2024. Május 07. - 06:12:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498860 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2013. Június 23. - 13:19:14
Válasz #8895
Nem elérhető

Maszat


Ha tobbet akarsz feloldani benne, tobb BA kell ami roncsolja az izomszoveteket es gyulladast valthat ki.



Ez közel sincs így. A benzyl alkoholt általában 5%fölé nem emelik, mert kurva kellemetlen. Ha magasabb a hatóanyag tartalom akkor benzyl benzoátot tesznek hozzá, de azt is csak 30%ig emelik. Lehet 200mg\ml re is csinálni, és akkor további oldószereket adnak hozzá.

Ez pl 200mg\ml

20 gram Testosterone Propionate powder (15mL)
2mL BA (2%)
20mL BB (20%)
1.5 mL Guaiacol (1.5%)
30.75mL Oil
30.75mL EO
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 23. - 13:42:52
Válasz #8896
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Elvileg mind1ik oldatban ahhoz merten van adagolva a BA, hogy mennyi hatoanyagot tartalmaz. Minel tobb hatoanyag, annal tobb BA-t tesznek bele. Az optimalis mennyiseg valahol ott van, ahol a gyogyszercegek gyartjak a sajat cuccukat. Tehat , egy human grade test propionate altalaban 50 mg / ml. Ha tobbet akarsz feloldani benne, tobb BA kell ami roncsolja az izomszoveteket es gyulladast valthat ki.

Ezert fajnak tobbnyire az UG cuccok, mivel tulsagosan nagy hatoanyag suruseget akarnak elerni a gyartok----> magas BA tartalom. ( erdekes megnezni h az olyan anyagoknal mint pl a test enantathe szinte sosincs gyulladas, mert jol oldodik maga a vegyulet az olajban segedanyagok nelkul is . )

Ennyi a tortenet kb, a folyamat reverzibilis, gyulladascsokkentok mukodnek, valamint  tolerancia is novekszik a beadasok szamanak a novekedesevel.



Eo...màr írtam korábban neked, azt hiszem kètszer, hogy az a baj veled, hogy nem èrted pontosan, amit olvasol angolul.(aztán persze lehet, hogy ezt nem is neked írtam... :D )

A gyulladást(fájdalmat) nem a BA(benzyl-alcohol) okozza, mivel 1, a BA alapvetōen helyi èrzèstelenítõ hatàsú. 2. A BA nem roncsol semmifèle izomszövetet, ehelyett a hatóanyagok kristályai(ha egy túltelītett oldatban kikristályosodnak) okozhatnak gyulladást/fájdalmat a beadás helyèn.
Nincs semmilyen tudomànyos bizonyítèk arra, hogy a BA fájdalmat/gyulladást okoz a beadás helyèn...

Saját magadnak mondassz ellent egyèbkènt, mivel az UGL gyártók nagy sūrūsèget akarnak elèrni, de nem több BA tartalommal, hanem nagyobb hatóanyagtartalommal, kevesebb oldòanyagban....A nagyobb BA tartalom kisebb sūrūsègū oldatot eredmènyezne.

Nincs èrtelme annak amit leírtál, sorry...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 23. - 18:33:07
Válasz #8897
Nem elérhető

hastiv


Elvileg mind1ik oldatban ahhoz merten van adagolva a BA, hogy mennyi hatoanyagot tartalmaz. Minel tobb hatoanyag, annal tobb BA-t tesznek bele. Az optimalis mennyiseg valahol ott van, ahol a gyogyszercegek gyartjak a sajat cuccukat. Tehat , egy human grade test propionate altalaban 50 mg / ml. Ha tobbet akarsz feloldani benne, tobb BA kell ami roncsolja az izomszoveteket es gyulladast valthat ki.

Ezert fajnak tobbnyire az UG cuccok, mivel tulsagosan nagy hatoanyag suruseget akarnak elerni a gyartok----> magas BA tartalom. ( erdekes megnezni h az olyan anyagoknal mint pl a test enantathe szinte sosincs gyulladas, mert jol oldodik maga a vegyulet az olajban segedanyagok nelkul is . )

Ennyi a tortenet kb, a folyamat reverzibilis, gyulladascsokkentok mukodnek, valamint  tolerancia is novekszik a beadasok szamanak a novekedesevel.



