2024. Május 06. - 20:47:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498743 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2013. Október 08. - 14:09:48
Válasz #9285
Nem elérhető

God Vazzeg


Mindig azt olvasom ide belépve hogy "kezdő kurva"  :D Biztos velem van a baj...  :azn:

2013. Október 10. - 21:56:12
Válasz #9286
Nem elérhető

ninja14


Mindig azt olvasom ide belépve hogy "kezdő kurva"  :D Biztos velem van a baj...  :azn:
;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 15. - 22:12:16
Válasz #9287
Nem elérhető

sarti


Vermodje szemes stanáról mit tudtok?

2013. Október 17. - 10:38:13
Válasz #9288
Nem elérhető

kimi


Sziasztok
Ismerősöm kutyájának volt egy stana+propi kúrája, 1 hónapja ért véget. Most csinált egy teljes labort, ahol ezek az értékek voltak rosszak:
GOT 79 U/L (0-45)
GPT 180 U/L (0-45)
Gamma GT 70 U/L (11-50)
Kreatin-kináz 611 U/L (24-195) (kreatin kúrán vagyok, ez ennek is köszönhető ugye).
Szerintetek ezek mennyire kiugróan rosszak ilyenkor? Kúra alatt ment máriatövis, most arra gondolt, szedne 2-3 hónapig legalont. Ebből elég a bolti adagolás, vagy emelje? Esetleg mit kéne még, ami segít eze?
Köszi

2013. Október 17. - 13:23:11
Válasz #9289
Nem elérhető

sarti


Én nem vagyok orvos, de a máriatövis mindenképp kéne. A kreatin-kináz szint a kortizol, miatt magas szerintem, de majd a tapasztaltabbak megmondják.

2013. Október 17. - 13:55:05
Válasz #9290
Nem elérhető

Maszat


Nevetni fogtok, de ismerek olyat aki valóban naposimozta a macskáját  ;D Naponta- két naponta kapott egy felet. Azt mondta állandóan harci sérüléssel tért haza, mert járta a környéket, küzdött a rivális hímekkel, és kurta a lány macskákat. Kérdezem -és mi lett vele? Erre mit válaszol? Valaki megmérgezte  ;D ;D  Na mondom menj a picsába, nem gondolod,h Te voltál az? :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 17. - 14:16:33
Válasz #9291
Nem elérhető

ninja14


Nevetni fogtok, de ismerek olyat aki valóban naposimozta a macskáját  ;D Naponta- két naponta kapott egy felet. Azt mondta állandóan harci sérüléssel tért haza, mert járta a környéket, küzdött a rivális hímekkel, és kurta a lány macskákat. Kérdezem -és mi lett vele? Erre mit válaszol? Valaki megmérgezte  ;D ;D  Na mondom menj a picsába, nem gondolod,h Te voltál az? :D
egyik elmebeteg haveromnak volt egy amstaff pitbull keveréke amit anapolonozott a hülyegyerek 3 szemmel, hát mit ne mondjak az a kutya után annyi kártérítést fizetett, h beruházott volna abból egy egész kutyafarmot...pl az úton egy csivavat szószerint kettéharapott! oszt majd el kellett altatni szegény ebet, mert olyan lett mint a Hulkban a kutyák  ;D kb 1 éve temettük el az ebet nagyon szép volt teste mint a kék amstaffé és a pofája pitbull beütéssel...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 17. - 14:19:16
Válasz #9292
Nem elérhető

Maszat


3 szem anapolon? Azért legalább leoszthatta volna az adagolást a nem normális, testsúly\kg arányban kutyára. Felnőtt 80-90-100 kg-os testsúlyú emberek esznek 1-1.5 szemet... Szerintem egyébként ez simán belefér az állatkínzás kategóriába. Undorító!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 17. - 14:52:03
Válasz #9293
Nem elérhető

ninja14


3 szem anapolon? Azért legalább leoszthatta volna az adagolást a nem normális, testsúly\kg arányban kutyára. Felnőtt 80-90-100 kg-os testsúlyú emberek esznek 1-1.5 szemet... Szerintem egyébként ez simán belefér az állatkínzás kategóriába. Undorító!
esküszöm napról napra lehetett látni h durran szegény kutya! Szerencsére a taggal már megszakadt minden kapcsolat kiment Londonba szerencsét próbálni  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 17. - 15:17:24
Válasz #9294
Nem elérhető

