2024. Május 06. - 20:12:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498732 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2013. Április 07. - 12:51:14
Válasz #8490
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok.A következő kúrát tervezném.1.hét:250mg Indu 250
                                                     2.hét:500mg Indu 250
                                                     3.hét:500mg Indu 250
                                                     4.hét:750mg Indu 250
                                                     5.hét:750mg Indu 250
                                                     6.hét:750mg Indu 250+150mg Rexogin
                                                     7.hét:500mg Indu 250+150mg Rexogin
                                                     8.hét:500mg Indu 250+150mg Rexogin
                                                     9.hét:200mg Farmak propi+150mg Rexogin
                                                    10.hét:200mg propi+150mg Rexogin
                                                    11.hét:200mg propi+150mg Rexogin
                                                    12.hét:200mg propi+100mg Rexogin.

Cél:Egy jo minőségű tömegelés lenne.Esetleg indu helyett jobb lenne Omnadren(gyógyszertárit tudnék).?

Ha tudsz gyógyszertári Omnadrent(amit erősen kétlek), akkor minek a feketepiaci Induject?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 07. - 14:23:00
Válasz #8491
Nem elérhető

pisti80


Hidd el tudok(beregszász uk.).Maga a kúra összeállítása érdekelne.

2013. Április 07. - 19:13:43
Válasz #8492
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hidd el tudok(beregszász uk.).Maga a kúra összeállítása érdekelne.

Ha Ukrajnából írsz akkor elhiszem, hogy lehetséges.  ;)
A kúra, amit összeírtál, nem egy tömegnövelő kúra, ha hozna is valamit, az utána következő pár hét alatt szinte elveszítenéd...Ennyit erről röviden.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 07. - 19:23:03
Válasz #8493
Nem elérhető

Rebel


Hidd el tudok(beregszász uk.).Maga a kúra összeállítása érdekelne.

Ha Ukrajnából írsz akkor elhiszem, hogy lehetséges.  ;)
A kúra, amit összeírtál, nem egy tömegnövelő kúra, ha hozna is valamit, az utána következő pár hét alatt mind elveszítenéd...Ennyit erről.
Sajnos mindig ez a vége.Hol előbb,hol utóbb.

2013. Április 07. - 20:13:13
Válasz #8494
Nem elérhető

pisti80


Nem tömegnövelő?Ha hozna is valamit?Figyelj ezelőtt ment heti 500 depo és kurva sokat hozott magába.Azt írod hogy ez meg hoz e valamit,pár hét alatt úgyis elmegy?Úgylátom lebeszélés a lényeg.Tehát levezetem rendesen(nem vagyok tizenéves hülye)és pár hét alatt lemegy az egész.Érdekes.

2013. Április 07. - 20:22:07
Válasz #8495
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem tömegnövelő?Ha hozna is valamit?Figyelj ezelőtt ment heti 500 depo és kurva sokat hozott magába.Azt írod hogy ez meg hoz e valamit,pár hét alatt úgyis elmegy?Úgylátom lebeszélés a lényeg.Tehát levezetem rendesen(nem vagyok tizenéves hülye)és pár hét alatt lemegy az egész.Érdekes.

Haver, senki nem akar itt téged semmiről lebeszélni, én személy szerint magasról szarok rá, hogy mit nyomsz. Ha ennyire vágod a dolgokat, akkor minek kérdezel itt?
Azt kérdezed, hogy az induject helyett menjen-e gyógyszertári omnadren? Te valami gyengeelméjű vagy?
Szerinted az Induject250 és az Omnadren között mi a különbség? (Azon kívül, hogy az egyik "szerinted" gyógyszergyári.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 07. - 21:22:09
Válasz #8496
Nem elérhető

pisti80


Mégegyszer kösz a segítséget.Gondolom te is minden kúrád után elvesztettél mindent ugye?Normális választ vártam volna.

2013. Április 07. - 21:26:22
Válasz #8497
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mégegyszer kösz a segítséget.Gondolom te is minden kúrád után elvesztettél mindent ugye?Normális választ vártam volna.

Haver, olvass legalább 200 oldalt vissza ebben a fórum témában és kérdezz utána valami értelmeset. Hülye embereken nem lehet segíteni...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 07. - 21:40:27
Válasz #8498
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Mégegyszer kösz a segítséget.Gondolom te is minden kúrád után elvesztettél mindent ugye?Normális választ vártam volna.

Haver, olvass legalább 200 oldalt vissza ebben a fórum témában és kérdezz utána valami értelmeset. Hülye embereken nem lehet segíteni...

 ;D ;D ;D

2013. Április 07. - 22:25:02
Válasz #8499
Nem elérhető

ninja14


Mégegyszer kösz a segítséget.Gondolom te is minden kúrád után elvesztettél mindent ugye?Normális választ vártam volna.

Haver, olvass legalább 200 oldalt vissza ebben a fórum témában és kérdezz utána valami értelmeset. Hülye embereken nem lehet segíteni...
Nem tömegnövelő?Ha hozna is valamit?Figyelj ezelőtt ment heti 500 depo és kurva sokat hozott magába.Azt írod hogy ez meg hoz e valamit,pár hét alatt úgyis elmegy?Úgylátom lebeszélés a lényeg.Tehát levezetem rendesen(nem vagyok tizenéves hülye)és pár hét alatt lemegy az egész.Érdekes.

Haver, senki nem akar itt téged semmiről lebeszélni, én személy szerint magasról szarok rá, hogy mit nyomsz. Ha ennyire vágod a dolgokat, akkor minek kérdezel itt?
Azt kérdezed, hogy az induject helyett menjen-e gyógyszertári omnadren? Te valami gyengeelméjű vagy?
Szerinted az Induject250 és az Omnadren között mi a különbség? (Azon kívül, hogy az egyik "szerinted" gyógyszergyári.)

ma Efit barátkozós kedvében volt... ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 07. - 22:26:24
Válasz #8500
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
I am sorry  ;D   :angry:
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 08. - 09:30:09
Válasz #8501
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Most ment tesztoszteron(Nem is. Úgy nevezik, hogy depo) és kurva sok izmot hozott magában"  ????...


"Tömegnövelő kúrát akarok, amiben lesz tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg winstrol, mi a véleményetek? Ha rendesen levezetem...?"  ????... Ja, ja, ja, ...mhhh...most jut eszembe...ja, és még valami: kicseréljem a tesztoszteront, meg a tesztoszteront, meg a tesztoszteront, gyógyszertári tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg tesztoszteronra...?


Én ezektől az emberektől teljesen kikészülök, sorrrry  ;D  Honnan a faszból jönnek elő ezek az emberek?  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 08. - 11:15:17
Válasz #8502

Mars

Vendég
Én se vok egy nagy guru, de ha annyira tutira gyógyszertári cuccot tudsz akkor nem lehet kérdés h mit használj!
Én ezért ragaszkodom csak a depóhoz mert gyógyszertárból van,így másik fajta tesztón nem is agyalok sose cserélném vmi ugl-s propira v sustanonra.

2013. Április 08. - 14:43:31
Válasz #8503
Nem elérhető

Fuji


Ez szerintem alapveto lenne!
En is csak azert tolom a depot,mert az tuti helyrol jon!

2013. Április 08. - 17:28:01
Válasz #8504
Nem elérhető

dino


Ez szerintem alapveto lenne!
En is csak azert tolom a depot,mert az tuti helyrol jon!
es ha ossze lehetne hasonlitani egy regi schering-es enaval beszarnank a kulombsegtol. hiaba tuti a tuti  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!