2024. Május 06. - 12:56:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498619 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

2013. Július 22. - 00:57:44
Válasz #9045
Nem elérhető

dino


Honnan tudom hogy műteni kell a seggem?:) Kb 5 napja bedagadt  bal oldal legalább 2-3 centivel nagyobb leülni is nehézkes mert rohadtul fáj propi winy megy.. valakinek esetleg volt már hasonló?
winstrol gyulladt? láz, ross közérzet, pirosodás van?

Nem tudom mi gyulladt de lehet hogy wini rossz közérzet elég csúnyán meg van néha napján nagyon rám jön fekszek a ágyba gyengeség mitha beteglennék de közbe mégse mert terembe olyan sulyokkal megy hogy diéta ellenére még emelek is a súlyokon még várok 1 hetet biztos ha nem javul akkor meg kérdezek valami orvost, de csak végső esetbe szeretném vágatni. Láz és pirosodás nincs
tele vagy ne csodalkozz h furan erzed magad, meg erosodsz dieta kozbe :DDD ha nem vagy lazas meg nincs bepirosodva, elkemenyedve akkor nem gaz.. de azert illene tudnod mit hova szursz, meg h melyik anyag gyulladt be..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 22. - 01:52:59
Válasz #9046
Nem elérhető

Cook88


Honnan tudom hogy műteni kell a seggem?:) Kb 5 napja bedagadt  bal oldal legalább 2-3 centivel nagyobb leülni is nehézkes mert rohadtul fáj propi winy megy.. valakinek esetleg volt már hasonló?
winstrol gyulladt? láz, ross közérzet, pirosodás van?

Nem tudom mi gyulladt de lehet hogy wini rossz közérzet elég csúnyán meg van néha napján nagyon rám jön fekszek a ágyba gyengeség mitha beteglennék de közbe mégse mert terembe olyan sulyokkal megy hogy diéta ellenére még emelek is a súlyokon még várok 1 hetet biztos ha nem javul akkor meg kérdezek valami orvost, de csak végső esetbe szeretném vágatni. Láz és pirosodás nincs
tele vagy ne csodalkozz h furan erzed magad, meg erosodsz dieta kozbe :DDD ha nem vagy lazas meg nincs bepirosodva, elkemenyedve akkor nem gaz.. de azert illene tudnod mit hova szursz, meg h melyik anyag gyulladt be..

Köszi a választ! Én inkább a propira szavaznék hogy az gyuladt be mert az eddig is begyuladtt csak kis ujj nagyságú volt.

2013. Július 22. - 14:05:15
Válasz #9047
Nem elérhető

dino


Honnan tudom hogy műteni kell a seggem?:) Kb 5 napja bedagadt  bal oldal legalább 2-3 centivel nagyobb leülni is nehézkes mert rohadtul fáj propi winy megy.. valakinek esetleg volt már hasonló?
winstrol gyulladt? láz, ross közérzet, pirosodás van?

Nem tudom mi gyulladt de lehet hogy wini rossz közérzet elég csúnyán meg van néha napján nagyon rám jön fekszek a ágyba gyengeség mitha beteglennék de közbe mégse mert terembe olyan sulyokkal megy hogy diéta ellenére még emelek is a súlyokon még várok 1 hetet biztos ha nem javul akkor meg kérdezek valami orvost, de csak végső esetbe szeretném vágatni. Láz és pirosodás nincs
tele vagy ne csodalkozz h furan erzed magad, meg erosodsz dieta kozbe :DDD ha nem vagy lazas meg nincs bepirosodva, elkemenyedve akkor nem gaz.. de azert illene tudnod mit hova szursz, meg h melyik anyag gyulladt be..

Köszi a választ! Én inkább a propira szavaznék hogy az gyuladt be mert az eddig is begyuladtt csak kis ujj nagyságú volt.
tök steril lehet... melyik gyártó?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 22. - 18:18:55
Válasz #9048
Nem elérhető

sarti


Ugye nem szívtad egybe a kettőt? Hallottam ilyen embert, winit egybeszívta propival, és csodálkozott hogy begyulladt mint az állat.

