2024. Május 06. - 19:52:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498727 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2013. Október 30. - 10:30:49
Válasz #9315
Nem elérhető

sarti


Iráni ugyan ilyen volt a szomszédnak is, szintén szar.

2013. Október 30. - 18:58:31
Válasz #9316
Nem elérhető

cpggyurma


Én egyszer azt hallottam egy komoly testépítőtől, hogy: (idézem) "áááá nem figyeltem erre, benyúltam a fiókba, kivettem egy ampullát, azt beadtam. Nem néztem, hogy mi volt"  :D  biztos azért, mert muszáj volt  ;D

 :D :D :D

2013. Október 31. - 12:40:42
Válasz #9317
Nem elérhető

Kamagraking


Exthreme pharma  senki ????...


Nem véletlenül Xtreme-line? Mert az eléggé jó,ismerősöm propijával készült versenyre,azt mondta igen fasza volt.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Október 31. - 12:42:30
Válasz #9318
Nem elérhető

Kamagraking


növit szerintetek mikor a legjobb beadni. van aki szerint reggel éhgyomorra, más azt mondja este lefekvés előtt, vki szerint meg nem jó este beadni mert elnyomja a saját növ.hormon termelést. csak napi 5egység kínait használna a kutyám.mikor adja be?
Én reggel adnám be,5 egységet viszont kettészednék,de melyik kínai az amiből nem érzel ötöt?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Október 31. - 15:16:55
Válasz #9319
Nem elérhető

cpggyurma


Exthreme pharma  senki ????...


Nem véletlenül Xtreme-line? Mert az eléggé jó,ismerősöm propijával készült versenyre,azt mondta igen fasza volt.

nem XtremneLine .
Vermodjet ismeri valaki? Balkánról való ha jól tudom

2013. November 01. - 12:41:18
Válasz #9320
Nem elérhető

Flanigan


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne még, hogy ha elkapok egy influenzát, vagy ilyen vírusos időszakban szabad ugyanúgy gyógyszerezni magam pl coldrex-el cucc mellett? Sok vitamint alapból szedni kell tudom.

Köszönöm !

2013. November 01. - 13:15:38
Válasz #9321
Nem elérhető

cpggyurma


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne még, hogy ha elkapok egy influenzát, vagy ilyen vírusos időszakban szabad ugyanúgy gyógyszerezni magam pl coldrex-el cucc mellett? Sok vitamint alapból szedni kell tudom.

Köszönöm !


Nyugodtan mehet még akár fájdalomcsillapító is. Én nem nagyon szoktam megfazázásra és influenzára gyogyszert szedni, 3-4 ezer mg C-vitamin bőven megteszi

2013. November 01. - 16:25:38
Válasz #9322
Nem elérhető

sarti


Vermodje stanája elvileg nagyon fasza.

2013. November 01. - 19:07:42
Válasz #9323
Nem elérhető

Kamagraking


Exthreme pharma  senki ????...


Nem véletlenül Xtreme-line? Mert az eléggé jó,ismerősöm propijával készült versenyre,azt mondta igen fasza volt.

nem XtremneLine .
Vermodjet ismeri valaki? Balkánról való ha jól tudom
Vermodje-moldáv ug gyártó,aki "hivatalossá" tette magát pénzért...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. November 02. - 14:54:47
Válasz #9324
Nem elérhető

Flanigan


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne még, hogy ha elkapok egy influenzát, vagy ilyen vírusos időszakban szabad ugyanúgy gyógyszerezni magam pl coldrex-el cucc mellett? Sok vitamint alapból szedni kell tudom.

Köszönöm !


Nyugodtan mehet még akár fájdalomcsillapító is. Én nem nagyon szoktam megfazázásra és influenzára gyogyszert szedni, 3-4 ezer mg C-vitamin bőven megteszi

Én próbáltam már 10 ezer mg C vitamint is, de van hogy nem hat :/
Akkor ilyen h coldrex, algoflex, vagy acc 200 mehet mellé? :)

köszönöm!

2013. November 02. - 16:58:03
Válasz #9325
Nem elérhető

Milo


növit szerintetek mikor a legjobb beadni. van aki szerint reggel éhgyomorra, más azt mondja este lefekvés előtt, vki szerint meg nem jó este beadni mert elnyomja a saját növ.hormon termelést. csak napi 5egység kínait használna a kutyám.mikor adja be?
Én reggel adnám be,5 egységet viszont kettészednék,de melyik kínai az amiből nem érzel ötöt?

Kimondta hogy nem érzem? nagyon jó
Riceman

2013. November 02. - 18:20:27
Válasz #9326
Nem elérhető

sarti


Az egy dolog hogy UG, a lényeg hogy az legyen benne aminek kell.

2013. November 02. - 20:44:15
Válasz #9327
Nem elérhető

Kamagraking


növit szerintetek mikor a legjobb beadni. van aki szerint reggel éhgyomorra, más azt mondja este lefekvés előtt, vki szerint meg nem jó este beadni mert elnyomja a saját növ.hormon termelést. csak napi 5egység kínait használna a kutyám.mikor adja be?

Mit szolnál napi 2 beadáshoz ?:)

Mondjuk, szerintem x hónap külső adagolás ígyis-úgyis elnyomja, szóval véleményem szerint, mindegy mikor adod be. Viszont ha azt nézzük hogy az anabolikus folyamatok leginkabb alvás alatt aktívak, akkor kézenfekvő az esti beadás.

5egység kínai elég lófasz adag,beadom egybe nem osztogatom szét. 8-10egységet már ketté osztanám,ennél felesleges sztem.az tény hogy éjszaka lenne a leghatásosabb. csak ezzel nem tudok mit kezdeni hogy többen,köztük komoly testépítők is mondták hogy ne este adjam be mert elnyomja a saját növ.hormontremelést. most reggel 5kor adom be, utána alszok tovább,8kor kaja stb.
Ebből gondoltam,hogy nem vagy elégedett vele.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. November 02. - 21:30:02
Válasz #9328
Nem elérhető

Milo


akkor bocs,ha félreérthető voltam. arra értettem hogy 5egység önmagába nem sok. de ettől is olyan szinten durranok,nekem bőven elég, persze van akinek több kell.
Riceman

2013. November 03. - 20:06:40
Válasz #9329
Nem elérhető

macusmacus


Sziasztok!
39 éves vagyok,  105 kg és 7 éve edzek folyamatosan, naturalba!
Ennyi idő alatt sok mindent megettem, kipróbáltam.Az edzésre odafigyelek , kajára már nem igazán.
Nekem az edzés hobby, kedvtelés.Fél éve gondolkodom, valami nagyon lightos kúrán.Nem akarok nőni:-) , inkább egy kicsit formálódni, plussz egy kis erő!
Rengeteget olvastam a szterokrol, úgy vagyok vele, mint a nyelvtanulással, minnél többet olvasok róluk annál hülyébbnek érzem magam.
No ,végül arra jutottam hogy nem szeretnék mindenféle tökismeretlen anyagot magamba fecskendezni, ezért amit találtam, az amit magyar forrásból is be lehet szerezni és talán nincs annyi káros hatása!
Andriol tabletta és mellé Proviron.Azt mondták 40 felé a tesztoszteron már ajándék a szervezetnek:-) 
Tudom, hogy semmirevalónak mondják az Andriolt de első kúrának lenne, kíváncsiságból hogy hogyan reagál a szervezetem.
Szerintetek nagyon rosszul gondolkodom, így elsőre?