Eo...màr írtam korábban neked, azt hiszem kètszer, hogy az a baj veled, hogy nem èrted pontosan, amit olvasol angolul.(aztán persze lehet, hogy ezt nem is neked írtam... :D )

A gyulladást(fájdalmat) nem a BA(benzyl-alcohol) okozza, mivel 1, a BA alapvetōen helyi èrzèstelenítõ hatàsú. 2. A BA nem roncsol semmifèle izomszövetet, ehelyett a hatóanyagok kristályai(ha egy túltelītett oldatban kikristályosodnak) okozhatnak gyulladást/fájdalmat a beadás helyèn.
Nincs semmilyen tudomànyos bizonyítèk arra, hogy a BA fájdalmat/gyulladást okoz a beadás helyèn...

Saját magadnak mondassz ellent egyèbkènt, mivel az UGL gyártók nagy sūrūsèget akarnak elèrni, de nem több BA tartalommal, hanem nagyobb hatóanyagtartalommal, kevesebb oldòanyagban....A nagyobb BA tartalom kisebb sūrūsègū oldatot eredmènyezne.

Nincs èrtelme annak amit leírtál, sorry...

egyetértek,nem is értem igazából.. a benzyl alcohol nem okoz semmilyen gyulladást, tudományosan nincs erről semmi infó,ahogy írta is efit, a gyártók között is van amelyik 10%-ot is beletesz ez egészen ellentmondásos az 5%-al amiket emlegettetek,de mondok még jobbat, mi lenne ha beszúrnátok mindannyian 2-3ml BA-t aztán jöhet az eredmény, én már megtettem, nagyon rég, nem éreztem semmit, mert a BA nem roncsol semmit, nem okoz gyulladást de még csak nem is fertőtlenít mint ahogy írjátok, hogy az UG cuccok tele vannak minden bacival, igaz hogy a bacik 5% kb az ami patogén de sebaj, tele van fertőző bacikkal és BA-t használnak habár a BA nem öli meg a bacikat, csupán MEGGÁTOLJA a bacik további szaporodását... de igazából nem kell zseninek lenni mert ha fogtok egy 100mg/ml propit és fogtok egy 250mg/ml boldenont akkor ellehet töprengeni vajon miért gyullad az egyik és a másik miért nem, nyílván a ti gondolkodásotok alapján MINDKETTŐ anyag tele van BA-val és minden mással amiket kitaláltok, hiszen gyullad, de akkor hogy a pi**ba lehet hogy a boldi nem fog szanaszét gyulladni? na vajon... semmi köze az egészhez.... a laborban érdeles módon már volt thaiger,fdl,diamond de még hamis ena és stb is mégis mindegyiknél így kezdődött az eredmény hogy az oldat steril,nem tartalmat fertőző baktériumot... ennek ellenére van ami begyullad, na boom... minden ember más és más, mindenki mindenre másképp reagál, nagyon szép lenne ha mindenki mindenre azonosan reagálna, akkor allergia gyógyszerből is elég lenne csak 1 féle az egész világnak... a hatóanyag sűrűsége és a hozzákapcsolt észter viszont annál jobban tud felelős lenni a gyulladásért többek között, de ez sem feltétlen következik be, a szervezet is hozzászokik de a beadás is számít.... winny meg, se hozzákapcsolt észter, jobb esetben nem 5mg/ml, gyullad, van akinek jobban, van akinek nem...

2013. Június 23. - 18:33:07
Válasz #8898
Nem elérhető

hastiv


Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményeitekre és tapasztalataitokra. Susta-Winstrol kúra közepén tartok és elég kemény mellékhatásokkal küszködök. Egy üveg winstrol után oda jutottam, hogy olyan szinten gyulladnak az egy héttel ezelőtt beadott adagok helyei, hogy már be is lázasodtam és a vállaimat emelni se bírom. 2 naponta adok 50mg/ml-t elosztva oldalanként, de egyszerűen már kikészülök. A vizeletem kezd hasonlítani a barnára lassacskán, a sárga helyett. Véleményetek szerint létezhet, hogy ennyire gyulladjon valami, főleg egy hét elteltével? Az oldalsó és hátsó váll után próbálkoztam a fenékbe szúrással is, de ott 4-5 nap után vált a legkellemetlenebbé és rendesen bevan azóta is gyulladva és dagadva. Tudnátok esetleg tanácsokat adni bevált módszereket illetően, mert szívem szerint nem hagynám rá, mert használ, de lassan kezdem feladni és a láz betette a kaput a tegnapi nap folyamán.

