2024. Május 06. - 21:44:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498763 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2013. Június 05. - 07:39:44
Válasz #8820
Nem elérhető

Kamagraking


Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel a postafiókja megtelt: 'K......k...'!
miníg betelik ez a fos
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Június 05. - 13:17:38
Válasz #8821
Nem elérhető

Maszat


Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel a postafiókja megtelt: 'K......k...'!
miníg betelik ez a fos

Én itt próbálok diszkrétkedni  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 05. - 15:51:12
Válasz #8822
Nem elérhető

eo2eo


Update:

Arimidexet egy hete elvettem, azota minden rendbejott.

Tapasztalat: rovid eszterek sokkal kevesbe hajlamosak nalam az aromatizaciora, ezert valoszinuleg sokkal kevesebb AI szukseges. (  ha szukseges egyaltalan, most addig nem szedek be egy szemet se amig nem kezd fajni a mellem vagy drasztikus mereteket olteni a fejem :) )

Ennek oromere 1 hettel meghosszabbitom a ciklust, potolni kell a lemaradast :D


2013. Június 05. - 21:09:28
Válasz #8823
Nem elérhető

kalibra


Mennyi volt az, ami sok volt?

2013. Június 05. - 21:57:50
Válasz #8824
Nem elérhető

eo2eo


Mennyi volt az, ami sok volt?

Ez az, ami egeszen nevetseges: 2 naponta 0,25 mg !

Ugy nez ki ehhez rutin kell, mert ez a dozis igencsak az ajanlott minimuma... es tessek, megis 2-3napra teljesen KO-ra kuldott ... Ne tapasztaljatok meg, inkabb varjatok meg amig fajni kezd a melletek, es akkor is csak negyedesevel dobaljatok.

En most ha megis fellepnek ilyen problemak akkor 3 naponta fogok 0,25-t szedni... ha az is sok, akkor 4 naponta. Ugyanis nem igazan tudom mar kisebb reszekre darabolni a tablettat. Kerdes hogy a ritka adagolas nem-e valt ki tulzott hullamzast az osztrogenszintben, es ha igen, az milyen dolgokra vezet... fuck u, osztrogen :D

2013. Június 05. - 22:11:07
Válasz #8825
Nem elérhető

hopika


Mennyi volt az, ami sok volt?

Ez az, ami egeszen nevetseges: 2 naponta 0,25 mg !

Ugy nez ki ehhez rutin kell, mert ez a dozis igencsak az ajanlott minimuma... es tessek, megis 2-3napra teljesen KO-ra kuldott ... Ne tapasztaljatok meg, inkabb varjatok meg amig fajni kezd a melletek, es akkor is csak negyedesevel dobaljatok.

En most ha megis fellepnek ilyen problemak akkor 3 naponta fogok 0,25-t szedni... ha az is sok, akkor 4 naponta. Ugyanis nem igazan tudom mar kisebb reszekre darabolni a tablettat. Kerdes hogy a ritka adagolas nem-e valt ki tulzott hullamzast az osztrogenszintben, es ha igen, az milyen dolgokra vezet... fuck u, osztrogen :D
Én-igaz,amikor érzékeny volt már a mell kezdtem felekkel minden nap,majd egy hét után 2 naponta fél és semmi bajom nem volt.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Június 05. - 22:45:23
Válasz #8826
Nem elérhető

eo2eo


De ne hagyjuk ki az egyenletbol azt, hogy milyen es mennyi cuccot kellett megakadalyozni az aromatizalodasban...

Tavaly nekem sem volt bajom 2 naponta 0,25tol 500mg t enantat melle.

Lenyeg a lenyeg, mertekkel hasznaljuk.

2013. Június 06. - 10:45:24
Válasz #8827
Nem elérhető

kalibra


Edzőtársam ugyan ezeket tapasztalja 2 naponta 0,5-től utókúrában. Mondtam, h nem is oda való, de így már tuti ettől vannak a gondok nála is.

2013. Június 06. - 10:47:01
Válasz #8828
Nem elérhető

Challanger


Üdv!

