2024. Május 06. - 20:55:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498745 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2013. Szeptember 19. - 12:12:04
Válasz #9195
Nem elérhető

Gabe


Azér' Hopi nem ilyen virágosréten futásokkal álmodik, na. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 19. - 15:31:31
Válasz #9196
Nem elérhető

kanni89


Sziasztok ,lenne egy olyan kérdésem hogy a bnőm fogyni akar kb 5kg-ot , edzeget stb kicsit lusta meg nem tartja be a kaját se annyira,de szeretne növizni ,tudom ilyen múlttal nem ezt kéne meg simán fogyhatna több idővel de türelmetlen ,edzek 8éve nem kell oktatgatni ezekből köszönöm,neten azt találtam róla hogy 12hétig napi 2 egység 1-1 egység (12óránként)5nap on 2 nap off ,az érdekelne h lehet vmi komolyabb baja tőle és megfelelő edzéssel diétával javítana vmit a kinézetén és jobban pucolná vagy kidobott pénz ? köszönöm !

2013. Szeptember 19. - 17:34:46
Válasz #9197
Nem elérhető

dumbass


Sziasztok ,lenne egy olyan kérdésem hogy a bnőm fogyni akar kb 5kg-ot , edzeget stb kicsit lusta meg nem tartja be a kaját se annyira,de szeretne növizni ,tudom ilyen múlttal nem ezt kéne meg simán fogyhatna több idővel de türelmetlen ,edzek 8éve nem kell oktatgatni ezekből köszönöm,neten azt találtam róla hogy 12hétig napi 2 egység 1-1 egység (12óránként)5nap on 2 nap off ,az érdekelne h lehet vmi komolyabb baja tőle és megfelelő edzéssel diétával javítana vmit a kinézetén és jobban pucolná vagy kidobott pénz ? köszönöm !

Remélem ez nem volt komoly kérdés. Ahhoz tudnám hasonlítani mikor egy "edző" pajzsmirigy hormonnal tömte a barátnőjét mert lusta volt.... /:-)

2013. Szeptember 19. - 17:42:25
Válasz #9198
Nem elérhető

Cook88


Sziasztok ,lenne egy olyan kérdésem hogy a bnőm fogyni akar kb 5kg-ot , edzeget stb kicsit lusta meg nem tartja be a kaját se annyira,de szeretne növizni ,tudom ilyen múlttal nem ezt kéne meg simán fogyhatna több idővel de türelmetlen ,edzek 8éve nem kell oktatgatni ezekből köszönöm,neten azt találtam róla hogy 12hétig napi 2 egység 1-1 egység (12óránként)5nap on 2 nap off ,az érdekelne h lehet vmi komolyabb baja tőle és megfelelő edzéssel diétával javítana vmit a kinézetén és jobban pucolná vagy kidobott pénz ? köszönöm !

Életveszély mien gondolkodású emberek vannak!  ˝=/

2013. Szeptember 19. - 18:39:18
Válasz #9199
Nem elérhető

cpggyurma


Sziasztok ,lenne egy olyan kérdésem hogy a bnőm fogyni akar kb 5kg-ot , edzeget stb kicsit lusta meg nem tartja be a kaját se annyira,de szeretne növizni ,tudom ilyen múlttal nem ezt kéne meg simán fogyhatna több idővel de türelmetlen ,edzek 8éve nem kell oktatgatni ezekből köszönöm,neten azt találtam róla hogy 12hétig napi 2 egység 1-1 egység (12óránként)5nap on 2 nap off ,az érdekelne h lehet vmi komolyabb baja tőle és megfelelő edzéssel diétával javítana vmit a kinézetén és jobban pucolná vagy kidobott pénz ? köszönöm !


pár kg leadásáért kockáztatni az életét? bár amilyen növihez hozzá lehet jutni az lehet hogy nem árthat  :D

2013. Szeptember 19. - 18:53:51
Válasz #9200
Nem elérhető

Maszat


Szerintem meg eltúlozzátok az egészet. Kb annyi az esélye,h baja lesz tőle, mint szteroid kúrától prosztatarákot kapni. 2 egységtől, ugyan már. Én is lebeszélném róla, de azért joga van az objektív válaszhoz. (a pajzsmirigy hormon veszélyeihez hasonlítani pedig túlontúl túlzás)  A lehetséges mellékhatások lehetnek,h az anyajegyek szemölcsök mérete növekedhet. Ha van a szervezetében rákos sejt, annak felgyorsíthatja a terjedését. (érdemes lenne minden növi kúra előtt egy rákszűrés, de szerintem kb annyian tartják be, mint szteroid kúra után a prosztata vizsgálatot...) Hosszútávon (de 2 egységnél még talán ez a veszély sem nagyon fenyeget) kialakulhat cukorbetegség. 3-4 egységet több ismerősöm használ a testzsír csökkentése végett. Anabolikus hatása ezeknek a dózisoknak nincs, de zsírégető van. Zabálnak minden szart, mégse zsírosodnak. Az ektomorf testalkattól pedig messze állnak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 19. - 18:57:41
Válasz #9201
Nem elérhető

