2024. Május 06. - 20:48:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498744 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2013. Április 15. - 12:54:59
Válasz #8565
Nem elérhető

hopika


De legalábbis semmire nincs garancia! A csili vili dolgokról meg annyit,h Én évek óta olyan boldenont használok, amire tollal van rá írva,h b-200 18 ml  ;D
Én 2 évente egyszer,ha használok valami olyat is,amire nyomtatva van valami...azt is csak viccből inkább.
 @-o @-o @-o

Sőt-volt amire én írtam rá találomra állag alapján,hogy mi lehet benne...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Április 15. - 12:57:09
Válasz #8566
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem az ösztrogén van összehasonlítva a nolvadexszel. Hanem az ösztrogén anabolikus tulajdonságai szupresszált ill. kevéssé szupresszált jelenlét mellett, nolvadex adagolásával illetve anélkül. :-)! :-p

Hiába tologatod a gatyádat, akkor is tény marad, hogy az ösztrogén semmilyen tulajdonsága nem fog megváltozni attól, hogy kötődik-e a receptorhoz vagy sem. Kb értem hogy mit akarsz egyébként, csak nem tudod kifejezni magad, azért röhög mindenki rajtad, mert vad fasságokat írsz, holott érted te, csak nem tudod leírni. Legalábbis ebben reménykedek, mert én veled ellentétben jó szándékú vagyok.

Te az ösztrogén által kifejtett anabolikus tulajdonságra vagy kíváncsi, amit csak és kizárólag akkor tud kifejteni amennyiben van szabad receptor. Jól gondolom?

Kicsit visszaolvasgattam, lemaradtam itt sok dologról. Már többször gondoltam, hogy firkantok erre én is valamit, de nem volt hozzá erőm. God, rendesen megadtad szárazon... ez mindent vitt!  :-)!


Igen, nagyon el vagy tünve jrk az utóbbi időben...  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 15. - 17:29:09
Válasz #8567
Nem elérhető

jrk



Kivontak a forgalomból "vényköteles gyógyszerekkel és szteroidhormonokkal való illegális kereskedelem" miatt egy kis időre.

2013. Április 15. - 19:28:39
Válasz #8568
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Kivontak a forgalomból "vényköteles gyógyszerekkel és szteroidhormonokkal való illegális kereskedelem" miatt egy kis időre.

What the heck?  ????... Ez most komoly?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 15. - 20:10:41
Válasz #8569
Nem elérhető

Maszat


Szerintem kamu!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 15. - 21:02:36
Válasz #8570
Nem elérhető

jrk



Kivontak a forgalomból "vényköteles gyógyszerekkel és szteroidhormonokkal való illegális kereskedelem" miatt egy kis időre.

What the heck?  ????... Ez most komoly?  ;D

NEM!  ;D

2013. Április 15. - 21:10:52
Válasz #8571
Nem elérhető

jrk


Szerintem kamu!  ;D

Ezek a nôi megérzések... mindig pisligok, mennyire mûködnek. Mint a félrekúráskor a barátnô "hiányzol"-sms-e úgy, hogy egyébként soha nem küld sms-t... jaaaj  ;D ;)

2013. Április 15. - 21:25:25
Válasz #8572
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Kivontak a forgalomból "vényköteles gyógyszerekkel és szteroidhormonokkal való illegális kereskedelem" miatt egy kis időre.

What the heck?  ????... Ez most komoly?  ;D

NEM!  ;D

Na azé' mondom :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 15. - 21:29:36
Válasz #8573
Nem elérhető

Maszat


Szerintem kamu!  ;D

Ezek a nôi megérzések... mindig pisligok, mennyire mûködnek. Mint a félrekúráskor a barátnô "hiányzol"-sms-e úgy, hogy egyébként soha nem küld sms-t... jaaaj  ;D ;)

TE HÜLYE!!  ;D  engem is hívtak már valentin napkor, úgy, hogy éppen másban voltam  ;D  pokolra jutok
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 15. - 22:18:46
Válasz #8574
Nem elérhető

Rhino


Sziasztok!
2 hete kezdtem el a Boldenon 250, test. Enanthate 250 kúrámat. Csak annyi lenne a kérdésem,hogy normális-e az,hogy eddig még semmit sem érzek tőle?
Az első hét felvezetés volt Boldenonbol 250mg ment, Enanthate-ból is 250, majd a második héten az Enanthate-t emeltem 500mg-ra,a Boldenon maradt.
ui.: Eddig mindegyik injekciót farizomba adtam,egyáltalán nem gyulladt be, most pénteken combba ment,ez már gyulladt is rendesen, - esetleg ennek van-e valamilyen jelentősége?

üdv,


5. hét eleje, még mindig semmi... kuka?  o--O

2013. Április 15. - 22:35:00
Válasz #8575
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!
2 hete kezdtem el a Boldenon 250, test. Enanthate 250 kúrámat. Csak annyi lenne a kérdésem,hogy normális-e az,hogy eddig még semmit sem érzek tőle?
Az első hét felvezetés volt Boldenonbol 250mg ment, Enanthate-ból is 250, majd a második héten az Enanthate-t emeltem 500mg-ra,a Boldenon maradt.
ui.: Eddig mindegyik injekciót farizomba adtam,egyáltalán nem gyulladt be, most pénteken combba ment,ez már gyulladt is rendesen, - esetleg ennek van-e valamilyen jelentősége?

üdv,


5. hét eleje, még mindig semmi... kuka?  o--O

a boldenont az első héten nem fél adaggal vezetik fel, hanem duplával. Még úgy is 4 hét mire beindul. 500-600 alatt ne is használd. A tesztoszteron sem okoz izomnövekedést heti 500mg alatt (a propiból elég kevesebb is) Ezzel a fos adagolásal azt éred el,h kilövöd a saját termelésed, és szart se nősz. Ne haragudj, de egyszerűen hülye vagy ehhez.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 15. - 22:49:59
Válasz #8576
Nem elérhető

Rhino


Az adagolást így láttam jónak,de ebbe most ne menjünk bele. A lényeg,hogy még mindig úgy érzem mintha full natural lennék, vagy ez így normális?

2013. Április 15. - 22:54:17
Válasz #8577
Nem elérhető

Maszat


Az adagolást így láttam jónak,de ebbe most ne menjünk bele. A lényeg,hogy még mindig úgy érzem mintha full natural lennék, vagy ez így normális?


Te hülye vagy? Nem érted amit írok? Hatástalanok az adagjaid bazmeg, hiába látod jónak...Az ena ha tartod a heti 500at, akkor talán majd beindul nemsokára, de a boldenonból 250et tartani... így láttam jónak. Hát akkor lásd a hülyeséget jónak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 15. - 23:04:40
Válasz #8578
Nem elérhető

Gabe


Az adagolást így láttam jónak,de ebbe most ne menjünk bele. A lényeg,hogy még mindig úgy érzem mintha full natural lennék, vagy ez így normális?


Te hülye vagy? Nem érted amit írok? Hatástalanok az adagjaid bazmeg, hiába látod jónak...Az ena ha tartod a heti 500at, akkor talán majd beindul nemsokára, de a boldenonból 250et tartani... így láttam jónak. Hát akkor lásd a hülyeséget jónak.

Te hülye vagy Maszat? Nem érted, hogy az adagolásba ne menjetek bele?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 15. - 23:11:19
Válasz #8579
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én a kukára szavazok  ;D  :-/]  avagy a "téged átbasztak" című filmet látjuk  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"