2024. Május 06. - 17:57:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498697 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2013. Október 17. - 19:07:13
Válasz #9300
Nem elérhető

Maszat


3 szem anapolon? Azért legalább leoszthatta volna az adagolást a nem normális, testsúly\kg arányban kutyára. Felnőtt 80-90-100 kg-os testsúlyú emberek esznek 1-1.5 szemet... Szerintem egyébként ez simán belefér az állatkínzás kategóriába. Undorító!

anyám  !+"% ;D
nem én írtam  ;D most figyeltem fel én is rá ..kezdesz te is sötét lenni vagy újból szerelmes?  :D

Elképzelhető, hogy nálam is fenn áll az iq csökkenés. Csak én lehet 90ről indultam  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 20. - 20:09:56
Válasz #9301
Nem elérhető

t.paul


Helló mindenki!

Szeretném ha tudnátok segíteni nekem :)

Elöljáróban annyit, hogy 35 éves vagyok 110 kiló és 190 cm. Heti 4x edzés, kajám szerintem rendben van, igaz nem profi módon, de a családomnak sem mondhatom, hogy mindig csak rizs meg csirke v. pulykamell legyen az ebéd! De nagyjából a következő (bár tudom ez általában kutyát sem érdekli, de akkor is leírom)
1- kelés után 50gr impact whey + 100 gr instant oats shake
2 - reggeli általában rozskenyér + prémium csirkemell + ementáli sajt + kígyó uborka + 2 tojás + peak mega a-z vitamin + 2gr HMB + 3 szem carnivor beef aminos + beta ecdysteron
3 - 10 órai: ugyanaz, csak a tápkiegek nélkül
4 - 12-13 óra felé 50g impact whey shake
5. ebéd ami van, de ha lehet akkor ugye csirkemell + rizs...vagy valami hús + rizs
6. edzés előtt 3.5 gr creatin + bcaa explode + 50gr fehérje + 2gr HMB
1.5-2 óra edzés heti 4x
7. edzés után 3.5 gr creatin + glutamin explode + 50gr fehérje + 50 gr maltodextrin
8. vacsi az ami a reggeli tehát rozskenyér, csirkemell felvágott, sajt, tojás + a tápkiegek (vitamin, amino, hmb)
este ha még éhes vagyok 10-11 óra felé, akkor 250gramm zsírszegény túró joghurttal

Nyah, a lényeghez még hozzá tartozik, hogy pár éve baj volt a tüdőmmel (az orvosok szerint, mert én semmit sem éreztem, ők meg rám akarták tukmálni, hogy tuti nem fulladok ki hamar, meg tuti jól vagyok? stb, pedig jól voltam, na mind1) ezért egy jó évig szedtem Medrol szteroidnak mondott tablettát (30g/nap) utána meg egyre kevesebbet (levezetni ezt is kellett :) ) és ezt már jó egy éve nem szedem, mivel tünetmentes vagyok, csak hát rajtam maradt +15 kiló az is a hasamon b*sszameg!

Na a lényeg a lényegben, hogy első kúrámhoz kellene egy kis tanács ki mit gondol, mert akár hiszitek, akár nem, kb. már 3 hete csak a dopping szerekről olvasok, ismerősőket kérdezek és rá kellett jönnöm, hogy mindenki mást mond! Mindenkinek más jön be! Vagy bejött, de szerinte nem jó cucc volt, a másik meg szerint jó cucc volt, de nem látszik rajta, stb, stb, stb.

Szóval szúrni én sem akarom (tudom-tudom akkor ne is koxoljak)....még egyenlőre (azt sem szeretem ha vért vesznek tőlem, vagyis nem fáj, valami, de nem szoktam nézni).
Szóval szemesbe gondolkodtam, ismerem előnyeit, hátrányait, de erre is mindenki mást mond, talán azért mert 2 egyforma szervezet nincs!

