2024. Május 06. - 21:55:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498764 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2013. Augusztus 29. - 21:15:15
Válasz #9165
Nem elérhető

hopika


Még szerencse,hogy (idióta módjára) h?séges vagyok...
 !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Augusztus 29. - 23:24:24
Válasz #9166
Nem elérhető

Gabe


Légyszíves ezt a dumát tartogassátok a lelkiismereteteknek, vagy akinek akarjátok. Köszi.   Majd pont nem fog foglalkoztatni egy id? után senkit,h egy csaj mit gondol ha rátok néz... ezt egyszer?en nem tudom elhinni. Nem az emberek, id?sek, gyerekek, hanem azok a csajok akikkel csak úgy találkoztok a munkátok, utatok, életetek során. Nagyon sok múlik azon,h milyen benyomást teszel az emberekre, és ehhez hozzátartozik a küls? is.
Gabesznak valszleg már rég nem volt n?je... ;D
ám már csak a della számít higgyétek el, viszont az is igaz, h olyan világban élünk ahol  már a test számít és nem a lélek  ;D
Kis hülyék vagytok mind a ketten. ;D
Eljön az az id?, mikor azért edzel, mert jól esik és ha magadra nézel, akkor azt mondod, hogy alakul ez.
De ha kimész az utcára nem fogsz feszítve, meg leveg?t beszívva sétálni, mert eszedbe sem jut, ha megdicsérnek, jól esik, ha nem, eszedbe sem jut, hogy kellene.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 30. - 07:05:40
Válasz #9167
Nem elérhető

ninja14


Légyszíves ezt a dumát tartogassátok a lelkiismereteteknek, vagy akinek akarjátok. Köszi.   Majd pont nem fog foglalkoztatni egy id? után senkit,h egy csaj mit gondol ha rátok néz... ezt egyszer?en nem tudom elhinni. Nem az emberek, id?sek, gyerekek, hanem azok a csajok akikkel csak úgy találkoztok a munkátok, utatok, életetek során. Nagyon sok múlik azon,h milyen benyomást teszel az emberekre, és ehhez hozzátartozik a küls? is.
Gabesznak valszleg már rég nem volt n?je... ;D
ám már csak a della számít higgyétek el, viszont az is igaz, h olyan világban élünk ahol  már a test számít és nem a lélek  ;D
Kis hülyék vagytok mind a ketten. ;D
Eljön az az id?, mikor azért edzel, mert jól esik és ha magadra nézel, akkor azt mondod, hogy alakul ez.
De ha kimész az utcára nem fogsz feszítve, meg leveg?t beszívva sétálni, mert eszedbe sem jut, ha megdicsérnek, jól esik, ha nem, eszedbe sem jut, hogy kellene.
most is azért edzem, mert jól esik, de kúra közben kurva jól esik...és kúrák után se száll el a motiváció...de akkor miért csinálod, ha nem presztizsb?l? valamit adjon már vissza ez a sport!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 30. - 08:29:13
Válasz #9168
Nem elérhető

sarti


Gabe jól mondja! Én is leszarom mit mond más, a lényeg hogy magamnak, és akinek én úgy gondolom hogy fontos, tetsszen a forma!

2013. Augusztus 30. - 10:22:39
Válasz #9169
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Légyszíves ezt a dumát tartogassátok a lelkiismereteteknek, vagy akinek akarjátok. Köszi.   Majd pont nem fog foglalkoztatni egy id? után senkit,h egy csaj mit gondol ha rátok néz... ezt egyszer?en nem tudom elhinni. Nem az emberek, id?sek, gyerekek, hanem azok a csajok akikkel csak úgy találkoztok a munkátok, utatok, életetek során. Nagyon sok múlik azon,h milyen benyomást teszel az emberekre, és ehhez hozzátartozik a küls? is.
Gabesznak valszleg már rég nem volt n?je... ;D
ám már csak a della számít higyjétek el, viszont az is igaz, h olyan világban élünk ahol  már a test számít és nem a lélek  ;D
Meglep?dnél, de Gabesznak lehet több n?je volt, mint nekünk  ;).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 30. - 11:33:56
Válasz #9170
Nem elérhető

