343
Nem elérhető

Maszat


Nekem hatott.  ;D  Már csak akkor tolnám ha fizetnének érte, vagy ha versenyre készülnék. Egyik eset sem fenyeget  ;D
Mekkora dózisban nyomattad és 3 naponta? vagy túl mohó voltál? :D

Ha jól emlékszem propival és masteronnal ment. Minden másnap összeszívtam mindenből 0.5ml-t, és azt toltam.(acetátot használtam) Nem volt nagy a dózis, sőt. De olyan androgén szintet produkált,h hihetetlen. Én tényleg nem vagyok kötekedős, de amíg ment, 2x keveredtem bele elég komoly verekedésbe tömegközlekedésen. Persze ott sem Én voltam a kezdeményező, csak nem bírtam lereagálni normálisan. Nekem nem hiányzik az ilyen.  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 08. - 20:58:21
Válasz #8344
Nem elérhető

ninja14


Nekem hatott.  ;D  Már csak akkor tolnám ha fizetnének érte, vagy ha versenyre készülnék. Egyik eset sem fenyeget  ;D
Mekkora dózisban nyomattad és 3 naponta? vagy túl mohó voltál? :D

Ha jól emlékszem propival és masteronnal ment. Minden másnap összeszívtam mindenből 0.5ml-t, és azt toltam.(acetátot használtam) Nem volt nagy a dózis, sőt. De olyan androgén szintet produkált,h hihetetlen. Én tényleg nem vagyok kötekedős, de amíg ment, 2x keveredtem bele elég komoly verekedésbe tömegközlekedésen. Persze ott sem Én voltam a kezdeményező, csak nem bírtam lereagálni normálisan. Nekem nem hiányzik az ilyen.  
áhhh értem, hát idén most én is fogom tesztelni a kicsikét  ;D amúgy a nagy androgén szint a masteronnak köszönhető, amit én kihagyok....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 08. - 21:09:59
Válasz #8345
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Barátom -hiába próbáltam lebeszélni- 8 hónapig tolt mindent amit ért, már maga sem tudja, mi mindent (nandrolont is valószínüleg), minden fogalom nélkül, h mit-mivel kellene, mennyit, stb. 2.hónapja hagyta abba, 2x5000 HCG volt a "levezetés".
Természetesen most nagy gáz van a libidóval, mert nincs. Tudom, h az ilyen hülye hajjon' meg, meg ha eddig ilyen okos volt, most is legyen az, stb... De még is segíteni szeretnék neki. Van még értelme ilyenkor elkezdeni heti 2x250 HCG-t Tamoxival, E-vitaminnal, esetleg dupla adag PCT-vel? Segítsetek légyszi, ha fél évig így marad, válás lesz belőle, és tanult a dologból...

Eltelt 5 hét, bement napi 250NE HCG 3 hétig, egy dob. PCT, 50 szem Clostyl. Fél év után most volt egy kis szex is ****). A kérdésem az lenne, menjen-e még neki a Clostyl, vagy innentől bízzuk a természetre?


Induljon be a T-Bomb vagy ilyesmi növényi cucc. A clostylt felejtsd el innentől...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 08. - 21:11:12
Válasz #8346
Nem elérhető

Maszat


Nekem hatott.  ;D  Már csak akkor tolnám ha fizetnének érte, vagy ha versenyre készülnék. Egyik eset sem fenyeget  ;D
Mekkora dózisban nyomattad és 3 naponta? vagy túl mohó voltál? :D

Ha jól emlékszem propival és masteronnal ment. Minden másnap összeszívtam mindenből 0.5ml-t, és azt toltam.(acetátot használtam) Nem volt nagy a dózis, sőt. De olyan androgén szintet produkált,h hihetetlen. Én tényleg nem vagyok kötekedős, de amíg ment, 2x keveredtem bele elég komoly verekedésbe tömegközlekedésen. Persze ott sem Én voltam a kezdeményező, csak nem bírtam lereagálni normálisan. Nekem nem hiányzik az ilyen.  
áhhh értem, hát idén most én is fogom tesztelni a kicsikét  ;D amúgy a nagy androgén szint a masteronnak köszönhető, amit én kihagyok....

A trenbolone is többszörösen androgénabb, mint a tesztoszteron.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 08. - 21:24:07
Válasz #8347
Nem elérhető

kalibra


Köszönöm efit! DAA, DHEA, Arima esetleg? Kombinálva a T-bombal?

2013. Március 08. - 21:34:51
Válasz #8348
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszönöm efit! DAA, DHEA, Arima esetleg? Kombinálva a T-bombal?

Igen, ebben a sorrendben.  ;) (azé' ne vidd túlzásba, vagy Arimatest, vagy T-bomb.)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 09. - 00:12:19
Válasz #8349
Nem elérhető

dino


Nekem hatott.  ;D  Már csak akkor tolnám ha fizetnének érte, vagy ha versenyre készülnék. Egyik eset sem fenyeget  ;D
Mekkora dózisban nyomattad és 3 naponta? vagy túl mohó voltál? :D

Ha jól emlékszem propival és masteronnal ment. Minden másnap összeszívtam mindenből 0.5ml-t, és azt toltam.(acetátot használtam) Nem volt nagy a dózis, sőt. De olyan androgén szintet produkált,h hihetetlen. Én tényleg nem vagyok kötekedős, de amíg ment, 2x keveredtem bele elég komoly verekedésbe tömegközlekedésen. Persze ott sem Én voltam a kezdeményező, csak nem bírtam lereagálni normálisan. Nekem nem hiányzik az ilyen.  
nem tudom, mit vártál ettől a kúrától. hogy füles leszel a micimackóból?  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 09. - 00:29:42
Válasz #8350
Nem elérhető

Maszat


Csupán 1 kis száraz izmot Dino, csak 1 kis száraz izmot...  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 09. - 13:46:41
Válasz #8351
Nem elérhető

Montana_87


Sziasztok!