2013. Július 22. - 22:11:23
Válasz #9049
Nem elérhető

dino


Ugye nem szívtad egybe a kettőt? Hallottam ilyen embert, winit egybeszívta propival, és csodálkozott hogy begyulladt mint az állat.
ennyire hulye nem lehet vki..  :o :o :o
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 22. - 22:29:53
Válasz #9050
Nem elérhető

Milo


nem csak a sterilitástól függ,propi szokott gyulladni feltéve ha tényleg 100mg/ml van benne. 50mg/ml-es dózisnál valszeg nem gyulladna.
kutyám össze szoktam szívni npp-vel és nincs gond
Riceman

2013. Július 23. - 22:23:08
Válasz #9051
Nem elérhető

dred


nem csak a sterilitástól függ,propi szokott gyulladni feltéve ha tényleg 100mg/ml van benne. 50mg/ml-es dózisnál valszeg nem gyulladna.
kutyám össze szoktam szívni npp-vel és nincs gond
Olajost az olajossal nem is akkora gond összeszívni, de olajost a vizessel??!!!

2013. Július 24. - 19:42:40
Válasz #9052
Nem elérhető

kemi


Használt itt már valaki olaj bázisú winstrolt?

én, Real pain-t

2013. Július 24. - 20:10:47
Válasz #9053
Nem elérhető

dino


Használt itt már valaki olaj bázisú winstrolt?

én, Real pain-t
 az nem winstrol..
sorry elneztem. de az vizes nem?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 24. - 20:16:21
Válasz #9054
Nem elérhető

dino


a kúúúrva életbe.. 5 perce az FDL honlapját nézegetem, és álmodozok..  :-)->  :-)!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Július 24. - 22:03:02
Válasz #9055
Nem elérhető

Milo


 így van FDL a legjobb márka. real pain jó hogy vizes. nem tudom  honnan veszitek  hogy olajos
Riceman

2013. Július 24. - 22:50:29
Válasz #9056
Nem elérhető

ninja14


így van FDL a legjobb márka. real pain jó hogy vizes. nem tudom  honnan veszitek  hogy olajos
szerintem már a newyorkpharma  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Július 25. - 10:29:34
Válasz #9057
Nem elérhető

Maszat


így van FDL a legjobb márka. real pain jó hogy vizes. nem tudom  honnan veszitek  hogy olajos
szerintem már a newyorkpharma  ;D

semmi köze a kettőnek egymáshoz. a beszállító próbálja elhitetni,h ez lett belőle.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 25. - 15:29:16
Válasz #9058
Nem elérhető

sarti


Szerintetek melyik a jobb megoldás: kúra után vagyok egy héttel, megy az utókúra (múlt pénteken ment az utolsó propi). Többen mondták, hogy pihenjek egy hetet, jobban járok, sokkal hamarabb rendbe jön a szervezet, ha hagyom regenerálódni, viszont a másik, az alap szisztéma: az edzés növeli a tesztó és a növekedési hormon kibocsájtást is, plusz stimulálom az izmokat, így jobb edzeni ilyenkor. Ki mit mond?

2013. Július 25. - 19:04:48
Válasz #9059
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintetek melyik a jobb megoldás: kúra után vagyok egy héttel, megy az utókúra (múlt pénteken ment az utolsó propi). Többen mondták, hogy pihenjek egy hetet, jobban járok, sokkal hamarabb rendbe jön a szervezet, ha hagyom regenerálódni, viszont a másik, az alap szisztéma: az edzés növeli a tesztó és a növekedési hormon kibocsájtást is, plusz stimulálom az izmokat, így jobb edzeni ilyenkor. Ki mit mond?

Semmiképp se pihennék, mivel kúra után magas a kortizol. Mondjuk ebben a témában én is kíváncsi lennék mások véleményére is, mert pro és kontra is lehetne ezt véleményezni  :-}