2024. Május 06. - 21:58:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498765 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2013. Július 14. - 00:31:21
Válasz #9015
Nem elérhető

dino


Dino:egyébként, azért kérdeztem rá, mert hallottam már pár majomról, akik éveken át nyomják a cuccot, csak az értelmére nem jöttem még rá.

Azok a majmok is éveken át nyomják az anyagot akik a Mr O színpadján, pózolnak és több millió ember példaképei, vagy akár a magyar versenyzők is akik komolyabb szinten vannak ők is évekig egyfolytában anyagon vannak. ha valaki azt hiszi hogy egy 2 hónapos kúrával évente komoly eredményt fog elérni az hülye! egyébként itt szokott jönni a hülye duma, hogy élsportban ok  a szteroid, de ha jól emlékszem nem is olyan rég írta már Maszat is hogy az élsportoló sem volt mindig élsportoló!
sarti, így már értem.
 milyen példaképek? gyogyszerkazán buta paraszt a többsége.. mit értek ők el az életben, esznek szurkálnak edzenek egész nap. jobb esetben tartanak pár személyi edzést. arról meg ne is beszéljünk, hány százalékuk árul koxot vagy drogot "szabadidejében".. példaképek.. ;D ;D (tisztelet a kivetelnek!!!)
 akik ott állnak a Mr O színpadán ők a ti (mi) hobbi mennyiségeinkkel már versenyre mentek!  nemám heti többezer mg-okat bebaszkodni, hónapokon keresztül.. van akinek ez a sport ill a dopping nem való. nincs ezen mit szépíteni, vagy belátjuk, hogy kár erőlködni vele, vagy majd belátjuk akkor, amikor az orvos közli, hogy olyan kevés a spermaszám, hogy sosem lehet gyereked, vagy rákos vagy, vagy akármi.
egy jó nyári strandfazonhoz akinek nem elég minden másnap 50 mg winstrol annak nincsenek meg az alapjai a koxoláshoz.. alapok nélkül meg nem lehet építkezni!

50mg winstrol 2naponta a strand formáért? szarok a strandformára, nem azért  edzek hogy a strandon parádézzak mint egy cirkuszi majom... te meg jössz itt a mártir dumáddal ha visszább olvasok régebben te sem ezen a véleményen voltál
milyen mártír duma? te miről beszélsz :D én csak kifejtettem, hogy egy kis idő elteltével el lehet jutni ide is, hogy az ember rájön, hogy felesleges köröket fut, vagy edz élete végéig és minden tök szép lesz meg rózsaszín... :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 14. - 13:24:55
Válasz #9016
Nem elérhető

sarti


cpgyurma: külön dolgokról beszélünk. A majmok alatt azokat értettem, akik 2-3 év folyamatos koxolás után sincsenek sehol, csak a strandon parádéznak maximum. Nekik a cucc azért kell, hogy elkerüljék a kemény munkát, kajára szarnak, hétvégén isznak... Egy példa: úgymond modell csaj, edzés után eszi a fagyi kelyhet, odamegy a személyi edzettje: erre ezt mondja: én megtehetem, mert megy a növi. Hivatalosan versenyző, de kurvára nem példakép ilyen hozzáállással.
Dino: sajnos a mai profi élet ilyen. Nekem sem ez tetszik, ami miatt beleszerettem ebbe a sportba, az a 30-40 évvel ezelőtti testépítés. Biztos jó lehet színpadon állni, de ha nincs jó genetikád, csak hatalmas mennyiségű koxal érhetsz el valamit, az meg kérdés kinek jó? Neked tuti nem.

