2024. Május 06. - 22:14:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498769 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2013. Május 07. - 21:02:38
Válasz #8730
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Komolyan mondom az ember barátnőjénél jobb bevizsgáló nem is kell.  ;D Én még szinte meg se éreztem, de már a fejemhez van baszva,h türelmetlen állat módjára viselkedek. Szinte mg pontosságra megmondja mi van bennem, pontos hatóanyag megjelöléssel  ;D
kiművelődött melletted az asszony. a trenbolone-t ismeri ? :DDDDDD

KEDVENCE!  ;D   bujkáltunk miatta 1 hónapot

 :D
XDDD

:DDDDD

2013. Május 09. - 14:54:06
Válasz #8731
Nem elérhető

Boon


Sziasztok,

nem igazán ide való a kérdésem, de nem nagyon találtam a megfelelő topikot. Egy trenbolone+tesztó kúra második harmadánál tartok, a kérdésem az, hogy lenne-e értelme egy winstrol/stanazolol kúrával folytatni?
Ha szükséges : kb. 8 éve edzem, volt már 1-2 "lájtosabb" kúrám, 109 kg vagyok, 186 cm, heti 5 alkalommal edzem. Fehérje, ch rendben.

Köszönöm szépen a válaszokat!

B

Valaki?  :-){

2013. Május 09. - 21:35:35
Válasz #8732

Mars

Vendég
Azt mondják a patikákban h nincs pregnyl.Choragon elvileg(?) ugyanaz de dupla árba.Van esetleg más alternatíva?

2013. Május 09. - 22:27:35
Válasz #8733
Nem elérhető

God Vazzeg


Azt mondják a patikákban h nincs pregnyl.Choragon elvileg(?) ugyanaz de dupla árba.Van esetleg más alternatíva?

Nincs sajna sehol pregnyl, choragon ugyanaz, de tényleg nagyon drága. Patikán kívül provigil beszerezhető.

2013. Május 10. - 02:34:12
Válasz #8734
Nem elérhető

try2bebig


Azt mondják a patikákban h nincs pregnyl.Choragon elvileg(?) ugyanaz de dupla árba.Van esetleg más alternatíva?

Annyiban jobb, hogy nem olyan macerás a tárolása. Szóval akinél a tárolás szempont(barátnő, feleség,fater-muter:D), az jobban jár choragonnal.

2013. Május 10. - 08:41:42
Válasz #8735
Nem elérhető

Milito


Van valakinek valamilyen tapasztalata Alpha Pharma Nandrobolinnal?? :D

2013. Május 10. - 13:20:04
Válasz #8736
Nem elérhető

Fuji


Sziasztok,

nem igazán ide való a kérdésem, de nem nagyon találtam a megfelelő topikot. Egy trenbolone+tesztó kúra második harmadánál tartok, a kérdésem az, hogy lenne-e értelme egy winstrol/stanazolol kúrával folytatni?
Ha szükséges : kb. 8 éve edzem, volt már 1-2 "lájtosabb" kúrám, 109 kg vagyok, 186 cm, heti 5 alkalommal edzem. Fehérje, ch rendben.

Köszönöm szépen a válaszokat!

B

Valaki?  :-){
Ha megy stanaval egy kis teszto is akkor van!
Amugy meg a trenhez es a tesztohoz dobtam volna a stanat!

2013. Május 11. - 22:09:23
Válasz #8737
Nem elérhető

cpggyurma


farmakos propiról vagy testolicról hallott mostanában valaki valami jót?

2013. Május 12. - 09:08:05
Válasz #8738
Nem elérhető

Fuji


farmakos propiról vagy testolicról hallott mostanában valaki valami jót?
A testolicot sokan kopkodik mostanaban!

2013. Május 13. - 09:29:06
Válasz #8739
Nem elérhető

transli


Sziasztok!

Mint ahogy írtam, pár nappal (vagy héttel) ezelőtt, végülis a LA Pharma Stana mellett döntöttem.
Ehhez szeretném kérdezni a véleményeteket, hogy szerintetek ehhez milyen étrend a legjobb?:)
Ugyanis többfajta étrendet is alkalmazok, tehát egyszerűen összefoglalva mennyen a "rízs-csirke" kombó vagy "csirke-brokkoli-gyümi-zöldség" kombó?! :)

Megköszönném, ha segítenétek kiválasztani a megfelelő étrendet ehhez a cucchoz, hisz ez lesz az első kúrám!  :)  8)

2013. Május 13. - 14:16:36
Válasz #8740
Nem elérhető

cpggyurma


Sziasztok!

Mint ahogy írtam, pár nappal (vagy héttel) ezelőtt, végülis a LA Pharma Stana mellett döntöttem.
Ehhez szeretném kérdezni a véleményeteket, hogy szerintetek ehhez milyen étrend a legjobb?:)
Ugyanis többfajta étrendet is alkalmazok, tehát egyszerűen összefoglalva mennyen a "rízs-csirke" kombó vagy "csirke-brokkoli-gyümi-zöldség" kombó?! :)

Megköszönném, ha segítenétek kiválasztani a megfelelő étrendet ehhez a cucchoz, hisz ez lesz az első kúrám!  :)  8)


a la pharma stanánal szinte rosszabbul nem is dönthettél volna

2013. Május 13. - 14:19:22
Válasz #8741
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 13. - 15:53:59
Válasz #8742
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok!

Mint ahogy írtam, pár nappal (vagy héttel) ezelőtt, végülis a LA Pharma Stana mellett döntöttem.
Ehhez szeretném kérdezni a véleményeteket, hogy szerintetek ehhez milyen étrend a legjobb?:)
Ugyanis többfajta étrendet is alkalmazok, tehát egyszerűen összefoglalva mennyen a "rízs-csirke" kombó vagy "csirke-brokkoli-gyümi-zöldség" kombó?! :)

Megköszönném, ha segítenétek kiválasztani a megfelelő étrendet ehhez a cucchoz, hisz ez lesz az első kúrám!  :)  8)
mi az a gyümi?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 13. - 15:56:40
Válasz #8743
Nem elérhető

transli


Nem akarok szurisat még ! :)

2013. Május 13. - 17:14:32
Válasz #8744
Nem elérhető

kemi


Esetleg valaki tudja, hogy Ausztria, Németo. és Svájc területén mi a szitu a doppingszerekkel?