2024. Május 06. - 15:59:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2013. November 13. - 21:17:28
Válasz #9405
Nem elérhető

ninja14


sziasztok!

testo ena-ból 2. hétnél járok, 4. beadás után 20 perccel éreztem hogy mintha a szívem hol lassabban, hol gyorsabban verne, aztán úgy elkezdett dobogni, hogy majd be**rtam...

Ez mi lehetett? Visszaszívtam a fecskendőt, sehol semmi vér nem volt.

Köszönöm




Ha még most is élsz gond nem
Lehet! :D

A leírtak alapján nem lehetsz valami gyakorlott a beadás tekintetébe. Szerintem csak túlizgultad a dolgot. Max arra figyelj hogy a visszaszívás után beadáskor már ne mozduljon a tű lefelé vagy felfelé. Mert volt egy ismerősöm aki fecskendezeskor nem tartotta stabilan a fecsit és mire beadta kb fél cm-errel beljebb nyomta a tűt, ami nem egy életbiztosítás. De megynyugtatlak még ő is él.



Ha hirtelen nincs nálad clexan, akkor legközelebb ha ilyet érzel köhögjél amíg el nem ájulsz. Ha az se megy akkor már mindegy, nem tart sokáig ;)
!+"%
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. November 13. - 21:33:46
Válasz #9406
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. November 14. - 15:09:41
Válasz #9407
Nem elérhető

Flanigan


sziasztok!

testo ena-ból 2. hétnél járok, 4. beadás után 20 perccel éreztem hogy mintha a szívem hol lassabban, hol gyorsabban verne, aztán úgy elkezdett dobogni, hogy majd be**rtam...

Ez mi lehetett? Visszaszívtam a fecskendőt, sehol semmi vér nem volt.

Köszönöm




Ha még most is élsz gond nem
Lehet! :D

A leírtak alapján nem lehetsz valami gyakorlott a beadás tekintetébe. Szerintem csak túlizgultad a dolgot. Max arra figyelj hogy a visszaszívás után beadáskor már ne mozduljon a tű lefelé vagy felfelé. Mert volt egy ismerősöm aki fecskendezeskor nem tartotta stabilan a fecsit és mire beadta kb fél cm-errel beljebb nyomta a tűt, ami nem egy életbiztosítás. De megynyugtatlak még ő is él.



Ha hirtelen nincs nálad clexan, akkor legközelebb ha ilyet érzel köhögjél amíg el nem ájulsz. Ha az se megy akkor már mindegy, nem tart sokáig ;)

Ilyen egy hülye tanácsot... kösz amúgy, remélem nálad se tart sokáig aztán örök nyugalomra térsz...
Clexant amugy zsírba kell adni, és nem hiszem hogy percek alatt lenne bármi hatása, főleg nem azonnali.
De túléltem, valószínű rátett egy lapáttal, hogy túlizgultam.

2013. November 14. - 16:02:23
Válasz #9408
Nem elérhető

rr


hidd el ettől hatasosabb nincs. de épp ezért mert lassú, tök mindegy mit csinálsz. nem a kisujjamból szoptam ki.

2013. November 14. - 21:36:52
Válasz #9409
Nem elérhető

Flanigan


hidd el ettől hatasosabb nincs. de épp ezért mert lassú, tök mindegy mit csinálsz. nem a kisujjamból szoptam ki.
értem, köszi, és elnézést a hangnemért  ****:))))))

2013. November 15. - 16:56:44
Válasz #9410
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 16. - 10:59:10
Válasz #9411
Nem elérhető

cpggyurma



2013. November 16. - 15:44:48
Válasz #9412
Nem elérhető

Maszat


Nem. Csak látványos.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 16. - 15:46:21
Válasz #9413
Nem elérhető

Maszat


BAZMEG ;D Ezt a chat topicba akartam betenni ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 18. - 12:23:58
Válasz #9414
Nem elérhető

Maravilla


Sziasztok 26 éves vagyok 60 kg évek óta sportolok versenyszerűen  sportolok és mivel már nem nagyon fogok fejlödni illetve fáj is egy két dolog váll,kőnyők ezért úgy döntöttem hogy elkezdek egy deca+testoszteron kúrát. A deca görög 2ml a teszto omnadren 250 1ml. Ezekbol van 20 ampulla 10 deca 10 teszto ezt hetente 1-1 ampullával tolnám váltogatva szokásos helyre. 2 honapja lett vége egy 200 szemes methandenione kúrának napi 3 szem előtte felvezetés egy szem majd másnap kettő aztán végig 3 majd vissza le alatta ment egy naturlandos májvédő és detoxikálós tea semmi bajom nemvolt tőle de amit adot =/+' hibátlan volt csak jött egy megfázás 40fok láz 2 hétig és minden eltünt amit kb az én butaságomnak tudok be mert sztem ha szedek c- vitamint tovább nemtörténik ez vagy vmi immunerösitőt.

A kérdésem az lenne hogy szedjek e vmi regenerálót a kúra alatt vagy majd a végén mert tudom hogy a szemestől jobb a szuri de egyben veszélyesebb is ha az ember nem kellő körültekintéssel csinálja. Előre is köszönöm szépen!  :-){

2013. November 18. - 15:58:07
Válasz #9415
Nem elérhető

sarti


Komolyan gondolod hogy 60 kilósan akarsz koxolni?  Ráadásul már volt kúrád? Előtte 50 voltál? Étrended volt valaha?

2013. November 18. - 16:19:00
Válasz #9416
Nem elérhető

Maszat


Én se voltam 70 kg az első kúrám előtt, de azért 60kilósan kezdeni a 2.-at tényleg durva ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 18. - 16:35:23
Válasz #9417
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
BAZMEG ;D Ezt a chat topicba akartam betenni ;D

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. November 18. - 16:53:54
Válasz #9418
Nem elérhető

sarti


Na erről beszélek. 60 kiló egy magasabb nőnek kevés.

2013. November 18. - 17:03:56
Válasz #9419
Nem elérhető

Maravilla


Igen mert a sok fogyasztás és a gyors anyagcserémnek köszönhetöen nem nagyon növök natural cuccoktol tömegnövelöktöl mert napi két edzésnek köszönhetöen nem nagy százalékban hoz tömeget  igen volt étrendem 56 voltam abbol lett 64 és most fogytam 60ra.

Mégegyszer Köszönöm Szépen!