2024. Május 06. - 14:34:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498645 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2013. Július 15. - 14:13:07
Válasz #9030
Nem elérhető

dino


Nálam mondjuk simán fennáll az a helyzet,h egy bizonyos mennyiség alatt (4g ch\tskg) egyszerűen nem növök! És persze azt a 4 g-ot is illik minőségi ételből bevinni. 3-4 hétig megy, de utána tartani...fasznak van kedve annyit enni. És azalatt egyszerűen olyan az anyagcsere,h kiszarom. A mostani kúrám előtt kb fél évig üres voltam. Iszonyat durvákat edzettünk a haverommal, kajára is odafigyeltem, de a kúra alatti fejlődéshez hozzá sem fogható. És ha van viszonyítási alapod, szopóbb tisztán nyomni. Valóban.
nehogymar olyan kurvanagy dolog legyen megenni naponta 4 tasak rizst.. ha raerek majd megsajnallak :DDD  egyebkent masbol is tudsz szenhidratot bevinni.. pl neked jo a durum is.. abbol meg annyi lemegy mint a szar  ;) vagy ott van meg a koles is.. lehet azert itt varialni boven

Erre csak annyit tudok mondani rosszmájúan,h:

Úgy is fogsz még koxolni!  ;D
nem mondom, hogy nyári strandfazon nem lesz, akár jövő nyáron is, valami kis gyerek dózissal, de jelenleg elég volt. addig pihi, melo, e46...  ;)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/320/bmw_320_cd-7033832

Off

Én a helyedben Svájcból vagy Németországból hoznék be. Nagyon kevéssel eljárnak, 5-6 lityivel. Ültem chipesbe, ami 170-180paci körül volt, és baszott jó volt. Várok egy nagyobb összeget, abból szeretnék majd behozni, de eladásra.  2002-es évjárat (euro 4 es mocival ,ha jól emlékszem) már 1-1.4milla körül NAGYON JÓ állapotúakat tudsz behozni!
jah, tudom, a melom az ausztriában lesz, szóval 90%, hogy kint veszem. de inkább 2003-2004 körüliben gondolkozom, és mindenképp coupe-ban. juteszembe, van egy eladó 2006-os 3 ajtós 1.3-as yarisom.. valaki megvehetné :))))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 15. - 14:14:45
Válasz #9031
Nem elérhető

dino


Nálam mondjuk simán fennáll az a helyzet,h egy bizonyos mennyiség alatt (4g ch\tskg) egyszerűen nem növök! És persze azt a 4 g-ot is illik minőségi ételből bevinni. 3-4 hétig megy, de utána tartani...fasznak van kedve annyit enni. És azalatt egyszerűen olyan az anyagcsere,h kiszarom. A mostani kúrám előtt kb fél évig üres voltam. Iszonyat durvákat edzettünk a haverommal, kajára is odafigyeltem, de a kúra alatti fejlődéshez hozzá sem fogható. És ha van viszonyítási alapod, szopóbb tisztán nyomni. Valóban.
nehogymar olyan kurvanagy dolog legyen megenni naponta 4 tasak rizst.. ha raerek majd megsajnallak :DDD  egyebkent masbol is tudsz szenhidratot bevinni.. pl neked jo a durum is.. abbol meg annyi lemegy mint a szar  ;) vagy ott van meg a koles is.. lehet azert itt varialni boven

Erre csak annyit tudok mondani rosszmájúan,h:

Úgy is fogsz még koxolni!  ;D
nem mondom, hogy nyári strandfazon nem lesz, akár jövő nyáron is, valami kis gyerek dózissal, de jelenleg elég volt. addig pihi, melo, e46...  ;)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/320/bmw_320_cd-7033832

Off

Én a helyedben Svájcból vagy Németországból hoznék be. Nagyon kevéssel eljárnak, 5-6 lityivel. Ültem chipesbe, ami 170-180paci körül volt, és baszott jó volt. Várok egy nagyobb összeget, abból szeretnék majd behozni, de eladásra.  2002-es évjárat (euro 4 es mocival ,ha jól emlékszem) már 1-1.4milla körül NAGYON JÓ állapotúakat tudsz behozni!
Annyit tennek hozza hogy ha varosi kozlekedesre hasznalod akkor inkabb a benzines. Ha hosszutav akkor dizel.  A szervizkoltsegen megsporolod a a benzin kulonbozetet. Tapasztalatbol mondom.
hosszitav, nem veletlenul akarom lecserelni a mostanit.. eljarok vele varosban max 6.5-el orszaguton 4.7-52. csak ugye autopalyazni, meg 4-5 órakat kocsiban tolteni nem alkalmas.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 15. - 14:54:47
Válasz #9032
Nem elérhető

dino


Nálam mondjuk simán fennáll az a helyzet,h egy bizonyos mennyiség alatt (4g ch\tskg) egyszerűen nem növök! És persze azt a 4 g-ot is illik minőségi ételből bevinni. 3-4 hétig megy, de utána tartani...fasznak van kedve annyit enni. És azalatt egyszerűen olyan az anyagcsere,h kiszarom. A mostani kúrám előtt kb fél évig üres voltam. Iszonyat durvákat edzettünk a haverommal, kajára is odafigyeltem, de a kúra alatti fejlődéshez hozzá sem fogható. És ha van viszonyítási alapod, szopóbb tisztán nyomni. Valóban.
nehogymar olyan kurvanagy dolog legyen megenni naponta 4 tasak rizst.. ha raerek majd megsajnallak :DDD  egyebkent masbol is tudsz szenhidratot bevinni.. pl neked jo a durum is.. abbol meg annyi lemegy mint a szar  ;) vagy ott van meg a koles is.. lehet azert itt varialni boven

