2024. Május 07. - 01:17:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498815 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2013. Április 16. - 15:43:07
Válasz #8580
Nem elérhető

jrk


Szerintem kamu!  ;D

Ezek a nôi megérzések... mindig pisligok, mennyire mûködnek. Mint a félrekúráskor a barátnô "hiányzol"-sms-e úgy, hogy egyébként soha nem küld sms-t... jaaaj  ;D ;)

TE HÜLYE!!  ;D  engem is hívtak már valentin napkor, úgy, hogy éppen másban voltam  ;D  pokolra jutok

Fel is vetted, vagy megfutamodtal az extra izgalomtol? Amugy mindegy, csak legyen ott eleg boldenon es teszto, es BOLDog leszel :D ;)

2013. Április 16. - 15:49:35
Válasz #8581
Nem elérhető

Maszat


Szerintem kamu!  ;D

Ezek a nôi megérzések... mindig pisligok, mennyire mûködnek. Mint a félrekúráskor a barátnô "hiányzol"-sms-e úgy, hogy egyébként soha nem küld sms-t... jaaaj  ;D ;)

TE HÜLYE!!  ;D  engem is hívtak már valentin napkor, úgy, hogy éppen másban voltam  ;D  pokolra jutok

Fel is vetted, vagy megfutamodtal az extra izgalomtol? Amugy mindegy, csak legyen ott eleg boldenon es teszto, es BOLDog leszel :D ;)

a 3. hívást felvettem. Tényleg ráérzett  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 16. - 19:04:24
Válasz #8582
Nem elérhető

Rhino


Az adagolást így láttam jónak,de ebbe most ne menjünk bele. A lényeg,hogy még mindig úgy érzem mintha full natural lennék, vagy ez így normális?


Te hülye vagy? Nem érted amit írok? Hatástalanok az adagjaid bazmeg, hiába látod jónak...Az ena ha tartod a heti 500at, akkor talán majd beindul nemsokára, de a boldenonból 250et tartani... így láttam jónak. Hát akkor lásd a hülyeséget jónak.


Csak úgy beszélsz mintha az lenne minden üvegbe ami rá van írva.. Én arra is számoltam,hogy mi van ha a Boldenonba is tesztoszteron van, 500-500mg /w tesztoszteron szerintem első kúrára bőven sok lenne.. Ezért is megy Boldenonbol 250.

2013. Április 16. - 19:04:24
Válasz #8583
Nem elérhető

nubret21


Enantát kúra 7. hetében vagyok, arra gondoltam hogy az utso 2-3 hétben átváltanék propironátra, szabad ezt ienkor , érdemes e egyáltalán?

2013. Április 16. - 20:40:33
Válasz #8584
Nem elérhető

Maszat



Csak úgy beszélsz mintha az lenne minden üvegbe ami rá van írva.. Én arra is számoltam,hogy mi van ha a Boldenonba is tesztoszteron van...

 ezt nem hiszem el  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 16. - 20:41:30
Válasz #8585
Nem elérhető

Maszat


Enantát kúra 7. hetében vagyok, arra gondoltam hogy az utso 2-3 hétben átváltanék propironátra, szabad ezt ienkor , érdemes e egyáltalán?

sőt érdemes is. Egyrészt a minőségen is javít kúra végére, talán, ráadásul a propi ürülését jobban ki tudod számolni mint az enáét, így jobban tudod időzíteni a levezetést.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 16. - 20:45:40
Válasz #8586
Nem elérhető

jrk



Csak úgy beszélsz mintha az lenne minden üvegbe ami rá van írva.. Én arra is számoltam,hogy mi van ha a Boldenonba is tesztoszteron van...

 ezt nem hiszem el  ;D


Leszopnám magam, ha tudnám, de a hasamtól nem férek a faszomhoz.

2013. Április 16. - 21:04:35
Válasz #8587
Nem elérhető

Maszat



Csak úgy beszélsz mintha az lenne minden üvegbe ami rá van írva.. Én arra is számoltam,hogy mi van ha a Boldenonba is tesztoszteron van...

 ezt nem hiszem el  ;D


Leszopnám magam, ha tudnám, de a hasamtól nem férek a faszomhoz.

van jó stana, ha gondolod  ;D  >:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 16. - 21:08:57
Válasz #8588
Nem elérhető

jrk



Csak úgy beszélsz mintha az lenne minden üvegbe ami rá van írva.. Én arra is számoltam,hogy mi van ha a Boldenonba is tesztoszteron van...

 ezt nem hiszem el  ;D




Leszopnám magam, ha tudnám, de a hasamtól nem férek a faszomhoz.

van jó stana, ha gondolod  ;D  >:D

Nap mint nap eszembe jut...  :-)->

2013. Április 16. - 21:10:11
Válasz #8589
Nem elérhető

Maszat



Csak úgy beszélsz mintha az lenne minden üvegbe ami rá van írva.. Én arra is számoltam,hogy mi van ha a Boldenonba is tesztoszteron van...

 ezt nem hiszem el  ;D




Leszopnám magam, ha tudnám, de a hasamtól nem férek a faszomhoz.

van jó stana, ha gondolod  ;D  >:D

Nap mint nap eszembe jut...  :-)->

Gondoltam visszaültetem az ördögöt a válladra, ha már sikerült ez elmúlt időszakban elhessegetned   :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 16. - 21:18:36
Válasz #8590
Nem elérhető

jrk




Ha már belecsapnék, rendesen (nem egy hónap bogyózást) kellene csinálni. Akkor meg sosem jövök ki belőle... :D

2013. Április 16. - 21:23:00
Válasz #8591
Nem elérhető

Maszat




Ha már belecsapnék, rendesen (nem egy hónap bogyózást) kellene csinálni. Akkor meg sosem jövök ki belőle... :D

Az már a te dolgod, Én meg csak viccelődtem  ;D  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 16. - 21:26:22
Válasz #8592
Nem elérhető

jrk




Minden viccnek van alapja... te mocskos KOFA  ;D ;)

2013. Április 16. - 21:29:07
Válasz #8593
Nem elérhető

Maszat




Minden viccnek van alapja... te mocskos KOFA  ;D ;)

Ha mégis szurikra esik a választásod, mindenképp számolj azzal az esettel,h mivan ha a boldenonba tesztoszteron van!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 16. - 21:35:14
Válasz #8594
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Minden viccnek van alapja... te mocskos KOFA  ;D ;)

Ha mégis szurikra esik a választásod, mindenképp számolj azzal az esettel,h mivan ha a boldenonba tesztoszteron van!  ;D

 :-}  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"