2024. Május 06. - 17:06:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498687 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2013. Április 21. - 10:48:38
Válasz #8625
Nem elérhető

eo2eo


Keresgéltem az FDL-re.
Fura, hogy a weboldalukon kívűl (ahol nincs rendelési lehetőség!) nem ad egyéb találatot a google.
Se egy termékkép, se egy fórum bejegyzés (kivétel ez a fórum @-o)
Honnan lehet ezeket a termékeket egyáltalán beszerezni és honnan tudhatom, hogy amit veszek az FDL ???
Aki már használta, rakhatna fel valami képet.  :-){

ÜDV!

Ez egy jó kérdés.... Engem nem csak képek érdekelnének. :D

2013. Április 21. - 10:58:58
Válasz #8626
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az aromasinból mennyi a napi megfelelő mennyiség, 4 naponta 350 tesztóhoz, meg 300-400 boldenonhoz? Napi 1 szem elegendő, esetleg fél szem?  ;D  Mert ha igen, akkor proviron helyett elgondolkodom rajta.

12,5mg/nap elvileg jó adagolás az Aromasin-nál.(fél szem)
Ha szükséges, lehet emelni 25mg/nap-ra.(de legtöbbször nem szükséges sőt, még a 12,5mg-t is lehetne felezni 12,5mg/2 napra.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 21. - 11:31:01
Válasz #8627
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ide is beteszem. Egy kis kiigazítás, mert én adtam meg rosszul:

Az Aromasin szintén androgén aromatázgátló, tehát azt tesszük az utókúrába, mint pl. a proviront, vagyis még helyesebben a proviron helyett alkalmazható.(12.5mg/ nap vagy akár 12.5mg/2nap adagolással is elég)(fél szem/2nap)

Az Arimidex nem androgén, azt pedig a kúra alatt használhatjuk, mint nem-androgén anti-aromatázt. (0.5mg/2 nap adagolással kb.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 21. - 11:33:24
Válasz #8628
Nem elérhető

vikker


én letrozolt használok,akkor kezdtem el amikor éreztem hogy érzékenyebb már a csecs,napi negyed tabletta is teszi a hatását....

2013. Április 21. - 11:43:42
Válasz #8629
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
én letrozolt használok,akkor kezdtem el amikor éreztem hogy érzékenyebb már a csecs,napi negyed tabletta is teszi a hatását....

A letrozole nem a legjobb megoldás. A letrozole túl durva az ösztrogénnel szemben(valójában szinte kiírtja az ösztrogént a szervezetedből). Ami annyit jelent másképpen, hogy nem az a cél, hogy ne legyen ösztrogén a vérben, hanem csak annyi, hogy ne legyen túl sok ösztrogén. Ha túlságosan lecsökken az ösztrogénszint az sérülésekhez vezet(izületi problémák miatt), libidó problémákhoz és depresszióhoz ...stb...egyéb nem kívánt hatásokhoz.(gyengébb immunrendszer, koleszterinszintek rossz elmozdulása stb...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 21. - 12:32:00
Válasz #8630
Nem elérhető

vikker


és napi 1/4 tabi?

2013. Április 21. - 12:45:58
Válasz #8631
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
és napi 1/4 tabi?

A használt tesztoszteron mennyiségtől is függ nagyban, de 1/4 tabletta/2nap szerintem elég lenne letrozole-ból. 1000mg/hét tesztoszteronnál esetleg negyed/nap.(fél/2 nap)
Alapvetően csak a véreredmények tudnák ezeket jól mutatni minden embernél. Ahogy ezeket a gyógyszereket kontroll mellett dózisolni kellene elvileg.
(Van jobb választás a letrozole-nál.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 21. - 13:20:10
Válasz #8632
Nem elérhető

vikker


naigen,a gyakori vérkép lenne a legjobb megoldás..
akkor lehet áttérek a 1/4tabi/2 napra...

2013. Április 24. - 18:49:28
Válasz #8633
Nem elérhető

balic


Sziasztok!

Nyári kúrámat tervezgetem és kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Kúrám alapját egy susta-350 adná és a kiegészítésen gondolkozok. Szerencsémre hozzá tudok jutni normális FDL-es winnihez vagy nandrolon fenilpropionathoz. 2 hónaposra tervezem a storyt és féltávnál szeretném az előbb említettek közül az egyiket hozzáadni a sustához. Ti melyiket választanátok? Provi menne a kúra közbe, levezetésnél pedig HCG+clomid, ha szükséges akkor egy kis tamoxival kiegészítve. Ennyi.

2013. Április 25. - 11:27:25
Válasz #8634
Nem elérhető

cpggyurma


hozzájutottam elég régi zambonos winstrolhoz, a gáz az vele hogy egy éve lejárt, felhasználható még vagy mehet a kukába?

2013. Április 25. - 11:47:24
Válasz #8635
Nem elérhető

Tóth Attila


balic-nak!A Susta az a 10mililiteres 3500 mg-os kivitel?és asszem Genesis?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. Április 25. - 13:11:35
Válasz #8636
Nem elérhető

Fuji


hozzájutottam elég régi zambonos winstrolhoz, a gáz az vele hogy egy éve lejárt, felhasználható még vagy mehet a kukába?
En propit hasznaltam ami lejart 7 honapja de semmi bajom nem volt tolle.
A hatas megvolt! A vizes cuccok szerintem rizikosabbak!

2013. Április 25. - 13:26:12
Válasz #8637
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Nyári kúrámat tervezgetem és kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Kúrám alapját egy susta-350 adná és a kiegészítésen gondolkozok. Szerencsémre hozzá tudok jutni normális FDL-es winnihez vagy nandrolon fenilpropionathoz. 2 hónaposra tervezem a storyt és féltávnál szeretném az előbb említettek közül az egyiket hozzáadni a sustához. Ti melyiket választanátok? Provi menne a kúra közbe, levezetésnél pedig HCG+clomid, ha szükséges akkor egy kis tamoxival kiegészítve. Ennyi.

Mindenképpen a winit választanám.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 25. - 13:32:04
Válasz #8638
Nem elérhető

God Vazzeg


hozzájutottam elég régi zambonos winstrolhoz, a gáz az vele hogy egy éve lejárt, felhasználható még vagy mehet a kukába?

Valszín semmi baja  ;)

2013. Április 25. - 16:03:49
Válasz #8639
Nem elérhető

Milo


nyugodtan használd, ha normális körülmények közt volt tartva akkor semmi baja
Riceman