2024. Május 06. - 13:49:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498629 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2013. Június 21. - 09:08:35
Válasz #8880
Nem elérhető

chexhon


nekem is állatira gyullad az fdl wini, combba szúrom, kicsit jegelem, aztán ennyi, szerintem kibírható. a propi viszont nem annyira vészes.

2013. Június 21. - 16:22:18
Válasz #8881
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


FDL-es szegedi winstrol? Tudom honnan lehetett, bár haveromnak a propival nem volt baja, az is onnan jött.

2013. Június 21. - 17:59:25
Válasz #8882
Nem elérhető

Milo


testvéreim az úrban.... már az FDL is??????????? nemáááár  :-[ :-[ :-[ :-[

Mondtam hogy egyénfüggő. Ha Neked eddig nem gyulladt ezután se fog. Nekem se gyullad, van akinek meg elég kibírhatatlan ahogy itt írjátok.
Riceman

2013. Június 21. - 18:59:59
Válasz #8883
Nem elérhető

dino


testvéreim az úrban.... már az FDL is??????????? nemáááár  :-[ :-[ :-[ :-[

Mondtam hogy egyénfüggő. Ha Neked eddig nem gyulladt ezután se fog. Nekem se gyullad, van akinek meg elég kibírhatatlan ahogy itt írjátok.
én nem winnizek... :D max szemes 3. anyagnak minimál dozisban.. legalább mostanság ez volt. most viszont egy jó darabig semmi nem lesz, ha nem örökre. annyira sikerült eltalálni a levezetést, hogy 2 kilo veszteséggel zártam, cserébe még élesebb vagyok :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 21. - 19:08:50
Válasz #8884
Nem elérhető

Maszat


most viszont egy jó darabig semmi nem lesz, ha nem örökre.

 :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 21. - 21:27:28
Válasz #8885
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményeitekre és tapasztalataitokra. Susta-Winstrol kúra közepén tartok és elég kemény mellékhatásokkal küszködök. Egy üveg winstrol után oda jutottam, hogy olyan szinten gyulladnak az egy héttel ezelőtt beadott adagok helyei, hogy már be is lázasodtam és a vállaimat emelni se bírom. 2 naponta adok 50mg/ml-t elosztva oldalanként, de egyszerűen már kikészülök. A vizeletem kezd hasonlítani a barnára lassacskán, a sárga helyett. Véleményetek szerint létezhet, hogy ennyire gyulladjon valami, főleg egy hét elteltével? Az oldalsó és hátsó váll után próbálkoztam a fenékbe szúrással is, de ott 4-5 nap után vált a legkellemetlenebbé és rendesen bevan azóta is gyulladva és dagadva. Tudnátok esetleg tanácsokat adni bevált módszereket illetően, mert szívem szerint nem hagynám rá, mert használ, de lassan kezdem feladni és a láz betette a kaput a tegnapi nap folyamán.

Majd elfelejtettem szívesen vennék pár tanácsot a magas vérnoymás ellen is mert a testo is dolgozik rendesen.

Köszönöm előre is!   ;)
ember
ha lázad van eszed ágába se jusson edzeni menni...
egyenes ut a szívizomgyulladashoz,egyébként nagy valószínüséggel csurig van baktériummal a winnid,homemade ugl-ek mint az FDL nem tudják fertőtleníteni a vizet+nem is foglalkoznak vele
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Június 21. - 21:37:00
Válasz #8886
Nem elérhető

Maszat


Egyébként meg ilyen esetben veszel egy 254nm-es UV-c lámpát, aminek fertőtlenítő hatása van, és 24 órán keresztül átvilágítod az egész üveget. Bár ezt a gyártási folyamat közben kellett volna.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 21. - 21:59:05
Válasz #8887
Nem elérhető

Maszat


most viszont egy jó darabig semmi nem lesz, ha nem örökre.

 :D

Még mindig jóó  :D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 22. - 11:13:27
Válasz #8888
Nem elérhető

Foglaltnév


Sziasztok!

Lassacskán minden cucc összegyűlik az első enanthate/propi kúrámhoz. HCG-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem. 1ml propi menne 2 naponta (10ml, 100mg/ml összesen) ez lenne a kickstarter. Közben enanthate 3 naponta (20ml, 250mg/ml összesen) ez így egy 60 napos kúra, a PCT-t körülbelül a 83. napon akarom elkezdeni. Ezért 5000Iu HCG-t szeretnék elosztani bő 80 napra (nem akarok megbontani egy másik 5000IU-s ampullát azért a pár IU-ért). Milyen adagolásban lenne ezt érdemes elosztani? 3 naponta gondoltam adni a HCG-t is, az úgy sacc kb 180 IU-ra jön ki 3 naponta, nem kevés ez? Bontsak majd inkább egy 2.-at is?

Másik ami most eszembe jutott, remélem el áll majd eddig a bac víz, 1500-as ampullák sokkal praktikusabbak lettek volna, de sehol nem találtam.

2013. Június 22. - 11:41:13
Válasz #8889
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 22. - 21:22:07
Válasz #8890
Nem elérhető

vikker


dino azt a levezetést nem akarod megosztani?:)

2013. Június 22. - 21:38:55
Válasz #8891
Nem elérhető

dino


dino azt a levezetést nem akarod megosztani?:)
2 5000es hcg, inzulinossal betolva minden másnap 2 egységet, mellé napi 100mg clomid ez mellé 4000mg tribulus, 4500mg Lcarnitin naponta. az utóbbi két termék még jódarabig menni fog. maximum a tribulus adagot felezem le
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 22. - 22:27:43
Válasz #8892
Nem elérhető

kemi


testvéreim az úrban.... már az FDL is??????????? nemáááár  :-[ :-[ :-[ :-[
tavaly nekem is kurvára gyulladt, de az olajos FLD volt

2013. Június 22. - 22:34:42
Válasz #8893
Nem elérhető

dino


testvéreim az úrban.... már az FDL is??????????? nemáááár  :-[ :-[ :-[ :-[
tavaly nekem is kurvára gyulladt, de az olajos FLD volt
ez most hogy jön ide? winniröl volt szo.. de azért hadd találjam ki.. propi?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 23. - 11:42:34
Válasz #8894
Nem elérhető

eo2eo


Elvileg mind1ik oldatban ahhoz merten van adagolva a BA, hogy mennyi hatoanyagot tartalmaz. Minel tobb hatoanyag, annal tobb BA-t tesznek bele. Az optimalis mennyiseg valahol ott van, ahol a gyogyszercegek gyartjak a sajat cuccukat. Tehat , egy human grade test propionate altalaban 50 mg / ml. Ha tobbet akarsz feloldani benne, tobb BA kell ami roncsolja az izomszoveteket es gyulladast valthat ki.

Ezert fajnak tobbnyire az UG cuccok, mivel tulsagosan nagy hatoanyag suruseget akarnak elerni a gyartok----> magas BA tartalom. ( erdekes megnezni h az olyan anyagoknal mint pl a test enantathe szinte sosincs gyulladas, mert jol oldodik maga a vegyulet az olajban segedanyagok nelkul is . )

Ennyi a tortenet kb, a folyamat reverzibilis, gyulladascsokkentok mukodnek, valamint  tolerancia is novekszik a beadasok szamanak a novekedesevel.