2024. Május 06. - 14:40:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498646 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2013. Március 28. - 18:25:40
Válasz #8445
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nagyon köszönöm  ;D Gugli azt mondta,h elrendezés  :D

Úgy is használható egyébként, csak a mondatba nem illett úgy bele.  >:D

Az "arrangment" az is, amit a magyar állam kötött pl az IMF-el stb. (Ebben az esetben megállapodásnak szokták fordítani.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 28. - 20:10:47
Válasz #8446
Nem elérhető

macusmacus


Sziasztok!
Írtam, hogy Oxandrolone-t szeretnék szedni, de sajnos nem tudok igazán megbízható helyet ahonnan valóban valódit lehetne szerezni.
Ezért Én mint total kezdő az Andriol-t találtam amit tudnék szerezni, ez magyar patikából lenne.
Kérdésem az lenne hogy érdemes ezzel próbálkozni annak aki először találkozik ilyen szerekkel?
Vagy inkább próbáljam be az Oxandrolone-t?
Azt vaqy igazi vagy nem...
Bocs , hogy ennyire amatőr a kérdésem, de hát az is vagyok teljesen :)



2013. Március 28. - 22:42:59
Válasz #8447
Nem elérhető

dino


ezt álmodtam este  ;D

1   2x400mg boldenon  (a heti 2 az minden 3. napon 1 szurit jelent, tehát 6 naponta 2)
2   2x300mg boldenon  napi 15mg metha
3   2x300mg boldenon  napi 30mg metha  2x250 enantát
4   2x300mg boldenon  napi 30mg metha  2x250 enantát
5   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
6   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
7   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
8   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
9   2x300mg boldenon  2x250mg enantát
10 2x300mg boldenon  2x250mg enantát napi 50mg stana (szemes)
11 2x200mg boldenon minden másnap 1 propi (fdl) napi 50mg stana
12 minden másnap 1 propi napi 50mg stana
13 minden másnap 1 propi napi 50mg stana

Napi 2-3 szem proviron. HCG kúra 3. hetétől minden 3 napon 375NE
A tesztoszteron 100mg-al kevesebb mint a boldenon, de ez nálam nem szokott gáz lenni. Nem 6x akarom megdugni a barátnőmet 1 nap, hanem csak 2-3x...és ez így jó nekünk!  ;D
mintha éppen pont ugyan ez menne, kicsit több teszto, picivel kevesebb boldival a közepén
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 28. - 22:51:30
Válasz #8448
Nem elérhető

Maszat


Agyalok még ezen az enantáton... nem szimpi. Nem használtam még. Vagy kevert komponensű tesztoszteront vagy propit toltam, enantátot soha. Ha vennék akkor fdl lenne (vagy annak az utódja). Az meg csak jó már.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 28. - 23:07:34
Válasz #8449
Nem elérhető

dino


Agyalok még ezen az enantáton... nem szimpi. Nem használtam még. Vagy kevert komponensű tesztoszteront vagy propit toltam, enantátot soha. Ha vennék akkor fdl lenne (vagy annak az utódja). Az meg csak jó már.
jó dolog. de én ebben nem hiszek, hogy kevesebbet nyomsz belőle mint boldiból. heti 500 fdl-es boldi mellé a 750 tesztó épp hogy elégséges. 500 ena mellé még bevágnék 3*50 mg propit. amennyiben az a boldi tényleg 600 mg..
féreg egy szer ez a boldi na :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 28. - 23:18:37
Válasz #8450
Nem elérhető

Maszat


Mit jelent,h épphogy elégséges? Nem áll fel, vagy mégis mi? Túl van ez misztifikálva. A boldenon mellé pusztán azért kell tesztoszteron, mert elnyomja a saját termelést, és nem elég androgén ahhoz,h biztosítsa a normális libidót.(nagyvonalakban. Persze céltól is függ, de ez a fő ok) De nehogy már 500mg tesztoszteron, és napi 50-75mg proviron androgén hatása ne legyen ehhez elég...  ;D  A küzdősportolók magába nyomják, és ismerek olyat is, akinek nem nyomta el annyira a libidóját,h ne tudja megdugni a barátnőjét, mindamellett,h ismerek olyat is aki ennek ellenkezőjéről panaszkodott. Sok minden dolog közrejátszik. De azt,h nem elég mellé, azt kétlem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 28. - 23:22:07
Válasz #8451
Nem elérhető

Maszat


Én inkább azokban a gelanikás tesztókban nem hiszek  ;D  Akkor már inkább fdl  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 29. - 06:44:09
Válasz #8452
Nem elérhető

kemi


Mit jelent,h épphogy elégséges? Nem áll fel, vagy mégis mi? Túl van ez misztifikálva. A boldenon mellé pusztán azért kell tesztoszteron, mert elnyomja a saját termelést, és nem elég androgén ahhoz,h biztosítsa a normális libidót.(nagyvonalakban. Persze céltól is függ, de ez a fő ok) De nehogy már 500mg tesztoszteron, és napi 50-75mg proviron androgén hatása ne legyen ehhez elég...  ;D  A küzdősportolók magába nyomják, és ismerek olyat is, akinek nem nyomta el annyira a libidóját,h ne tudja megdugni a barátnőjét, mindamellett,h ismerek olyat is aki ennek ellenkezőjéről panaszkodott. Sok minden dolog közrejátszik. De azt,h nem elég mellé, azt kétlem.