Erre csak annyit tudok mondani rosszmájúan,h:

Úgy is fogsz még koxolni!  ;D
nem mondom, hogy nyári strandfazon nem lesz, akár jövő nyáron is, valami kis gyerek dózissal, de jelenleg elég volt. addig pihi, melo, e46...  ;)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/320/bmw_320_cd-7033832

Off

Én a helyedben Svájcból vagy Németországból hoznék be. Nagyon kevéssel eljárnak, 5-6 lityivel. Ültem chipesbe, ami 170-180paci körül volt, és baszott jó volt. Várok egy nagyobb összeget, abból szeretnék majd behozni, de eladásra.  2002-es évjárat (euro 4 es mocival ,ha jól emlékszem) már 1-1.4milla körül NAGYON JÓ állapotúakat tudsz behozni!
Annyit tennek hozza hogy ha varosi kozlekedesre hasznalod akkor inkabb a benzines. Ha hosszutav akkor dizel.  A szervizkoltsegen megsporolod a a benzin kulonbozetet. Tapasztalatbol mondom.

hosszutav, nem veletlenul akarom lecserelni a mostanit.. eljarok vele varosban max 6.5-el orszaguton 4.7-52. csak ugye autopalyazni, meg 4-5 órakat kocsiban tolteni nem alkalmas.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 18. - 23:23:20
Válasz #9033
Nem elérhető

kalibra


Venaject stanazolol 75mg/ml... 2 hete megy, azóta nagyon taknyos vagyok és nem múlik napi 8000mg. C mellett sem. Lehetséges, h ettől? Nem fáztam meg, nem vagyok allergiás és nem toltam satnát még.

2013. Július 19. - 13:16:19
Válasz #9034
Nem elérhető

sarti


Használt valakinek valamilyen ismerőse Alpha Pharma cuccokat mostanában? Mik a tapasztalatok?

2013. Július 19. - 17:19:49
Válasz #9035
Nem elérhető

kalibra


Az ismerősöm által használt propi jó.

2013. Július 19. - 19:36:43
Válasz #9036
Nem elérhető

try2bebig


Venaject stanazolol 75mg/ml... 2 hete megy, azóta nagyon taknyos vagyok és nem múlik napi 8000mg. C mellett sem. Lehetséges, h ettől? Nem fáztam meg, nem vagyok allergiás és nem toltam satnát még.

Winstroltól még nem hallottam. Trentől viszont annál inkább.

2013. Július 19. - 21:17:18
Válasz #9037
Nem elérhető

dred


Venaject stanazolol 75mg/ml... 2 hete megy, azóta nagyon taknyos vagyok és nem múlik napi 8000mg. C mellett sem. Lehetséges, h ettől? Nem fáztam meg, nem vagyok allergiás és nem toltam satnát még.

Winstroltól még nem hallottam. Trentől viszont annál inkább.

Minden szteroid nullázza az immunrendszert. Talán a nandrolon nem.

2013. Július 21. - 11:07:55
Válasz #9038
Nem elérhető

dino


Venaject stanazolol 75mg/ml... 2 hete megy, azóta nagyon taknyos vagyok és nem múlik napi 8000mg. C mellett sem. Lehetséges, h ettől? Nem fáztam meg, nem vagyok allergiás és nem toltam satnát még.

Winstroltól még nem hallottam. Trentől viszont annál inkább.

Minden szteroid nullázza az immunrendszert. Talán a nandrolon nem.
mindenki ezt mondja. a tapasztalat nálam kurvára az ellenkezőjét mutatja. ürülésnél vannak gázok..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 21. - 11:09:18
Válasz #9039
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 21. - 16:42:18
Válasz #9040
Nem elérhető

Cook88


Honnan tudom hogy műteni kell a seggem?:) Kb 5 napja bedagadt  bal oldal legalább 2-3 centivel nagyobb leülni is nehézkes mert rohadtul fáj propi winy megy.. valakinek esetleg volt már hasonló?

2013. Július 21. - 18:23:47
Válasz #9041
Nem elérhető

dino


Honnan tudom hogy műteni kell a seggem?:) Kb 5 napja bedagadt  bal oldal legalább 2-3 centivel nagyobb leülni is nehézkes mert rohadtul fáj propi winy megy.. valakinek esetleg volt már hasonló?
winstrol gyulladt? láz, ross közérzet, pirosodás van?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 21. - 18:24:34
Válasz #9042
Nem elérhető

dino


Maszat, kaptál Fbon privát üzit. lekötelezne ha válaszolnál.  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 21. - 18:54:28
Válasz #9043
Nem elérhető

Apród


szerintem várj vele egy-két hetet, felszívódik az..ha elmész a kórházba biztosan kivágják, haverom egy hetet feküdt kitömött seggel..nem szép látvány, gondolom az élmény se jó...:D

2013. Július 21. - 20:34:30
Válasz #9044
Nem elérhető

Cook88


Honnan tudom hogy műteni kell a seggem?:) Kb 5 napja bedagadt  bal oldal legalább 2-3 centivel nagyobb leülni is nehézkes mert rohadtul fáj propi winy megy.. valakinek esetleg volt már hasonló?
winstrol gyulladt? láz, ross közérzet, pirosodás van?

Nem tudom mi gyulladt de lehet hogy wini rossz közérzet elég csúnyán meg van néha napján nagyon rám jön fekszek a ágyba gyengeség mitha beteglennék de közbe mégse mert terembe olyan sulyokkal megy hogy diéta ellenére még emelek is a súlyokon még várok 1 hetet biztos ha nem javul akkor meg kérdezek valami orvost, de csak végső esetbe szeretném vágatni. Láz és pirosodás nincs