Szóval metha-ra gondoltam, bár nem tudom, a methától még jobban csüngőhasú vietnámi malacnak néznék-e ki v. nem. A legközelebbi ismimnek hozott erőt és izmot is, kajával megmaradt a 80-85%-a az izomnak és erőnek is! Tehát neki bevált, ezért gondoltam én is, de nem tudom, jó lenne-e szemes stana-val kombinálni v. minek?
A gyártók is megoszlanak, valaki erre esküszik valaki meg fikázza azt ami másnak bevált, szal ezt a részét hagyjuk, hogy fake v. nem....úgy is az! Akitől venném arra minden ismerősöm aki próbált tőle akármit azt mondta, hogy nagyon adja, úgyhogy annyira sz*r cuccok nem lehetnek! Izmosak is maradtak tőle, erejük is maradt.

Szóval az úgy jó lenne, hogy 6-7 hetes metha kúra, mittomén 4 nap felvezetéssel (20g 2 napig, utána 30g 2 napig) aztán mehetne a 40g naponta? Emellé a végén napi 30g stana? A végén csökkenteni a dózisokat? Elejétől provi napi 25g (vagy ha kellene véletlenül akkor 50) a végén pedig zita 10g 10napig?
Vagy felejtsem el stanát v. a methát? Vagy egyszerre csak egyet? Omega3 közben? végén meg ha zita is lement akkor zma?

Csak azért kérdezem, mert inkább erőt szeretnék a végére, nem azt, hogy kúra végére be vagyok pukkadva mint a pic*a aztán meg lemegy, erő meg nuku (erről is mond mindenki mindent főleg itt a neten).

Segítségeteket, tanácsotokat előre is köszönöm szépen!

2013. Október 21. - 01:09:33
Válasz #9302
Nem elérhető

t.paul


Helló mindenki!

Szeretném ha tudnátok segíteni nekem :)

Elöljáróban annyit, hogy 35 éves vagyok 110 kiló és 190 cm. Heti 4x edzés, kajám szerintem rendben van, igaz nem profi módon, de a családomnak sem mondhatom, hogy mindig csak rizs meg csirke v. pulykamell legyen az ebéd! De nagyjából a következő (bár tudom ez általában kutyát sem érdekli, de akkor is leírom)
1- kelés után 50gr impact whey + 100 gr instant oats shake
2 - reggeli általában rozskenyér + prémium csirkemell + ementáli sajt + kígyó uborka + 2 tojás + peak mega a-z vitamin + 2gr HMB + 3 szem carnivor beef aminos + beta ecdysteron
3 - 10 órai: ugyanaz, csak a tápkiegek nélkül
4 - 12-13 óra felé 50g impact whey shake
5. ebéd ami van, de ha lehet akkor ugye csirkemell + rizs...vagy valami hús + rizs
6. edzés előtt 3.5 gr creatin + bcaa explode + 50gr fehérje + 2gr HMB
1.5-2 óra edzés heti 4x
7. edzés után 3.5 gr creatin + glutamin explode + 50gr fehérje + 50 gr maltodextrin
8. vacsi az ami a reggeli tehát rozskenyér, csirkemell felvágott, sajt, tojás + a tápkiegek (vitamin, amino, hmb)
este ha még éhes vagyok 10-11 óra felé, akkor 250gramm zsírszegény túró joghurttal

Nyah, a lényeghez még hozzá tartozik, hogy pár éve baj volt a tüdőmmel (az orvosok szerint, mert én semmit sem éreztem, ők meg rám akarták tukmálni, hogy tuti nem fulladok ki hamar, meg tuti jól vagyok? stb, pedig jól voltam, na mind1) ezért egy jó évig szedtem Medrol szteroidnak mondott tablettát (30g/nap) utána meg egyre kevesebbet (levezetni ezt is kellett :) ) és ezt már jó egy éve nem szedem, mivel tünetmentes vagyok, csak hát rajtam maradt +15 kiló az is a hasamon b*sszameg!

