2024. Május 07. - 04:53:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498848 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2013. Április 08. - 17:59:04
Válasz #8505
Nem elérhető

Gabe


"Most ment tesztoszteron(Nem is. Úgy nevezik, hogy depo) és kurva sok izmot hozott magában"  ????...


"Tömegnövelő kúrát akarok, amiben lesz tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg winstrol, mi a véleményetek? Ha rendesen levezetem...?"  ????... Ja, ja, ja, ...mhhh...most jut eszembe...ja, és még valami: kicseréljem a tesztoszteront, meg a tesztoszteront, meg a tesztoszteront, gyógyszertári tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg tesztoszteronra...?


Én ezektől az emberektől teljesen kikészülök, sorrrry  ;D  Honnan a faszból jönnek elő ezek az emberek?  ;D

Inkább kezdj el fitneszes csajokról képeket feltölteni úgy ezresével...megnyugtat ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 08. - 18:13:39
Válasz #8506
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Most ment tesztoszteron(Nem is. Úgy nevezik, hogy depo) és kurva sok izmot hozott magában"  ????...


"Tömegnövelő kúrát akarok, amiben lesz tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg winstrol, mi a véleményetek? Ha rendesen levezetem...?"  ????... Ja, ja, ja, ...mhhh...most jut eszembe...ja, és még valami: kicseréljem a tesztoszteront, meg a tesztoszteront, meg a tesztoszteront, gyógyszertári tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg tesztoszteronra...?


Én ezektől az emberektől teljesen kikészülök, sorrrry  ;D  Honnan a faszból jönnek elő ezek az emberek?  ;D

Inkább kezdj el fitneszes csajokról képeket feltölteni úgy ezresével...megnyugtat ;D

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 08. - 20:06:45
Válasz #8507
Nem elérhető

ninja14


"Most ment tesztoszteron(Nem is. Úgy nevezik, hogy depo) és kurva sok izmot hozott magában"  ????...


"Tömegnövelő kúrát akarok, amiben lesz tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg winstrol, mi a véleményetek? Ha rendesen levezetem...?"  ????... Ja, ja, ja, ...mhhh...most jut eszembe...ja, és még valami: kicseréljem a tesztoszteront, meg a tesztoszteront, meg a tesztoszteront, gyógyszertári tesztoszteron, meg tesztoszteron, meg tesztoszteronra...?


Én ezektől az emberektől teljesen kikészülök, sorrrry  ;D  Honnan a faszból jönnek elő ezek az emberek?  ;D

Szerintem csak Csernobilból jöhetnek  ;D de tényleg  ˝=/
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 09. - 20:02:22
Válasz #8508
Nem elérhető

pisti80


Nos akkor leírnám én is a véleményemet:Ezt a kúrát egy szteroidokról szóló könyvből néztem.Abban a leírtak szerint egy minőségi izomtömeg növelő kúrának volt nevezve.Nem 10-15 kg súlynövekedéssel hanem egy jóval csekélyebb tömeggel kalkulálva(persze egyénenként válltozó).Egy normállis levezetéssel a nagy része megtartható,így volt jellemezve.Másik:Indu 251 és Omna(ukrán gy.t).Arra lettem volna kiváncsi hogy mégis mekkora különbség van a kettő között ugyanis egy ugl is lehet nagyon jó(többek szerint a rexogin pl magasan a leggjobb wini).Megéri e kockáztatni határon stb.És végül Testosteron depot(galenika-szabadka)használltam ezen nem tudom mi volt az érthetetlen,talán az hogy tudtam tőle fejlődni?Mindegy normállis vállasz vártam ehelyett egy idegroncs ember kitörését kellett olvasnom,hol fogyatékosnak hol nem is tudom minek nevezett.Nem igazán tarom magam ezeknek a jelzőknek a birtokosának,elértem már ezt azt az életben,nemrég építettem családiházat stb.Gondolom boldoggá teszi ha beletud taposni másokba.Gratula hozzá és jobbulást.

2013. Április 09. - 20:18:48
Válasz #8509
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jól van Pisti, nem vagy hülye, csak vicceltem.  [:-o] (látom, nincs humorérzéked) Elnézést, ha kicsit durva voltam.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 09. - 21:08:06
Válasz #8510
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Pisti80, szerintem a kúra, amit leírtál egy kis jóféle minőségi izomtömeget fog neked hozni, ne aggódj. Pontosan kövesd a saját magad által leírtakat és tartsd be az adagolást, amit megadtál, erre gondosan ügyelj. Egy könyvben is benne volt, hogy minőségi izmot hoz az a kúra amit leírtál, úgyhogy ne aggódj.

