2024. Május 06. - 13:41:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498626 alkalommal)

0 Felhasználó és 63 vendég van a témában

2013. Március 23. - 21:53:41
Válasz #8430
Nem elérhető

Maszat


Elméletben szépen működik minden (már azoknál akik átgondolják,h mit,h akarnak. Nem azoknál akik beírnak ide,h 2 hete vége a kúrámnak, mivel vezessem le?! ) aztán a gyakorlat sajnos mindig okozhat meglepetéseket.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 24. - 09:01:06
Válasz #8431
Nem elérhető

God Vazzeg


Elméletben szépen működik minden (már azoknál akik átgondolják,h mit,h akarnak. Nem azoknál akik beírnak ide,h 2 hete vége a kúrámnak, mivel vezessem le?! ) aztán a gyakorlat sajnos mindig okozhat meglepetéseket.

Valaki már írta hogy a levezetés az nem 3 hét, és teljesen igaza van. Ha komoly levezetést akar valaki, legalább 2 hónap lesz mindennel, ha nem több. Sokan nem is üresek 2 hónapig :D És itt még nem is beszélünk teljes helyreállásról, csak egy viszonylag kis töréssel járó hormonváltozásról  8-} Én kíváncsi leszek Efit írására, főleg a megoldás érdekel  8-) Bár van rá saját szisztéma, de mindig tanul az ember ;-oo-;

2013. Március 24. - 12:22:01
Válasz #8432
Nem elérhető

pedro0


New York Pharma véleményetek szerint jók a cuccok? ?:-/

2013. Március 24. - 13:02:45
Válasz #8433
Nem elérhető

dino


New York Pharma véleményetek szerint jók a cuccok? ?:-/
=FDL  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 24. - 19:09:26
Válasz #8434
Nem elérhető

pedro0


akkor ok  ****:))))))

2013. Március 24. - 20:13:57
Válasz #8435
Nem elérhető

macusmacus




Sziasztok!

Oxandrolone-t szeretnék szedni 8 hétig.Valakinek van valami tapasztalata, vagy szedett már ilyet?
Az az igazság, hogy erről olvastam azt hogy nagyon kevés a mellékhatása.
Szálkásítani szeretnék, soha nem szedtem semmilyen kokszot.
7 éve edzem, kitartóan, rendszeresen. Fehérje, vitaminok mindig megvannak. Tesztó fokozók közül is kipróbáltam már sokat. Kreatin kurát is csináltam sokszor.
Úgy érzem itt a naturál vége :)
Nemigen fejlődök már, gondolom lehetne jobban odafigyelni a kajára stb. de hát ember vagyok nem gép:)
108 kg vagyok, szóval nőni már nem nagyon akarok, ezért gondoltam az Oxandrolone-ra, mert azt olvastam szálkásítani tökéletes, csak mellékhatásoktól eléggé parázok.
Tudom, akkor ha fosós vagyok akkor miért akarok ilyet, hát mert gyarló vagyok és szeretnék egy kicsi pluszt ami továbblökne.
Szóval, tényleg a kevésbé káros cuccok közé tartozik, és adna egy kis plusz erőt?





2013. Március 24. - 20:49:40
Válasz #8436
Nem elérhető

ninja14




Sziasztok!

Oxandrolone-t szeretnék szedni 8 hétig.Valakinek van valami tapasztalata, vagy szedett már ilyet?
Az az igazság, hogy erről olvastam azt hogy nagyon kevés a mellékhatása.
Szálkásítani szeretnék, soha nem szedtem semmilyen kokszot.
7 éve edzem, kitartóan, rendszeresen. Fehérje, vitaminok mindig megvannak. Tesztó fokozók közül is kipróbáltam már sokat. Kreatin kurát is csináltam sokszor.
Úgy érzem itt a naturál vége :)
Nemigen fejlődök már, gondolom lehetne jobban odafigyelni a kajára stb. de hát ember vagyok nem gép:)
108 kg vagyok, szóval nőni már nem nagyon akarok, ezért gondoltam az Oxandrolone-ra, mert azt olvastam szálkásítani tökéletes, csak mellékhatásoktól eléggé parázok.
Tudom, akkor ha fosós vagyok akkor miért akarok ilyet, hát mert gyarló vagyok és szeretnék egy kicsi pluszt ami továbblökne.
Szóval, tényleg a kevésbé káros cuccok közé tartozik, és adna egy kis plusz erőt?






igen nagy dózisban, meg ha a dillered állította elő és nem valami thai szar...mert kurva drága...de olyan 70 mg/nap adagban már teszi a dolgát és a közérzeteden is sokat javít  O0
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 24. - 21:00:13
Válasz #8437
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként a téma amiről pont írni akarok egy új témában az "ösztrogén visszapattanás" veszélye "kúra és utókúra" után, ami szerintem veszélyesebb rész(szakasz/időszak) mint maga a kúra és utókúra és mégse fogalkozik vele igazán senki...

