2024. Május 06. - 20:40:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498740 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2013. Március 29. - 17:43:03
Válasz #8460
Nem elérhető

Maszat


Te faszfej  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 29. - 18:03:04
Válasz #8461
Nem elérhető

Kamagraking


Én inkább azokban a gelanikás tesztókban nem hiszek  ;D  Akkor már inkább fdl  :D
pedig a jofajta galenikanal nem is kell job testo,osszehasonlitani meg nem lehet ilyen-olyan alagsor ug szarokkal
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Március 29. - 18:27:36
Válasz #8462
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!
Írtam, hogy Oxandrolone-t szeretnék szedni, de sajnos nem tudok igazán megbízható helyet ahonnan valóban valódit lehetne szerezni.
Ezért Én mint total kezdő az Andriol-t találtam amit tudnék szerezni, ez magyar patikából lenne.
Kérdésem az lenne hogy érdemes ezzel próbálkozni annak aki először találkozik ilyen szerekkel?
Vagy inkább próbáljam be az Oxandrolone-t?
Azt vaqy igazi vagy nem...
Bocs , hogy ennyire amatőr a kérdésem, de hát az is vagyok teljesen :)

az oxandrolone az egyik legrizikosabb vetel a feketepiacon,mert maga a hatoanyag draga, stanozolollal szoktak helyettesiteni de total kezdokent vasarolni feketepiacon egyenlo a halallal szerintem,lehet a te esetedben az andriol lenne a legjobb valasztas

Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Március 29. - 20:31:57
Válasz #8463
Nem elérhető

Maszat


...Ezt is beleveszem majd abba az irományba amit tervezek ezzel kapcsolatban...

jön a hétvége, lesz időd megírni végre  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 29. - 20:46:59
Válasz #8464
Nem elérhető

ninja14


...Ezt is beleveszem majd abba az irományba amit tervezek ezzel kapcsolatban...

jön a hétvége, lesz időd megírni végre  ;D
+1  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 29. - 20:52:40
Válasz #8465
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
...Ezt is beleveszem majd abba az irományba amit tervezek ezzel kapcsolatban...

jön a hétvége, lesz időd megírni végre  ;D

Jó hogy nem azt írtad, hogy a húsvéti nyúl majd segít.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 29. - 21:24:26
Válasz #8466
Nem elérhető

kemi


Mit jelent,h épphogy elégséges? Nem áll fel, vagy mégis mi? Túl van ez misztifikálva. A boldenon mellé pusztán azért kell tesztoszteron, mert elnyomja a saját termelést, és nem elég androgén ahhoz,h biztosítsa a normális libidót.(nagyvonalakban. Persze céltól is függ, de ez a fő ok) De nehogy már 500mg tesztoszteron, és napi 50-75mg proviron androgén hatása ne legyen ehhez elég...  ;D  A küzdősportolók magába nyomják, és ismerek olyat is, akinek nem nyomta el annyira a libidóját,h ne tudja megdugni a barátnőjét, mindamellett,h ismerek olyat is aki ennek ellenkezőjéről panaszkodott. Sok minden dolog közrejátszik. De azt,h nem elég mellé, azt kétlem.

Javítsatok ki ha tévedek, de nem a tesztoszteron az egyetlen olyan szer, ami jó hatással van a libidóra?

Az összes tesztoszteron mellett, jó hatással van a libidóra, vagy az erekcióra pl. a turinabol, masteron, proviron és a HCG is, stb...

köszi efit, ezt nem tudtam

turinabol az amúgy miben különbözi a methától?

2013. Március 29. - 21:38:31
Válasz #8467
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mit jelent,h épphogy elégséges? Nem áll fel, vagy mégis mi? Túl van ez misztifikálva. A boldenon mellé pusztán azért kell tesztoszteron, mert elnyomja a saját termelést, és nem elég androgén ahhoz,h biztosítsa a normális libidót.(nagyvonalakban. Persze céltól is függ, de ez a fő ok) De nehogy már 500mg tesztoszteron, és napi 50-75mg proviron androgén hatása ne legyen ehhez elég...  ;D  A küzdősportolók magába nyomják, és ismerek olyat is, akinek nem nyomta el annyira a libidóját,h ne tudja megdugni a barátnőjét, mindamellett,h ismerek olyat is aki ennek ellenkezőjéről panaszkodott. Sok minden dolog közrejátszik. De azt,h nem elég mellé, azt kétlem.

