2024. Május 06. - 20:17:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498733 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2013. November 22. - 19:34:18
Válasz #9435
Nem elérhető

sarti


Teremben egy srác nem használt hcg-t kúra alatt. A kúra 12 hétig tartott, ezt mondtam neki: 5000 iu hcg-t oldjon fel, és adjon be belőle napi 500 iu-t, utána zita (ez van neki), DHA, HHEA, T-Bomb II... Jó ez így? (ha már kúra alatt nem használt, bár én is ugyan ilyen hülye voltam tavaly).

2013. November 22. - 19:43:31
Válasz #9436
Nem elérhető

Triszo


DAA, DHEA ! Csak nehogy olyat vegyen a sràc ami nem kell.

2013. November 22. - 19:56:57
Válasz #9437
Nem elérhető

sarti


DHEA akart lenni.

2013. November 23. - 10:08:46
Válasz #9438
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
DAA, DHEA ! Csak nehogy olyat vegyen a sràc ami nem kell.
Igazából DAA sem kell, ilyen lófing cuccokra pénzt nem adnék........
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. November 23. - 16:18:25
Válasz #9439
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
DAA, DHEA ! Csak nehogy olyat vegyen a sràc ami nem kell.
Igazából DAA sem kell, ilyen lófing cuccokra pénzt nem adnék........

Utókúrában a DAA és a DHEA is egy nagyon hálás kiegészítő tud lenni azért. Normál, egészséges(vagy akár naturál) emberek/sportolók számára tényleg nem sokat érnek viszont.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. November 23. - 21:15:52
Válasz #9440
Nem elérhető

sarti


Ha minden igaz, ezek mind vannak neki, a fő kérdés a hcg adagolás, mert a 3*5000 volt amit tudott, én azt mondtam 500 iu naponta 10 napig elég, efit szerinted?

2013. November 23. - 21:46:58
Válasz #9441
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha minden igaz, ezek mind vannak neki, a fő kérdés a hcg adagolás, mert a 3*5000 volt amit tudott, én azt mondtam 500 iu naponta 10 napig elég, efit szerinted?

3 naponta 500IU elég, 6-8 alkalommal kb... A többit leírtuk elég részletesen a HCG...topikban.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. November 23. - 21:47:12
Válasz #9442
Nem elérhető

cpggyurma


DAA, DHEA ! Csak nehogy olyat vegyen a sràc ami nem kell.
Igazából DAA sem kell, ilyen lófing cuccokra pénzt nem adnék........

Utókúrában a DAA és a DHEA is egy nagyon hálás kiegészítő tud lenni azért. Normál, egészséges(vagy akár naturál) emberek/sportolók számára tényleg nem sokat érnek viszont.


Ezzel az a gond hogy ezen a forumon nincsenek natural egészséges emberek. Ez egy beteg coxos banda! :)

2013. November 28. - 22:41:59
Válasz #9443
Nem elérhető

Flanigan


sziasztok

érdekelne a véleményetek erről:
http://ugbody.blog.hu/2013/01/11/hamis_galenika_testosteron_depo
pont ilyet kaptam, hamis, nem, attól hogy utángyártott még benne van aminek kell?

köszönöm

2013. November 29. - 10:01:22
Válasz #9444
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
DAA, DHEA ! Csak nehogy olyat vegyen a sràc ami nem kell.
Igazából DAA sem kell, ilyen lófing cuccokra pénzt nem adnék........

Utókúrában a DAA és a DHEA is egy nagyon hálás kiegészítő tud lenni azért. Normál, egészséges(vagy akár naturál) emberek/sportolók számára tényleg nem sokat érnek viszont.
Ok, aláírom, meg ilyen előrehaladott korú fickókon is segít, mint én vagyok (egyébként a DHEA nekem kúra nélkül is jó), csak a DAA-t túlzottan sztárolták, a 16 éves gyerekek meg elhiszik, hogy ők is úgy fognak kinézni, mint a bácsik a képeken  :D :D.

Inkább veszek drágábban valamit, de tényleg legyen teszto termelés fokozó hatása, ne csak kb. +40%.

Most is használok egyet 4 napja, azóta csak 2 dologra gondolok, 1 - szex, 2- közösülés  ;D ;D. Kezd egy kicsit sok lenni, ezt sajna a DAA nem tudja, igaz olcsóbb.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. November 29. - 19:38:25
Válasz #9445
Nem elérhető

eo2eo


DAA, DHEA ! Csak nehogy olyat vegyen a sràc ami nem kell.
Igazából DAA sem kell, ilyen lófing cuccokra pénzt nem adnék........

Utókúrában a DAA és a DHEA is egy nagyon hálás kiegészítő tud lenni azért. Normál, egészséges(vagy akár naturál) emberek/sportolók számára tényleg nem sokat érnek viszont.
Ok, aláírom, meg ilyen előrehaladott korú fickókon is segít, mint én vagyok (egyébként a DHEA nekem kúra nélkül is jó), csak a DAA-t túlzottan sztárolták, a 16 éves gyerekek meg elhiszik, hogy ők is úgy fognak kinézni, mint a bácsik a képeken  :D :D.

Inkább veszek drágábban valamit, de tényleg legyen teszto termelés fokozó hatása, ne csak kb. +40%.

Most is használok egyet 4 napja, azóta csak 2 dologra gondolok, 1 - szex, 2- közösülés  ;D ;D. Kezd egy kicsit sok lenni, ezt sajna a DAA nem tudja, igaz olcsóbb.


Na es miért nem osztod meg velünk mi az ?:)

2013. November 29. - 21:02:15
Válasz #9446
Nem elérhető

Rebel


DAA, DHEA ! Csak nehogy olyat vegyen a sràc ami nem kell.
Igazából DAA sem kell, ilyen lófing cuccokra pénzt nem adnék........

Utókúrában a DAA és a DHEA is egy nagyon hálás kiegészítő tud lenni azért. Normál, egészséges(vagy akár naturál) emberek/sportolók számára tényleg nem sokat érnek viszont.
Ok, aláírom, meg ilyen előrehaladott korú fickókon is segít, mint én vagyok (egyébként a DHEA nekem kúra nélkül is jó), csak a DAA-t túlzottan sztárolták, a 16 éves gyerekek meg elhiszik, hogy ők is úgy fognak kinézni, mint a bácsik a képeken  :D :D.

Inkább veszek drágábban valamit, de tényleg legyen teszto termelés fokozó hatása, ne csak kb. +40%.

Most is használok egyet 4 napja, azóta csak 2 dologra gondolok, 1 - szex, 2- közösülés  ;D ;D. Kezd egy kicsit sok lenni, ezt sajna a DAA nem tudja, igaz olcsóbb.

Megint  bromo....?

2013. November 29. - 21:59:50
Válasz #9447
Nem elérhető

Milo


nekem bromo volt a leghatásosabb. azt éreztem igazán,egyértelműen. máskor is fogom használni. jó termék. ez nem reklámszöveg. ezt tapasztaltam
Riceman

2013. November 30. - 10:42:34
Válasz #9448
Nem elérhető

doncicco


A bromo nekem is nagyon bevált!!Különösen az előzményekre figyelemmel ;D..igazi meglepetés volt!

2013. November 30. - 11:14:12
Válasz #9449
Nem elérhető

vikker


bromo alatt melyiket értitek?