2024. Május 06. - 16:13:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498671 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2013. Április 25. - 16:44:45
Válasz #8640
Nem elérhető

cpggyurma


Maszat régebben írtad hogy kipróbálod az akrim methát. érdekelne hogy megéri hozzárakni egy 750mg/hetes testo ena kúrához?

2013. Április 25. - 17:12:53
Válasz #8641
Nem elérhető

Maszat


Maszat régebben írtad hogy kipróbálod az akrim methát. érdekelne hogy megéri hozzárakni egy 750mg/hetes testo ena kúrához?

Hétfőn fogom kezdeni napi 3x5 mg-al, aztán szerintem 30 fölé nem is megyek. Sokan dicsérik, bizakodó vagyok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 25. - 19:13:38
Válasz #8642
Nem elérhető

cpggyurma


Maszat régebben írtad hogy kipróbálod az akrim methát. érdekelne hogy megéri hozzárakni egy 750mg/hetes testo ena kúrához?

Hétfőn fogom kezdeni napi 3x5 mg-al, aztán szerintem 30 fölé nem is megyek. Sokan dicsérik, bizakodó vagyok.

értem akkor majd számolj már be az eredményekről

2013. Április 26. - 22:54:44
Válasz #8643
Nem elérhető

Maszat


Tegyük fel,h hamarosan elkezd valaki szúrni egy 350mg-os tesztoszteron keveréket, amiben van 50mg propi, 75mg isocaprát, 75 enantát, 75 cypi és 74 decanoát. Hogy lenne jobb használni, 4 naponta 1ml-t, vagy 3 naponta 0.8-at? Az egyenletesebb hormonszint miatt érdekel.

Vagy esetleg teljesen mind1?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 27. - 01:17:57
Válasz #8644
Nem elérhető

mangela87


Ne értsd félre,de számomra fura,hogy pont te kérdezed ezt !!!
Éééérted ???!!! Ráadásul te meg te vagy és nem valaki ...  ****:)))      ))=/

2013. Április 27. - 08:14:09
Válasz #8645
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ne értsd félre,de számomra fura,hogy pont te kérdezed ezt !!!
Éééérted ???!!! Ráadásul te meg te vagy és nem valaki ...  ****:)))      ))=/

Az a jó, hogy Maszat, ha kérdez, értelmeseket kérdez. Mondjuk Maszat kérdései nem a kezdő kúra topik színvonala lenne, az is igaz...

A kérdésre a gyors és megfontolatlan válasz pedig: Egy ilyen tipusú tesztoszteron-keveréknél szinte mindegy, hogy 3 vagy 4 naponta van használva, nem ez a lényeg. A másik pedig, hogy talán, esetleg mellékhatások szempontjából lehet, hogy érdemes gondolkozni ezen az "egyenletesebb hormonszint" kérdésen, de izomépítés szempontjából egyáltalán nem biztos, hogy ez egy jó kérdés. Egy idő után a kúrában, úgyis szinte annyi tesztoszteron kering a vérben, hogy totálisan mindegy, hogy mégegy és mégegy mikor érkezik, vagy éppen 1 vagy 2 napot késik a következő "tesztoszteron-cunami" a szervezetnek, miközben a hosszú észterű anyagok csak oldódnak és oldódnak kifelé a vérben.(A receptorok foglaltsága miatt is például már egy idő után mindegy...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 27. - 11:22:52
Válasz #8646
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne értsd félre,de számomra fura,hogy pont te kérdezed ezt !!!
Éééérted ???!!! Ráadásul te meg te vagy és nem valaki ...  ****:)))      ))=/

Az a jó, hogy Maszat, ha kérdez, értelmeseket kérdez. Mondjuk Maszat kérdései nem a kezdő kúra topik színvonala lenne, az is igaz...

A kérdésre a gyors és megfontolatlan válasz pedig: Egy ilyen tipusú tesztoszteron-keveréknél szinte mindegy, hogy 3 vagy 4 naponta van használva, nem ez a lényeg. A másik pedig, hogy talán, esetleg mellékhatások szempontjából lehet, hogy érdemes gondolkozni ezen az "egyenletesebb hormonszint" kérdésen, de izomépítés szempontjából egyáltalán nem biztos, hogy ez egy jó kérdés. Egy idő után a kúrában, úgyis szinte annyi tesztoszteron kering a vérben, hogy totálisan mindegy, hogy mégegy és mégegy mikor érkezik, vagy éppen 1 vagy 2 napot késik a következő "tesztoszteron-cunami" a szervezetnek, miközben a hosszú észterű anyagok csak oldódnak és oldódnak kifelé a vérben.(A receptorok foglaltsága miatt is például már egy idő után mindegy...)


Olyan ez mint egy tölcsérrel ha flakont töltesz, mindegy hogy milyen gyorsan, vagy mekkora adagokban pakolod bele a cuccot, a receptoroktól függ mennyi megy "át" rajta. Bár itt ugye a szabad teszto se mindegy hogy mennyi, de pont ezért a mellékhatások miatt a legjobb ha épp annyi megy be, amennyi hasznosul is! Ilyenkor kevesebb megy aromatizációra, és nem fog kihullani a hajad (olyan gyorsan :D )

Amúgy meg sokan nem tudják, hogy pl a dekát más receptorok veszik fel, mint a tesztót, ezért kevesebb hatóanyaggal többet lehet elérni ha kombinálva van, mert több megy át azon a tölcsérszájon. Lassan leeshet annak aki figyelt eddig, hogy több féle anyag időben kombinálva sokkal hatásosabb lehet akár alacsony dózissal is, mint egyféle cucc iszonyat mennyiségben.