Majd elfelejtettem szívesen vennék pár tanácsot a magas vérnoymás ellen is mert a testo is dolgozik rendesen.

Köszönöm előre is!   ;)
ember
ha lázad van eszed ágába se jusson edzeni menni...
egyenes ut a szívizomgyulladashoz,egyébként nagy valószínüséggel csurig van baktériummal a winnid,homemade ugl-ek mint az FDL nem tudják fertőtleníteni a vizet+nem is foglalkoznak vele


gondolom te is megnézted milyen fertőző bacikkal van tele, meg is oszthatnád velünk mik jöttek ki eredménynek, mert mikor én néztem a desma winnyt,fdl winnyt,alpha pharma winnyt nálam steril eredmény jött kis és az fdl ha már azt említed ott a víz nacl oldószer jött ki eredménynek, gyanítom azokat a jó kis nacl oldószer palackokat használják majd amit te is látni fogsz ha ne adj isten valami baleset ér és a kórházban fogsz ébredni a fejed felett, az fog belédcsepegni 0-24, majd akkor említsd az orvosnak, hogy neked nem kell ez a fertőző szar...

2013. Június 23. - 18:33:07
Válasz #8899
Nem elérhető

sarti


Próbálta már valaki a 6-Bromo 90 kapszulát kúra után? Mik a tapasztalatok?

2013. Június 23. - 18:33:40
Válasz #8900
Nem elérhető

hastiv


Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményeitekre és tapasztalataitokra. Susta-Winstrol kúra közepén tartok és elég kemény mellékhatásokkal küszködök. Egy üveg winstrol után oda jutottam, hogy olyan szinten gyulladnak az egy héttel ezelőtt beadott adagok helyei, hogy már be is lázasodtam és a vállaimat emelni se bírom. 2 naponta adok 50mg/ml-t elosztva oldalanként, de egyszerűen már kikészülök. A vizeletem kezd hasonlítani a barnára lassacskán, a sárga helyett. Véleményetek szerint létezhet, hogy ennyire gyulladjon valami, főleg egy hét elteltével? Az oldalsó és hátsó váll után próbálkoztam a fenékbe szúrással is, de ott 4-5 nap után vált a legkellemetlenebbé és rendesen bevan azóta is gyulladva és dagadva. Tudnátok esetleg tanácsokat adni bevált módszereket illetően, mert szívem szerint nem hagynám rá, mert használ, de lassan kezdem feladni és a láz betette a kaput a tegnapi nap folyamán.

Majd elfelejtettem szívesen vennék pár tanácsot a magas vérnoymás ellen is mert a testo is dolgozik rendesen.

Köszönöm előre is!   ;)

Milyen winstrolt (miért hívjuk winstrolnak, az egy konkrét gyógyszernév?  ;D ) használsz? Vannak elég kellemetlen UGL winik. Mivel vizes bázisúak, ezért az UGL-ek magas benzyl alkohol tartalommal próbálják kiküszöbölni, a nem steril körülmények közötti gyártási folyamatot. Olajosnál sokkal könnyebb jó cuccokat csinálni, de a vizesnél más a helyzet. Vízben sokkal jobban szaporodnak a baktériumok. Vannak emberek akik a magas benzy alkohol tartalmat nem bírják. Ismerek olyat akinek úgy begyulladt a vállába adott injekció,h a bicepsze is tiszta vörös volt. 2ml-től. Másnak ugyan azt ki kellett vágni a vállából, pedig csak 1 miliket nyomott. Van aki nem bírja.

gondolom egy helyen készül az olajos is és a víz alapú termékek is vagy azt máshol csinálják, hogy ahhoz akkor ha jól értem szerinted sok BA kell (ami amúgy nem okoz se gyulladást és nem öli meg a bacikat sem) mert úgy csinálják, hogy az tele van fertőző vírúsokkal? én is ismerek olyat aki 3ml-t ad be egy helyre és semmi baja, most aztán hogy logikázzuk ki a dolgokat   0o0o0 0o0o0

2013. Június 23. - 18:33:40
Válasz #8901
Nem elérhető

hastiv


A bicepsz vörösség nálam is jelen van, kössz, hogy említetted.  :-\

FDL-es szegedi vinyó, tudom snassz ezt írni, de elvileg jó cuccnak kellene lennie. Egyébként van fantázia abban, ami írtál, más is mondta már.
Hallottam olyat, hogy van, aki gyulladás csökkentőket szed rá. Szerintetek?

