2024. Május 06. - 17:37:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2013. Augusztus 28. - 09:51:11
Válasz #9150
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezt az egyet szeretem én is abban, ha valaki naturálban/ félnaturálban  ;D edz, hogy sohasem zuhan annyira össze. A túl magas hormon szinteken épített izom megtartásához igen magas hormon szintre van szükség. Nyilván sokkal jobban néz ki az az izomzat, mind tömegre, mind érettségre, csak hát megtartani....
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 28. - 11:21:45
Válasz #9151
Nem elérhető

Maszat


Nem megtartani, mutogatni kell!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 28. - 14:06:11
Válasz #9152
Nem elérhető

ninja14


Nem megtartani, mutogatni kell!  ;D
ott a pont  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 28. - 17:09:50
Válasz #9153
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 28. - 20:29:05
Válasz #9154
Nem elérhető

cpggyurma


Végre találtam egy enát ami azt hozza amit vártam t?lle, nem fogok reklámozni az új törvény miatt annyit árulok el hogy F bet?vel kezd?dik és DL el végz?dik :)


2013. Augusztus 29. - 00:56:44
Válasz #9155
Nem elérhető

dino


Végre találtam egy enát ami azt hozza amit vártam t?lle, nem fogok reklámozni az új törvény miatt annyit árulok el hogy F bet?vel kezd?dik és DL el végz?dik :)


meglep?.... (?)  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Augusztus 29. - 11:59:11
Válasz #9156
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 29. - 12:16:05
Válasz #9157
Nem elérhető

Maszat


Nem megtartani, mutogatni kell!  ;D
ott a pont  ;D
Két agyas. ;D

Miért, most ?szintén... mit kellene vele csinálni?  ;D Amikor az ember tudja,h csak ideig óráig tartja meg. Bedugni pulóver alá? Vagy jön majd az engem nem érdekel mások mit mondanak, magamnak akarok tetszeni pulcsi alatt szövegek? Ugyanmár  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 29. - 14:27:56
Válasz #9158
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem megtartani, mutogatni kell!  ;D
ott a pont  ;D
Két agyas. ;D

Miért, most ?szintén... mit kellene vele csinálni?  ;D Amikor az ember tudja,h csak ideig óráig tartja meg. Bedugni pulóver alá? Vagy jön majd az engem nem érdekel mások mit mondanak, magamnak akarok tetszeni pulcsi alatt szövegek? Ugyanmár  ;D
Miért nem így van?

2 pulóver a strandon is....ne legyél álszent  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 29. - 18:54:18
Válasz #9159
Nem elérhető

Gabe


Engem már régóta nem érdekel mások véleménye, magam miatt edzek.
Hogy tetszik, nem tetszik másnak, vagy véleményt mond-e róla, egyáltalán nem foglalkoztat.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 29. - 19:44:18
Válasz #9160
Nem elérhető

Maszat


Légyszíves ezt a dumát tartogassátok a lelkiismereteteknek, vagy akinek akarjátok. Köszi.   Majd pont nem fog foglalkoztatni egy id? után senkit,h egy csaj mit gondol ha rátok néz... ezt egyszer?en nem tudom elhinni. Nem az emberek, id?sek, gyerekek, hanem azok a csajok akikkel csak úgy találkoztok a munkátok, utatok, életetek során. Nagyon sok múlik azon,h milyen benyomást teszel az emberekre, és ehhez hozzátartozik a küls? is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 29. - 19:49:12
Válasz #9161
Nem elérhető

Matteo


Ki a faszt érdekel a férfiak véleménye? A n?knek meg egy Maszat izomzat tökéletesen bejön szerintem.
Mondjuk azt vettem észre azért egy húsz kilóval legyél nehezebb a n?nél, meg ne legyél kibaszott hájas, nem lesz gondjuk veled.

2013. Augusztus 29. - 20:27:37
Válasz #9162
Nem elérhető

ninja14


Légyszíves ezt a dumát tartogassátok a lelkiismereteteknek, vagy akinek akarjátok. Köszi.   Majd pont nem fog foglalkoztatni egy id? után senkit,h egy csaj mit gondol ha rátok néz... ezt egyszer?en nem tudom elhinni. Nem az emberek, id?sek, gyerekek, hanem azok a csajok akikkel csak úgy találkoztok a munkátok, utatok, életetek során. Nagyon sok múlik azon,h milyen benyomást teszel az emberekre, és ehhez hozzátartozik a küls? is.
Gabesznak valszleg már rég nem volt n?je... ;D
ám már csak a della számít higyjétek el, viszont az is igaz, h olyan világban élünk ahol  már a test számít és nem a lélek  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 29. - 20:47:00
Válasz #9163
Nem elérhető

hopika


Erre csak annyit,hogy ugyanúgy leszop(ná)nak 116 kilósan,disznó jelmezben,vagy 82 kilósan lepucolva:amikor koncert után lejövök a színpadról...
 @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Augusztus 29. - 21:05:33
Válasz #9164
Nem elérhető

ralf21


Erre csak annyit,hogy ugyanúgy leszop(ná)nak 116 kilósan,disznó jelmezben,vagy 82 kilósan lepucolva:amikor koncert után lejövök a színpadról...
 @:-) @:-) @:-)
Ha lejössz a színpadról kb.csak hárman ugaranak oda..ez minden ilyen helyzetben így van..