2024. Május 06. - 21:13:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498756 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2013. Augusztus 01. - 21:40:08
Válasz #9075
Nem elérhető

Flanigan


 Injekcióknál nem féltek, hogy esetleg van benne valami vírus, pl hepatisis, hiv...?
Tudom, ha nem biztos a forrás meg se kell venni, de ami nem gyógyszertári, az egyik se biztos.
Vagy például, amit drugs bunny emleget egy videoban, hogy sima étolaj van az üvegben?
Ez egy ilyen játék? lesz ami lesz? :) (még nem használtam injekcióst, csak belegondoltam)

2013. Augusztus 03. - 15:48:16
Válasz #9076
Nem elérhető

ralf21


ÜDv.
Valaki tudna segíteni hogy mik azok a Drosta-k és primók (gondolok itt márkára) amik mostanában beváltak..?
Köszi

2013. Augusztus 03. - 18:46:21
Válasz #9077
Nem elérhető

ninja14


Injekcióknál nem féltek, hogy esetleg van benne valami vírus, pl hepatisis, hiv...?
Tudom, ha nem biztos a forrás meg se kell venni, de ami nem gyógyszertári, az egyik se biztos.
Vagy például, amit drugs bunny emleget egy videoban, hogy sima étolaj van az üvegben?
Ez egy ilyen játék? lesz ami lesz? :) (még nem használtam injekcióst, csak belegondoltam)
Akkor ne is használj! Hidd el nem neked való!  ;D ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 03. - 20:51:10
Válasz #9078
Nem elérhető

draw


Injekcióknál nem féltek, hogy esetleg van benne valami vírus, pl hepatisis, hiv...?
Tudom, ha nem biztos a forrás meg se kell venni, de ami nem gyógyszertári, az egyik se biztos.
Vagy például, amit drugs bunny emleget egy videoban, hogy sima étolaj van az üvegben?
Ez egy ilyen játék? lesz ami lesz? :) (még nem használtam injekcióst, csak belegondoltam)

Ezek a veszélyek akár egy orális kielégülés során is fennállnak. De hát azt is szeretjük mint a koxot, az élet már csak egy ilyen veszélyes játék. :D

2013. Augusztus 03. - 23:51:48
Válasz #9079
Nem elérhető

valdens


Üdv.
Az lenne a kérdésem, hogy piciny hazánkban az Andriol testocaps-on, a Retabolil-injekción és a Nebido injekción kívül milyen orális/im tesztoszteron-származékok vannak még forgalomban (tehát kizárólag az érdekel, ami patikában beszerezhető)?

2013. Augusztus 06. - 01:11:32
Válasz #9080
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Augusztus 06. - 09:43:10
Válasz #9081
Nem elérhető

Rebel



2013. Augusztus 06. - 10:17:14
Válasz #9082
Nem elérhető

dino


dehogy, csak unatkoztam az este:) tavol all tolem a szenvedes... nem jut eszembe minden edzes minden perceben, h televerem magam.. ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Augusztus 07. - 11:05:10
Válasz #9083
Nem elérhető

Judgement


Sziasztok! Most szeretném elkezdeni az első stana kúrámat, eddig semmiféle szteroidot nem nyomtam eddig és szeretnék egy kis segítséget kérni az adagolásról meg a levezetésről. Genesis 100 szemes stanát fogok szedni és azt szeretném tudni, hogy piramisszerűen építsem fel a kúrát vagy rendesen, napi hány szemet szedjek és mikor(edzés előtt, után vagy esetleg lefekvés előtt, felkelés után...)? Olvasgattam és olyat találtam, hogy májvédőt érdemes közben szedni meg levezetés képp zita vagy provi és azt is, hogyan? Rögtön kúra után? Meddig és mennyit?
Jelenleg 75kg vagyok és 18 éves rengeteget eszek 1 éve nyomom a kondit rendesen és 55kg-ról inultam ectomorph testalkatom volt, étkezés rendben van... van megfelelő fehérje és ch bevétel is+napi 2 turmixot iszok , a negatív kommenteket megértem... tudom, hogy kéne várni ezzel meg ilyenek, de csak 1 kúrát szeretnék csinálni és azt legalább rendesen.
Előre is köszönöm a segítséget! :)

2013. Augusztus 08. - 14:03:44
Válasz #9084
Nem elérhető

eo2eo


 ?:-/
Ha azt mondom, Desma Winstrol, ti azt mondjatok:

a, tuti kamu #:-)
b, csak es kizarolag hamis lehet
c, jol atbasztak :-)!
d, ha eredetinek tunik rajta minden, es isten is veled van, lehet igazit kaptal (:-)

