2024. Május 06. - 22:05:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498766 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2013. Március 21. - 18:15:42
Válasz #8400
Nem elérhető

Montana_87


Idézet
Igen èn is úgy èrzem eoeo-nak van igaza mert a szövetállomány megnövekedett ès így több ponton tud kötõdni, persze...egyèrtelmū, èrtem...mhhh ...logikus...  :D

Nem mondtam h neki van igaza, valóban paraszt ésszel volt logikus a dolog..
Gondolom akinek már van kialakult gynoja talán annak fokozottabban kell kontrolálni az ösztrogént és valóban többre van szüksége pl. Novaldexből..

2013. Március 21. - 18:24:42
Válasz #8401
Nem elérhető

Montana_87


Amugy milyen markaju cuccokat hasznalsz? Legalabb a merleg jo oldalara is kerultek dolgok ?:)


Mint írtam ugye ez a 9. napon még csak, így olyan nagy változásról nem tudok beszámolni, 12hétre tervezem a kúrát és a 4.héten csatlakozik majd a Stana. Egyébként Genesist használok.
Pozitívumként annyit érzek, hogy energikusabb vagyok edzésen, nem fáradok el 20perc után, a negyedik gyakorlatot is olyan intenzitással tudom csinálni mint a másodikat. A súlyokon is tudtam emelni. Persze ebben biztos benne van a tudat dolog is.

2013. Március 21. - 18:59:52
Válasz #8402
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja, hogy itt a prioritás most az lett, hogy hogy olcsòbb kezelni egy problèmàt ès nem az, hogy hogyan kell helyesen kezelni a problèmàt. Èrtem màr. Mhhh...

Nem nem nem! :)

Találós kérdés, és most légyszi ne egy ledegradáló választ írj ( csak mert neked x év tapasztalat után minden nyilvánvaló, sokaknak akik ide írogatnak (pl nekem) ,  NEM AZ! Ezért írogatunk ide ! :)  hanem az igazi véleményed:

Adott valaki aki tesztoszteront használ. Elkezdenek fájni a mellei. Van neki nolvadexe es arimidexe is. Ha MÁSNAPRA jobban akar lenni, melyiket célszerűbb bevenni ? Ha nem számít a pénz, kúra alatt melyiket érdemesebb VÉGIG szedni ?

Foglalkoztat ez a kerdes, mivel a nolvadex gondolom az osztrogen anabolikus funkcioit nem blokkolja. Tehat, elvileg vele nagyobb izomtomeg novekedes erheto el. Vagy amit mondani akarsz, hogy az idealis egy alacsony dozisu kombinacio ? Jo lenne ha mondanad nem csak utalgatnal :D

Eo, nem az a baj, hogy valaki keveset tud, hanem az hogy nagyon hiányos tudással osztogatják egymásnak az emberek a tanácsokat elèg fontos kèrdèsekben.

Mint ahogy leírtam, a Nolvadex màr meglèvõ gyno problèmánál az elsõdleges ès azonnali kezelès ès az aromatàz blokkolàs a màsodlagos.

Sehol nincs olyan kijelentès, hogy a Nolvadex mellett az ösztrogèn anabolikusabb, mert nem az.

Nem utalgattam, hanem a màsik (utókúra)topikban pontosan leîrtam, hogy hogyan kell hasznàlni az Arimadexet ès a Nolvadexet.
De abban a topikban màr èppen ott tartunk, hogy elvisznek az ufòk ha a kettõt együtt használod vagy valami nagyon nagy baj törtènik majd, egy másik szakèrtõ által kifejezve.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 21. - 19:34:21
Válasz #8403
Nem elérhető

God Vazzeg


Én azért kíváncsian várom hogy mi sül ki ebből

2013. Március 21. - 20:05:41
Válasz #8404
Nem elérhető

eo2eo


Úgy gondolom, hogy a szólásnak szabadsága van, ide mindenki azt ír amit akar. :) ( remélem te is ezt gondolod )

Ajánlgatni, szerintem lehet bármit, azt meg, hogy ki mit szed be, ki mit szúr, azt döntse el maga...

Bár koxolással csak nemrég kezdtem foglalkozni, több mint 12 éve internetezek , fórumozok, és hidd el hogy vannak olyan területek ahol hasonló ( bátorkodom feltenni hogy talán ennél még nagyobb ) komplexitású dolgokat vitatunk meg más emberekkel, mindenféle feszültségek nélkül, úgy, hogy közben 2 teljesen ellentétes álláspontot képviselünk. Szerintem a vita egészséges, és felteszem azt is, hogy ebben a kérdésben IS helye van a vitának, hiszen nincs 2 hasonló szervezet mindenkinek más jön be, és úgy jutunk el majd a saját helyes utunkhoz, hogy számunkra a legrelevánsabb információkat ragadjuk ki...