Maszat


Légyszíves ezt a dumát tartogassátok a lelkiismereteteknek, vagy akinek akarjátok. Köszi.   Majd pont nem fog foglalkoztatni egy id? után senkit,h egy csaj mit gondol ha rátok néz... ezt egyszer?en nem tudom elhinni. Nem az emberek, id?sek, gyerekek, hanem azok a csajok akikkel csak úgy találkoztok a munkátok, utatok, életetek során. Nagyon sok múlik azon,h milyen benyomást teszel az emberekre, és ehhez hozzátartozik a küls? is.
Gabesznak valszleg már rég nem volt n?je... ;D
ám már csak a della számít higgyétek el, viszont az is igaz, h olyan világban élünk ahol  már a test számít és nem a lélek  ;D
Kis hülyék vagytok mind a ketten. ;D
Eljön az az id?, mikor azért edzel, mert jól esik és ha magadra nézel, akkor azt mondod, hogy alakul ez.
De ha kimész az utcára nem fogsz feszítve, meg leveg?t beszívva sétálni, mert eszedbe sem jut, ha megdicsérnek, jól esik, ha nem, eszedbe sem jut, hogy kellene.

Még az elején se jártam feszengve, mondjuk nem is volt soha mire...  ;D  Több mint 7 éve edzek, és nekem egyre rosszabbul esik. Ha nem edzek hiányzik, de ha nyomom folyamatosan, nekem ez az egész már egy ny?g.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 30. - 11:38:12
Válasz #9171
Nem elérhető

Maszat


Légyszíves ezt a dumát tartogassátok a lelkiismereteteknek, vagy akinek akarjátok. Köszi.   Majd pont nem fog foglalkoztatni egy id? után senkit,h egy csaj mit gondol ha rátok néz... ezt egyszer?en nem tudom elhinni. Nem az emberek, id?sek, gyerekek, hanem azok a csajok akikkel csak úgy találkoztok a munkátok, utatok, életetek során. Nagyon sok múlik azon,h milyen benyomást teszel az emberekre, és ehhez hozzátartozik a küls? is.
Gabesznak valszleg már rég nem volt n?je... ;D
ám már csak a della számít higyjétek el, viszont az is igaz, h olyan világban élünk ahol  már a test számít és nem a lélek  ;D
Meglep?dnél, de Gabesznak lehet több n?je volt, mint nekünk  ;).



Ugye István csak a magatok nevébe beszélsz?  :)  Egyébként miért kéne meglep?dnie, szerinted Gabe retardált? Vagy miért olyan meglep? a dolog?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 30. - 11:46:08
Válasz #9172
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Légyszíves ezt a dumát tartogassátok a lelkiismereteteknek, vagy akinek akarjátok. Köszi.   Majd pont nem fog foglalkoztatni egy id? után senkit,h egy csaj mit gondol ha rátok néz... ezt egyszer?en nem tudom elhinni. Nem az emberek, id?sek, gyerekek, hanem azok a csajok akikkel csak úgy találkoztok a munkátok, utatok, életetek során. Nagyon sok múlik azon,h milyen benyomást teszel az emberekre, és ehhez hozzátartozik a küls? is.
Gabesznak valszleg már rég nem volt n?je... ;D
ám már csak a della számít higyjétek el, viszont az is igaz, h olyan világban élünk ahol  már a test számít és nem a lélek  ;D
Meglep?dnél, de Gabesznak lehet több n?je volt, mint nekünk  ;).