Varom a valaszaitokat :D Esetleg ha van koztunk profi diagnoszta, akkor lehet kepet is csatolok. ( Jelentkezok ? :P )

2013. Augusztus 08. - 14:11:01
Válasz #9085
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok! Most szeretném elkezdeni az első stana kúrámat, eddig semmiféle szteroidot nem nyomtam eddig és szeretnék egy kis segítséget kérni az adagolásról meg a levezetésről. Genesis 100 szemes stanát fogok szedni és azt szeretném tudni, hogy piramisszerűen építsem fel a kúrát vagy rendesen, napi hány szemet szedjek és mikor(edzés előtt, után vagy esetleg lefekvés előtt, felkelés után...)? Olvasgattam és olyat találtam, hogy májvédőt érdemes közben szedni meg levezetés képp zita vagy provi és azt is, hogyan? Rögtön kúra után? Meddig és mennyit?
Jelenleg 75kg vagyok és 18 éves rengeteget eszek 1 éve nyomom a kondit rendesen és 55kg-ról inultam ectomorph testalkatom volt, étkezés rendben van... van megfelelő fehérje és ch bevétel is+napi 2 turmixot iszok , a negatív kommenteket megértem... tudom, hogy kéne várni ezzel meg ilyenek, de csak 1 kúrát szeretnék csinálni és azt legalább rendesen.
Előre is köszönöm a segítséget! :)

Nincs egy kura... Csak elso kura van. :D

Hulyeseg a piramis, kezdj nyugodtan napi 4 szemmel ( ha 10mg-os ), en 3tol  kb. semmit nem ereztem... ( sulyunk azonos kb, csak en idosebb vagyok ) Majvedo mehet,artani nem art.

Amit kaptam tippet a szedeshez az az, hogy a napi adag nagyobbik reszet reggel erdemes bevenni hogy ejszaka nyugodtabb legyen az alvas...

Szerintem kura utan clomidot hasznalj inkabb, 50 mg/nap 3-4 hetig mondjuk 1-2 nappal az utolso szem utan ( elvileg 1 nap is eleg, en azert varnek 2-t, annyi ido alatt sok katabolizmus nem tortenik... )

A dietat tartsd szigoruan, meg fogod latni , hogy 90%ban ugyis azon mulik az egesz, hogy mit eszel...

udv

2013. Augusztus 08. - 20:30:02
Válasz #9086
Nem elérhető

draw


?:-/
Ha azt mondom, Desma Winstrol, ti azt mondjatok:

a, tuti kamu #:-)
b, csak es kizarolag hamis lehet
c, jol atbasztak :-)!
d, ha eredetinek tunik rajta minden, es isten is veled van, lehet igazit kaptal (:-)

Varom a valaszaitokat :D Esetleg ha van koztunk profi diagnoszta, akkor lehet kepet is csatolok. ( Jelentkezok ? :P )

Jelöljük meg a c-t.   ;D

2013. Augusztus 08. - 20:46:05
Válasz #9087
Nem elérhető

ninja14


Látom, h a koxtörvény ellnére is csak ezt az egy topicot nézitek! :-/-
egy kis off de ide is beteszem...

A Kuszkusz használható diétában? ki tolta már valami tapasztalatok könnyen emészthető?  /7%
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 08. - 22:27:43
Válasz #9088
Nem elérhető

kemi


Látom, h a koxtörvény ellnére is csak ezt az egy topicot nézitek! :-/-
egy kis off de ide is beteszem...

A Kuszkusz használható diétában? ki tolta már valami tapasztalatok könnyen emészthet??  /7%


imádtam diétában, szerintem simán jó, (fehér rizs alatt van a GI-je) sok salátával meg csibemellel :nyamii:
(olyan mint a tejbedara, ha jól eltalálod a víz mennyiségét)

2013. Augusztus 09. - 19:29:49
Válasz #9089
Nem elérhető

Maszat


?:-/
Ha azt mondom, Desma Winstrol, ti azt mondjatok:

a, tuti kamu #:-)
b, csak es kizarolag hamis lehet
c, jol atbasztak :-)!
d, ha eredetinek tunik rajta minden, es isten is veled van, lehet igazit kaptal (:-)

Varom a valaszaitokat :D Esetleg ha van koztunk profi diagnoszta, akkor lehet kepet is csatolok. ( Jelentkezok ? :P )

Azokba is szokott lenni egy kis stana, szóval nyugi. Használtam Én is régebben, és nekem jó volt. Életem legszárazabb fazonja volt az akkori. Pedig olyan boldenont használtam amire tollal volt írva,h boldenon, meg a gagyi paki szuszikat, meg desma winit. 'Oszt mégis hatottak  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26