2024. Május 06. - 14:16:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498638 alkalommal)

0 Felhasználó és 61 vendég van a témában

2013. Június 11. - 12:59:57
Válasz #8850
Nem elérhető

Maszat


nekem nincs vele problémám, szerintem segítőkész.

A DINO?!?!?!?!?!?!?!  ;D    Lehet azt hitte,h a Kathi Béci kérdez tőle  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 11. - 13:05:54
Válasz #8851
Nem elérhető

dino


nekem nincs vele problémám, szerintem segítőkész.

A DINO?!?!?!?!?!?!?!  ;D    Lehet azt hitte,h a Kathi Béci kérdez tőle  ;D
:DDDDDD  :-)-
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 11. - 13:51:34
Válasz #8852
Nem elérhető

ninja14


hy mindenkinek. már dinoval beszéltem, hogy a clenbuterolt, hogy kéne alkalmazni, de ide is beírom, hogy szeretném alkalmazni.
genesis clenbuterolt szeretnék venni 20mcg.
napi 2-3-4 szemet akarok venni, napi 2-3 részre elosztva. 2 napig használnám, 2 napig nem.
a kúra hosszúságával lenne problémám, mivel 400 szemet akarok venni a 20mcg-ből. 2-4 hét között akarom szedni körülbelül. vagy még mehet tovább is? olvasgattam, hogy hosszabb ideig szedése után szívmegnagyobbodás, meg ilyen f*szságokat írtak. egyik helyen ilyet, a másikon olyat írtak, szóval inkább rákérdezek

Hogy vetted rá azt a kis antiszociális kopasz ge*it, h segítsen?  ;D ;D   És Te milyen segítséget szoktál nyújtani, amire felhívod a figyelmet az aláírásodban?
jaja már engem is érdekel h milyen segítséget nyújtasz?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Június 11. - 14:50:25
Válasz #8853
Nem elérhető

Milo


Ha szépen megkéred elmegy bevásárolni és megfőzni neked az ebédet ;D
Riceman

2013. Június 11. - 19:25:12
Válasz #8854
Nem elérhető

DaveNiels


egyik, hogy nem él már rég az emailcímem. a másik, hogy táplálékkiegészítő kérdésekben szívesen, másban nem.

2013. Június 12. - 21:45:35
Válasz #8855
Nem elérhető

Maszat


Mondtam régebben,h akartam bac.vizet csinálni, csak a benzyl alkoholnak van egy olajos állaga, emiatt kis szemcsékben kiült a víz tetejére, nagyon nehezen oldódott. Említett valaki egy szűrőt, mi is volt annak a pontos neve?



?

Ez a whatman szűrő volt?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 12. - 21:52:55
Válasz #8856
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mondtam régebben,h akartam bac.vizet csinálni, csak a benzyl alkoholnak van egy olajos állaga, emiatt kis szemcsékben kiült a víz tetejére, nagyon nehezen oldódott. Említett valaki egy szűrőt, mi is volt annak a pontos neve?



?

Ez a whatman szűrő volt?

Nem írta a nevét korábban, de az volt, amire az illető célzott.



Csak nehogy kiszűrd a jó részecskéket is vele  ;D (számít a pontos szűrő méret...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 12. - 21:53:37
Válasz #8857
Nem elérhető

Kamagraking


whatman vagy millipore szokott lenni a neve  o:)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Június 12. - 22:18:39
Válasz #8858
Nem elérhető

Maszat


0.45 mikronos az általánosan használt méret. Mondjuk azt olajnál olvastam. De most ahogy nézem a szűrőt, kicsit érdekes, mert ha tövig benyomom a fecskendő toló részét, abban a szűrő edényben tuti marad vagy 1-2ml folyadék. Ami mondjuk ebben az esetben nem olyan nagy vész, de előfordulhat olyan,h az ember nem akar kidobni 1-2 ml "akármit"  ;D

Köszi az infót.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 13. - 22:17:38
Válasz #8859
Nem elérhető

kemi


dolbjon már valaki 1 privit, ha tud (van neki) eladó kamagrája normális áron pls!

konkrétan ez érdekel: http://i00.i.aliimg.com/photo/108679537/Kamagra_100mg.jpg

2013. Június 13. - 23:19:45
Válasz #8860
Nem elérhető

dino


dolbjon már valaki 1 privit, ha tud (van neki) eladó kamagrája normális áron pls!

konkrétan ez érdekel: http://i00.i.aliimg.com/photo/108679537/Kamagra_100mg.jpg
boldi??  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 14. - 20:27:20
Válasz #8861
Nem elérhető

Challanger


mi a fenétől van, hogy a csöcsöm vizesedik? (zsírosodik?) :D alapjában véve maga a mellizom feszes, de a bimbó és 1cm-es körzete ilyen plötty szar. főleg ha lehajolok akkor látszik. már a tököm tele van vele. ha bedurran, vagy fázik, akkor nem jelentkezik :D a csajom megnézte, csomó nincs benne, akkor elvileg nem gyno ????... nem csak most jelentkezett, volt ez eddig is, de már unom. kúra közben mindig megy 2 szem proviron. nem tudom mi a franc van. vagy én ide jobban vizesedem/zsírosodom???

2013. Június 15. - 13:29:43
Válasz #8862
Nem elérhető

cubijones


mi a fenétől van, hogy a csöcsöm vizesedik? (zsírosodik?) :D alapjában véve maga a mellizom feszes, de a bimbó és 1cm-es körzete ilyen plötty szar. főleg ha lehajolok akkor látszik. már a tököm tele van vele. ha bedurran, vagy fázik, akkor nem jelentkezik :D a csajom megnézte, csomó nincs benne, akkor elvileg nem gyno ????... nem csak most jelentkezett, volt ez eddig is, de már unom. kúra közben mindig megy 2 szem proviron. nem tudom mi a franc van. vagy én ide jobban vizesedem/zsírosodom???

Ez a helyzet nálam is és évek óta nagyon zavar.Bár én azért fedett vagyok,nem látszódnak a "kockák".Ha mellezek akkor a megfeszult izomzat miatt megfeszul a bor is akkor szinte nem is látni Amit még észrevettem,h.reggelre alig-alig észrevenni,de reggelre mintha az egész testemen a bor feszeseb,még talán "szálkásabbnak" is néznék ki,majd késobb a nap folyamán,foleg délutánra és estére jelentkezik ez a "kellemetlen" állapot.Talán még annyit, h.ha nem sikerul aludnom az éjjel vagy csak nagyon keveset akkor el sem akar múlni.Szerintem viz,valamiért elkezdi raktározni a szervezet a vizet amit éjjel felhasznál.Bocs,lehet, h.nagy faxságot irtam de ez a tapasztalatom...Bár most megy egy lájtos kúra,de az elott is volt ez a jelenség.Várjuk a tobbiek véleményét.

2013. Június 15. - 15:08:13
Válasz #8863
Nem elérhető

kemi


dolbjon már valaki 1 privit, ha tud (van neki) eladó kamagrája normális áron pls!

konkrétan ez érdekel: http://i00.i.aliimg.com/photo/108679537/Kamagra_100mg.jpg
boldi??  ;D

Dehogy, lassan 1 éve üres vagyok :D Viszont bejön, hogy kb addig bírok dugni, amíg akarok (na meg a sexmániás új csajomnak is) :D

2013. Június 16. - 17:13:09
Válasz #8864
Nem elérhető

Maszat


Viszont bejön, hogy kb addig bírok dugni, amíg akarok (na meg a sexmániás új csajomnak is) :D

Egészen mást ajánlanék  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26