Egyébként jobban átgondolva, hagyni kellene a francba. Hobbi szinten ilyeneket átélni, nem hiszem, hogy normális.

Magas vérnyomásra tipp? Érdemes szedni rá valami?

ha így reagálsz rá, miért nem használsz tabisat ? hobby szinten a szteroidhasználat sem normális, próbáld természetes úton lenyomni a vérnyomásod, ha nem megy, menj orvoshoz majd felír 1 gyógyszert rá

2013. Június 23. - 18:37:40
Válasz #8902
Nem elérhető

hastiv


A magas vérnyomást nem az aromatizáció miatti vízvisszatartás okozza? Bár mondjuk nekem kamasz koromban állandó jelleggel vérzett az orrom, és nem voltam egy vizes alkat  :D Nekem alapból alacsony a vérnyomásom, 100-110\70-80. Nincs benne tapasztalatom.

Én már egyébként vagy 3 éve nem használtam injekciós stanát. Anno a desmást toltam, igaz kb 20mg lehetett benne (a leülepedett hatóanyagból ítélve) de nem is gyulladt. Vegyél olyat és használd kettesével  ;D Vagy vegyél normális szemes stanát.

nem csak a hatóanyag ülepszik le, hanem adalékok is,így nem megállapítható ránézés alapján egy termék hatóanyagtartalma...de ha te megtudod,jöhetsz is dolgozni hozzánk és már gép se kell  ****:))) ****:)))

2013. Június 23. - 19:49:27
Válasz #8903
Nem elérhető

hastiv


itt a winstrolnál volt láz,pirosság,kiütés,sötét vízelet..stb

itt 1 lista a lehetséges ismert mellékhatásokról amit okozhat a winstrol:

Yellow eyes or skin
Black, tarry, or light-colored stools
Dark-colored urine
Purple- or red-colored spots on body or inside the mouth or nose
Sore throat and/or fever
Vomiting of blood
Bone pain
Nausea or vomiting
Sore tongue
Swelling of feet or lower legs
Unusual bleeding
Unusual weight gain
Abdominal or stomach pain
Feeling of discomfort (continuing
Headache (continuing)
Hives
Loss of appetite (continuing)
Unexplained weight loss
Unpleasant breath odor (continuing)
Mental depression
Unusual tiredness
Acne or oily skin
Enlarging clitoris
Hoarseness or deepening of voice
Irregular menstrual periods
Unnatural hair growth
Unusual hair loss
Acne
Enlarging penis
Increased frequency of erections
Unnatural hair growth
Unexplained darkening of skin
Enlargement of breasts or breast soreness
Frequent or continuing erections
Frequent urge to urinate
>Difficult or frequent urination
Chills
Diarrhea
Feeling of abdominal or stomach fullness
Muscle cramps
Trouble in sleeping
Unusual decrease or increase in sexual desire

ebben benne van minden amit említettetek... de sok más is... ezek a mellékhatások bárkinél megjelenhetnek, mert minden gyógyszernek vannak lehetséges mellékhatásai,némelyik gyakoribb, némelyik ritkább... ha ezt valaki nem tudja elfogadni vagy tolerálni,abba kell hagyni a szer használatát...