2013. Július 14. - 18:45:00
Válasz #9017
Nem elérhető

cpggyurma


nyugodt lehetsz hogy 30-40 éve is rendesen tele voltak nyomva rendesen a versenyzők  ;)

2013. Július 14. - 19:05:41
Válasz #9018
Nem elérhető

dino


nem feltétlen.. láttam heti 2-3* 50mg propitol u.ennyi retátol (mikor mennyit volt kedve!! betenni) meg napi 4iu növitöl olyant nőni embert, hogy nem hittem a szememnek. igaz, h jó alapjai voltak, edz már lassan 20 éve, meg versenyzett évekkel ezelőtt.. de baszki, van aki így reagál, hogy 3 hónap alatt versenyformába kerül, gyerek dózisoktól. valahol itt kezdtem belátni, hogy ez nem nekem való.  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 14. - 19:08:12
Válasz #9019
Nem elérhető

dino


Használt itt már valaki olaj bázisú winstrolt?
ha betesztelted mesélj!  ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 14. - 20:45:22
Válasz #9020
Nem elérhető

ninja14


NA ne máár....Ti még mindig koxoltok?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Július 14. - 21:20:16
Válasz #9021
Nem elérhető

sarti


Persze hogy volt bennük cucc akkor is, de a mai mennyiségeknek töredéke szerintem.

2013. Július 14. - 22:39:37
Válasz #9022
Nem elérhető

Gabe


ez mind igaz amiket írtál, de gondolom erre nem most jöttél rá. versenyzésnek semmi értelme legjobb esetbe ha nyersz kapsz egy kupát meg néhány gratulációt.ennyi. nőknek nem számít a külső, legjobb nők kis buzikkal meg gáláns nagyapókkal vannak,tisztelet a kivételnek. ezt a sportot mindenki maga miatt csinálja, csak jobb tükörbe nézni ha van egy jó forma. nem? persze felesleges olyan elvetemültnek lenni mint a versenyzők,mert ott már tényleg az van hogy kinek van több pénze, ki a bátrabb,kinek jobb a genetikája
hibbi szinten meg felesleges koxolni. ugyse marad rajtad az "izom" ami feljön.
pedi én megtartom...igaz kúrákban is minimális jön fel de az meg is marad...max nem vagy olyan erezett...én meg úgy veszem az egészet h ha nem koxolnék akkor fölösleges lenne orrba szájba nyomni a drága tápkiegeket meg a kaját, ha csak nagyon kevés hasznosul belőlük  :)
Szerintem meg ez orbitális hülyeség.
Én 17 évesen 54 kilósan kezdtem el edzeni, kihagytam 2-3 éveket is, mindig 90-95 kiló körül voltam (kb. 5-6 év elteltével), pedig sosem koxoltam.
Aztán, hogy ezt valaki nem hiszi el, azt pont leszarom, én tudom, meg a közeli ismerőseim.
Itt meg miért ne mondanám el. Akkor nekem is felesleges kiegeket szednem, mert az csak koksszal ér valamit?
Pont, hogy így van értelme, sosem szakadtam össze, persze nem volt olyan feszült izomzat, meg jött fel valamennyi zsír, de alapvetően 1-2 hónap alatt vissza tudtam a korábbi szintre jutni. Most diétázok, ezt is tisztán 97kg voltam, 89-nél járok és szeretnék egy jó fazont még a nyáron.
A baj az, hogy sok ember annyira koxcentrikus lesz, hogy azt hiszi, máshogy nem is lehet fejlődni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Július 14. - 22:44:08
Válasz #9023
Nem elérhető

Maszat


Nálam mondjuk simán fennáll az a helyzet,h egy bizonyos mennyiség alatt (4g ch\tskg) egyszerűen nem növök! És persze azt a 4 g-ot is illik minőségi ételből bevinni. 3-4 hétig megy, de utána tartani...fasznak van kedve annyit enni. És azalatt egyszerűen olyan az anyagcsere,h kiszarom. A mostani kúrám előtt kb fél évig üres voltam. Iszonyat durvákat edzettünk a haverommal, kajára is odafigyeltem, de a kúra alatti fejlődéshez hozzá sem fogható. És ha van viszonyítási alapod, szopóbb tisztán nyomni. Valóban.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 14. - 22:53:54
Válasz #9024
Nem elérhető

