2024. Május 06. - 23:12:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498782 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2013. Október 06. - 19:34:18
Válasz #9270
Nem elérhető

Gabe


Cpgyurmának írsz privit, ő megmondja, ő egy igazi coxos. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 06. - 19:45:27
Válasz #9271
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok!

New York Pharmáról valakinek véleménye? Tudom, hogy .............. csinálják. Mennyi hatóanyag lehet benne és mennyire lehet steril?
Üdv.
A blendonjuk úgy gyulladt álmomba...
Hülye fasz. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 06. - 19:48:21
Válasz #9272
Nem elérhető

cpggyurma


Cpgyurmának írsz privit, ő megmondja, ő egy igazi coxos. ;D

Én már túlvagyok pár talalkozason, te meg még a talalkozások elolőtt álsz!  Ha majd annyi coxos emberrel talalkozol mint én akkor lesz miről beszélni.. Amúgy meg  &5*.  ;D

2013. Október 06. - 19:49:25
Válasz #9273
Nem elérhető

Gabe


Cpgyurmának írsz privit, ő megmondja, ő egy igazi coxos. ;D

Én már túlvagyok pár talalkozason, te meg még a talalkozások elolőtt álsz!  Ha majd annyi coxos emberrel talalkozol mint én akkor lesz miről beszélni.. Amúgy meg  &5*.  ;D
Áh, geccc, All In!!! Ezt adom most.  ;D

 ;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 06. - 22:06:19
Válasz #9274
Nem elérhető

sarti


Cpgyurma kemény találkozásokon lehetsz túl! Lehet már földönkívüliekkel is összefutottál, akik egy jó kis tesztoért jöttek a bolygóra! A kérdés FDL-t, Alphát vagy egyebet vittek  ****:)))

2013. Október 06. - 22:27:16
Válasz #9275
Nem elérhető

cpggyurma


Cpgyurma kemény találkozásokon lehetsz túl! Lehet már földönkívüliekkel is összefutottál, akik egy jó kis tesztoért jöttek a bolygóra! A kérdés FDL-t, Alphát vagy egyebet vittek  ****:)))

Nállam ET minden napos látogató Carl Cox társaságában  ;D

2013. Október 06. - 23:12:23
Válasz #9276
Nem elérhető

Maszat


Cpgyurmának írsz privit, ő megmondja, ő egy igazi coxos. ;D

Én már túlvagyok pár talalkozason, te meg még a talalkozások elolőtt álsz!  Ha majd annyi coxos emberrel talalkozol mint én akkor lesz miről beszélni.. Amúgy meg  &5*.  ;D

 ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 06. - 23:30:21
Válasz #9277
Nem elérhető

Gabe


Cpgyurmának írsz privit, ő megmondja, ő egy igazi coxos. ;D

Én már túlvagyok pár talalkozason, te meg még a talalkozások elolőtt álsz!  Ha majd annyi coxos emberrel talalkozol mint én akkor lesz miről beszélni.. Amúgy meg  &5*.  ;D

 ;D ;D
Tetszik mi, kismajom? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 06. - 23:46:19
Válasz #9278
Nem elérhető

jaycutler11


Köszönöm Maszat az értelmes választ.

2013. Október 06. - 23:47:30
Válasz #9279
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Cpgyurmának írsz privit, ő megmondja, ő egy igazi coxos. ;D

Én már túlvagyok pár talalkozason, te meg még a talalkozások elolőtt álsz!  Ha majd annyi coxos emberrel talalkozol mint én akkor lesz miről beszélni.. Amúgy meg  &5*.  ;D

Ez tényleg all in volt  :D  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 06. - 23:49:50
Válasz #9280
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Cpgyurma kemény találkozásokon lehetsz túl! Lehet már földönkívüliekkel is összefutottál, akik egy jó kis tesztoért jöttek a bolygóra! A kérdés FDL-t, Alphát vagy egyebet vittek  ****:)))

Nállam ET minden napos látogató Carl Cox társaságában  ;D

A cox tesz mindekit tönkre, meg az ET, meg a Norbi feltét! All In, hagy szóljon a zene...  8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 07. - 03:07:39
Válasz #9281
Nem elérhető

try2bebig


Tud valaki magánlabort, ami olcsóbb ennél? http://www.laboratoriumkft.hu  (nincs reklámcél, de ha esetleg mégis gond lenne, akkor sorry)
Nem teljesen ide vág a téma, de volt már itt nagyobb offolás is.

Köszi!

2013. Október 07. - 14:02:01
Válasz #9282
Nem elérhető

Milo


növi mennyi ideig áll el szobahőmérsékleten? tudja vki?
Riceman

2013. Október 07. - 16:36:04
Válasz #9283
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
növi mennyi ideig áll el szobahőmérsékleten? tudja vki?

kb. 12 óra.(oldott állapotban)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 08. - 11:03:04
Válasz #9284
Nem elérhető

Flanigan


Sziasztok!

Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy Genesis injeciós üvegnek lejött az egész teteje.
Volt egy piros kupak, azt simán leszedtem. Alatta egy kis gumi rész, de nem tudtam rendesen lefertőtleníteni (alig lehet hozzá férni). Ezért leszedtem a fém gyűrűt is a tetejéről, jobban nem tudom megfogalmazni. Igazából az is simán lejött, mintha így találták volna ki.
Most meg maradt magába a "nagy" gumi tető.
Elrontottam, vagy jól van így?

köszönöm!