2013. Június 23. - 20:29:02
Válasz #8904
Nem elérhető

Koxi


Nagyon rég nem jártam itt,de semmi sem változott.... ***)))
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2013. Június 23. - 21:55:07
Válasz #8905
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményeitekre és tapasztalataitokra. Susta-Winstrol kúra közepén tartok és elég kemény mellékhatásokkal küszködök. Egy üveg winstrol után oda jutottam, hogy olyan szinten gyulladnak az egy héttel ezelőtt beadott adagok helyei, hogy már be is lázasodtam és a vállaimat emelni se bírom. 2 naponta adok 50mg/ml-t elosztva oldalanként, de egyszerűen már kikészülök. A vizeletem kezd hasonlítani a barnára lassacskán, a sárga helyett. Véleményetek szerint létezhet, hogy ennyire gyulladjon valami, főleg egy hét elteltével? Az oldalsó és hátsó váll után próbálkoztam a fenékbe szúrással is, de ott 4-5 nap után vált a legkellemetlenebbé és rendesen bevan azóta is gyulladva és dagadva. Tudnátok esetleg tanácsokat adni bevált módszereket illetően, mert szívem szerint nem hagynám rá, mert használ, de lassan kezdem feladni és a láz betette a kaput a tegnapi nap folyamán.

Majd elfelejtettem szívesen vennék pár tanácsot a magas vérnoymás ellen is mert a testo is dolgozik rendesen.

Köszönöm előre is!   ;)

Milyen winstrolt (miért hívjuk winstrolnak, az egy konkrét gyógyszernév?  ;D ) használsz? Vannak elég kellemetlen UGL winik. Mivel vizes bázisúak, ezért az UGL-ek magas benzyl alkohol tartalommal próbálják kiküszöbölni, a nem steril körülmények közötti gyártási folyamatot. Olajosnál sokkal könnyebb jó cuccokat csinálni, de a vizesnél más a helyzet. Vízben sokkal jobban szaporodnak a baktériumok. Vannak emberek akik a magas benzy alkohol tartalmat nem bírják. Ismerek olyat akinek úgy begyulladt a vállába adott injekció,h a bicepsze is tiszta vörös volt. 2ml-től. Másnak ugyan azt ki kellett vágni a vállából, pedig csak 1 miliket nyomott. Van aki nem bírja.

gondolom egy helyen készül az olajos is és a víz alapú termékek is vagy azt máshol csinálják, hogy ahhoz akkor ha jól értem szerinted sok BA kell (ami amúgy nem okoz se gyulladást és nem öli meg a bacikat sem) mert úgy csinálják, hogy az tele van fertőző vírúsokkal? én is ismerek olyat aki 3ml-t ad be egy helyre és semmi baja, most aztán hogy logikázzuk ki a dolgokat   0o0o0 0o0o0

Egyértelműen nehezebb vizes bázisú készítmények sterilitását megoldani, mint az olajosokét. Ráadásul vízben könnyebben szaporodnak a baktériumok, mint olajban. Így értem. Az UGL termékek közel sem steril körülmények között készülnek. Az alkohol miért nem öli meg a baktréiumokat? Csak az újakat gátolja, a régieket meghagyja?  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 23. - 22:00:30
Válasz #8906
Nem elérhető

Maszat


de ez sem feltétlen következik be, a szervezet is hozzászokik...

Pont a mostani NYP-s blendonnal jártam úgy,h az első 4-5 szuri után aludni sa tudtam, a végefelé pedig semmi különös nem lesz. Ez nekem új,h a BA nem kellemetlen, de rohadjak meg beadok fél ml-t a napokban.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 23. - 22:11:09
Válasz #8907
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 23. - 22:12:39
Válasz #8908
Nem elérhető

Maszat


A bicepsz vörösség nálam is jelen van, kössz, hogy említetted.  :-\

FDL-es szegedi vinyó, tudom snassz ezt írni, de elvileg jó cuccnak kellene lennie. Egyébként van fantázia abban, ami írtál, más is mondta már.
Hallottam olyat, hogy van, aki gyulladás csökkentőket szed rá. Szerintetek?

Egyébként jobban átgondolva, hagyni kellene a francba. Hobbi szinten ilyeneket átélni, nem hiszem, hogy normális.

