2024. Május 06. - 20:49:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498744 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2013. Július 11. - 15:22:29
Válasz #8985
Nem elérhető

Maszat


Tök mindegy,h a kúra alatti testsúlyhoz képest mennyi vagy kúra után. Lehet ugyan annyi is, ha lement 4kg izom, és feljött ugyanannyi zsír. Ne testömegben mérjük már. Pont,h az erezettség a kulcs. "Max nem vagyok olyan erezett" Persze, mert az izom lement, és feljött a zsír. De ugyan annyi vagy tömegben, ugyhogy no para. Az tök mellékes,h már szarul nézel ki, a kúra alatti fazonhoz képest :D  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 11. - 15:27:47
Válasz #8986
Nem elérhető

dino


Tök mindegy,h a kúra alatti testsúlyhoz képest mennyi vagy kúra után. Lehet ugyan annyi is, ha lement 4kg izom, és feljött ugyanannyi zsír. Ne testömegben mérjük már. Pont,h az erezettség a kulcs. "Max nem vagyok olyan erezett" Persze, mert az izom lement, és feljött a zsír. De ugyan annyi vagy tömegben, ugyhogy no para. Az tök mellékes,h már szarul nézel ki, a kúra alatti fazonhoz képest :D  
én nem vagyok zsírosabb semmivel, diétázok most is. mégsem vagyok eres edzésen kívül. ezt add össze gelesztás!  ;)  ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 11. - 19:42:45
Válasz #8987
Nem elérhető

sarti


hopika, móta nyomod a kúrát?

2013. Július 11. - 23:04:54
Válasz #8988
Nem elérhető

kalibra


Le a kalappal Dino, nagyon jók a meglátásaid (bár nem ez volt a véleményem rólad). Örülök, h ennyire előrelátóan gondolkozol.

2013. Július 11. - 23:42:37
Válasz #8989
Nem elérhető

dino


Le a kalappal Dino, nagyon jók a meglátásaid (bár nem ez volt a véleményem rólad). Örülök, h ennyire előrelátóan gondolkozol.
  ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 11. - 23:47:38
Válasz #8990
Nem elérhető

Maszat


csókot! csókot!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 11. - 23:56:17
Válasz #8991
Nem elérhető

dino


csókot! csókot!  ;D
latjatok sracok ezert ne nyomjatok boldit.. az ember nekiall normalisan a kuranak, aztan mire a vegehez er buzi lesz. hihetetlen.. ! :o

 ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 12. - 05:46:13
Válasz #8992
Nem elérhető

hopika


hopika, móta nyomod a kúrát?

Én csak viccelek:nem használom és nem is használtam ezeket a szereket...soha.
 :----
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Július 12. - 10:58:25
Válasz #8993
Nem elérhető

sarti


Ja bocs, félreértettem. Most látom csak a papagájod nyomja. Ő mióta?

2013. Július 12. - 11:27:31
Válasz #8994
Nem elérhető

dino


Ja bocs, félreértettem. Most látom csak a papagájod nyomja. Ő mióta?
nem tok mindegy neked ki hany hete vagy honapja nyom egy kurat? neked attol jobb lesz ha mond egy szamot? idiota.. :-/--
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 12. - 11:39:17
Válasz #8995
Nem elérhető

Maszat


Csak megkérdezte Dino. Legalább akkor ne parasztkodj, amikor nem muszáj. Csak egy ártatlan kérdés volt, mert Hopi említette,h nem most kezdte. Tudod mit, mostmár engem is érdekel!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 12. - 12:06:41
Válasz #8996
Nem elérhető

hopika


Csak megkérdezte Dino. Legalább akkor ne parasztkodj, amikor nem muszáj. Csak egy ártatlan kérdés volt, mert Hopi említette,h nem most kezdte. Tudod mit, mostmár engem is érdekel!  ;D
Mintha nem tudnád Maszti,hogy tiszta vagyok... csak az eki...  @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Július 12. - 12:13:35
Válasz #8997
Nem elérhető

Maszat


csókot! csókot!  ;D
latjatok sracok ezert ne nyomjatok boldit.. az ember nekiall normalisan a kuranak, aztan mire a vegehez er buzi lesz. hihetetlen.. ! :o

 ;D ;D ;D

Egyébként a boldenon faszán kiteljesedett a 10. hét környékén. Sokan abbahagyták a környezetembe, mondván nagyon elnyomja a tesztoszteront, meg Efit riogató írása is betett.  ;D Ha őszinte akarok lenni Én is fontolóra vettem. De aztán csak annyi volt,h 600ról visszavettem 400ra. A libidót és a hangulatomat még így is lenyomta kicsit, de megérte,h nem hagytam abba. A boldenon egy elég jó szer, sok helyen kurva drága is, nem tudom mit picsáskodtok itt. Aki kurvának áll, ne csodálkozzon ha megbasszák. A szteroidozás nem mindig a kitörő jókedvről, és libidóról szól  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 12. - 12:22:48
Válasz #8998
Nem elérhető

dino


csókot! csókot!  ;D
latjatok sracok ezert ne nyomjatok boldit.. az ember nekiall normalisan a kuranak, aztan mire a vegehez er buzi lesz. hihetetlen.. ! :o

 ;D ;D ;D

Egyébként a boldenon faszán kiteljesedett a 10. hét környékén. Sokan abbahagyták a környezetembe, mondván nagyon elnyomja a tesztoszteront, meg Efit riogató írása is betett.  ;D Ha őszinte akarok lenni Én is fontolóra vettem. De aztán csak annyi volt,h 600ról visszavettem 400ra. A libidót és a hangulatomat még így is lenyomta kicsit, de megérte,h nem hagytam abba. A boldenon egy elég jó szer, sok helyen kurva drága is, nem tudom mit picsáskodtok itt. Aki kurvának áll, ne csodálkozzon ha megbasszák. A szteroidozás nem mindig a kitörő jókedvről, és libidóról szól  ;D
de nem is az önsanyargatásról  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 12. - 13:18:37
Válasz #8999
Nem elérhető

hopika


Egyszer már lehet kipróbálom én is ezt a szteroidot,vagy micsodát...jobb mint a kóla?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!