Az indu252-vel sokan elégedettek, de nem annyian, mint az eredeti gyógyszertári Omnadrennel, tehát válaszd inkább az eredeti gyógyszertári Omnadren-t, jobban jársz kicsit. A vámmal ne törődj, 40 deka kicsit vizes plusz minőségi izomért megéri kockáztatni, az ukrán-magyar vámosok nagyon barátságosak a csempészekkel. Kávéval, cigivel kínálják az embert kihallgatás közben, meg ilyesmi finomságok. Az ukrán-magyar vámra lehet fogadni a bet24-en, hogy mennyi az esélye, hogy elkapnak. Most 1:4-hez adják, hogy igen.

Remélem, ez a válasz így már tetszik neked és remélem sok jóféle minőségi izmot építessz ezután fel.

Tiszteljük továbbá, hogy házat építettél és azt is, hogy elértél már pár dolgot az életben. Bocsánat továbbá azért, hogy mély és kerek lelkivilágodba gázolt itt egy őrült. Valójában itt a kórház idegroncs-osztályán valaki bejelentkezett a felhasználónevemmel és az írta a korábbi értelmetlen és gonosz válaszokat számodra az én felhasználói nevemet használva, utólag is elnézést az itt ért kellemetlenségért. Ez az illető egyébként teljesen őrült és soha semmi értelmeset nem ír senkinek.

Segíthetünk-e még bármiben neked Pisti?

 o--O



"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 09. - 21:37:42
Válasz #8511
Nem elérhető

ninja14


Pisti80, szerintem a kúra, amit leírtál egy kis jóféle minőségi izomtömeget fog neked hozni, ne aggódj. Pontosan kövesd a saját magad által leírtakat és tartsd be az adagolást, amit megadtál, erre gondosan ügyelj. Egy könyvben is benne volt, hogy minőségi izmot hoz az a kúra amit leírtál, úgyhogy ne aggódj.

Az indu252-vel sokan elégedettek, de nem annyian, mint az eredeti gyógyszertári Omnadrennel, tehát válaszd inkább az eredeti gyógyszertári Omnadren-t, jobban jársz kicsit. A vámmal ne törődj, 40 deka kicsit vizes plusz minőségi izomért megéri kockáztatni, az ukrán-magyar vámosok nagyon barátságosak a csempészekkel. Kávéval, cigivel kínálják az embert kihallgatás közben, meg ilyesmi finomságok. Az ukrán-magyar vámra lehet fogadni a bet24-en, hogy mennyi az esélye, hogy elkapnak. Most 1:4-hez adják, hogy igen.

Remélem, ez a válasz így már tetszik neked és remélem sok jóféle minőségi izmot építessz ezután fel.

Tiszteljük továbbá, hogy házat építettél és azt is, hogy elértél már pár dolgot az életben. Bocsánat továbbá azért, hogy mély és kerek lelkivilágodba gázolt itt egy őrült. Valójában itt a kórház idegroncs-osztályán valaki bejeletkezett a felhasználónevemmel és az írta a korábbi értelmetlen és gonosz válaszokat számodra az én felhasználói nevemet használva, utólag is elnézést az itt ért kellemetlenségért. Ez az illető egyébként teljesen őrült és soha semmi értelmeset nem ír senkinek.

Segíthetünk-e még bármiben neked Pisti?

 o--O


****:)))

Efit látom mostanság elég pihent aggyal szolgálsz itt a fórumon..szal be is fejezhetnéd a cikked  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 09. - 21:48:19
Válasz #8512
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igen, tudom, a megigért cikkre kellene koncentrálnom inkább, ahelyett, hogy gonoszkodok itt rendes emberekkel.

Most mit csináljak, néha elkap a hév...  ***))))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 09. - 23:32:06
Válasz #8513
Nem elérhető

dino


Igen, tudom, a megigért cikkre kellene koncentrálnom inkább, ahelyett, hogy gonoszkodok itt rendes emberekkel.