Na a lényeg a lényegben, hogy első kúrámhoz kellene egy kis tanács ki mit gondol, mert akár hiszitek, akár nem, kb. már 3 hete csak a dopping szerekről olvasok, ismerősőket kérdezek és rá kellett jönnöm, hogy mindenki mást mond! Mindenkinek más jön be! Vagy bejött, de szerinte nem jó cucc volt, a másik meg szerint jó cucc volt, de nem látszik rajta, stb, stb, stb.

Szóval szúrni én sem akarom (tudom-tudom akkor ne is koxoljak)....még egyenlőre (azt sem szeretem ha vért vesznek tőlem, vagyis nem fáj, valami, de nem szoktam nézni).
Szóval szemesbe gondolkodtam, ismerem előnyeit, hátrányait, de erre is mindenki mást mond, talán azért mert 2 egyforma szervezet nincs!

Szóval metha-ra gondoltam, bár nem tudom, a methától még jobban csüngőhasú vietnámi malacnak néznék-e ki v. nem. A legközelebbi ismimnek hozott erőt és izmot is, kajával megmaradt a 80-85%-a az izomnak és erőnek is! Tehát neki bevált, ezért gondoltam én is, de nem tudom, jó lenne-e szemes stana-val kombinálni v. minek?
A gyártók is megoszlanak, valaki erre esküszik valaki meg fikázza azt ami másnak bevált, szal ezt a részét hagyjuk, hogy fake v. nem....úgy is az! Akitől venném arra minden ismerősöm aki próbált tőle akármit azt mondta, hogy nagyon adja, úgyhogy annyira sz*r cuccok nem lehetnek! Izmosak is maradtak tőle, erejük is maradt.

Szóval az úgy jó lenne, hogy 6-7 hetes metha kúra, mittomén 4 nap felvezetéssel (20g 2 napig, utána 30g 2 napig) aztán mehetne a 40g naponta? Emellé a végén napi 30g stana? A végén csökkenteni a dózisokat? Elejétől provi napi 25g (vagy ha kellene véletlenül akkor 50) a végén pedig zita 10g 10napig?
Vagy felejtsem el stanát v. a methát? Vagy egyszerre csak egyet? Omega3 közben? végén meg ha zita is lement akkor zma?

Csak azért kérdezem, mert inkább erőt szeretnék a végére, nem azt, hogy kúra végére be vagyok pukkadva mint a pic*a aztán meg lemegy, erő meg nuku (erről is mond mindenki mindent főleg itt a neten).

Segítségeteket, tanácsotokat előre is köszönöm szépen!

De hülye vagyok most látom grammokat írtam (g), azok természetesen mg :) Sorry, nem néztem mit pötyögök, csak gépeltem!

2013. Október 21. - 22:14:16
Válasz #9303
Nem elérhető

mcadam


Kokszolj rendesen, vagy hagyd az egészet a picsába szerintem... de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor csak az egyiket szedd, ne túl nagy dózisban, mert a mind a kettő (főleg együtt) májtoxikus.

2013. Október 22. - 08:41:26
Válasz #9304
Nem elérhető

sarti


Ezt jól összeraktad, két szemest soha nem szed, még a szomszéd papagája sem!

2013. Október 22. - 12:05:38
Válasz #9305
Nem elérhető

Maszat


Ez olyan hosszú, hogy egyszerűen nincs kedvem elkezdeni olvasni  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 22. - 23:16:12
Válasz #9306
Nem elérhető

t.paul


Köszi a válaszokat!

Jaja, közben rájöttem, hogy igaz, 2 szemest összerakni elég fa**ság, sorry :)

Marad csak a stana mert abból tudok olyat ami tényleg stana, nem felütött akármi. Láttam már a hatását is több emberen, egy deka víz vagy meg bepukkadt testalkat nem volt tőle, erőbe pedig megdobta őket, ez az ami nekem is kell, nem pedig +10 kiló.

Én így gondoltam, kérlek javítsatok ki, ha sz@r:
200 szem stana, napi 40mg felvezetve, elosztva az adag,  illetve levezetve (azt olvastam valahol, hogy minél jobban elhúzod a levezetést annál jobb lesz az eredmény....ezt hogy kéne?).
Provi elejétől napi 1 szem a végén pedig zita 2 hétig napi 2x10mg. Ez így jó lenne? Hétvégén
Levezetést kicsit valaki kifejthetné nekem...tehát ha elfogy a stana akkor provi is stopp egyből? Zitát mikortól lehet?

