2024. Május 06. - 21:03:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498752 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2013. Július 12. - 14:59:27
Válasz #9000
Nem elérhető

ninja14


Egyszer már lehet kipróbálom én is ezt a szteroidot,vagy micsodát...jobb mint a kóla?

áhhh én a kólát nem cserélném le semmi féle tíltott anabolikus szer miatt!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Július 12. - 15:29:37
Válasz #9001
Nem elérhető

Rebel


 Ha őszinte akarok lenni Én is fontolóra vettem. De aztán csak annyi volt,h 600ról visszavettem 400ra.

Ez az Efit mire rá nem vesz Téged ::)

2013. Július 12. - 16:57:42
Válasz #9002
Nem elérhető

Maszat


Ha őszinte akarok lenni Én is fontolóra vettem. De aztán csak annyi volt,h 600ról visszavettem 400ra.

Ez az Efit mire rá nem vesz Téged ::)

Nem az Ő írása miatt vettem vissza, hanem mert túlságosan elnyomta a tesztoszteront.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 12. - 18:03:05
Válasz #9003
Nem elérhető

Rebel


Ha őszinte akarok lenni Én is fontolóra vettem. De aztán csak annyi volt,h 600ról visszavettem 400ra.

Ez az Efit mire rá nem vesz Téged ::)

Nem az Ő írása miatt vettem vissza, hanem mert túlságosan elnyomta a tesztoszteront.
Akkor naná,hogy lesz legközelebb is előtöltés? ;D

2013. Július 12. - 19:27:02
Válasz #9004
Nem elérhető

sarti


Dino, én normálisan kérdeztem, és nem tőled, akkor nem mindegy? Hopika, így oko!

2013. Július 12. - 19:27:02
Válasz #9005
Nem elérhető

sarti


Dino:egyébként, azért kérdeztem rá, mert hallottam már pár majomról, akik éveken át nyomják a cuccot, csak az értelmére nem jöttem még rá.

2013. Július 12. - 19:31:08
Válasz #9006
Nem elérhető

Maszat


Ha őszinte akarok lenni Én is fontolóra vettem. De aztán csak annyi volt,h 600ról visszavettem 400ra.

Ez az Efit mire rá nem vesz Téged ::)

Nem az Ő írása miatt vettem vissza, hanem mert túlságosan elnyomta a tesztoszteront.
Akkor naná,hogy lesz legközelebb is előtöltés? ;D

nem, azt kihagyom! Megmondom őszintén eddig vagy nem éreztem, vagy nem figyeltem annyira oda, de most eléggé lehangoló volt a használata. Pedig régen volt,h ment 800mg is belőle. Ahogy telik az idő, folyamatosan máshogy élem meg a kúrákat. Nagyon érdekes.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 12. - 19:51:35
Válasz #9007
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyszer már lehet kipróbálom én is ezt a szteroidot,vagy micsodát...jobb mint a kóla?


 :-oD;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Július 13. - 16:12:45
Válasz #9008
Nem elérhető

cpggyurma


Dino:egyébként, azért kérdeztem rá, mert hallottam már pár majomról, akik éveken át nyomják a cuccot, csak az értelmére nem jöttem még rá.

Azok a majmok is éveken át nyomják az anyagot akik a Mr O színpadján, pózolnak és több millió ember példaképei, vagy akár a magyar versenyzők is akik komolyabb szinten vannak ők is évekig egyfolytában anyagon vannak. ha valaki azt hiszi hogy egy 2 hónapos kúrával évente komoly eredményt fog elérni az hülye! egyébként itt szokott jönni a hülye duma, hogy élsportban ok  a szteroid, de ha jól emlékszem nem is olyan rég írta már Maszat is hogy az élsportoló sem volt mindig élsportoló!

2013. Július 13. - 17:11:43
Válasz #9009
Nem elérhető

dino


Dino:egyébként, azért kérdeztem rá, mert hallottam már pár majomról, akik éveken át nyomják a cuccot, csak az értelmére nem jöttem még rá.

Azok a majmok is éveken át nyomják az anyagot akik a Mr O színpadján, pózolnak és több millió ember példaképei, vagy akár a magyar versenyzők is akik komolyabb szinten vannak ők is évekig egyfolytában anyagon vannak. ha valaki azt hiszi hogy egy 2 hónapos kúrával évente komoly eredményt fog elérni az hülye! egyébként itt szokott jönni a hülye duma, hogy élsportban ok  a szteroid, de ha jól emlékszem nem is olyan rég írta már Maszat is hogy az élsportoló sem volt mindig élsportoló!
sarti, így már értem.
 milyen példaképek? gyogyszerkazán buta paraszt a többsége.. mit értek ők el az életben, esznek szurkálnak edzenek egész nap. jobb esetben tartanak pár személyi edzést. arról meg ne is beszéljünk, hány százalékuk árul koxot vagy drogot "szabadidejében".. példaképek.. ;D ;D (tisztelet a kivetelnek!!!)
 akik ott állnak a Mr O színpadán ők a ti (mi) hobbi mennyiségeinkkel már versenyre mentek!  nemám heti többezer mg-okat bebaszkodni, hónapokon keresztül.. van akinek ez a sport ill a dopping nem való. nincs ezen mit szépíteni, vagy belátjuk, hogy kár erőlködni vele, vagy majd belátjuk akkor, amikor az orvos közli, hogy olyan kevés a spermaszám, hogy sosem lehet gyereked, vagy rákos vagy, vagy akármi.
egy jó nyári strandfazonhoz akinek nem elég minden másnap 50 mg winstrol annak nincsenek meg az alapjai a koxoláshoz.. alapok nélkül meg nem lehet építkezni!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 13. - 17:28:42
Válasz #9010
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 13. - 17:30:20
Válasz #9011
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 13. - 20:21:10
Válasz #9012
Nem elérhető

cpggyurma


Dino:egyébként, azért kérdeztem rá, mert hallottam már pár majomról, akik éveken át nyomják a cuccot, csak az értelmére nem jöttem még rá.