Magas vérnyomásra tipp? Érdemes szedni rá valami?

ha így reagálsz rá, miért nem használsz tabisat ? hobby szinten a szteroidhasználat sem normális, próbáld természetes úton lenyomni a vérnyomásod, ha nem megy, menj orvoshoz majd felír 1 gyógyszert rá

hobby szinten nem normális? Hagyjuk már a szar dumáidat, milyen szinten normális? Ki lesz egyből versenyző? Egy superbody openben már normális? Mit kapsz érte egy szar szobrot? Hobby szint...hagyjuk már a faszba. Te, megmondóember...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 23. - 22:12:44
Válasz #8909
Nem elérhető

hastiv


Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményeitekre és tapasztalataitokra. Susta-Winstrol kúra közepén tartok és elég kemény mellékhatásokkal küszködök. Egy üveg winstrol után oda jutottam, hogy olyan szinten gyulladnak az egy héttel ezelőtt beadott adagok helyei, hogy már be is lázasodtam és a vállaimat emelni se bírom. 2 naponta adok 50mg/ml-t elosztva oldalanként, de egyszerűen már kikészülök. A vizeletem kezd hasonlítani a barnára lassacskán, a sárga helyett. Véleményetek szerint létezhet, hogy ennyire gyulladjon valami, főleg egy hét elteltével? Az oldalsó és hátsó váll után próbálkoztam a fenékbe szúrással is, de ott 4-5 nap után vált a legkellemetlenebbé és rendesen bevan azóta is gyulladva és dagadva. Tudnátok esetleg tanácsokat adni bevált módszereket illetően, mert szívem szerint nem hagynám rá, mert használ, de lassan kezdem feladni és a láz betette a kaput a tegnapi nap folyamán.

Majd elfelejtettem szívesen vennék pár tanácsot a magas vérnoymás ellen is mert a testo is dolgozik rendesen.

Köszönöm előre is!   ;)

Milyen winstrolt (miért hívjuk winstrolnak, az egy konkrét gyógyszernév?  ;D ) használsz? Vannak elég kellemetlen UGL winik. Mivel vizes bázisúak, ezért az UGL-ek magas benzyl alkohol tartalommal próbálják kiküszöbölni, a nem steril körülmények közötti gyártási folyamatot. Olajosnál sokkal könnyebb jó cuccokat csinálni, de a vizesnél más a helyzet. Vízben sokkal jobban szaporodnak a baktériumok. Vannak emberek akik a magas benzy alkohol tartalmat nem bírják. Ismerek olyat akinek úgy begyulladt a vállába adott injekció,h a bicepsze is tiszta vörös volt. 2ml-től. Másnak ugyan azt ki kellett vágni a vállából, pedig csak 1 miliket nyomott. Van aki nem bírja.

gondolom egy helyen készül az olajos is és a víz alapú termékek is vagy azt máshol csinálják, hogy ahhoz akkor ha jól értem szerinted sok BA kell (ami amúgy nem okoz se gyulladást és nem öli meg a bacikat sem) mert úgy csinálják, hogy az tele van fertőző vírúsokkal? én is ismerek olyat aki 3ml-t ad be egy helyre és semmi baja, most aztán hogy logikázzuk ki a dolgokat   0o0o0 0o0o0

Egyértelműen nehezebb vizes bázisú készítmények sterilitását megoldani, mint az olajosokét. Ráadásul vízben könnyebben szaporodnak a baktériumok, mint olajban. Így értem. Az UGL termékek közel sem steril körülmények között készülnek. Az alkohol miért nem öli meg a baktréiumokat? Csak az újakat gátolja, a régieket meghagyja?  :D

a BA-nál vannak sokkal erősebb,jobb és gyorsabb baktérium ölők, a BA is öl bacit hivatalos formában,csak a gyakorlatban annál van sokkal jobb, viszont a bacik szaporodását tökéletesen gátolja, ezért szükségszerű a használata injekciós anyagoknál sokszor, de azaz igazság, hogy 0.5% BA tartalom már elegendő, hogy a teljes oldat steril legyen és baktériummentes, ezért felesleges a BA-n vitatkozni, mert ha már 1% tartalma van akkor nem beszélhetünk baktériumokról és fertőzésről, mindegy hogy víz vagy olaj, mert a BA pont erre jó, hogy nem is fog később sem keletkezni benne...

nézzd meg a táblázatot, itt is láthatod, hogy már 0.5% megfelel az USP szabványnak... tehát ha egy átlagos UG lab beletesz 5%-ot akkor elképzelheted, lényegében nem lehetséges, hogy fertőző legyen... ezért ebből következik, hogy nem tesznek bele sokat,többet meg főleg nem ha elég 1% is már...