Maszat


3 szem anapolon? Azért legalább leoszthatta volna az adagolást a nem normális, testsúly\kg arányban kutyára. Felnőtt 80-90-100 kg-os testsúlyú emberek esznek 1-1.5 szemet... Szerintem egyébként ez simán belefér az állatkínzás kategóriába. Undorító!

anyám  !+"% ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 17. - 15:25:19
Válasz #9295
Nem elérhető

ninja14


3 szem anapolon? Azért legalább leoszthatta volna az adagolást a nem normális, testsúly\kg arányban kutyára. Felnőtt 80-90-100 kg-os testsúlyú emberek esznek 1-1.5 szemet... Szerintem egyébként ez simán belefér az állatkínzás kategóriába. Undorító!

anyám  !+"% ;D
nem én írtam  ;D most figyeltem fel én is rá ..kezdesz te is sötét lenni vagy újból szerelmes?  :D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 17. - 15:36:08
Válasz #9296
Nem elérhető

kimi


Köszi a választ! Esetleg valaki?

2013. Október 17. - 15:44:40
Válasz #9297
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok
Ismerősöm kutyájának volt egy stana+propi kúrája, 1 hónapja ért véget. Most csinált egy teljes labort, ahol ezek az értékek voltak rosszak:
GOT 79 U/L (0-45)
GPT 180 U/L (0-45)
Gamma GT 70 U/L (11-50)
Kreatin-kináz 611 U/L (24-195) (kreatin kúrán vagyok, ez ennek is köszönhető ugye).
Szerintetek ezek mennyire kiugróan rosszak ilyenkor? Kúra alatt ment máriatövis, most arra gondolt, szedne 2-3 hónapig legalont. Ebből elég a bolti adagolás, vagy emelje? Esetleg mit kéne még, ami segít eze?
Köszi

Először is, ismerni kellene, hogy kúra előtt mik voltak az eredmények.

A kreatin-kináz nem annyira érdekes most itt, mivel sportolóknál ez magas alapból, mivel általában az izomzat folyamatos gyulladásban van/lehet az edzések hatására, és ez okozza a magas kreatin-kináz enzim-aktivitást. Sportolóknák a GOT/GPT is alapból magasabb a normálnál, akár jóval magasabb.

A legalon hatóanyaga szintén máriatövis-kivonat, szóval hülyeség váltani máriatövisről legalonra(máriatövisre/silimarinra). Max. amiatt érdemes a váltás, mivel a legalon valszeg tisztább-gyógyszerészeti minőségű.

... ;D (emellett megjegyezném, hogy a leírtak nem orvosi tanácsok vagy javaslatok.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 17. - 18:23:06
Válasz #9298
Nem elérhető

kimi


Köszi efitmester!
A kreatin-kináz eddig is magas volt (300 körül, mióta edzem), a GOT 90 volt előző vizsgálatnál, a GGT, GPT pedig épp a felső határnál. Kúra előtt volt hasi ultrahang is, semmi kóros elváltozást nem mutattak ki. Orvos is tud a dologról, viszont azt vettem észre, hogy nem igazán értenek a kúrával kapcsolatos dolgokhoz.

2013. Október 17. - 18:23:06
Válasz #9299
Nem elérhető

kimi


Olyat is olvastam, hogy a GOT, GPT, GGT emelkedhet az izom bomlásától is, nem csak a máj miatt, de erről az orvos nem tud semmit. Ez is benne lehet a pakliban. Egyébként a tesztoszteron szint már most teljesen jó.