2024. Május 07. - 04:27:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498842 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2013. Május 13. - 17:31:59
Válasz #8745
Nem elérhető

cpggyurma


Sziasztok!

Mint ahogy írtam, pár nappal (vagy héttel) ezelőtt, végülis a LA Pharma Stana mellett döntöttem.
Ehhez szeretném kérdezni a véleményeteket, hogy szerintetek ehhez milyen étrend a legjobb?:)
Ugyanis többfajta étrendet is alkalmazok, tehát egyszerűen összefoglalva mennyen a "rízs-csirke" kombó vagy "csirke-brokkoli-gyümi-zöldség" kombó?! :)

Megköszönném, ha segítenétek kiválasztani a megfelelő étrendet ehhez a cucchoz, hisz ez lesz az első kúrám!  :)  8)
mi az a gyümi?  ;D

 :D

2013. Május 14. - 17:34:20
Válasz #8746
Nem elérhető

Patrik085


Azt mondják a patikákban h nincs pregnyl.Choragon elvileg(?) ugyanaz de dupla árba.Van esetleg más alternatíva?

Nincs sajna sehol pregnyl, choragon ugyanaz, de tényleg nagyon drága. Patikán kívül provigil beszerezhető.
1 hónapja vettem pregnylt patikában. 5000NE/doboz kiszerelésben, nem volt készleten, de másnapra hoztak.  =/+'
A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni.

2013. Május 14. - 19:59:07
Válasz #8747
Nem elérhető

Rhino


Sziasztok!

Mint ahogy írtam, pár nappal (vagy héttel) ezelőtt, végülis a LA Pharma Stana mellett döntöttem.
Ehhez szeretném kérdezni a véleményeteket, hogy szerintetek ehhez milyen étrend a legjobb?:)
Ugyanis többfajta étrendet is alkalmazok, tehát egyszerűen összefoglalva mennyen a "rízs-csirke" kombó vagy "csirke-brokkoli-gyümi-zöldség" kombó?! :)

Megköszönném, ha segítenétek kiválasztani a megfelelő étrendet ehhez a cucchoz, hisz ez lesz az első kúrám!  :)  8)


a la pharma stanánal szinte rosszabbul nem is dönthettél volna



la pharma-s stanán kívül még egy cucc se jött be nekem.

2013. Május 15. - 11:22:54
Válasz #8748
Nem elérhető

Fuji


Sziasztok!

Mint ahogy írtam, pár nappal (vagy héttel) ezelőtt, végülis a LA Pharma Stana mellett döntöttem.
Ehhez szeretném kérdezni a véleményeteket, hogy szerintetek ehhez milyen étrend a legjobb?:)
Ugyanis többfajta étrendet is alkalmazok, tehát egyszerűen összefoglalva mennyen a "rízs-csirke" kombó vagy "csirke-brokkoli-gyümi-zöldség" kombó?! :)

Megköszönném, ha segítenétek kiválasztani a megfelelő étrendet ehhez a cucchoz, hisz ez lesz az első kúrám!  :)  8)


a la pharma stanánal szinte rosszabbul nem is dönthettél volna



la pharma-s stanán kívül még egy cucc se jött be nekem.

Utolso jo la-s stana kb 5 eve volt amiben az volt a hatoanyag,ami ra volt irva.

2013. Május 15. - 11:44:32
Válasz #8749
Nem elérhető

dino


Sziasztok!

Mint ahogy írtam, pár nappal (vagy héttel) ezelőtt, végülis a LA Pharma Stana mellett döntöttem.
Ehhez szeretném kérdezni a véleményeteket, hogy szerintetek ehhez milyen étrend a legjobb?:)
Ugyanis többfajta étrendet is alkalmazok, tehát egyszerűen összefoglalva mennyen a "rízs-csirke" kombó vagy "csirke-brokkoli-gyümi-zöldség" kombó?! :)

Megköszönném, ha segítenétek kiválasztani a megfelelő étrendet ehhez a cucchoz, hisz ez lesz az első kúrám!  :)  8)


a la pharma stanánal szinte rosszabbul nem is dönthettél volna



la pharma-s stanán kívül még egy cucc se jött be nekem.
akkor nem sok mindennel találkoztál eddig :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 15. - 14:43:04
Válasz #8750
Nem elérhető

Fuji



2013. Május 15. - 18:19:54
Válasz #8751
Nem elérhető

cpggyurma


akik mostanában szedtek La Pharma termékeket azok szédülésről,  remegésről számoltak be ami nem egy szokványos metha vagy stana mellékhatás.
lehet hogy mifelénk nem jó mikulás hozza csomagot  :D

2013. Május 16. - 13:37:58
Válasz #8752
Nem elérhető

Challanger


Pörkölt, sótlan földimogyoróval mennyire lehet elb*szni a diétát? Vagy belefér 50-80g néha-néha egy nap?

2013. Május 16. - 13:58:58
Válasz #8753
Nem elérhető

dino


Pörkölt, sótlan földimogyoróval mennyire lehet elb*szni a diétát? Vagy belefér 50-80g néha-néha egy nap?
jó ha megy ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 16. - 14:22:29
Válasz #8754
Nem elérhető

hopika


jó ha megy ;)
De inkább az 50g szerintem...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Május 16. - 14:27:29
Válasz #8755
Nem elérhető

Challanger


Köszi! Igyekszem visszafogni  :)

2013. Május 16. - 14:59:46
Válasz #8756
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 16. - 15:02:25
Válasz #8757
Nem elérhető

hopika


nem múlik rajta semmi..
[/quote]
SzázX kalória nem oszt-nem szoroz???
 :-)(-:
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Május 16. - 17:36:19
Válasz #8758
Nem elérhető

Maszat


Na "ez" is csak a kox topicot ismeri  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 16. - 22:05:40
Válasz #8759
Nem elérhető

Challanger


hát ez a legnépszerűbb  ;D
 :-!!!