2024. Május 06. - 15:51:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498668 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2013. Szeptember 19. - 19:31:14
Válasz #9210
Nem elérhető

cpggyurma


ez megint h jön ide ?én a gyúrást kiegészítésnek használom box mellé,és régen fekvenyomó versenyeken indultam,sose érdekelt a kinézet,ha nem tudsz értelmes választ adni vagy tanácsot akkor menj a faszba,köszi :)

te meg kérdezd a barátnődet ha többet tud a koxról mint te,  o--O

2013. Szeptember 19. - 19:33:11
Válasz #9211
Nem elérhető

Maszat


Én simán írtam egy kúrát a barátnőmnek! Bejönnek a szőrös arcu csajok ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 19. - 19:33:26
Válasz #9212
Nem elérhető

Maszat


Dehogy!!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 19. - 20:15:44
Válasz #9213
Nem elérhető

cpggyurma


Én simán írtam egy kúrát a barátnőmnek! Bejönnek a szőrös arcu csajok ;D



 Łł=

2013. Szeptember 19. - 21:08:07
Válasz #9214
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nagyon csúnyán beszéltek egymással gyerekek   ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 19. - 22:19:06
Válasz #9215
Nem elérhető

Rebel


én nem tehetek róla hogy ilyen a felfogása,mondtam írok neki étrendet edzéstervet még edzhet is velem,de tudjátok h az emberek nagy része nem kitartó és türelmetlen,felnőtt ember azt csinál amit akar ha semmiféleképp nem tudom lebeszélni akkor leg értelmes tanácsot hagyj adjak neki,(mert én gyakorlati dolgokat nem tudok a szteroidokról egyszer szedtem diéta mellé stanát 100 szemet ennyi a kox múltam),erre kellett volna segítség,cpgyurma ezt a dumádat élőbe is szívesen meghallgatnám:)
Te nem adhatsz neki értelmes tanácsokat,mert lusta és buta vagy mint ő.Te visszaolvasni,ő meg diétázni.
De van egy érzésem,hogy ez a barátnő -a haverom szomszédjának a macskája kérdezi típusú-képzelt személy,vagyis te .

2013. Szeptember 19. - 22:33:05
Válasz #9216
Nem elérhető

Maszat


Egyszer nekem is felhozta a barátnőm,h az egyik barátnője szed valamit, amitől könnyebben formásodik, meg hát nem is kell olyan messzire menni a hülyeségért... Szépen leültettem, és elmagyaráztam neki,h nem szedheti és kész!  ;D  Mondjuk az is hozzá tartozik a dologhoz,h írtam neki edzéstervet, kajatervet, egész edzése alatt segítettem, sőt meg is főztem neki mindent, az enyémmel együtt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 20. - 06:50:37
Válasz #9217
Nem elérhető

cpggyurma


Igazából nekem azért ba*zta fel az agyam a gyerek mert, kérdez valamit és ha olyan válasz jön ami nem tetszik neki akkor az nem értelmes válasz. Uttánna meg jön itt a helyesírással és leírja a milyent miennek :)

De lehet mostanában kicsit feszült vagyok

2013. Szeptember 20. - 12:50:27
Válasz #9218
Nem elérhető

Gabe


Szerintem meg eltúlozzátok az egészet. Kb annyi az esélye,h baja lesz tőle, mint szteroid kúrától prosztatarákot kapni. 2 egységtől, ugyan már. Én is lebeszélném róla, de azért joga van az objektív válaszhoz. (a pajzsmirigy hormon veszélyeihez hasonlítani pedig túlontúl túlzás)  A lehetséges mellékhatások lehetnek,h az anyajegyek szemölcsök mérete növekedhet. Ha van a szervezetében rákos sejt, annak felgyorsíthatja a terjedését. (érdemes lenne minden növi kúra előtt egy rákszűrés, de szerintem kb annyian tartják be, mint szteroid kúra után a prosztata vizsgálatot...) Hosszútávon (de 2 egységnél még talán ez a veszély sem nagyon fenyeget) kialakulhat cukorbetegség. 3-4 egységet több ismerősöm használ a testzsír csökkentése végett. Anabolikus hatása ezeknek a dózisoknak nincs, de zsírégető van. Zabálnak minden szart, mégse zsírosodnak. Az ektomorf testalkattól pedig messze állnak.
Én is ismerek egy ilyen srácot. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 20. - 13:07:21
Válasz #9219
Nem elérhető

Maszat


Lehet,h ketten ismerjük?  :o ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 20. - 15:04:03
Válasz #9220
Nem elérhető

Gabe


Lehet,h ketten ismerjük?  :o ;D
Én nem akartam ilyen direkt dolgokat írni. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 23. - 21:12:27
Válasz #9221
Nem elérhető

Maszat


Tudja valaki, hogy hol lehet steril fecskendő szűrőhöz hozzájutni, kiskereskedelmi mennyiségben? Mindenhol 100asával van, és 30rongy körül. Felhívtam már vagy 10 céget. Így is a minta darabokat kunyerálom el, faszomnak se kell 100 db. 1-2 darabért meg kicsit sokallom a 30 db ezrest.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 24. - 09:00:04
Válasz #9222
Nem elérhető

kai932


Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.Heti 300mg propi+150mg tren acetát androgén melléhatását kiküszöbli fél szem porscar?gondolok itt főleg a pattanásosodásra,és nem enyhiti a szteroid hatását?

2013. Szeptember 24. - 09:02:31
Válasz #9223
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.Heti 300mg propi+150mg tren acetát androgén melléhatását kiküszöbli fél szem porscar?gondolok itt főleg a pattanásosodásra,és nem enyhiti a szteroid hatását?
Szerintem a trenbolon átalakulását/ redukálódását nem tudja megakadájozni, csak a tesztoszteronét, ezért felesleges, mert eleve a trenbolon sokkal androgénebb, és azzal nem tud mit kezdeni.
De ha rosszul vakerok, javítson ki valaki.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 24. - 09:45:20
Válasz #9224
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.Heti 300mg propi+150mg tren acetát androgén melléhatását kiküszöbli fél szem porscar?gondolok itt főleg a pattanásosodásra,és nem enyhiti a szteroid hatását?
Szerintem a trenbolon átalakulását/ redukálódását nem tudja megakadályozni, csak a tesztoszteronét, ezért felesleges, mert eleve a trenbolon sokkal androgénebb, és azzal nem tud mit kezdeni.
De ha rosszul vakerok, javítson ki valaki.
Én sajnos nem értek hozzá, de te mindig hülyeségeket beszélsz. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"