2024. Május 07. - 05:23:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498853 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2013. Április 16. - 21:40:02
Válasz #8595
Nem elérhető

jrk




Minden viccnek van alapja... te mocskos KOFA  ;D ;)

Ha mégis szurikra esik a választásod, mindenképp számolj azzal az esettel,h mivan ha a boldenonba tesztoszteron van!  ;D

Én nem rizikóznék, azon pirítanám a csirkét, vagy salátadresszinget kevernék belőle, akkor biztosan nem adagolom túl a tesztót. Boldenont a vateráról kell rendelni, ott mindig van eredeti.  :-}

2013. Április 16. - 21:42:42
Válasz #8596
Nem elérhető

ninja14




Minden viccnek van alapja... te mocskos KOFA  ;D ;)

Ha mégis szurikra esik a választásod, mindenképp számolj azzal az esettel,h mivan ha a boldenonba tesztoszteron van!  ;D
Maszat bővíthetnéd az aláírásaid ezzel ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 16. - 21:47:58
Válasz #8597
Nem elérhető

Maszat


El akarom felejteni!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 16. - 21:52:05
Válasz #8598
Nem elérhető

jrk




Mi így látnánk jónak, de ebbe most ne menjünk bele. Tessék szépen odaírni.  ;D

2013. Április 16. - 22:06:29
Válasz #8599
Nem elérhető

ninja14


El akarom felejteni!  ;D
De értsd már meg, hogy ezt nem lehet elfelejteni!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 17. - 18:24:36
Válasz #8600
Nem elérhető

kalibra


Hányadik napon induljon a HCG, ha minden másnap tren.ace-propi +heti 2 t.enával indul a kúra?
Ajánlották, h menjen végig provi is, egy ennyire androgén szer mellé szükség van rá?

2013. Április 17. - 19:11:16
Válasz #8601
Nem elérhető

Maszat


Hányadik napon induljon a HCG, ha minden másnap tren.ace-propi +heti 2 t.enával indul a kúra?
Ajánlották, h menjen végig provi is, egy ennyire androgén szer mellé szükség van rá?

A proviron azért kell mellé,h ne aromatizálódjon annyi tesztoszteron, nem azért mert nem lenne elég androgén a propi és a treni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 17. - 19:17:52
Válasz #8602
Nem elérhető

kalibra


Akkor szerinted menjen az elejétől, vagy csak ha gond van? Egyáltalán nem vagyok hajlamos gynora.

2013. Április 17. - 19:20:19
Válasz #8603
Nem elérhető

cpggyurma


és a proviron  felerősíti a többi szteroid hatását, én minden kúrába raknék

2013. Április 17. - 19:24:54
Válasz #8604
Nem elérhető

Maszat


Akkor szerinted menjen az elejétől, vagy csak ha gond van? Egyáltalán nem vagyok hajlamos gynora.

Ha egyáltalán nem vagy hajlamos a gynora, akkor az első héten kihagynám, de utána mindenképp szedném. A kúra elején jól jön 1 kis ösztrogén. A 2 héttől viszont tedd be, jobb a biztonság, és valóban kötődik az shbg-hez. Több szabad tesztoszteron lesz a véredben.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 17. - 19:31:00
Válasz #8605
Nem elérhető

kalibra


Ok, köszi  ****:))))))

2013. Április 18. - 22:12:12
Válasz #8606
Nem elérhető

jaycutler11


Sziasztok!

Valakinek volt már tapasztalata 2012 novemberi gyártású genesis stanával? Vajon jó lehet?

Üdv.

2013. Április 19. - 21:20:54
Válasz #8607
Nem elérhető

bakancsi


Sziasztok! Ma regisztráltam az oldalon  lenne egy kérdésem  felétek 1 -hónapja kezdtem el  edzőterembe járni 78 kg vagyok és 176 cm magas és 44 éves Szeretnék tömeget növelni és jelenleg Max Gain Plus szedek edzés után . De hallottam hogy vannak bizonyos szerek amivel meglehet gyorsítani  a fejlődést hallottam tablettákról nem szeretnék injekciót tudom gyorsabban fejti ki a hatást de mégsem kell  olyan tablettát szeretnék ami 8 hetes kúra alatt fel lehet szedni kb 5-6 kg   tudtok valami jot ajánlani? és hol tudok szerezni? köszi a válaszokat

2013. Április 19. - 21:53:14
Válasz #8608
Nem elérhető

Maszat


Már egy egész hónapja nyomod, vagy csak most lesz meg 1 hónap? Nem mind1, egészen más szereket kell használni 28, avagy 31 napnál!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 19. - 21:56:37
Válasz #8609
Nem elérhető

Maszat


Azért 44 évesen ilyen szinten lenni... elképesztő

(bár lehet,h addigra Én is lebutulok ennyire  )
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26