kanni89


köszönöm az értelmes válaszokat,életveszély mien! okos vagy fogj egy nyelvtankönyvet először aztán írogass,nem akarom tömni káros dologgal csak érdekelt volna hogy egy nőnél hogy hat és többet megtudni róla,de egyértelmű nem szeretnék rosszat és nem én találtam ki h szedje,csak leg többet tudjak mondani neki hogy miért nem érdemes ...

2013. Szeptember 19. - 18:59:29
Válasz #9202
Nem elérhető

kanni89


Szerintem meg eltúlozzátok az egészet. Kb annyi az esélye,h baja lesz tőle, mint szteroid kúrától prosztatarákot kapni. 2 egységtől, ugyan már. Én is lebeszélném róla, de azért joga van az objektív válaszhoz. (a pajzsmirigy hormon veszélyeihez hasonlítani pedig túlontúl túlzás)  A lehetséges mellékhatások lehetnek,h az anyajegyek szemölcsök mérete növekedhet. Ha van a szervezetében rákos sejt, annak felgyorsíthatja a terjedését. (érdemes lenne minden növi kúra előtt egy rákszűrés, de szerintem kb annyian tartják be, mint szteroid kúra után a prosztata vizsgálatot...) Hosszútávon (de 2 egységnél még talán ez a veszély sem nagyon fenyeget) kialakulhat cukorbetegség. 3-4 egységet több ismerősöm használ a testzsír csökkentése végett. Anabolikus hatása ezeknek a dózisoknak nincs, de zsírégető van. Zabálnak minden szart, mégse zsírosodnak. Az ektomorf testalkattól pedig messze állnak.
köszönöm a választ,de megpróbálom lebeszélni de ha nem tudom akkor spiro  ? napi 2-3 az enyhébb lenne? vmelyik nap bevett egy adipexet de csak akkor mondta el amikor szarul lett,mert mondtam h be ne merje szedni

2013. Szeptember 19. - 19:01:37
Válasz #9203
Nem elérhető

cpggyurma


köszönöm az értelmes válaszokat,életveszély mien! okos vagy fogj egy nyelvtankönyvet először aztán írogass,nem akarom tömni káros dologgal csak érdekelt volna hogy egy nőnél hogy hat és többet megtudni róla,de egyértelmű nem szeretnék rosszat és nem én találtam ki h szedje,csak leg többet tudjak mondani neki hogy miért nem érdemes ...

te meg húzd a kis lusta nődet inkább a farkadra nyomi gyerek

2013. Szeptember 19. - 19:04:13
Válasz #9204
Nem elérhető

egyvicc


köszönöm az értelmes válaszokat,életveszély mien! okos vagy fogj egy nyelvtankönyvet először aztán írogass,nem akarom tömni káros dologgal csak érdekelt volna hogy egy nőnél hogy hat és többet megtudni róla,de egyértelmű nem szeretnék rosszat és nem én találtam ki h szedje,csak leg többet tudjak mondani neki hogy miért nem érdemes ...

te meg húzd a kis lusta nődet inkább a farkadra nyomi gyerek

 Łł= :-!  ez jó válasz  ;D

2013. Szeptember 19. - 19:05:46
Válasz #9205
Nem elérhető

Maszat


Szerintem meg eltúlozzátok az egészet. Kb annyi az esélye,h baja lesz tőle, mint szteroid kúrától prosztatarákot kapni. 2 egységtől, ugyan már. Én is lebeszélném róla, de azért joga van az objektív válaszhoz. (a pajzsmirigy hormon veszélyeihez hasonlítani pedig túlontúl túlzás)  A lehetséges mellékhatások lehetnek,h az anyajegyek szemölcsök mérete növekedhet. Ha van a szervezetében rákos sejt, annak felgyorsíthatja a terjedését. (érdemes lenne minden növi kúra előtt egy rákszűrés, de szerintem kb annyian tartják be, mint szteroid kúra után a prosztata vizsgálatot...) Hosszútávon (de 2 egységnél még talán ez a veszély sem nagyon fenyeget) kialakulhat cukorbetegség. 3-4 egységet több ismerősöm használ a testzsír csökkentése végett. Anabolikus hatása ezeknek a dózisoknak nincs, de zsírégető van. Zabálnak minden szart, mégse zsírosodnak. Az ektomorf testalkattól pedig messze állnak.
köszönöm a választ,de megpróbálom lebeszélni de ha nem tudom akkor spiro  ? napi 2-3 az enyhébb lenne? vmelyik nap bevett egy adipexet de csak akkor mondta el amikor szarul lett,mert mondtam h be ne merje szedni