Javítsatok ki ha tévedek, de nem a tesztoszteron az egyetlen olyan szer, ami jó hatással van a libidóra?

Az összes tesztoszteron mellett, jó hatással van a libidóra, vagy az erekcióra pl. a turinabol, masteron, proviron és a HCG is, stb...

köszi efit, ezt nem tudtam

turinabol az amúgy miben különbözi a methától?

A jó kérdés az, hogy miben különbözik a winstroltól.  ;) A turinabol a winstrol bátyja...  :D (annak ellenére, hogy valóban dianabol származék a hatása inkább a winstrolhoz mérhető.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 29. - 21:57:41
Válasz #8468
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja igen, az oral turinabol-ról van szó.(Chlordehydromethyltestosterone)  ;)
Ami a kelet-német úszónőket férfivá varázsolta... :D

Mégtisztábban, az oral turinabol, a winstrol bátyja és a dianabol öccse  8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 29. - 22:04:18
Válasz #8469
Nem elérhető

Maszat


...Ezt is beleveszem majd abba az irományba amit tervezek ezzel kapcsolatban...

jön a hétvége, lesz időd megírni végre  ;D

Jó hogy nem azt írtad, hogy a húsvéti nyúl majd segít.  :D

Alig várjuk már,h nyugdíjba menj, utána már írhatunk privátot is  ;D  Írhatsz nekünk jó kis kúrákat, ingyen, felebaráti szeretetből  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 29. - 22:08:48
Válasz #8470
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
...Ezt is beleveszem majd abba az irományba amit tervezek ezzel kapcsolatban...

jön a hétvége, lesz időd megírni végre  ;D

Jó hogy nem azt írtad, hogy a húsvéti nyúl majd segít.  :D

Alig várjuk már,h nyugdíjba menj, utána már írhatunk privátot is  ;D  Írhatsz nekünk jó kis kúrákat, ingyen, felebaráti szeretetből  ;D

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 31. - 07:49:23
Válasz #8471
Nem elérhető

Rhino


Sziasztok!
2 hete kezdtem el a Boldenon 250, test. Enanthate 250 kúrámat. Csak annyi lenne a kérdésem,hogy normális-e az,hogy eddig még semmit sem érzek tőle?
Az első hét felvezetés volt Boldenonbol 250mg ment, Enanthate-ból is 250, majd a második héten az Enanthate-t emeltem 500mg-ra,a Boldenon maradt.
ui.: Eddig mindegyik injekciót farizomba adtam,egyáltalán nem gyulladt be, most pénteken combba ment,ez már gyulladt is rendesen, - esetleg ennek van-e valamilyen jelentősége?

üdv,

2013. Március 31. - 12:40:46
Válasz #8472
Nem elérhető

Cook88


Sziasztok!
2 hete kezdtem el a Boldenon 250, test. Enanthate 250 kúrámat. Csak annyi lenne a kérdésem,hogy normális-e az,hogy eddig még semmit sem érzek tőle?
Az első hét felvezetés volt Boldenonbol 250mg ment, Enanthate-ból is 250, majd a második héten az Enanthate-t emeltem 500mg-ra,a Boldenon maradt.
ui.: Eddig mindegyik injekciót farizomba adtam,egyáltalán nem gyulladt be, most pénteken combba ment,ez már gyulladt is rendesen, - esetleg ennek van-e valamilyen jelentősége?

üdv,


Én is pont 2 hete kezdtem a kúrámat 600mg boldi 500mg compound első hét csak boldi volt, 4. hét után lehet érezni bár már én is türelmetlen vagyok, de valahol örülök neki hogy még nem hat mert akkor nem az lenne benne aminek kéne v semmi:) :D (ha hatna) 250 mg boldi az nagyon kevés többen is mondták itt a fórumon hogy min 400mg , de inkább 600mg!

2013. Április 02. - 18:35:19
Válasz #8473
Nem elérhető

ninja14


Jelenlegi kombóm ami megy trenbolone-marhahús és nagyon adja  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 02. - 19:22:34
Válasz #8474
Nem elérhető

eo2eo


Jelenlegi kombóm ami megy trenbolone-marhahús és nagyon adja  ;D

A kutya is kapott vagy mit vigyorog ennyire ? :D

Milyen márkát használsz?