Visszatérve a témához...

Nolvadex szedése mellett nem anabolikusabb az ösztrogén - számomra ez teljesen nyilvánvaló, nem erre akartam rákérdezni. Megpróbálom még konkrétabban: izomépítés szempontjából, mi a hasznosabb kúra alatt: 2 naponta 0,5mg arimidex ( ami CSAK leszorítja az ösztrogénszintet ) VAGY 2 naponta 0,25mg arimidex ( ami nyilvánvalóan több ösztrogént jelent a vérben ) + 20mg nolvadex naponta ami gátolja az ösztrogén káros hatásait ?

Köszönöm a válaszodat előre is .





2013. Március 21. - 20:40:06
Válasz #8405
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én azért kíváncsian várom hogy mi sül ki ebből

God, te már majdnem mindent tudsz(hány éve is vagy az osztályban?  :D ), úgyhogy túl sok ujdonság nem lesz, valójában számodra ennek a témának elég unalmasnak kellene lennie már.  8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 21. - 20:43:57
Válasz #8406
Nem elérhető

God Vazzeg


Én azért kíváncsian várom hogy mi sül ki ebből

God, te már majdnem mindent tudsz(hány éve is vagy az osztályban?  :D ), úgyhogy túl sok ujdonság nem lesz, valójában számodra ennek a témának elég unalmasnak kellene lennie már.  8-)

Ameddig az ösztrogén össze van hasonlítva a nolvadexxel anabolikus tulajdonságra, hidd el, el ropizgatok itt csendben  ;D ;D ;D

2013. Március 21. - 21:00:15
Válasz #8407
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én azért kíváncsian várom hogy mi sül ki ebből

God, te már majdnem mindent tudsz(hány éve is vagy az osztályban?  :D ), úgyhogy túl sok ujdonság nem lesz, valójában számodra ennek a témának elég unalmasnak kellene lennie már.  8-)

Ameddig az ösztrogén össze van hasonlítva a nolvadexxel anabolikus tulajdonságra, hidd el, el ropizgatok itt csendben  ;D ;D ;D

én pedig azt várom, hogy mikor érünk el a DHT blokkoláshoz, és hogy melyik SERM segít abban jobban, miközben fokozza az IGF-1-et is...és mindenki boldog lesz ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 21. - 21:19:49
Válasz #8408
Nem elérhető

God Vazzeg


Én azért kíváncsian várom hogy mi sül ki ebből

God, te már majdnem mindent tudsz(hány éve is vagy az osztályban?  :D ), úgyhogy túl sok ujdonság nem lesz, valójában számodra ennek a témának elég unalmasnak kellene lennie már.  8-)

Ameddig az ösztrogén össze van hasonlítva a nolvadexxel anabolikus tulajdonságra, hidd el, el ropizgatok itt csendben  ;D ;D ;D

én pedig azt várom, hogy mikor érünk el a DHT blokkoláshoz, és hogy melyik SERM segít abban jobban, miközben fokozza az IGF-1-et is...és mindenki boldog lesz ;D

Nem kell sokáig várni szerintem  Łł=

2013. Március 21. - 21:33:21
Válasz #8409
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Úgy gondolom, hogy a szólásnak szabadsága van, ide mindenki azt ír amit akar. :) ( remélem te is ezt gondolod )

Ajánlgatni, szerintem lehet bármit, azt meg, hogy ki mit szed be, ki mit szúr, azt döntse el maga...

Bár koxolással csak nemrég kezdtem foglalkozni, több mint 12 éve internetezek , fórumozok, és hidd el hogy vannak olyan területek ahol hasonló ( bátorkodom feltenni hogy talán ennél még nagyobb ) komplexitású dolgokat vitatunk meg más emberekkel, mindenféle feszültségek nélkül, úgy, hogy közben 2 teljesen ellentétes álláspontot képviselünk. Szerintem a vita egészséges, és felteszem azt is, hogy ebben a kérdésben IS helye van a vitának, hiszen nincs 2 hasonló szervezet mindenkinek más jön be, és úgy jutunk el majd a saját helyes utunkhoz, hogy számunkra a legrelevánsabb információkat ragadjuk ki...

Visszatérve a témához...