Ugye István csak a magatok nevébe beszélsz?  :)  Egyébként miért kéne meglep?dnie, szerinted Gabe retardált? Vagy miért olyan meglep? a dolog?
Nem, csak Ninja nem nézi ki bel?le  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 30. - 11:47:03
Válasz #9173
Nem elérhető

Maszat


szerintem csak hülyéskedett
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 30. - 12:03:44
Válasz #9174
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szerintem csak hülyéskedett
Oh basszus, elfelejtettem beszedni a mai napi humor kapszulámat  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 30. - 13:06:20
Válasz #9175
Nem elérhető

ninja14


szerintem csak hülyéskedett
Oh basszus, elfelejtettem beszedni a mai napi humor kapszulámat  ;D ;D.

;D  !+"%
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 30. - 13:54:53
Válasz #9176
Nem elérhető

Gabe


Ugyan már srácok, mindenki azért edz, amiért akar.
Ez az id?vel simán változhat, ahogy az ember és a gondolkodása is.
Ha nem esik jól, akkor nem kell edzeni, ha meg hiányzik, akkor le kell menni.
Azért aki 5-10 éve edz már, az mindig vissza fog térni a terembe szerintem.
A sok n? meg szerintem relatív, kinek mi a sok? Van, akinek a 10 is sok, van, akinek az 50 is kevés.
"Nem dughatod meg a világ összes (jó) n?jét...de törekedni kell rá!" :)
A ziccereket nem szabad kihagyni, mert a pokolban minden pinát az orrodra húznak majd. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 30. - 14:38:58
Válasz #9177
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ugyan már srácok, mindenki azért edz, amiért akar.
Ez az id?vel simán változhat, ahogy az ember és a gondolkodása is.
Ha nem esik jól, akkor nem kell edzeni, ha meg hiányzik, akkor le kell menni.
Azért aki 5-10 éve edz már, az mindig vissza fog térni a terembe szerintem.
A sok n? meg szerintem relatív, kinek mi a sok? Van, akinek a 10 is sok, van, akinek az 50 is kevés.
"Nem dughatod meg a világ összes (jó) n?jét...de törekedni kell rá!" :)
A ziccereket nem szabad kihagyni, mert a pokolban minden pinát az orrodra húznak majd. ;D
Ezt hallottam már régebben is, akkor is röhögtem rajta  ;D.....de ja, valahogy így  >:D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 30. - 20:44:45
Válasz #9178
Nem elérhető

God Vazzeg


Légyszíves ezt a dumát tartogassátok a lelkiismereteteknek, vagy akinek akarjátok. Köszi.   Majd pont nem fog foglalkoztatni egy id? után senkit,h egy csaj mit gondol ha rátok néz... ezt egyszer?en nem tudom elhinni. Nem az emberek, id?sek, gyerekek, hanem azok a csajok akikkel csak úgy találkoztok a munkátok, utatok, életetek során. Nagyon sok múlik azon,h milyen benyomást teszel az emberekre, és ehhez hozzátartozik a küls? is.
Gabesznak valszleg már rég nem volt n?je... ;D
ám már csak a della számít higgyétek el, viszont az is igaz, h olyan világban élünk ahol  már a test számít és nem a lélek  ;D
Kis hülyék vagytok mind a ketten. ;D
Eljön az az id?, mikor azért edzel, mert jól esik és ha magadra nézel, akkor azt mondod, hogy alakul ez.
De ha kimész az utcára nem fogsz feszítve, meg leveg?t beszívva sétálni, mert eszedbe sem jut, ha megdicsérnek, jól esik, ha nem, eszedbe sem jut, hogy kellene.

Én akkor nagy geci vagyok, mert direkt felveszek passzos pólót és hagy nézzenek. Nem azért csinálom hogy rejtegessem, még ha nincs is rajta mit mutogatni. Pont leszarom. De inkább pozitívat szoktam csak kapni, és már ezért megéri  !+"%

2013. Augusztus 31. - 12:17:04
Válasz #9179
Nem elérhető

Gabe


Ezzel nincs szerintem baj, mindenki úgy öltözködik, hogy jól érezze magát, meg saját meglátása szerint jól nézzen ki.
Ha ez még társul a 45-össel, akkor ez van. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"