Köszi :)

2013. Október 23. - 09:50:37
Válasz #9307
Nem elérhető

cpggyurma


Hallottam már New York Pharma-ról most egy új gyártó Extrehe Pharma (vagy csak lehet nekem új). Valaki tud róla valamit mennyire gagyi? :D

2013. Október 27. - 18:23:26
Válasz #9308
Nem elérhető

cpggyurma


Exthreme pharma  senki ????...


2013. Október 27. - 21:10:08
Válasz #9309
Nem elérhető

Milo


növit szerintetek mikor a legjobb beadni. van aki szerint reggel éhgyomorra, más azt mondja este lefekvés előtt, vki szerint meg nem jó este beadni mert elnyomja a saját növ.hormon termelést. csak napi 5egység kínait használna a kutyám.mikor adja be?
Riceman

2013. Október 29. - 18:26:29
Válasz #9310
Nem elérhető

Flanigan


 A Provironnak olyannak kell lennie, hogy nyállal érintkezve egyből szétmállik? Ezt vettem észre.

Köszi

2013. Október 29. - 20:40:24
Válasz #9311
Nem elérhető

eo2eo


növit szerintetek mikor a legjobb beadni. van aki szerint reggel éhgyomorra, más azt mondja este lefekvés előtt, vki szerint meg nem jó este beadni mert elnyomja a saját növ.hormon termelést. csak napi 5egység kínait használna a kutyám.mikor adja be?

Mit szolnál napi 2 beadáshoz ?:)

Mondjuk, szerintem x hónap külső adagolás ígyis-úgyis elnyomja, szóval véleményem szerint, mindegy mikor adod be. Viszont ha azt nézzük hogy az anabolikus folyamatok leginkabb alvás alatt aktívak, akkor kézenfekvő az esti beadás.

2013. Október 29. - 23:07:16
Válasz #9312
Nem elérhető

Maszat


A Provironnak olyannak kell lennie, hogy nyállal érintkezve egyből szétmállik? Ezt vettem észre.

Köszi

A jó hír, ha jól emlékszem az iráni nekem is olyan volt. Talán még kicsit édeskés íze is volt. A rossz hír,h hatástalan szar volt ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 30. - 09:49:20
Válasz #9313
Nem elérhető

Milo


növit szerintetek mikor a legjobb beadni. van aki szerint reggel éhgyomorra, más azt mondja este lefekvés előtt, vki szerint meg nem jó este beadni mert elnyomja a saját növ.hormon termelést. csak napi 5egység kínait használna a kutyám.mikor adja be?

Mit szolnál napi 2 beadáshoz ?:)

Mondjuk, szerintem x hónap külső adagolás ígyis-úgyis elnyomja, szóval véleményem szerint, mindegy mikor adod be. Viszont ha azt nézzük hogy az anabolikus folyamatok leginkabb alvás alatt aktívak, akkor kézenfekvő az esti beadás.

5egység kínai elég lófasz adag,beadom egybe nem osztogatom szét. 8-10egységet már ketté osztanám,ennél felesleges sztem.az tény hogy éjszaka lenne a leghatásosabb. csak ezzel nem tudok mit kezdeni hogy többen,köztük komoly testépítők is mondták hogy ne este adjam be mert elnyomja a saját növ.hormontremelést. most reggel 5kor adom be, utána alszok tovább,8kor kaja stb.
Riceman

2013. Október 30. - 10:05:57
Válasz #9314
Nem elérhető

Maszat


Én egyszer azt hallottam egy komoly testépítőtől, hogy: (idézem) "áááá nem figyeltem erre, benyúltam a fiókba, kivettem egy ampullát, azt beadtam. Nem néztem, hogy mi volt"  :D  biztos azért, mert muszáj volt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26