Nolvadex szedése mellett nem anabolikusabb az ösztrogén - számomra ez teljesen nyilvánvaló, nem erre akartam rákérdezni. Megpróbálom még konkrétabban: izomépítés szempontjából, mi a hasznosabb kúra alatt: 2 naponta 0,5mg arimidex ( ami CSAK leszorítja az ösztrogénszintet ) VAGY 2 naponta 0,25mg arimidex ( ami nyilvánvalóan több ösztrogént jelent a vérben ) + 20mg nolvadex naponta ami gátolja az ösztrogén káros hatásait ?

Köszönöm a válaszodat előre is .


eo,

Nem tudom, mi a szakterületed, de nem mernék veled abban most vitába szállni az biztos...

Szerintem óvatosabban kellene itt tanácsokat osztogatni, mert itt nem mondjuk szoftverekről és hardverekről van szó ezen a fórumon vagy UFO-król, nem jogi témákról, nem gazdasági, nem könyvelési tanácsokról, és nem is a yukka téli becézgetéséről  ;D , hanem emberi szervezetekről.(nem tudom mi az ami ennél komplikáltabb téma eo2eo egyébként...esetleg majd elárulod)

Na mindegy...

Az ösztrogén fontos az androgének anabolikus hatásának kifejtésében, ami a mi esetünkben annyit jelent, hogy az ösztrogén képes fokozni androgén/anabolikus szteroidok hatását, több nyomvonalon is(van amelyik még a tudomány számára sem tiszta, hogy pontosan min keresztül teszi ezt). Fokozza vagy maximalizálja a kötődést az androgén receptorokhoz. Növeli a növekedési hormon termelést, fokozza a glyconeogenesist(cukor molekulák feldolgozását)..fokozza az IGF-1 termelést, (habár erről két ellentétes kutatás is van)...stb.

Namost ha azonnal elvágjuk egy szteroid kúrában az ösztrogént(mondjuk pl. Letrozole - durva anti aromatáz használatával) akkor egy elég komoly lehetőséget vágunk el saját magunktól a kúránk eredményességében. Ezért is írtam a másik topikban, hogy a kúra első 4 akár 6 hetében is nyugodtan hagyhatjuk az ösztogént dolgozni, sokkal több nyereségünk lesz a kúrában, mintha elvágnánk az ösztrogént azonnal. Szintén igaz ez arra is, hogy nem blokkoljuk a nolvadexel az ösztrogén receptorokat egyböl a kúra elején.

Később viszont az túl sok keringő ösztrogén, túl hosszú ideig okozhat problémát és ezt nemhogy a további aromatizálódás gátlásával, de sokszor a receptorok blokkolásával is meg kell akadályozni. Ezért írtam a másik topikban, hogy ha szükséges akkor kell a Nolvadex a kúrában és utána is.

Az arimidex adagolása az androgének adagolásával változhat. Mint ahogy a komoly felhasználók mondanák itt, még egyszerű paraszti ésszel is kikövetkeztethető, hogy dupla annyi tesztoszteronhoz mondjuk kb. dupla annyi aromatázgátló is szükséges lehet.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 21. - 21:34:17
Válasz #8410
Nem elérhető

eo2eo


Nem az ösztrogén van összehasonlítva a nolvadexszel. Hanem az ösztrogén anabolikus tulajdonságai szupresszált ill. kevéssé szupresszált jelenlét mellett, nolvadex adagolásával illetve anélkül. :-)! :-p

2013. Március 22. - 08:34:27
Válasz #8411
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem az ösztrogén van összehasonlítva a nolvadexszel. Hanem az ösztrogén anabolikus tulajdonságai szupresszált ill. kevéssé szupresszált jelenlét mellett, nolvadex adagolásával illetve anélkül. :-)! :-p

Hiába tologatod a gatyádat, akkor is tény marad, hogy az ösztrogén semmilyen tulajdonsága nem fog megváltozni attól, hogy kötődik-e a receptorhoz vagy sem. Kb értem hogy mit akarsz egyébként, csak nem tudod kifejezni magad, azért röhög mindenki rajtad, mert vad fasságokat írsz, holott érted te, csak nem tudod leírni. Legalábbis ebben reménykedek, mert én veled ellentétben jó szándékú vagyok.

Te az ösztrogén által kifejtett anabolikus tulajdonságra vagy kíváncsi, amit csak és kizárólag akkor tud kifejteni amennyiben van szabad receptor. Jól gondolom?