Én itt kiszállok!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 19. - 19:16:56
Válasz #9206
Nem elérhető

kanni89


én nem tehetek róla hogy ilyen a felfogása,mondtam írok neki étrendet edzéstervet még edzhet is velem,de tudjátok h az emberek nagy része nem kitartó és türelmetlen,felnőtt ember azt csinál amit akar ha semmiféleképp nem tudom lebeszélni akkor leg értelmes tanácsot hagyj adjak neki,(mert én gyakorlati dolgokat nem tudok a szteroidokról egyszer szedtem diéta mellé stanát 100 szemet ennyi a kox múltam),erre kellett volna segítség,cpgyurma ezt a dumádat élőbe is szívesen meghallgatnám:)

2013. Szeptember 19. - 19:22:27
Válasz #9207
Nem elérhető

cpggyurma


én nem tehetek róla hogy ilyen a felfogása,mondtam írok neki étrendet edzéstervet még edzhet is velem,de tudjátok h az emberek nagy része nem kitartó és türelmetlen,felnőtt ember azt csinál amit akar ha semmiféleképp nem tudom lebeszélni akkor leg értelmes tanácsot hagyj adjak neki,(mert én gyakorlati dolgokat nem tudok a szteroidokról egyszer szedtem diéta mellé stanát 100 szemet ennyi a kox múltam),erre kellett volna segítség,cpgyurma ezt a dumádat élőbe is szívesen meghallgatnám:)

hát most hogy jobban megnéztem a képed össze is szar*tam magam  :-O

2013. Szeptember 19. - 19:28:25
Válasz #9208
Nem elérhető

kanni89


ez megint h jön ide ?én a gyúrást kiegészítésnek használom box mellé,és régen fekvenyomó versenyeken indultam,sose érdekelt a kinézet,ha nem tudsz értelmes választ adni vagy tanácsot akkor menj a faszba,köszi :)

2013. Szeptember 19. - 19:30:40
Válasz #9209
Nem elérhető

dumbass


én nem tehetek róla hogy ilyen a felfogása,mondtam írok neki étrendet edzéstervet még edzhet is velem,de tudjátok h az emberek nagy része nem kitartó és türelmetlen,felnőtt ember azt csinál amit akar ha semmiféleképp nem tudom lebeszélni akkor leg értelmes tanácsot hagyj adjak neki,(mert én gyakorlati dolgokat nem tudok a szteroidokról egyszer szedtem diéta mellé stanát 100 szemet ennyi a kox múltam),erre kellett volna segítség,cpgyurma ezt a dumádat élőbe is szívesen meghallgatnám:)

Lehet rossz fórumra jöttél. Olvasgass vissza kicsit a topicokban, hogy megpróbáltak mindenkit lebeszélni a koxról. Olyanokat is akik mögött több év edzésmúlt, és normális kajálás volt. Ezek után, komolyan azt várod, hogy akárki is asszisztálni fog ahhoz, hogy a lusta barátnődnek akármilyen doppingszert adjál? Vicc komolyan mik vannak, és hogy felnőtt embereknek ilyen a felfogása. Én barátnőm is formálódni akar, kicsit jobb formába kerülni, de véletlenül se adnék neki semmilyen doppingszert. Exem is lejárt velem edzeni, írtam neki betartható kaját, be is tartotta, fejlődött is, megjött a kedve is az edzéshez a sikerélmény miatt. Először persze húzta a száját mint a nők többsége. Ha meg együtt éltek főzzetek normális kajákat, iktassátok be a közös edzést az életetekbe, de ez úgy vicc ahogy van. Ez az élőbe is ilyen nagy lenne a pofád duma meg szerintem megint csak nem kéne erre a fórumra. (Szerintem a körülményekhez képest, még angyon is normálisan állt mindenki a kérdéshez.)

Szerk.: Ez a "menj a faszba" is rohadtul kellett a végére :)

Szerk2.: "én nem tehetek róla hogy ilyen a felfogása,mondtam írok neki étrendet edzéstervet még edzhet is velem,de tudjátok h az emberek nagy része nem kitartó és türelmetlen,felnőtt ember azt csinál amit akar ha semmiféleképp nem tudom lebeszélni akkor leg értelmes tanácsot hagyj adjak neki" - Az emberek nagy részének akkor nem is kell jól kinézni. Gazdag is szerintem mindenki akar lenni, a meló meg büdös. Érdekes felfogás...