Gabe


Vannak szélsőséges esetek, de te is a türelmetlen kategória voltál, ezt azért tegyük hozzá.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Július 14. - 23:20:48
Válasz #9025
Nem elérhető

dino


Nálam mondjuk simán fennáll az a helyzet,h egy bizonyos mennyiség alatt (4g ch\tskg) egyszerűen nem növök! És persze azt a 4 g-ot is illik minőségi ételből bevinni. 3-4 hétig megy, de utána tartani...fasznak van kedve annyit enni. És azalatt egyszerűen olyan az anyagcsere,h kiszarom. A mostani kúrám előtt kb fél évig üres voltam. Iszonyat durvákat edzettünk a haverommal, kajára is odafigyeltem, de a kúra alatti fejlődéshez hozzá sem fogható. És ha van viszonyítási alapod, szopóbb tisztán nyomni. Valóban.
nehogymar olyan kurvanagy dolog legyen megenni naponta 4 tasak rizst.. ha raerek majd megsajnallak :DDD  egyebkent masbol is tudsz szenhidratot bevinni.. pl neked jo a durum is.. abbol meg annyi lemegy mint a szar  ;) vagy ott van meg a koles is.. lehet azert itt varialni boven
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 15. - 00:54:20
Válasz #9026
Nem elérhető

Maszat


Nálam mondjuk simán fennáll az a helyzet,h egy bizonyos mennyiség alatt (4g ch\tskg) egyszerűen nem növök! És persze azt a 4 g-ot is illik minőségi ételből bevinni. 3-4 hétig megy, de utána tartani...fasznak van kedve annyit enni. És azalatt egyszerűen olyan az anyagcsere,h kiszarom. A mostani kúrám előtt kb fél évig üres voltam. Iszonyat durvákat edzettünk a haverommal, kajára is odafigyeltem, de a kúra alatti fejlődéshez hozzá sem fogható. És ha van viszonyítási alapod, szopóbb tisztán nyomni. Valóban.
nehogymar olyan kurvanagy dolog legyen megenni naponta 4 tasak rizst.. ha raerek majd megsajnallak :DDD  egyebkent masbol is tudsz szenhidratot bevinni.. pl neked jo a durum is.. abbol meg annyi lemegy mint a szar  ;) vagy ott van meg a koles is.. lehet azert itt varialni boven

Erre csak annyit tudok mondani rosszmájúan,h:

Úgy is fogsz még koxolni!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 15. - 01:04:36
Válasz #9027
Nem elérhető

dino


Nálam mondjuk simán fennáll az a helyzet,h egy bizonyos mennyiség alatt (4g ch\tskg) egyszerűen nem növök! És persze azt a 4 g-ot is illik minőségi ételből bevinni. 3-4 hétig megy, de utána tartani...fasznak van kedve annyit enni. És azalatt egyszerűen olyan az anyagcsere,h kiszarom. A mostani kúrám előtt kb fél évig üres voltam. Iszonyat durvákat edzettünk a haverommal, kajára is odafigyeltem, de a kúra alatti fejlődéshez hozzá sem fogható. És ha van viszonyítási alapod, szopóbb tisztán nyomni. Valóban.
nehogymar olyan kurvanagy dolog legyen megenni naponta 4 tasak rizst.. ha raerek majd megsajnallak :DDD  egyebkent masbol is tudsz szenhidratot bevinni.. pl neked jo a durum is.. abbol meg annyi lemegy mint a szar  ;) vagy ott van meg a koles is.. lehet azert itt varialni boven

Erre csak annyit tudok mondani rosszmájúan,h:

Úgy is fogsz még koxolni!  ;D
nem mondom, hogy nyári strandfazon nem lesz, akár jövő nyáron is, valami kis gyerek dózissal, de jelenleg elég volt. addig pihi, melo, e46...  ;)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/320/bmw_320_cd-7033832
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 15. - 01:24:53
Válasz #9028
Nem elérhető

