2024. Május 06. - 22:28:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498772 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2013. November 11. - 12:20:19
Válasz #9390
Nem elérhető

Maszat


Milyen jó is lenne egy csomó gyúróssal együtt élni, a nap 24 órájába testzsírszázalékokról, helyes gyakorlat végrehajtásokról, tápanyagszükségletről diskurálni, miközben agyagból főzőedényeket formálunk. Lepózolnánk egymásnak a pajtába, meg ilyenek. Faszomat azt ;D




Közös összebúlyás a zuhany alatt, Abból inkább én kimaradnék :D

Ha már érdemben úgyse tudsz itt megszólalni...  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 11. - 16:57:20
Válasz #9391
Nem elérhető

ninja14


Milyen jó is lenne egy csomó gyúróssal együtt élni, a nap 24 órájába testzsírszázalékokról, helyes gyakorlat végrehajtásokról, tápanyagszükségletről diskurálni, miközben agyagból főzőedényeket formálunk. Lepózolnánk egymásnak a pajtába, meg ilyenek. Faszomat azt ;D

 ;D ;D ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. November 11. - 16:57:49
Válasz #9392
Nem elérhető

ninja14


nagyon gáz már ez a topic!!!!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. November 11. - 17:05:37
Válasz #9393
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Milyen jó is lenne egy csomó gyúróssal együtt élni, a nap 24 órájába testzsírszázalékokról, helyes gyakorlat végrehajtásokról, tápanyagszükségletről diskurálni, miközben agyagból főzőedényeket formálunk. Lepózolnánk egymásnak a pajtába, meg ilyenek. Faszomat azt ;D

 ;D ;D ;D
Lenne ott egy éttermem, proteinleves, proteinhamburger, proteingyros, proteinprotein  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. November 11. - 20:15:14
Válasz #9394
Nem elérhető

haiku23


Milyen jó is lenne egy csomó gyúróssal együtt élni, a nap 24 órájába testzsírszázalékokról, helyes gyakorlat végrehajtásokról, tápanyagszükségletről diskurálni, miközben agyagból főzőedényeket formálunk. Lepózolnánk egymásnak a pajtába, meg ilyenek. Faszomat azt ;D

A testépítés csak egy közös kapocs lenne ami összekovácsol minket az ökofaluban.  =/+'

Pl: "segítsünk Bélának az üvegházban mert a sok paradicsomtól guggolt 300 kilóba"  :-O
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2013. November 11. - 20:17:26
Válasz #9395
Nem elérhető

haiku23


Milyen jó is lenne egy csomó gyúróssal együtt élni, a nap 24 órájába testzsírszázalékokról, helyes gyakorlat végrehajtásokról, tápanyagszükségletről diskurálni, miközben agyagból főzőedényeket formálunk. Lepózolnánk egymásnak a pajtába, meg ilyenek. Faszomat azt ;D




Közös összebúlyás a zuhany alatt, Abból inkább én kimaradnék :D

Áááá semmi buzulás :)

Max ez :)

http://www.youtube.com/watch?v=WEPQpcyiIB8
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2013. November 11. - 23:23:30
Válasz #9396
Nem elérhető

Foglaltnév


Sziasztok!

Hipotetikus kérdés, épp egy forgatókönyvet írok, ha kicsit sok töröljétek lécci. Szóval, akadt már fent valakinek csomag a vámon?

2013. November 12. - 03:04:30
Válasz #9397
Nem elérhető

try2bebig


Tesztoszteron szintet szeretnék növelni, khm ..
Már írtam hogy az Andriol nevű bigyó segitségét szerettem volna igénybe venni, de sajnos hiánycikk!
Az lenne a kérdésem hogy ha ezzel kenegetném a fájos vállam, akkor az ugyanolyan hatásos lenne?:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/androgel_50_mg_gel_tasakban/15082



Ezt nem tesztoszteron növelésnek hívják, hanem tesztoszteron pótlásnak cimbora. Ha egyszer elhatározod, akkor sok esetben életed végéig használnod kell valamilyen terméket (egyes páciensek nem elégedettek az eredménnyel, ilyenkor megpróbálkoznak egy restartolással, de jó részük-eddigi olvasataim alapján- hamar visszatér a tesztóra inkább).
Nyomós ok nélkül ne kezdd el ezt, teljesen felesleges, pláne ilyen gélekkel szarakodni. Ha van egy normális(ami nem feltétlen a normál tartományok által számolt tesztószint) tesztótermelésed, géllel kb azt a szintet tudod megütni, +még egy kicsit, és hacsak nincs alacsony termelésed, ebből semmilyen előnyöd nem fog származni. Ráadásul a gél, pláne, hogyha a HRT dózison felül viszed be, DHT-vel kapcsolatos problémákat okozhat(amit amúgy minden tesztó, de a gél formájú különösen).

