2024. Május 06. - 13:17:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498623 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2013. Június 16. - 19:41:03
Válasz #8865
Nem elérhető

dino


Viszont bejön, hogy kb addig bírok dugni, amíg akarok (na meg a sexmániás új csajomnak is) :D

Egészen mást ajánlanék  ;D
te romlotterkölcsű fasz  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 16. - 20:00:47
Válasz #8866
Nem elérhető

Maszat


romlott erkölcs...  ;D   Milyen erkölcsi alapon bűn az amfetamin, és az alkohol nem?   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 16. - 21:34:51
Válasz #8867
Nem elérhető

dino


romlott erkölcs...  ;D   Milyen erkölcsi alapon bűn az amfetamin, és az alkohol nem?   ;D
  ***)))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 17. - 08:00:20
Válasz #8868
Nem elérhető

hopika


romlott erkölcs...  ;D   Milyen erkölcsi alapon bűn az amfetamin, és az alkohol nem?   ;D

Igen:én is Masztinak adok igazat...észre sem veszek 2-3 órát és elmenni nem fogok.
 :-)(-:
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Június 18. - 01:21:11
Válasz #8869
Nem elérhető

sarti


Sziasztok
Tettem fel kérdést a hcg rovatban, csak elő vagyok még moderálva. Valaki tudna rá vetni egy pillantást?
Köszi

2013. Június 20. - 09:48:13
Válasz #8870
Nem elérhető

nubret21


Hosszu ravon azert biztos nemjo a spuri hasznalata action elott.

2013. Június 20. - 21:44:07
Válasz #8871
Nem elérhető

try2bebig


mi a fenétől van, hogy a csöcsöm vizesedik? (zsírosodik?) :D alapjában véve maga a mellizom feszes, de a bimbó és 1cm-es körzete ilyen plötty szar. főleg ha lehajolok akkor látszik. már a tököm tele van vele. ha bedurran, vagy fázik, akkor nem jelentkezik :D a csajom megnézte, csomó nincs benne, akkor elvileg nem gyno ????... nem csak most jelentkezett, volt ez eddig is, de már unom. kúra közben mindig megy 2 szem proviron. nem tudom mi a franc van. vagy én ide jobban vizesedem/zsírosodom???

Gyno lehet 2 féle, az egyik a mirigyállományból adódik(gynecomastia), a másiknál pedig közvetlenül a zsír a kiváltó ok(pseudo-gynecomastia, magyar nevét nem tudom). Egyik sem feltétlenül függ a testzsírtól, bár magasabb testzsírnál magasabb az esély is a kialakulásra.

Nekem 10% körül is ott volt a zsír, a mirigyállomány meg plasztikázva lett.

2013. Június 20. - 22:02:47
Válasz #8872
Nem elérhető

balic


Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményeitekre és tapasztalataitokra. Susta-Winstrol kúra közepén tartok és elég kemény mellékhatásokkal küszködök. Egy üveg winstrol után oda jutottam, hogy olyan szinten gyulladnak az egy héttel ezelőtt beadott adagok helyei, hogy már be is lázasodtam és a vállaimat emelni se bírom. 2 naponta adok 50mg/ml-t elosztva oldalanként, de egyszerűen már kikészülök. A vizeletem kezd hasonlítani a barnára lassacskán, a sárga helyett. Véleményetek szerint létezhet, hogy ennyire gyulladjon valami, főleg egy hét elteltével? Az oldalsó és hátsó váll után próbálkoztam a fenékbe szúrással is, de ott 4-5 nap után vált a legkellemetlenebbé és rendesen bevan azóta is gyulladva és dagadva. Tudnátok esetleg tanácsokat adni bevált módszereket illetően, mert szívem szerint nem hagynám rá, mert használ, de lassan kezdem feladni és a láz betette a kaput a tegnapi nap folyamán.

Majd elfelejtettem szívesen vennék pár tanácsot a magas vérnoymás ellen is mert a testo is dolgozik rendesen.

Köszönöm előre is!   ;)

2013. Június 20. - 22:12:28
Válasz #8873
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményeitekre és tapasztalataitokra. Susta-Winstrol kúra közepén tartok és elég kemény mellékhatásokkal küszködök. Egy üveg winstrol után oda jutottam, hogy olyan szinten gyulladnak az egy héttel ezelőtt beadott adagok helyei, hogy már be is lázasodtam és a vállaimat emelni se bírom. 2 naponta adok 50mg/ml-t elosztva oldalanként, de egyszerűen már kikészülök. A vizeletem kezd hasonlítani a barnára lassacskán, a sárga helyett. Véleményetek szerint létezhet, hogy ennyire gyulladjon valami, főleg egy hét elteltével? Az oldalsó és hátsó váll után próbálkoztam a fenékbe szúrással is, de ott 4-5 nap után vált a legkellemetlenebbé és rendesen bevan azóta is gyulladva és dagadva. Tudnátok esetleg tanácsokat adni bevált módszereket illetően, mert szívem szerint nem hagynám rá, mert használ, de lassan kezdem feladni és a láz betette a kaput a tegnapi nap folyamán.