Egy ideje olvasgatom a fórumot, de most lett aktuális a regisztráció..
két év edzés után, úgy döntöttem h igénybe veszem a  kémia segítségét a fejlődés érdekében. Kb. egy éve vagyok nagyok "rákattanva" a témára, és eddig bírtam ;D
Ami pozitív h az elmúlt egy évben rengeteget olvastam és úgy gondolom h alapszinten tisztába vagyok a különböző szerek hatásával, mellékhatásaival-azok ellenei védekezésével, kombinálásukkal stb. Természetesen sok dolog van ami még nem egyértelmű, ha nem gond majd kérdeznék is egy két dolgot.

Szóval úgy gondolom egy kezdő kúra amit összeraktam, a használt szerek:
Testosteron propionat, és stanazolol 10mg. Mind a kettő Genesis.
Minden másnap megy majd 50mg propi és napi 30mg stana. + napi 50mg provion és 20mg Novaldex. 10-12 hétre tervezem a propit, a stana 6 hét.
Kérdésem a következő lenne:
A stanát ti mikor raknátok be, kúra elején vagy esetleg közepe, vége felé?
Mivel magamnak adom be (amit ugye még sosem csináltam) hova szúrjam? Mehet esetleg vádliba is mert ahogy próbálgattam talán oda a legkönnyebb?
Tudom h a 22es tű az általános amin szinte minden bemegy, de a propihoz esetleg vehetek vékonyabbat is?

Hirtelen ennyi kérdés merült fel, bízom benne h a várt eredményt fogja hozni a kúra.
Jamég annyi h bár nincs összehasonlítási alapom, de "elég jól néznek ki" a kis ampullák és a stana is. Minden dobozba jött lefóliázva hologram mindenütt használati papír, gravírozás stb. tehát az én szememmel semmi gyanús nem volt rajtuk, olyan "minőségi" gyártásnak tűnik ha értitek mit akarok mondani..  ::)

2013. Március 09. - 21:56:13
Válasz #8352
Nem elérhető

Kamagraking


ket dolog biztosan nem letezik-1.stanazolol,mert az valojaban stanOzolol 2.genesis,mert az reg megszunt es lett belole aplha pharma meg unigen ls
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Március 09. - 22:00:19
Válasz #8353
Nem elérhető

mushroom


Sziasztok!

Egy ideje olvasgatom a fórumot, de most lett aktuális a regisztráció..
két év edzés után, úgy döntöttem h igénybe veszem a  kémia segítségét a fejlődés érdekében. Kb. egy éve vagyok nagyok "rákattanva" a témára, és eddig bírtam ;D
Ami pozitív h az elmúlt egy évben rengeteget olvastam és úgy gondolom h alapszinten tisztába vagyok a különböző szerek hatásával, mellékhatásaival-azok ellenei védekezésével, kombinálásukkal stb. Természetesen sok dolog van ami még nem egyértelmű, ha nem gond majd kérdeznék is egy két dolgot.

Szóval úgy gondolom egy kezdő kúra amit összeraktam, a használt szerek:
Testosteron propionat, és stanazolol 10mg. Mind a kettő Genesis.
Minden másnap megy majd 50mg propi és napi 30mg stana. + napi 50mg provion és 20mg Novaldex. 10-12 hétre tervezem a propit, a stana 6 hét.
Kérdésem a következő lenne:
A stanát ti mikor raknátok be, kúra elején vagy esetleg közepe, vége felé?
Mivel magamnak adom be (amit ugye még sosem csináltam) hova szúrjam? Mehet esetleg vádliba is mert ahogy próbálgattam talán oda a legkönnyebb?
Tudom h a 22es tű az általános amin szinte minden bemegy, de a propihoz esetleg vehetek vékonyabbat is?

Hirtelen ennyi kérdés merült fel, bízom benne h a várt eredményt fogja hozni a kúra.
Jamég annyi h bár nincs összehasonlítási alapom, de "elég jól néznek ki" a kis ampullák és a stana is. Minden dobozba jött lefóliázva hologram mindenütt használati papír, gravírozás stb. tehát az én szememmel semmi gyanús nem volt rajtuk, olyan "minőségi" gyártásnak tűnik ha értitek mit akarok mondani..  ::)

Ha vádliba szúrod beszarsz-behugyozol, (a sorrendet a véletlen alakítja), illetve az egyik ismerősömnek a propi (igaz az új kiadású farmakos, nem genesis) simán átmegy 23g-s tűn is.
A többire majd a ténylegesen hozzáértők reagálnak :)

2013. Március 10. - 03:13:42
Válasz #8354
Nem elérhető

Maszat


hmm, a genesisből lett az alpha, nem is tudtam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26