Efit az ösztrogént érdemes leszorítani fogyasztáskor,ha nincs mellé anabolika/ már mint a  golyszi produktumán felül/?

Ez attól függ, kinek mi éri meg és ki mennyire megszállott. Gyógyszerek használata a hormonrendszer manipulálására mindig egy kérdéses dolog, minden embernél.  (persze sok olyan emberrel találkozhatsz, akit nem érdekelnek ezek a részletek.)

Gondolom olyasmire gondolsz, hogy pl. proviron(vagy arimidex, aromasin, esetleg ATD, 6- oxo...stb.) szedése rendben van-e önmagában...stb. Rengetegen szednek ilyesmit, hogy kicsit keményebb, szárazabb formában legyenek.

Én annyit tudok mondani erre, hogy valaki minél többet tud erről a területről annál jobban nem javasolná ezeket a dolgokat csak úgy. De az is igaz hogy sokan viszont különösebb probléma nélkül használják a különböző hatóanyagokat.
Ez egy szinte végtelen téma...Ezt is beleveszem majd abba az irományba amit tervezek ezzel kapcsolatban...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 26. - 13:55:57
Válasz #8438
Nem elérhető

kalibra


Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel a postafiókja megtelt: 'K82Zoli'!

2013. Március 26. - 18:32:22
Válasz #8439
Nem elérhető

K82Zoli


Köszi.Töröltem....

2013. Március 28. - 17:14:06
Válasz #8440
Nem elérhető

Maszat


ezt álmodtam este  ;D

1   2x400mg boldenon  (a heti 2 az minden 3. napon 1 szurit jelent, tehát 6 naponta 2)
2   2x300mg boldenon  napi 15mg metha
3   2x300mg boldenon  napi 30mg metha  2x250 enantát
4   2x300mg boldenon  napi 30mg metha  2x250 enantát
5   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
6   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
7   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
8   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
9   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
10 2x300mg boldenon  2x250mg enantát napi 50mg stana (szemes)
11 2x200mg boldenon minden másnap 1 propi (fdl) napi 50mg stana
12 minden másnap 1 propi napi 50mg stana
13 minden másnap 1 propi napi 50mg stana

Napi 2-3 szem proviron. HCG kúra 3. hetétől minden 3 napon 375NE
A tesztoszteron 100mg-al kevesebb mint a boldenon, de ez nálam nem szokott gáz lenni. Nem 6x akarom megdugni a barátnőmet 1 nap, hanem csak 2-3x...és ez így jó nekünk!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 28. - 18:00:51
Válasz #8441
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
ezt álmodtam este  ;D

1   2x400mg boldenon  (a heti 2 az minden 3. napon 1 szurit jelent, tehát 6 naponta 2)
2   2x300mg boldenon  napi 15mg metha
3   2x300mg boldenon  napi 30mg metha  2x250 enantát
4   2x300mg boldenon  napi 30mg metha  2x250 enantát
5   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
6   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
7   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
8   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
9   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
10 2x300mg boldenon  2x250mg enantát napi 50mg stana (szemes)
11 2x200mg boldenon minden másnap 1 propi (fdl) napi 50mg stana
12 minden másnap 1 propi napi 50mg stana
13 minden másnap 1 propi napi 50mg stana

Napi 2-3 szem proviron. HCG kúra 3. hetétől minden 3 napon 375NE
A tesztoszteron 100mg-al kevesebb mint a boldenon, de ez nálam nem szokott gáz lenni. Nem 6x akarom megdugni a barátnőmet 1 nap, hanem csak 2-3x...és ez így jó nekünk!  ;D

Tetszik az összeállítás!  ;)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 28. - 18:07:14
Válasz #8442
Nem elérhető

Maszat


Miért nem lehetett azt írni,h elrendezés?  ;D  nembaj, most is tanultam valamit  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 28. - 18:16:58
Válasz #8443
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Miért nem lehetett azt írni,h elrendezés?  ;D  nembaj, most is tanultam valamit  ;D

Átírom you know, just for you  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 28. - 18:18:26
Válasz #8444
Nem elérhető

Maszat


Nagyon köszönöm  ;D Gugli azt mondta,h elrendezés  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26