Maszat


Nálam mondjuk simán fennáll az a helyzet,h egy bizonyos mennyiség alatt (4g ch\tskg) egyszerűen nem növök! És persze azt a 4 g-ot is illik minőségi ételből bevinni. 3-4 hétig megy, de utána tartani...fasznak van kedve annyit enni. És azalatt egyszerűen olyan az anyagcsere,h kiszarom. A mostani kúrám előtt kb fél évig üres voltam. Iszonyat durvákat edzettünk a haverommal, kajára is odafigyeltem, de a kúra alatti fejlődéshez hozzá sem fogható. És ha van viszonyítási alapod, szopóbb tisztán nyomni. Valóban.
nehogymar olyan kurvanagy dolog legyen megenni naponta 4 tasak rizst.. ha raerek majd megsajnallak :DDD  egyebkent masbol is tudsz szenhidratot bevinni.. pl neked jo a durum is.. abbol meg annyi lemegy mint a szar  ;) vagy ott van meg a koles is.. lehet azert itt varialni boven

Erre csak annyit tudok mondani rosszmájúan,h:

Úgy is fogsz még koxolni!  ;D
nem mondom, hogy nyári strandfazon nem lesz, akár jövő nyáron is, valami kis gyerek dózissal, de jelenleg elég volt. addig pihi, melo, e46...  ;)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/320/bmw_320_cd-7033832

Off

Én a helyedben Svájcból vagy Németországból hoznék be. Nagyon kevéssel eljárnak, 5-6 lityivel. Ültem chipesbe, ami 170-180paci körül volt, és baszott jó volt. Várok egy nagyobb összeget, abból szeretnék majd behozni, de eladásra.  2002-es évjárat (euro 4 es mocival ,ha jól emlékszem) már 1-1.4milla körül NAGYON JÓ állapotúakat tudsz behozni!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 15. - 13:22:07
Válasz #9029
Nem elérhető

Fuji


Nálam mondjuk simán fennáll az a helyzet,h egy bizonyos mennyiség alatt (4g ch\tskg) egyszerűen nem növök! És persze azt a 4 g-ot is illik minőségi ételből bevinni. 3-4 hétig megy, de utána tartani...fasznak van kedve annyit enni. És azalatt egyszerűen olyan az anyagcsere,h kiszarom. A mostani kúrám előtt kb fél évig üres voltam. Iszonyat durvákat edzettünk a haverommal, kajára is odafigyeltem, de a kúra alatti fejlődéshez hozzá sem fogható. És ha van viszonyítási alapod, szopóbb tisztán nyomni. Valóban.
nehogymar olyan kurvanagy dolog legyen megenni naponta 4 tasak rizst.. ha raerek majd megsajnallak :DDD  egyebkent masbol is tudsz szenhidratot bevinni.. pl neked jo a durum is.. abbol meg annyi lemegy mint a szar  ;) vagy ott van meg a koles is.. lehet azert itt varialni boven

Erre csak annyit tudok mondani rosszmájúan,h:

Úgy is fogsz még koxolni!  ;D
nem mondom, hogy nyári strandfazon nem lesz, akár jövő nyáron is, valami kis gyerek dózissal, de jelenleg elég volt. addig pihi, melo, e46...  ;)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/320/bmw_320_cd-7033832

Off

Én a helyedben Svájcból vagy Németországból hoznék be. Nagyon kevéssel eljárnak, 5-6 lityivel. Ültem chipesbe, ami 170-180paci körül volt, és baszott jó volt. Várok egy nagyobb összeget, abból szeretnék majd behozni, de eladásra.  2002-es évjárat (euro 4 es mocival ,ha jól emlékszem) már 1-1.4milla körül NAGYON JÓ állapotúakat tudsz behozni!
Annyit tennek hozza hogy ha varosi kozlekedesre hasznalod akkor inkabb a benzines. Ha hosszutav akkor dizel.  A szervizkoltsegen megsporolod a a benzin kulonbozetet. Tapasztalatbol mondom.