Majd elfelejtettem szívesen vennék pár tanácsot a magas vérnoymás ellen is mert a testo is dolgozik rendesen.

Köszönöm előre is!   ;)

Milyen winstrolt (miért hívjuk winstrolnak, az egy konkrét gyógyszernév?  ;D ) használsz? Vannak elég kellemetlen UGL winik. Mivel vizes bázisúak, ezért az UGL-ek magas benzyl alkohol tartalommal próbálják kiküszöbölni, a nem steril körülmények közötti gyártási folyamatot. Olajosnál sokkal könnyebb jó cuccokat csinálni, de a vizesnél más a helyzet. Vízben sokkal jobban szaporodnak a baktériumok. Vannak emberek akik a magas benzy alkohol tartalmat nem bírják. Ismerek olyat akinek úgy begyulladt a vállába adott injekció,h a bicepsze is tiszta vörös volt. 2ml-től. Másnak ugyan azt ki kellett vágni a vállából, pedig csak 1 miliket nyomott. Van aki nem bírja.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 20. - 22:23:29
Válasz #8874
Nem elérhető

balic


A bicepsz vörösség nálam is jelen van, kössz, hogy említetted.  :-\

FDL-es szegedi vinyó, tudom snassz ezt írni, de elvileg jó cuccnak kellene lennie. Egyébként van fantázia abban, ami írtál, más is mondta már.
Hallottam olyat, hogy van, aki gyulladás csökkentőket szed rá. Szerintetek?

Egyébként jobban átgondolva, hagyni kellene a francba. Hobbi szinten ilyeneket átélni, nem hiszem, hogy normális.

Magas vérnyomásra tipp? Érdemes szedni rá valami?

2013. Június 20. - 22:42:23
Válasz #8875
Nem elérhető

Maszat


A magas vérnyomást nem az aromatizáció miatti vízvisszatartás okozza? Bár mondjuk nekem kamasz koromban állandó jelleggel vérzett az orrom, és nem voltam egy vizes alkat  :D Nekem alapból alacsony a vérnyomásom, 100-110\70-80. Nincs benne tapasztalatom.

Én már egyébként vagy 3 éve nem használtam injekciós stanát. Anno a desmást toltam, igaz kb 20mg lehetett benne (a leülepedett hatóanyagból ítélve) de nem is gyulladt. Vegyél olyat és használd kettesével  ;D Vagy vegyél normális szemes stanát.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 20. - 23:09:20
Válasz #8876
Nem elérhető

Milo


A bicepsz vörösség nálam is jelen van, kössz, hogy említetted.  :-\

FDL-es szegedi vinyó, tudom snassz ezt írni, de elvileg jó cuccnak kellene lennie. Egyébként van fantázia abban, ami írtál, más is mondta már.
Hallottam olyat, hogy van, aki gyulladás csökkentőket szed rá. Szerintetek?

Egyébként jobban átgondolva, hagyni kellene a francba. Hobbi szinten ilyeneket átélni, nem hiszem, hogy normális.

Magas vérnyomásra tipp? Érdemes szedni rá valami?

És mért bicepszbe adod? azért mert akkor nagyobb lesz a bicepszed? :o
Én a helyedbe farba adnám, és esetleg fél-fél milit tolnék egy helyre. Ez a gyullad-nemgyullad dolog nagyon egyénfüggő, van akinek a propi annyira gyullad hogy nem bír lábazni, másnak meg egyáltalán nem. Stanánál is vkinek egyáltalán nem gyullad, van akinek gyullad
Riceman

2013. Június 20. - 23:19:55
Válasz #8877
Nem elérhető

Gabe


A bicepsz vörösség nálam is jelen van, kössz, hogy említetted.  :-\

FDL-es szegedi vinyó, tudom snassz ezt írni, de elvileg jó cuccnak kellene lennie. Egyébként van fantázia abban, ami írtál, más is mondta már.
Hallottam olyat, hogy van, aki gyulladás csökkentőket szed rá. Szerintetek?

Egyébként jobban átgondolva, hagyni kellene a francba. Hobbi szinten ilyeneket átélni, nem hiszem, hogy normális.

Magas vérnyomásra tipp? Érdemes szedni rá valami?

És mért bicepszbe adod? azért mert akkor nagyobb lesz a bicepszed? :o
Én a helyedbe farba adnám, és esetleg fél-fél milit tolnék egy helyre. Ez a gyullad-nemgyullad dolog nagyon egyénfüggő, van akinek a propi annyira gyullad hogy nem bír lábazni, másnak meg egyáltalán nem. Stanánál is vkinek egyáltalán nem gyullad, van akinek gyullad

Az oldalsó és hátsó váll után próbálkoztam a fenékbe szúrással is, de ott 4-5 nap után vált a legkellemetlenebbé és rendesen bevan azóta is gyulladva és dagadva.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Június 21. - 01:14:55
Válasz #8878
Nem elérhető

Maszat


Félreértetted Milo, annyira begyullad a válla,h ráhúzódik a karjára is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 21. - 01:24:31
Válasz #8879
Nem elérhető

dino


testvéreim az úrban.... már az FDL is??????????? nemáááár  :-[ :-[ :-[ :-[
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!