Most mit csináljak, néha elkap a hév...  ***))))
szerinted raszan 1.5 orat, hogy vegigolvassa amit leirtal?  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 10. - 12:38:51
Válasz #8514
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok.A következő kúrát tervezném:1.hét:250mg Indu 250
                                                     2.hét:500mg Indu 250
                                                     3.hét:500mg Indu 250
                                                     4.hét:750mg Indu 250
                                                     5.hét:750mg Indu 250
                                                     6.hét:750mg Indu 250
                                                     7.hét:500mg Indu 250+150mg Rexogin
                                                     8.hét:200mg Farmak Propi+150mg Rexogin
                                                     9.hét:200mg propi+150mg Rexogin
                                                     10.hét:200mg propi+150mg Rexogin
                                                     11.hét:200mg propi+150mg Rexogin
                                                     12.hét:200mg propi+150mg Rexogin
                                                     13.hét:150mg Rexogin.

Cél egy minőségibb tömeg elérése vélemények?

No Pisti. Az általad felvázolt kúra (amennyiben jó cuccot veszel) biztos,h fog hozni. Ha mellette figyelsz arra,h ne képződjön sok ösztrogén (de ne nyomd el teljesen!) akkor az biztos a minőség javára fog válni. Heti 500-750 tesztoszteron és 1 megfelelő étrend, biztos hatásos kombó. A végén a propi meg a stanozolol még javíthat 1 kicsit a fazonon. Az induject250 az elején tényleg jó vételnek számított, de mióta megjelent az új csomagolású, sokan panaszkodtak rá. Nekem működött az is, de sokkal kevésbé voltam vele megelédedve, mint korábban. Véleményem szerint tuti,h csak propi van benne. Az új omna, meg mintha úgy emlékeznék,h összetételre megegyezik a régi sustanonnal. (de most utána néztem, és nem. Más észterekkel ellátott tesztoszteron van benne) Én egyébként kibaszottul utáltam az omnát. Igaz kevés proviront szedtem mellé, napi 1 szemet, de olyan vizes bokám és fejem lett,h ihaj. Emlékszem kellett 1 külön vízhajtásos balatoni bulit beiktatni, mert a bokám olyan vastag volt, mint a vádlim  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 10. - 13:06:10
Válasz #8515
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 Na látod Pisti, van közöttünk rendes hozzáèrtō ember, aki ráadásul segítōkèsz is, mivel szcientològus ès ezèrt kötelessège segíteni.  ;D

Egyèbkènt, hogy èn is segítsek, mert èn is szcientològus vagyok, ha mond ez bàrmit is Pistinek  ;D, teljesen mindegy, hogy hogy nevezik az omnában lèvō eltèrō èsztereket, mivel ugyanolyan felezèsi idejūek, tehát ugyanazok a kèszítmènyek hatásukban. Ezèrt kèrdeztem korábban ezt a nagyon rendes embert, màsnèven Pityut, hogy tudja-e mi a különbsèg a dògok között.  :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 10. - 13:19:44
Válasz #8516
Nem elérhető

hopika


Emlékszem kellett 1 külön vízhajtásos balatoni bulit beiktatni, mert a bokám olyan vastag volt, mint a vádlim  ;D

Egy kis vízhajtás rám is rám férne már...bár a múlt hétvégét se' hevertem még ki...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Április 10. - 13:26:34
Válasz #8517
Nem elérhető

Maszat


Egyébként az mitől van,h pl az omna használatánál sokkal hajlamosabb az ember vizesedni, mint mondjuk 1 sustanontól, ugyan annyi proviron mellett? Pedig felezési időkben nem sok különbség van valóban... Az omnadrenről egyébként is a vízfej szindróma ugrik ba az embereknek, míg a sustanonról közel sem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 10. - 15:05:20
Válasz #8518
Nem elérhető

pisti80


Ok Maszat kösz a vállaszt.Írtad hogy az induba lehet csak propi van,de remélem nem csak az a 30mg ????...
Efit éretem én a viccet ugyhogy nállad  a pont ;)

Ui:Bocs ha faszul jöttek le a dolgok.

2013. Április 10. - 15:09:20
Válasz #8519
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Emlékszem kellett 1 külön vízhajtásos balatoni bulit beiktatni, mert a bokám olyan vastag volt, mint a vádlim  ;D

Egy kis vízhajtás rám is rám férne már...bár a múlt hétvégét se' hevertem még ki...
 @-o

Rám is rámférne már egy kis vízhajtás...  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"