Azok a majmok is éveken át nyomják az anyagot akik a Mr O színpadján, pózolnak és több millió ember példaképei, vagy akár a magyar versenyzők is akik komolyabb szinten vannak ők is évekig egyfolytában anyagon vannak. ha valaki azt hiszi hogy egy 2 hónapos kúrával évente komoly eredményt fog elérni az hülye! egyébként itt szokott jönni a hülye duma, hogy élsportban ok  a szteroid, de ha jól emlékszem nem is olyan rég írta már Maszat is hogy az élsportoló sem volt mindig élsportoló!
sarti, így már értem.
 milyen példaképek? gyogyszerkazán buta paraszt a többsége.. mit értek ők el az életben, esznek szurkálnak edzenek egész nap. jobb esetben tartanak pár személyi edzést. arról meg ne is beszéljünk, hány százalékuk árul koxot vagy drogot "szabadidejében".. példaképek.. ;D ;D (tisztelet a kivetelnek!!!)
 akik ott állnak a Mr O színpadán ők a ti (mi) hobbi mennyiségeinkkel már versenyre mentek!  nemám heti többezer mg-okat bebaszkodni, hónapokon keresztül.. van akinek ez a sport ill a dopping nem való. nincs ezen mit szépíteni, vagy belátjuk, hogy kár erőlködni vele, vagy majd belátjuk akkor, amikor az orvos közli, hogy olyan kevés a spermaszám, hogy sosem lehet gyereked, vagy rákos vagy, vagy akármi.
egy jó nyári strandfazonhoz akinek nem elég minden másnap 50 mg winstrol annak nincsenek meg az alapjai a koxoláshoz.. alapok nélkül meg nem lehet építkezni!

50mg winstrol 2naponta a strand formáért? szarok a strandformára, nem azért  edzek hogy a strandon parádézzak mint egy cirkuszi majom... te meg jössz itt a mártir dumáddal ha visszább olvasok régebben te sem ezen a véleményen voltál

2013. Július 13. - 21:16:02
Válasz #9013
Nem elérhető

Rebel


Dino:egyébként, azért kérdeztem rá, mert hallottam már pár majomról, akik éveken át nyomják a cuccot, csak az értelmére nem jöttem még rá.

Azok a majmok is éveken át nyomják az anyagot akik a Mr O színpadján, pózolnak és több millió ember példaképei, vagy akár a magyar versenyzők is akik komolyabb szinten vannak ők is évekig egyfolytában anyagon vannak. ha valaki azt hiszi hogy egy 2 hónapos kúrával évente komoly eredményt fog elérni az hülye! egyébként itt szokott jönni a hülye duma, hogy élsportban ok  a szteroid, de ha jól emlékszem nem is olyan rég írta már Maszat is hogy az élsportoló sem volt mindig élsportoló!
sarti, így már értem.
 milyen példaképek? gyogyszerkazán buta paraszt a többsége.. mit értek ők el az életben, esznek szurkálnak edzenek egész nap. jobb esetben tartanak pár személyi edzést. arról meg ne is beszéljünk, hány százalékuk árul koxot vagy drogot "szabadidejében".. példaképek.. ;D ;D (tisztelet a kivetelnek!!!)
 akik ott állnak a Mr O színpadán ők a ti (mi) hobbi mennyiségeinkkel már versenyre mentek!  nemám heti többezer mg-okat bebaszkodni, hónapokon keresztül.. van akinek ez a sport ill a dopping nem való. nincs ezen mit szépíteni, vagy belátjuk, hogy kár erőlködni vele, vagy majd belátjuk akkor, amikor az orvos közli, hogy olyan kevés a spermaszám, hogy sosem lehet gyereked, vagy rákos vagy, vagy akármi.
egy jó nyári strandfazonhoz akinek nem elég minden másnap 50 mg winstrol annak nincsenek meg az alapjai a koxoláshoz.. alapok nélkül meg nem lehet építkezni!

50mg winstrol 2naponta a strand formáért? szarok a strandformára, nem azért  edzek hogy a strandon parádézzak mint egy cirkuszi majom... te meg jössz itt a mártir dumáddal ha visszább olvasok régebben te sem ezen a véleményen voltál
Ha Te versenyzőnek készülsz akkor ok.
De ha nem akkor csak arról van szó,hogy olyan genetikád legyen,hogy 8-10 éves kemény edzés után legyen rajtad tisztességes mennyiségű edzett izom amit a koksszal fokozhatsz-ha akarsz.Ehhez azért nem kell supermannek lenned.

2013. Július 13. - 23:16:54
Válasz #9014
Nem elérhető

Maszat


Használt itt már valaki olaj bázisú winstrolt?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26