2013. Március 22. - 10:10:31
Válasz #8412
Nem elérhető

dred


Amugy milyen markaju cuccokat hasznalsz? Legalabb a merleg jo oldalara is kerultek dolgok ?:)


Mint írtam ugye ez a 9. napon még csak, így olyan nagy változásról nem tudok beszámolni, 12hétre tervezem a kúrát és a 4.héten csatlakozik majd a Stana. Egyébként Genesist használok.
Pozitívumként annyit érzek, hogy energikusabb vagyok edzésen, nem fáradok el 20perc után, a negyedik gyakorlatot is olyan intenzitással tudom csinálni mint a másodikat. A súlyokon is tudtam emelni. Persze ebben biztos benne van a tudat dolog is.

Milyen Provit használsz? Azért kérdem, mert ha Iráni, akkor kb. kuka...
Egyszer régen egy Danabol lightos kúrához nem tudtam szerezni rendes Provit, csak ilyen Iránit. Hát, elég hamar elkezdett bizseregni a csöcsöm...
Mikor ezt kezdtem érezni, mermozgattam mindenkit, szereztem rendes Provit, és megoldódott a problem...

2013. Március 22. - 10:18:26
Válasz #8413
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem az ösztrogén van összehasonlítva a nolvadexszel. Hanem az ösztrogén anabolikus tulajdonságai szupresszált ill. kevéssé szupresszált jelenlét mellett, nolvadex adagolásával illetve anélkül. :-)! :-p

...az ösztrogén által kifejtett anabolikus tulajdonságra vagy kíváncsi, amit csak és kizárólag akkor tud kifejteni amennyiben van szabad receptor. Jól gondolom?


Nagyon nagy részben az ösztrogénreceptorok (predominánsan, de nem kizárólagosan) a keringő ösztrogénre reagálnak. Az ösztrogén csak ott és akkor tudja kifejteni a hatását, ahol van ösztrogénreceptor(szabad ösztrogén receptor), és az ösztrogén így fejti ki a hatásait a szervezetben, és természetesen ha valaki ezt alapból nem érti, az problémás. Főleg ha valaki ezek nélkül okoskodik is a területtel kapcsolatban(most itt eoeo-ra célzok, I am sorry). Ha lekötöd az ösztrogén-receptorokat anti-ösztrogénekkel, mint pl. Nolvadex-tamoxifen, akkor a keringő ösztrogén ott már nem képes dolgozni és hatás nélkül űrül ki a szervezetből., pontosan, ahogy God is írta...

Ettől még maga az anti-ösztrogén, pl. a Nolvadex/tamoxifen,  vagy Clomid stb. fejthet ki ösztrogénszerű hatásokat, mivel kapcsolódnak az ösztrogén-receptorokhoz és lefoglaják azt. De ez már megint egy másik kérdés. A mellben és az agyban nem fejtenek ki ösztrogénszerű hatásokat, legalábbis a tamoxifen nem. Még mielőtt valaki rosszul gondolja ezt a részt. Viszont jótékony ösztrogénszerű hatással lehetnek a csontrendszerre és a szív- és érrendszerre.

Viszont friss kutatások is azt mutatják, hogy vannak más receptor pályák is melyek keresztben kommunikálnak egymással, például Növekedési Factor receptorok(GFR) és az ezekhez kapcsolódó peptide növekedési faktorok kommunikálnak az aktív ösztrogén-receptorokkal. De ezért is írtam, hogy a tudomány számára még mindig rengeteg kérdéses terület van ezzel kapcsolatban.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 22. - 12:39:14
Válasz #8414
Nem elérhető

Maszat


Amugy milyen markaju cuccokat hasznalsz? Legalabb a merleg jo oldalara is kerultek dolgok ?:)


Mint írtam ugye ez a 9. napon még csak, így olyan nagy változásról nem tudok beszámolni, 12hétre tervezem a kúrát és a 4.héten csatlakozik majd a Stana. Egyébként Genesist használok.
Pozitívumként annyit érzek, hogy energikusabb vagyok edzésen, nem fáradok el 20perc után, a negyedik gyakorlatot is olyan intenzitással tudom csinálni mint a másodikat. A súlyokon is tudtam emelni. Persze ebben biztos benne van a tudat dolog is.

Milyen Provit használsz? Azért kérdem, mert ha Iráni, akkor kb. kuka...
Egyszer régen egy Danabol lightos kúrához nem tudtam szerezni rendes Provit, csak ilyen Iránit. Hát, elég hamar elkezdett bizseregni a csöcsöm...
Mikor ezt kezdtem érezni, mermozgattam mindenkit, szereztem rendes Provit, és megoldódott a problem...

Nekem is szar volt az iráni. Amúgy megbasszák az anyjukat a hamisítók. Az egy dolog ha nincs tesztó, max nem lesz eredmény, de 1 ösztrogénre érzékeny embernek a kezébe tolni 1 gagyi proviront, több mint geciség.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26