Ha ki akarsz próbálni valamit, akkor csináld normálisan, mert ilyen szerek használatával legtöbbször csak azt fogod elérni, hogy lelövöd a saját termelésed, kb 0 eredményért.

2013. November 12. - 21:58:15
Válasz #9398
Nem elérhető

Flanigan


 sziasztok!

testo ena-ból 2. hétnél járok, 4. beadás után 20 perccel éreztem hogy mintha a szívem hol lassabban, hol gyorsabban verne, aztán úgy elkezdett dobogni, hogy majd be**rtam...

Ez mi lehetett? Visszaszívtam a fecskendőt, sehol semmi vér nem volt.

Köszönöm

2013. November 13. - 19:16:24
Válasz #9399
Nem elérhető

sarti


Csalódtam a közeli kutyák véleményében, így ma elmentem az állatkertbe. Ott a tigris a saját márkás termékét ajánlotta, mit hallottak felétek róla az állatok?

2013. November 13. - 19:44:11
Válasz #9400
Nem elérhető

rr


Csalódtam a közeli kutyák véleményében, így ma elmentem az állatkertbe. Ott a tigris a saját márkás termékét ajánlotta, mit hallottak felétek róla az állatok?

Ez a hsz megkoronázta a tyúksz*ros napomat  Łł=

2013. November 13. - 20:03:29
Válasz #9401
Nem elérhető

cpggyurma


sziasztok!

testo ena-ból 2. hétnél járok, 4. beadás után 20 perccel éreztem hogy mintha a szívem hol lassabban, hol gyorsabban verne, aztán úgy elkezdett dobogni, hogy majd be**rtam...

Ez mi lehetett? Visszaszívtam a fecskendőt, sehol semmi vér nem volt.

Köszönöm




Ha még most is élsz gond nem
Lehet! :D

A leírtak alapján nem lehetsz valami gyakorlott a beadás tekintetébe. Szerintem csak túlizgultad a dolgot. Max arra figyelj hogy a visszaszívás után beadáskor már ne mozduljon a tű lefelé vagy felfelé. Mert volt egy ismerősöm aki fecskendezeskor nem tartotta stabilan a fecsit és mire beadta kb fél cm-errel beljebb nyomta a tűt, ami nem egy életbiztosítás. De megynyugtatlak még ő is él.


2013. November 13. - 20:04:46
Válasz #9402
Nem elérhető

cpggyurma


Csalódtam a közeli kutyák véleményében, így ma elmentem az állatkertbe. Ott a tigris a saját márkás termékét ajánlotta, mit hallottak felétek róla az állatok?

Ez a hsz megkoronázta a tyúksz*ros napomat  Łł=


:D

2013. November 13. - 20:19:20
Válasz #9403
Nem elérhető

Milo


igf1 long r3- at használt vmelyik állat innen a fórumról?  mikor érdemes beadni,mennyit. minden érdekel a témával kapcsolatba
Riceman

2013. November 13. - 20:24:53
Válasz #9404
Nem elérhető

rr


sziasztok!

testo ena-ból 2. hétnél járok, 4. beadás után 20 perccel éreztem hogy mintha a szívem hol lassabban, hol gyorsabban verne, aztán úgy elkezdett dobogni, hogy majd be**rtam...

Ez mi lehetett? Visszaszívtam a fecskendőt, sehol semmi vér nem volt.

Köszönöm




Ha még most is élsz gond nem
Lehet! :D

A leírtak alapján nem lehetsz valami gyakorlott a beadás tekintetébe. Szerintem csak túlizgultad a dolgot. Max arra figyelj hogy a visszaszívás után beadáskor már ne mozduljon a tű lefelé vagy felfelé. Mert volt egy ismerősöm aki fecskendezeskor nem tartotta stabilan a fecsit és mire beadta kb fél cm-errel beljebb nyomta a tűt, ami nem egy életbiztosítás. De megynyugtatlak még ő is él.



Ha hirtelen nincs nálad clexan, akkor legközelebb ha ilyet érzel köhögjél amíg el nem ájulsz. Ha az se megy akkor már mindegy, nem tart sokáig ;)