2024. Május 07. - 01:23:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498815 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2013. Június 23. - 22:15:32
Válasz #8910
Nem elérhető

Maszat


Már bocs, csak itt feltűnsz a semmiből a kioktatós stílusoddal, kinyílik a bicska az ember zsebében. Főleg ezekben a topicokban.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 23. - 23:28:45
Válasz #8911
Nem elérhető

Milo


Az tökmindegy hogy most regisztrált vagy ezer éve itt van a fórumon. Attól még érthet hozzá. És ért is sztem. stanának van ilyen mellékhatása hogy hőemelkedés,gyullad. van akinek gyulad a stana vkinek nem. Én szerencsés vagyok ebből a szempontból mert napi 100mg-al se volt gond. Mi ez akkor ha nem mellékhatás? ezek gyógyszerek... nincs egyforma ember. Ha tele lenne baktériummal akkor valszeg nekem meg még sokaknak akiknek nem gyullad már rég kivágták volna vagy hasnonló. Használj akkor desmát ha szerinted az jó. abból nincs hamis ugye? az teljesen normális hogy piros kiütések lettek tőle egy ismerősöm kezén,igaz neki nem gyulladt... Meg 400ft/amp ér kínáltak nekem desmát el se merem képzelni mi lehetett benne. Olyan profin hamisitanak hogy gyakran szabadszemmel semmi külömbséget nem lehet látni. Én csak olyan winit használok amikről a legjobbak a visszajelzések
Riceman

2013. Június 23. - 23:40:30
Válasz #8912
Nem elérhető

Maszat


Mint már írtam Milo, nem használok már UGL szuris stanozololt. Nem bízok bennük.  :)  Akkor sem kell ez a kioktatós duma a magas lóról. Mindenkit kiválasztott majd leugatott. Mégis mi a faszom van?  Van tartalma az írásainak valóban, ezt meg is írtam neki privátban, csak ez a stílus hirtelen a semmiből kicsit sok volt. Szerintem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 24. - 00:21:21
Válasz #8913
Nem elérhető

kemi


testvéreim az úrban.... már az FDL is??????????? nemáááár  :-[ :-[ :-[ :-[
tavaly nekem is kurvára gyulladt, de az olajos FLD volt
ez most hogy jön ide? winniröl volt szo.. de azért hadd találjam ki.. propi?

neeem, stana, real pain :D

2013. Június 24. - 08:47:28
Válasz #8914
Nem elérhető

hastiv


de ez sem feltétlen következik be, a szervezet is hozzászokik...

Pont a mostani NYP-s blendonnal jártam úgy,h az első 4-5 szuri után aludni sa tudtam, a végefelé pedig semmi különös nem lesz. Ez nekem új,h a BA nem kellemetlen, de rohadjak meg beadok fél ml-t a napokban.

a BA nem az, a probléma a legtöbb esetben a töménységgel van, ahogy efit is említette, az UG labok arra törekszenek hogy minél kevesebb ml olajban minél több hormon legyen besűrítve, ez felvet némi problémát több embernél is, könnyen fellép gyulladás,idővel a szervezet hozzátud szokni, de ez erősen egyénfüggő...valszeg a blendon olyan összetételű anyag, ami sok hormont tartalmaz 1ml-ben és azokból is van rövid észteres anyag, ez a fő probléma.... ha csak nagyon hosszú észter anyag lenne benne vagy kevesebb mg rövid észteres valszeg nem lenne annyira mérvadó a gyulladás

2013. Június 24. - 08:47:28
Válasz #8915
Nem elérhető

hastiv


Már bocs, csak itt feltűnsz a semmiből a kioktatós stílusoddal, kinyílik a bicska az ember zsebében. Főleg ezekben a topicokban.

ugyan már, szerintem az én stílusom sokkal inkább elfogadhatóbb, mint az, hogy bármiféle hozzáértés nélkül elkezdem magyarázni az embereknek mi miért van... főleg hogy butaság, ha nem vagyok atomfizikus nem fogok előadást tartani róla