Aztán bejön még a receptorok érzéketlensége, stb.. de ebbe már tényleg nem akarok belemenni :D

2013. Április 27. - 12:17:08
Válasz #8647
Nem elérhető

Maszat


A keverékben lévő gyorst tesztoszteronok miatt kérdeztem, mert annak semmi értelme,h felmegy a vérnyomásom edzéseken. Amikor még a jó testolicot használtam, minden másnap 1 egész ampullától vörösödött a fejem, és rosszul lettem edzések végén, ha minden másnap ment. Aztán használtam minden harmadik napon, de úgy kevésnek bizonyult, ezért ment minden másnap 0.7-0.8. Úgy jó volt. Bár itt a lassú észterek miatt valóban mind1, mert azok folyamatosan szabadulnak fel.

God, Én is jobban szeretek kombinálni, mint 1-2 anyagot mega dózisban nyomni. Eleve van,h felerősítik egymás hatását, vagy segítenek mellékhatások csökkentésébe ( ugye a winstrolnak vannak antiprogeszteronos hatásai...)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 27. - 12:24:47
Válasz #8648
Nem elérhető

Maszat


A keverékben lévő gyorst tesztoszteronok miatt kérdeztem...

Vagyis nem ismerem a cypi, meg az isocaproáthoz csatolt tesztoszteron felszabadulási sebességét.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 27. - 13:51:37
Válasz #8649
Nem elérhető

God Vazzeg


A keverékben lévő gyorst tesztoszteronok miatt kérdeztem, mert annak semmi értelme,h felmegy a vérnyomásom edzéseken. Amikor még a jó testolicot használtam, minden másnap 1 egész ampullától vörösödött a fejem, és rosszul lettem edzések végén, ha minden másnap ment. Aztán használtam minden harmadik napon, de úgy kevésnek bizonyult, ezért ment minden másnap 0.7-0.8. Úgy jó volt. Bár itt a lassú észterek miatt valóban mind1, mert azok folyamatosan szabadulnak fel.

God, Én is jobban szeretek kombinálni, mint 1-2 anyagot mega dózisban nyomni. Eleve van,h felerősítik egymás hatását, vagy segítenek mellékhatások csökkentésébe ( ugye a winstrolnak vannak antiprogeszteronos hatásai...)

Nem is neked írtam, csak általánosságban. Kevert tesztónál nem ilyen markánsan észrevehető a rövid észter, szóval kb mindegy hogy 3 vagy 4 nap.

2013. Április 28. - 07:56:02
Válasz #8650
Nem elérhető

Maszat


A keverékben lévő gyorst tesztoszteronok miatt kérdeztem, mert annak semmi értelme,h felmegy a vérnyomásom edzéseken. Amikor még a jó testolicot használtam, minden másnap 1 egész ampullától vörösödött a fejem, és rosszul lettem edzések végén, ha minden másnap ment. Aztán használtam minden harmadik napon, de úgy kevésnek bizonyult, ezért ment minden másnap 0.7-0.8. Úgy jó volt. Bár itt a lassú észterek miatt valóban mind1, mert azok folyamatosan szabadulnak fel.

God, Én is jobban szeretek kombinálni, mint 1-2 anyagot mega dózisban nyomni. Eleve van,h felerősítik egymás hatását, vagy segítenek mellékhatások csökkentésébe ( ugye a winstrolnak vannak antiprogeszteronos hatásai...)

Nem is neked írtam, csak általánosságban. Kevert tesztónál nem ilyen markánsan észrevehető a rövid észter, szóval kb mindegy hogy 3 vagy 4 nap.

tudom,h nem nekem írtad, csak megjegyeztem,h jah, szerintem is  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 28. - 09:37:15
Válasz #8651
Nem elérhető

Milo


én amikor kever tesztót használok, hiába van benne propionat akkor is 2-3hét elteltével szoktam érezni.
Riceman

2013. Április 28. - 19:29:48
Válasz #8652
Nem elérhető

egyvicc


A keverékben lévő gyorst tesztoszteronok miatt kérdeztem, mert annak semmi értelme,h felmegy a vérnyomásom edzéseken. Amikor még a jó testolicot használtam, minden másnap 1 egész ampullától vörösödött a fejem, és rosszul lettem edzések végén, ha minden másnap ment. Aztán használtam minden harmadik napon, de úgy kevésnek bizonyult, ezért ment minden másnap 0.7-0.8. Úgy jó volt. Bár itt a lassú észterek miatt valóban mind1, mert azok folyamatosan szabadulnak fel.

God, Én is jobban szeretek kombinálni, mint 1-2 anyagot mega dózisban nyomni. Eleve van,h felerősítik egymás hatását, vagy segítenek mellékhatások csökkentésébe ( ugye a winstrolnak vannak antiprogeszteronos hatásai...)

neten lehet találni roid kalkulátorokat,szerintem nagy vonalakban egész jól lehet használni :)   ha nem akkor bocs  ;D

2013. Április 28. - 21:53:46
Válasz #8653
Nem elérhető

God Vazzeg


én amikor kever tesztót használok, hiába van benne propionat akkor is 2-3hét elteltével szoktam érezni.

Placebo gyanús a kutyám, kevert tesztót 4-5 nap után érzi  ;D Mondjuk a komolyabb az tényleg 2-3 hét mire beindul  ::)

2013. Április 29. - 01:58:59
Válasz #8654
Nem elérhető

Maszat


én amikor kever tesztót használok, hiába van benne propionat akkor is 2-3hét elteltével szoktam érezni.

Placebo gyanús a kutyám, kevert tesztót 4-5 nap után érzi  ;D Mondjuk a komolyabb az tényleg 2-3 hét mire beindul  ::)

Ha van benne propi, simán érezni. Már ha az ember tudja,h mit kell.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26