2024. Május 06. - 15:18:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498658 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2013. Október 05. - 21:38:57
Válasz #9255
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

New York Pharmáról valakinek véleménye? Tudom, hogy .............. csinálják. Mennyi hatóanyag lehet benne és mennyire lehet steril?
Üdv.
Pontosan 50,25 mg a hatóanyag az ampullákban, mert általában mindenki bevizsgáltatja 50.000.-ért, ez természetes  ;D ;D ;D ;D.
És teljesen steril.

 >:D ;D

Jaycutler magyar cuccot tol, és egy magyar fórumon kér tanácsot, ez igen  :D

2013. Október 05. - 21:56:53
Válasz #9256
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Aki ezekre a kérdésekre tud válaszolni az a gyártó. Valószínűleg el fogja árulni  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Október 06. - 00:55:42
Válasz #9257
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

New York Pharmáról valakinek véleménye? Tudom, hogy .............. csinálják. Mennyi hatóanyag lehet benne és mennyire lehet steril?
Üdv.

Megbízhatóak a termékeik, több embertől hallottam, hogy az eddig legjobb trenijük, vagy kevert tesztójuk volt eddigi kúrájuk során. Viszont gyulladnak, ami lehet a nagy hatóanyag koncentráció miatt is. A blendonjuk úgy gyulladt álmomba, hogy 3 napig alig bírtam ülni, fel is dagadt. De 2 hét után hozzászokott szervezetem. Álmomba. Jó vételnek számít szerintem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 06. - 08:57:33
Válasz #9258
Nem elérhető

jaycutler11


Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani, nem is ezt vártam. Olyan véleményét várnám aki esetleg használta már.

2013. Október 06. - 08:57:33
Válasz #9259
Nem elérhető

Apród


Nem értek hozzá, de ha FDL működött akkor szerintem ez is fog!  o:)

2013. Október 06. - 09:01:28
Válasz #9260
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani, nem is ezt vártam. Olyan véleményét várnám aki esetleg használta már.
Nem azért oltottunk le, de aki használta sem tudja megmondani, mert sokszor még ha oda figyelnek is a gyártási folyamatnál, azért ezek mégis csak kis zuglaborok, nem tudnak egy standard minőséget produkálni. Tehát előfordulhat, hogy aki használta már és meg volt vele elégedve kicsit jobbat kapott, mert úgy sikerült az a széria, te meg most egy fokkal gyengébbet fogysz ki, vagy kicsit gyulladni fog, a másiknak meg nem gyulladt. Ezeket nem lehet megmondani pontosan, csak akkor, ha egy gyógyszergyártó cég termékéről beszélünk, aki állandó minőséget hoz.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Október 06. - 09:03:47
Válasz #9261
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mellesleg biztos köszöni szépen a gyártója, hogy kiírtad melyik városban készül...... ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Október 06. - 12:56:37
Válasz #9262
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok!

New York Pharmáról valakinek véleménye? Tudom, hogy .............. csinálják. Mennyi hatóanyag lehet benne és mennyire lehet steril?
Üdv.

Megbízhatóak a termékeik, több embertől hallottam, hogy az eddig legjobb trenijük, vagy kevert tesztójuk volt eddigi kúrájuk során. Viszont gyulladnak, ami lehet a nagy hatóanyag koncentráció miatt is. A blendonjuk úgy gyulladt álmomba, hogy 3 napig alig bírtam ülni, fel is dagadt. De 2 hét után hozzászokott szervezetem. Álmomba. Jó vételnek számít szerintem.
már módosítottak a keverten és nem gyullad annyira... ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 06. - 13:00:33
Válasz #9263
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

New York Pharmáról valakinek véleménye? Tudom, hogy .............. csinálják. Mennyi hatóanyag lehet benne és mennyire lehet steril?
Üdv.

Megbízhatóak a termékeik, több embertől hallottam, hogy az eddig legjobb trenijük, vagy kevert tesztójuk volt eddigi kúrájuk során. Viszont gyulladnak, ami lehet a nagy hatóanyag koncentráció miatt is. A blendonjuk úgy gyulladt álmomba, hogy 3 napig alig bírtam ülni, fel is dagadt. De 2 hét után hozzászokott szervezetem. Álmomba. Jó vételnek számít szerintem.
már módosítottak a keverten és nem gyullad annyira... ;D

Szerintem meg egyszerűen csak valakinek gyullad, valakinek nem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 06. - 13:20:09
Válasz #9264
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok!

New York Pharmáról valakinek véleménye? Tudom, hogy .............. csinálják. Mennyi hatóanyag lehet benne és mennyire lehet steril?
Üdv.

Megbízhatóak a termékeik, több embertől hallottam, hogy az eddig legjobb trenijük, vagy kevert tesztójuk volt eddigi kúrájuk során. Viszont gyulladnak, ami lehet a nagy hatóanyag koncentráció miatt is. A blendonjuk úgy gyulladt álmomba, hogy 3 napig alig bírtam ülni, fel is dagadt. De 2 hét után hozzászokott szervezetem. Álmomba. Jó vételnek számít szerintem.
már módosítottak a keverten és nem gyullad annyira... ;D

Szerintem meg egyszerűen csak valakinek gyullad, valakinek nem.
szerintem meg csörögsz!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 06. - 14:07:10
Válasz #9265
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

New York Pharmáról valakinek véleménye? Tudom, hogy .............. csinálják. Mennyi hatóanyag lehet benne és mennyire lehet steril?
Üdv.

Megbízhatóak a termékeik, több embertől hallottam, hogy az eddig legjobb trenijük, vagy kevert tesztójuk volt eddigi kúrájuk során. Viszont gyulladnak, ami lehet a nagy hatóanyag koncentráció miatt is. A blendonjuk úgy gyulladt álmomba, hogy 3 napig alig bírtam ülni, fel is dagadt. De 2 hét után hozzászokott szervezetem. Álmomba. Jó vételnek számít szerintem.
már módosítottak a keverten és nem gyullad annyira... ;D

Szerintem meg egyszerűen csak valakinek gyullad, valakinek nem.
szerintem meg csörögsz!  ;D

Maszat már ott tart, hogy csörög is? ...Pedig még csak most múlt el a ginója.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 06. - 18:48:27
Válasz #9266
Nem elérhető

sarti


Szerintetek az FDL, vagy az Alpha Pharma cuccai megbízhatóbbak manapság?

2013. Október 06. - 18:59:07
Válasz #9267
Nem elérhető

cpggyurma


Szerintetek az FDL, vagy az Alpha Pharma cuccai megbízhatóbbak manapság?

A szomszéd kutyájának a barátjának az ismerőse jókat mondott az fdlről, de azt is mondta hogy az alpha régen jó volt de mostmár sokan panaszkodnak rá

2013. Október 06. - 19:23:54
Válasz #9268
Nem elérhető

sarti


Értem. Értem, az utcában van egy kutya, az is szeretne egy kis rásegítést, de a sintér azt mondta az Alpha jobb, viszont a kóbor kutyák az FDL-t dicsérik! Arra mit használtak a kutyák az FDLtől?

2013. Október 06. - 19:29:30
Válasz #9269
Nem elérhető

cpggyurma


Értem. Értem, az utcában van egy kutya, az is szeretne egy kis rásegítést, de a sintér azt mondta az Alpha jobb, viszont a kóbor kutyák az FDL-t dicsérik! Arra mit használtak a kutyák az FDLtől?


Enát meg propit ;) állt is a kutya farka rendesen

De várjuk meg mit mond a többi kóbor kuya is