2013. Június 24. - 10:02:03
Válasz #8916
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Június 24. - 10:22:58
Válasz #8917
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként még a témához egy rövid kiegészítés:

Az benzyl-alkohol valóban a baktérium szaporodását(sejtosztódását) akadályozza elsősorban(ezért nevezik bakteriosztatikusnak és nem baktericidnek sokszor...sokszor pedig keverik a két fogalmat...)
Hasonlóan az UV fény is a baktérium szaporodást akadályozza és ezzel(állítólag) megöli a baktériumot(igen is, meg nem is). A napfényre 6 órán át kitett vízben szintén az UV fény hatására eltünnek a baktériumk a vizből....stb...

Aki olvasni akar röviden erről, az itt tud pl...:
https://hu.wikipedia.org/wiki/Bakteriosztatikus_hat%C3%A1s
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 24. - 15:18:04
Válasz #8918
Nem elérhető

Maszat


Én át is szoktam világíttatni a cuccokat UV-c vel. Az a biztos.  
De egyébként ha egy baktérium nem szaporodó képes, tehát inaktív állapotban van, akkor el is pusztul, nem?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 25. - 10:55:22
Válasz #8919
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én át is szoktam világíttatni a cuccokat UV-c vel. Az a biztos.  
De egyébként ha egy baktérium nem szaporodó képes, tehát inaktív állapotban van, akkor el is pusztul, nem?

Hát igen, ezek már olyan kérdések, amiket nem illik egy fórumon felületesen megbeszélni.  ;D

Az UV fény a baktériumok DNS-ét változatatja meg(károsítja), ezáltal képtelenek lesznek a további ismétlődésre(az úgynevezett sejtciklus megakad.) Az alkohol viszont a baktériumokat körülvevő "védőfalat"(külső membránt) bontja le és így okoz kárt bennük.(van olyan baktérium viszont amelynek eredetileg sincs meg ez a védőfala/"páncélja" ezért az alkohol kevesebb kárt képes benne okozni)
Vannak olyan baktériumok amik elpusztulnak(a legtöbb) ezáltal és vannak olyanok, melyek csak "vegetálnak", de nem pusztulnak el.

A fertőtlenítés hatékonysága tehát függ az időtartamtól(mennyi ideig kap UV hatást a baktérium és, hogy akad-e a fény elől eltakart baktérium a folyadékban) és másik esetben az alkohol mennyiségétől(koncentrációjától). (ezért is mondják, hogy a fertőtlenítés mindig csak 99,9999%-os...)

és további részletkérdések...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 26. - 12:04:38
Válasz #8920
Nem elérhető

Koxi


Használható még a fertőtlenítő spray injekcióhoz ha lejárt(egy éve)?   ????...
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2013. Június 26. - 13:05:21
Válasz #8921
Nem elérhető

God Vazzeg


Használható még a fertőtlenítő spray injekcióhoz ha lejárt(egy éve)?   ????...

Nyugodtan   8)

2013. Június 26. - 13:20:57
Válasz #8922
Nem elérhető

Koxi


Használható még a fertőtlenítő spray injekcióhoz ha lejárt(egy éve)?   ????...

Nyugodtan   8)
:-){ Thx
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2013. Június 26. - 15:53:04
Válasz #8923
Nem elérhető

Maszat


Használható még a fertőtlenítő spray injekcióhoz ha lejárt(egy éve)?   ????...

De miért akarsz használni egy fertőtlenítőt ami már lejárt egy éve?   :D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 26. - 17:50:52
Válasz #8924
Nem elérhető

Koxi


Használható még a fertőtlenítő spray injekcióhoz ha lejárt(egy éve)?   ????...

De miért akarsz használni egy fertőtlenítőt ami már lejárt egy éve?   :D 

Mert majdnem tele van és nem veszek még egyet ha ez is teszi a dolgát. o:)
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.