Teszto propival indítottam a nyarat (11. nap a mai), heti 300mg.
Nyílván ez nem mehet egész nyáron. 6, maximum 8 hetesre terveztem a használatát. Amúgy meg jobb lett volna a végére hagyni... :/ A lényeg, hogy valami fel kell majd váltsa. Összesen 12 hetesre terveztem a kúrát. És NEM akarok vizes lenni. Aerob megy ezerrel, kaja rendben. Egyelőre alacsony Ch. Bár kicsit mégis magasabb, mint 2 hete diéta alatt (50g zabpehely, 150g rizs).
Szóval a minőségre kellene odafigyelni, esetleg jó lenne még pucolódni is. Ti mit ajánlanátok? A propi mellé menjen még valami erre a 4-6 hétre? A masteront nagyon szeretném bevetni a nyáron, de ebben a hónapban még nem lesz rá pénzem. Ha az lenne, mivel lenne a legjobb kombinálni? Másik teszto...mondjuk cipionát? Vagy stana, deca...? Eléggé átgondolatlan még az egész...mondjuk nagyon el*aszni nem tudom, max nem olyan lesz a fazon, mint szeretném. De hát nem versenyfelkészülés...

2013. Június 06. - 11:07:08
Válasz #8829
Nem elérhető

hopika


Üdv!

Teszto propival indítottam a nyarat (11. nap a mai), heti 300mg.
Nyílván ez nem mehet egész nyáron. 6, maximum 8 hetesre terveztem a használatát. Amúgy meg jobb lett volna a végére hagyni... :/ A lényeg, hogy valami fel kell majd váltsa. Összesen 12 hetesre terveztem a kúrát. És NEM akarok vizes lenni. Aerob megy ezerrel, kaja rendben. Egyelőre alacsony Ch. Bár kicsit mégis magasabb, mint 2 hete diéta alatt (50g zabpehely, 150g rizs).
Szóval a minőségre kellene odafigyelni, esetleg jó lenne még pucolódni is. Ti mit ajánlanátok? A propi mellé menjen még valami erre a 4-6 hétre? A masteront nagyon szeretném bevetni a nyáron, de ebben a hónapban még nem lesz rá pénzem. Ha az lenne, mivel lenne a legjobb kombinálni? Másik teszto...mondjuk cipionát? Vagy stana, deca...? Eléggé átgondolatlan még az egész...mondjuk nagyon el*aszni nem tudom, max nem olyan lesz a fazon, mint szeretném. De hát nem versenyfelkészülés...

Tren ace
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Június 06. - 12:00:52
Válasz #8830
Nem elérhető

Challanger


Már a propi mellé? Vagy utána másik teszto+tren?
Az ismerősödnek melyik tren vált be? :)

2013. Június 06. - 12:31:19
Válasz #8831
Nem elérhető

hopika


Propi tren mindenképp...4-500mg prop+300 tren/hét.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Június 06. - 13:28:05
Válasz #8832
Nem elérhető

ninja14


Propi tren mindenképp...4-500mg prop+300 tren/hét.

a tren nálam necces volt a heti +200mg ot nem éreztem, muszáj volt felmennem 300 fölé... ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Június 06. - 14:59:36
Válasz #8833
Nem elérhető

eo2eo


Edzőtársam ugyan ezeket tapasztalja 2 naponta 0,5-től utókúrában. Mondtam, h nem is oda való, de így már tuti ettől vannak a gondok nála is.

A jo isten is azt sugallta h nem felesleges ezt ide beirni, fent a recepet, jobbulast neki.

2013. Június 06. - 19:54:28
Válasz #8834
Nem elérhető

kalibra


Edzőtársam ugyan ezeket tapasztalja 2 naponta 0,5-től utókúrában. Mondtam, h nem is oda való, de így már tuti ettől vannak a gondok nála is.

A jo isten is azt sugallta h nem felesleges ezt ide beirni, fent a recepet, jobbulast neki.

Köszönjük, ma épp a bicepszét húzta meg egy semmilyen mozdulatnál. De, ahogy írod, pár nap után helyre jön, ha elhagyja.