Javítsatok ki ha tévedek, de nem a tesztoszteron az egyetlen olyan szer, ami jó hatással van a libidóra?

2013. Március 29. - 08:36:26
Válasz #8453
Nem elérhető

Fuji


Én inkább azokban a gelanikás tesztókban nem hiszek  ;D  Akkor már inkább fdl  :D
Jo az pedig,szeressuk!  ;D

2013. Március 29. - 08:47:41
Válasz #8454
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mit jelent,h épphogy elégséges? Nem áll fel, vagy mégis mi? Túl van ez misztifikálva. A boldenon mellé pusztán azért kell tesztoszteron, mert elnyomja a saját termelést, és nem elég androgén ahhoz,h biztosítsa a normális libidót.(nagyvonalakban. Persze céltól is függ, de ez a fő ok) De nehogy már 500mg tesztoszteron, és napi 50-75mg proviron androgén hatása ne legyen ehhez elég...  ;D  A küzdősportolók magába nyomják, és ismerek olyat is, akinek nem nyomta el annyira a libidóját,h ne tudja megdugni a barátnőjét, mindamellett,h ismerek olyat is aki ennek ellenkezőjéről panaszkodott. Sok minden dolog közrejátszik. De azt,h nem elég mellé, azt kétlem.

Javítsatok ki ha tévedek, de nem a tesztoszteron az egyetlen olyan szer, ami jó hatással van a libidóra?

Az összes tesztoszteron mellett, jó hatással van a libidóra, vagy az erekcióra pl. a turinabol, masteron, proviron és a HCG is, stb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 29. - 12:35:33
Válasz #8455
Nem elérhető

Maszat


A trenbolone pl 5x androgénabb mint  tesztoszteron, mégse áll a kuki tőle  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 29. - 13:05:45
Válasz #8456
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A trenbolone pl 5x androgénabb mint  tesztoszteron, mégse áll a kuki tőle  ;D

Pontosan! Nem minden androgéntól áll a kuki, mielőtt még valaki félreértené ezt.(mivel itt szoktak emberek félreérteni dógokat, vagy hamis következtetéseket levonni...)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 29. - 13:11:36
Válasz #8457
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
Írtam, hogy Oxandrolone-t szeretnék szedni, de sajnos nem tudok igazán megbízható helyet ahonnan valóban valódit lehetne szerezni.
Ezért Én mint total kezdő az Andriol-t találtam amit tudnék szerezni, ez magyar patikából lenne.
Kérdésem az lenne hogy érdemes ezzel próbálkozni annak aki először találkozik ilyen szerekkel?
Vagy inkább próbáljam be az Oxandrolone-t?
Azt vaqy igazi vagy nem...
Bocs , hogy ennyire amatőr a kérdésem, de hát az is vagyok teljesen :)


Szóval döntsön valaki helyetted. Legalábbis az írásod úgy hangzik.  8-) Ami azt jelenti, hogy nincs elég tudásod ahhoz, hogy ezekhez a dolgokhoz nyúlj, még akkor sem, ha már 7 éve edzel. Lehet, hogy elértél arra a pontra ahol a cucc meg tudna lökni(biztosan élveznéd is az új szintet egyébként), de a kissé korlátozott tudásodból következően még nem kellene ezeket alkalmaznod lehet, mert utána száz másik kérdésed lesz. Kúra közben tanulni már rosszabb, ha valami félre sikerül.

Az Oxandrolone egy jó választás lenne és a probléma valóban az, hogy nincs megbízható belőle, mint ahogy sok másból sem. Tehát itt mint mindeki másnak, kockáztatnod kell.

Az Andriol teljesen más, de ha kipróbálod nem fogsz meghalni attól se, csak tanulnod kell ezekről többet. Olvass még elég sokat...és próbáld tényleg megérteni amiket olvasol.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 29. - 15:20:51
Válasz #8458

Mars

Vendég
Sziasztok!
Írtam, hogy Oxandrolone-t szeretnék szedni, de sajnos nem tudok igazán megbízható helyet ahonnan valóban valódit lehetne szerezni.
Ezért Én mint total kezdő az Andriol-t találtam amit tudnék szerezni, ez magyar patikából lenne.
Kérdésem az lenne hogy érdemes ezzel próbálkozni annak aki először találkozik ilyen szerekkel?
Vagy inkább próbáljam be az Oxandrolone-t?
Azt vaqy igazi vagy nem...
Bocs , hogy ennyire amatőr a kérdésem, de hát az is vagyok teljesen :)



Nehéz dolog sztem jó oxát szerezni,hogy segítsek kicsit és itt csak saját véleményem írom,én az andriolt hagynám a francba.Oxa nem rossz ötlet csak rohadt drága,és nagyon nehéz igazit találni(hatóanyagtartalomra gondolok),1 dolgot már tudok SB labos úgy néz ki szar azt alapból ne vegyél szerintem.Haver diétába használta és hát nem igazán valószínű h oxa vt benne inkább vmi erősebb cucc.Eléggé zsákbamacska sajnos már ez az egész.

2013. Március 29. - 16:17:08
Válasz #8459
Nem elérhető

warren


A trenbolone pl 5x androgénabb mint  tesztoszteron, mégse áll a kuki tőle  ;D

Hát így persze hogy áll ;D



http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."