2024. Május 07. - 06:34:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498864 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2013. Július 04. - 22:07:35
Válasz #8940
Nem elérhető

ninja14


Láttam múltkor egy filmet. A srác készült beadatni a szurit, és erezte,h fájni fog. Beadták, összerándult a segge, fájt is nagyon, de azért beadták. Utána ment a bal oldalra, és amikor legközelebb ment a jobbra, megint nagyon fájt a beadás. A seggébe keletkezett egy csomó, amit nem bírt kimasszírozni. Nagyjából olyan az alakja, mint a nagyujja. Ilyen henger alakban keményebb az izom. Kicsit begyulladt neki a propi, de semmi extre fájdalom. Csak csomós. Persze utána már nem akart arra az oldalra adni. Itt vége volt a filmnek. Vajon mi lehet a folytatás? Betokosodott valami? Vagy mi lehetett az???  ????...
nekem is a propi néha így csomosodott be másnapra...egy hét kell ameddig a csomó eloszlik, a csomó nem fájt szal én adtam a a csomó mellé mert már másik felem is szétvolt gyulladva...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Július 04. - 22:08:58
Válasz #8941
Nem elérhető

Maszat


kis buzi Dino, a szar is vigyázzba állt bennem!  ;D  Még soha nem láttam ilyen filmet.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 04. - 23:54:18
Válasz #8942
Nem elérhető

dino


kis buzi Dino, a szar is vigyázzba állt bennem!  ;D  Még soha nem láttam ilyen filmet.
sci-fi lesz ha meguszod a betokosodast mondjuk egy hetig, laz mellett eleg komoly halucinacioi voltak egyik ismerosomnek a vegere.. aztan egy het utan ment el kivagatni. na az volt a horror. nem vagom te milyen filmeket birsz
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 05. - 06:05:17
Válasz #8943
Nem elérhető

egyvicc


kis buzi Dino, a szar is vigyázzba állt bennem!  ;D  Még soha nem láttam ilyen filmet.
sci-fi lesz ha meguszod a betokosodast mondjuk egy hetig, laz mellett eleg komoly halucinacioi voltak egyik ismerosomnek a vegere.. aztan egy het utan ment el kivagatni. na az volt a horror. nem vagom te milyen filmeket birsz

személyesen a szomszéd macskájánál láttam hasonlót propitól , de ő okos volt  ****)  és gyorsan elment sebészetre és ott valami fémtartalmu kenőccsel bekenték majd jól leragasztották neki ,valamint fagyasztott zöldborson ült sokat  ;D azt hiszem 3X kellett visszamenni kötést cserélni. utána minden renben volt

2013. Július 05. - 14:27:19
Válasz #8944
Nem elérhető

Cook88


Nekem majdnem összes propitol ez van, de nekem felszívódik 1-2 nap alatt.... Kicsit kellemetlen, de valamit valamiért.... 

2013. Július 06. - 09:58:02
Válasz #8945
Nem elérhető

skb


Sziasztok, van valakinek tapasztalata a Diamon Pharmás cuccokkal? Mennyire megbízhatók? Konkrétan a Diamon Pharmas enantát-ot szeretném kipróbálni mivel sima régi Galenikás Depo-ból már nem nagyon találok eredetit és ezt ajánlották helyette.

2013. Július 08. - 19:14:49
Válasz #8946
Nem elérhető

cpggyurma


szerintem én leszek az első aki rosszat ír az ortosz metháról, de 3hete szedem napi 20mg és egyenlőre semmi és valószinű ezután se fog történni semmi   :o reméllem az enanthát lassan hatni fog ő az utolsó reményem  ;D

2013. Július 08. - 19:18:21
Válasz #8947
Nem elérhető

Maszat


az akrin metha pedig kegyetlen  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 08. - 19:24:26
Válasz #8948
Nem elérhető

cpggyurma


mennyi ment? egyébként fdl-es enát használt valaki mostanában?

2013. Július 08. - 19:41:14
Válasz #8949
Nem elérhető

Maszat


15mg, 1 hétig ment talán 30.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 08. - 20:28:09
Válasz #8950
Nem elérhető

sarti


Láttam már olyat aki használt fdl enát, neki hibátlan volt.

2013. Július 09. - 18:37:47
Válasz #8951
Nem elérhető

cpggyurma


tököm kivan! testo depom is szar lesz szerintem pedig sűrű is mégis valami szar van vele fdlben bízok

2013. Július 09. - 22:24:10
Válasz #8952
Nem elérhető

Milo


most milyen depot használsz? fdl jó lesz!
Riceman

2013. Július 10. - 18:35:04
Válasz #8953
Nem elérhető

cpggyurma


most milyen depot használsz? fdl jó lesz!

Most régi kék írasos, fehér csíkkal a nyakán, olaj sűrű pont olyan aminek lenni kell, múltkorába is ugyan ilyen volt akkor működött, most kezd hatni de nem az igazi

2013. Július 10. - 18:44:23
Válasz #8954
Nem elérhető

Maszat


Én nem értem ezeket a hatástalan szteroidokat... Vegyük pl a galenikás enákat. Az egész hamisítási folyamatban még a dobozt megszerkeszteni is nehezebb, mint az alapanyagot beszerezni! Nem értem mi értelme van hatástalan szarokat csinálni, amikor nagy tételben  kb 1 dollár 1 gramm testo ena. Amiből ugye 4db 250mg-os kijön. Nem viccelek, tényleg annyi kilós tételben! Akkor már miért nem teszik bele?!

Mondjuk gyurma Te nekem gyanus vagy, azt mondtad nem hat az ukrán metha se  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26